Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İspanya

Tercera Division, Group 11

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
11
1 UD Poblense 24 21 3 0 59:17 42 66 D
Esporles
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Poblense
W
UD Poblense
26.01.20 1 : 0 Zafer
UD Alcudia
W
CD Santanyi
01.02.20 2 : 5 Zafer
UD Poblense
W
UD Poblense
08.02.20 1 : 0 Zafer
CD Manacor
W
UD Collerense
15.02.20 0 : 2 Zafer
UD Poblense
2 CD Ibiza Islas Pitiusas 24 15 8 1 50:15 35 53 D
SD Formentera
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ibiza Islas Pitiusas
D
CD Ibiza Islas Pitiusas
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SD Portmany
W
Esporles
01.02.20 2 : 4 Zafer
CD Ibiza Islas Pitiusas
W
CD Ibiza Islas Pitiusas
08.02.20 3 : 1 Zafer
UD Alcudia
D
CD Santanyi
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Ibiza Islas Pitiusas
3 Mallorca B 24 15 6 3 47:18 29 51 W
Mallorca B
19.01.20 3 : 0 Zafer
CD Constancia
W
CF Soller
26.01.20 1 : 2 Zafer
Mallorca B
W
Mallorca B
02.02.20 2 : 0 Zafer
CE Andratx
L
CD Binisalem
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Mallorca B
L
Platges de Calvia
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Mallorca B
4 SD Formentera 24 15 4 5 54:30 24 49 D
SD Formentera
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ibiza Islas Pitiusas
W
Ibiza Sant Rafel FC
25.01.20 1 : 3 Zafer
SD Formentera
W
SD Formentera
02.02.20 2 : 1 Zafer
CD Ferriolense
W
CD Constancia
09.02.20 0 : 4 Zafer
SD Formentera
D
SD Formentera
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Soller
5 Felanitx 24 13 6 5 42:25 17 45 W
SD Portmany
19.01.20 0 : 3 Zafer
Felanitx
W
Felanitx
25.01.20 2 : 0 Zafer
Esporles
D
UD Alcudia
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Felanitx
W
Felanitx
09.02.20 1 : 0 Zafer
CD Santanyi
L
CD Manacor
15.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Felanitx
6 Platges de Calvia 24 12 7 5 28:20 8 43 D
Platges de Calvia
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ferriolense
W
CD Constancia
25.01.20 0 : 1 Zafer
Platges de Calvia
D
Platges de Calvia
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Soller
D
CE Andratx
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Platges de Calvia
W
Platges de Calvia
15.02.20 3 : 2 Zafer
Mallorca B
7 CE Andratx 24 13 2 9 47:32 15 41 W
CE Andratx
18.01.20 3 : 1 Zafer
CF Soller
W
CD Binisalem
25.01.20 0 : 3 Zafer
CE Andratx
L
Mallorca B
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CE Andratx
D
CE Andratx
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Platges de Calvia
W
Santa Catalina Atletico
15.02.20 2 : 3 Zafer
CE Andratx
8 CD Constancia 24 11 3 10 19:21 -2 36 L
Mallorca B
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Constancia
L
CD Constancia
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Platges de Calvia
L
Santa Catalina Atletico
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Constancia
L
CD Constancia
09.02.20 0 : 4 Kaybetmek
SD Formentera
D
SD Portmany
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Constancia
9 Ibiza Sant Rafel FC 24 8 9 7 39:30 9 33 L
Santa Catalina Atletico
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Ibiza Sant Rafel FC
L
Ibiza Sant Rafel FC
25.01.20 1 : 3 Kaybetmek
SD Formentera
W
SD Portmany
02.02.20 1 : 2 Zafer
Ibiza Sant Rafel FC
W
Ibiza Sant Rafel FC
08.02.20 3 : 0 Zafer
Esporles
D
UD Alcudia
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Ibiza Sant Rafel FC
10 CD Binisalem 24 8 6 10 30:31 -1 30 W
CD Manacor
15.01.20 0 : 3 Zafer
CD Binisalem
L
CD Binisalem
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
CE Andratx
D
UD Collerense
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Binisalem
W
CD Binisalem
08.02.20 2 : 0 Zafer
Mallorca B
L
CD Llosetense
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Binisalem
11 CD Ferriolense 24 8 5 11 30:41 -11 29 D
Platges de Calvia
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ferriolense
W
CD Ferriolense
25.01.20 2 : 0 Zafer
Santa Catalina Atletico
L
SD Formentera
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Ferriolense
W
CD Ferriolense
08.02.20 4 : 1 Zafer
SD Portmany
D
Esporles
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Ferriolense
12 CF Soller 24 8 3 13 31:44 -13 27 L
CE Andratx
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CF Soller
L
CF Soller
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Mallorca B
D
Platges de Calvia
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Soller
W
CF Soller
09.02.20 3 : 0 Zafer
Santa Catalina Atletico
D
SD Formentera
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
CF Soller
13 CD Llosetense 23 6 8 9 29:36 -7 26 W
Esporles
11.01.20 3 : 4 Zafer
CD Llosetense
D
CD Llosetense
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Santanyi
D
CD Manacor
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Llosetense
D
CD Llosetense
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Collerense
W
CD Llosetense
16.02.20 3 : 1 Zafer
CD Binisalem
14 CD Santanyi 24 6 8 10 28:39 -11 26 W
CD Santanyi
18.01.20 2 : 0 Zafer
UD Collerense
D
CD Llosetense
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Santanyi
L
CD Santanyi
01.02.20 2 : 5 Kaybetmek
UD Poblense
L
Felanitx
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Santanyi
D
CD Santanyi
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Ibiza Islas Pitiusas
15 CD Manacor 24 7 3 14 25:38 -13 24 L
CD Manacor
15.01.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Binisalem
L
UD Collerense
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Manacor
D
CD Manacor
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Llosetense
L
UD Poblense
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Manacor
W
CD Manacor
15.02.20 3 : 2 Zafer
Felanitx
16 UD Alcudia 23 5 7 11 29:46 -17 22 D
UD Alcudia
11.01.20 2 : 2 Beraberlik
UD Collerense
L
UD Poblense
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Alcudia
D
UD Alcudia
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Felanitx
L
CD Ibiza Islas Pitiusas
08.02.20 3 : 1 Kaybetmek
UD Alcudia
D
UD Alcudia
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Ibiza Sant Rafel FC
17 SD Portmany 24 4 5 15 21:47 -26 17 L
SD Portmany
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Felanitx
D
CD Ibiza Islas Pitiusas
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SD Portmany
L
SD Portmany
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ibiza Sant Rafel FC
L
CD Ferriolense
08.02.20 4 : 1 Kaybetmek
SD Portmany
D
SD Portmany
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Constancia
18 UD Collerense 24 4 4 16 20:54 -34 16 L
CD Santanyi
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Collerense
W
UD Collerense
25.01.20 2 : 1 Zafer
CD Manacor
D
UD Collerense
01.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Binisalem
D
CD Llosetense
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Collerense
L
UD Collerense
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UD Poblense
19 Santa Catalina Atletico 24 4 4 16 21:43 -22 16 W
Santa Catalina Atletico
18.01.20 1 : 0 Zafer
Ibiza Sant Rafel FC
L
CD Ferriolense
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Santa Catalina Atletico
W
Santa Catalina Atletico
01.02.20 1 : 0 Zafer
CD Constancia
L
CF Soller
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Santa Catalina Atletico
L
Santa Catalina Atletico
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CE Andratx
20 Esporles 24 1 9 14 27:49 -22 12 D
Esporles
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Poblense
L
Felanitx
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Esporles
L
Esporles
01.02.20 2 : 4 Kaybetmek
CD Ibiza Islas Pitiusas
L
Ibiza Sant Rafel FC
08.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Esporles
D
Esporles
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
CD Ferriolense
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 11 - turnuva, düzenleyen İspanya. Katılan şampiyona 20 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre favoriler futbol maratonu. Bunlar:
UD Poblense - 66 kabul edilen puan, yengi 21, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
CD Ibiza Islas Pitiusas - 53 puan, kazanılan maçlar 15, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 8.
Mallorca B - 51 puan, yengi 15, yenilme 3, beraberlik 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 11 (İspanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Tercera Division, Group 11 (İspanya):
Mallorca B - Santa Catalina Atletico (22.02.2020 06:00)
CE Andratx - SD Formentera (22.02.2020 06:30)
Felanitx - UD Collerense (22.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 11 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.