Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
İspanya

Tercera Division, Group 10

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
10
1 CD Ciudad de Lucena 25 15 6 4 40:17 23 51 W
CD Ciudad de Lucena
19.01.20 2 : 0 Zafer
CD Pozoblanco
D
CD Gerena
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ciudad de Lucena
W
CD Ciudad de Lucena
02.02.20 4 : 1 Zafer
Salerm Puente Genil FC
D
CD San Roque de Lepe
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ciudad de Lucena
D
CD Ciudad de Lucena
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Los Barrios
2 Real Betis B. B 25 15 5 5 57:26 31 50 W
Real Betis B. B
19.01.20 5 : 1 Zafer
Los Barrios
L
CD Utrera
26.01.20 4 : 2 Kaybetmek
Real Betis B. B
W
Real Betis B. B
01.02.20 3 : 0 Zafer
Xerez
W
UB Lebrijana
09.02.20 0 : 2 Zafer
Real Betis B. B
W
Real Betis B. B
16.02.20 4 : 1 Zafer
Cordoba CF B
3 XEREZ DEPORTIVO FC 25 15 4 6 40:16 24 49 D
XEREZ DEPORTIVO FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Rota
W
Ecija Balompie
26.01.20 0 : 3 Zafer
XEREZ DEPORTIVO FC
W
XEREZ DEPORTIVO FC
02.02.20 3 : 0 Zafer
CD Pozoblanco
W
CD Gerena
09.02.20 1 : 2 Zafer
XEREZ DEPORTIVO FC
W
XEREZ DEPORTIVO FC
16.02.20 2 : 1 Zafer
Salerm Puente Genil FC
4 Ceuta 25 14 7 4 48:17 31 49 W
Salerm Puente Genil FC
22.01.20 0 : 2 Zafer
Ceuta
D
Los Barrios
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Ceuta
W
Ceuta
02.02.20 3 : 2 Zafer
CD Utrera
L
Xerez
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ceuta
W
Ceuta
16.02.20 2 : 0 Zafer
UB Lebrijana
5 CA Antoniano 25 13 6 6 39:26 13 45 D
Arcos CF
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano
W
CD Rota
26.01.20 0 : 1 Zafer
CA Antoniano
W
CA Antoniano
02.02.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie
D
CD Pozoblanco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano
W
CA Antoniano
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD Gerena
6 CD Utrera 25 12 6 7 34:22 12 42 D
Cordoba CF B
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera
W
CD Utrera
26.01.20 4 : 2 Zafer
Real Betis B. B
L
Ceuta
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Utrera
W
CD Utrera
09.02.20 3 : 0 Zafer
Conil CF
L
FC Sevilla C
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Utrera
7 FC Sevilla C 25 11 8 6 28:18 10 41 W
FC Sevilla C
19.01.20 2 : 1 Zafer
CD Gerena
W
Salerm Puente Genil FC
26.01.20 0 : 4 Zafer
FC Sevilla C
D
FC Sevilla C
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD San Roque de Lepe
D
Los Barrios
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sevilla C
W
FC Sevilla C
15.02.20 1 : 0 Zafer
CD Utrera
8 Salerm Puente Genil FC 25 12 5 8 41:35 6 41 L
Salerm Puente Genil FC
22.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Ceuta
L
Salerm Puente Genil FC
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Sevilla C
L
CD Ciudad de Lucena
02.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Salerm Puente Genil FC
D
Salerm Puente Genil FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Coria CF
L
XEREZ DEPORTIVO FC
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Salerm Puente Genil FC
9 Coria CF 25 11 8 6 38:31 7 41 W
Coria CF
19.01.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie
D
CD Pozoblanco
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Coria CF
W
Coria CF
02.02.20 2 : 1 Zafer
CD Gerena
D
Salerm Puente Genil FC
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Coria CF
W
Coria CF
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD San Roque de Lepe
10 CD Rota 25 11 5 9 41:47 -6 38 D
XEREZ DEPORTIVO FC
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
CD Rota
L
CD Rota
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CA Antoniano
W
Arcos CF
02.02.20 2 : 3 Zafer
CD Rota
W
Ecija Balompie
09.02.20 0 : 3 Zafer
CD Rota
W
CD Rota
16.02.20 1 : 0 Zafer
CD Pozoblanco
11 Conil CF 25 9 8 8 30:31 -1 35 D
Conil CF
18.01.20 2 : 2 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC
L
CD San Roque de Lepe
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Conil CF
D
Conil CF
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Los Barrios
L
CD Utrera
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Conil CF
W
Conil CF
16.02.20 2 : 1 Zafer
Xerez
12 CD San Roque de Lepe 25 8 7 10 30:29 1 31 W
Ceuta
18.01.20 0 : 2 Zafer
CD San Roque de Lepe
W
CD San Roque de Lepe
26.01.20 3 : 0 Zafer
Conil CF
D
FC Sevilla C
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD San Roque de Lepe
D
CD San Roque de Lepe
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Ciudad de Lucena
L
Coria CF
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD San Roque de Lepe
13 Los Barrios 25 5 13 7 23:27 -4 28 L
Real Betis B. B
19.01.20 5 : 1 Kaybetmek
Los Barrios
D
Los Barrios
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Ceuta
D
Conil CF
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Los Barrios
D
Los Barrios
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sevilla C
D
CD Ciudad de Lucena
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Los Barrios
14 UB Lebrijana 25 6 9 10 27:38 -11 27 W
UB Lebrijana
19.01.20 2 : 1 Zafer
Xerez
D
UB Lebrijana
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Arcos CF
L
Cordoba CF B
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
UB Lebrijana
L
UB Lebrijana
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Betis B. B
L
Ceuta
16.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UB Lebrijana
15 Xerez 25 8 3 14 26:38 -12 27 L
Xerez
26.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Cordoba CF B
L
Real Betis B. B
01.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Xerez
W
Ecija Balompie
02.02.20 0 : 3 Zafer
Xerez
W
Xerez
09.02.20 1 : 0 Zafer
Ceuta
L
Conil CF
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Xerez
16 Arcos CF 24 6 7 11 24:27 -3 25 L
Xerez
12.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Arcos CF
D
Arcos CF
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano
D
UB Lebrijana
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Arcos CF
L
Arcos CF
02.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Rota
L
Cordoba CF B
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arcos CF
17 CD Gerena 25 6 5 14 24:36 -12 23 L
FC Sevilla C
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Gerena
D
CD Gerena
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ciudad de Lucena
L
Coria CF
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Gerena
L
CD Gerena
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
XEREZ DEPORTIVO FC
L
CA Antoniano
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Gerena
18 CD Pozoblanco 25 6 4 15 25:45 -20 22 L
CD Ciudad de Lucena
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Pozoblanco
D
CD Pozoblanco
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Coria CF
L
XEREZ DEPORTIVO FC
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Pozoblanco
D
CD Pozoblanco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano
L
CD Rota
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Pozoblanco
19 Cordoba CF B 25 6 4 15 29:46 -17 22 D
Cordoba CF B
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera
W
Xerez
26.01.20 2 : 3 Zafer
Cordoba CF B
W
Cordoba CF B
02.02.20 3 : 1 Zafer
UB Lebrijana
W
Cordoba CF B
09.02.20 2 : 1 Zafer
Arcos CF
L
Real Betis B. B
16.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Cordoba CF B
20 Ecija Balompie 24 0 0 24 0:72 -72 0 L
Ecija Balompie
12.01.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Ciudad de Lucena
L
Coria CF
19.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Ecija Balompie
L
Ecija Balompie
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
XEREZ DEPORTIVO FC
L
CA Antoniano
02.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Ecija Balompie
L
Ecija Balompie
09.02.20 0 : 3 Kaybetmek
CD Rota
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 10 - turnuva, düzenleyen İspanya. Katılan yarışma 20 futbol kulüpleri. Şu anda favoriler yarışmalar. Bunlar:
CD Ciudad de Lucena - 51 kabul edilen puan, yengi 15, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Real Betis B. B - 50 sayı, kazanılan maçlar 15, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
XEREZ DEPORTIVO FC - 49 madde, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 6, beraberlik 4.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 10 (İspanya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Tercera Division, Group 10 (İspanya):
CD Pozoblanco - Ecija Balompie (23.02.2020 11:00)
CD Gerena - CD Rota (23.02.2020 11:00)
Salerm Puente Genil FC - CA Antoniano (23.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 10 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.