Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
05
Tercera Division, Group 10
İspanya

Tercera Division, Group 10

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
10
1 Real Betis B. B Real Betis B. B 30 19 5 6 71:28 43 62 W
Ceuta Ceuta
28.02.20 0 : 2 Zafer
Real Betis B. B Real Betis B. B
W
Real Betis B. B Real Betis B. B
01.03.20 4 : 0 Zafer
Conil CF Conil CF
L
FC Sevilla C FC Sevilla C
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Real Betis B. B Real Betis B. B
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
26.04.20 0 : 3 Zafer
Real Betis B. B Real Betis B. B
D
Real Betis B. B Real Betis B. B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
2 Ceuta Ceuta 30 16 9 5 57:21 36 57 L
Ceuta Ceuta
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Betis B. B Real Betis B. B
W
Ceuta Ceuta
01.03.20 5 : 1 Zafer
Arcos CF Arcos CF
D
Conil CF Conil CF
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ceuta Ceuta
W
Ceuta Ceuta
03.05.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
D
Ceuta Ceuta
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Gerena CD Gerena
3 CD Utrera CD Utrera 30 16 7 7 44:22 22 55 W
Coria CF Coria CF
26.02.20 0 : 2 Zafer
CD Utrera CD Utrera
W
CD Utrera CD Utrera
01.03.20 3 : 0 Zafer
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
D
CA Antoniano CA Antoniano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera CD Utrera
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
22.03.20 0 : 3 Zafer
CD Utrera CD Utrera
D
Xerez Xerez
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera CD Utrera
4 XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC 29 17 4 8 44:24 20 55 L
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
23.02.20 5 : 1 Kaybetmek
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
W
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
27.02.20 1 : 0 Zafer
Los Barrios Los Barrios
L
CD Utrera CD Utrera
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
W
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
08.03.20 2 : 0 Zafer
Xerez Xerez
D
Arcos CF Arcos CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
5 CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena 29 16 7 6 46:24 22 55 L
CD Utrera CD Utrera
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
D
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
Xerez Xerez
L
UB Lebrijana UB Lebrijana
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
W
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
08.03.20 4 : 0 Zafer
Cordoba CF B Cordoba CF B
D
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rota CD Rota CD
6 FC Sevilla C FC Sevilla C 30 15 9 6 37:19 18 54 D
Xerez Xerez
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Sevilla C FC Sevilla C
W
FC Sevilla C FC Sevilla C
26.02.20 2 : 0 Zafer
UB Lebrijana UB Lebrijana
W
Cordoba CF B Cordoba CF B
01.03.20 0 : 1 Zafer
FC Sevilla C FC Sevilla C
W
FC Sevilla C FC Sevilla C
08.03.20 2 : 0 Zafer
Real Betis B. B Real Betis B. B
W
FC Sevilla C FC Sevilla C
17.05.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
7 CA Antoniano CA Antoniano 29 14 9 6 42:28 14 51 D
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
W
CA Antoniano CA Antoniano
26.02.20 1 : 0 Zafer
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
D
Los Barrios Los Barrios
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
D
CA Antoniano CA Antoniano
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera CD Utrera
D
Coria CF Coria CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
8 Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC 29 13 8 8 48:39 9 47 D
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
D
Rota CD Rota CD
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
W
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
01.03.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
D
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
D
Real Betis B. B Real Betis B. B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
9 Conil CF Conil CF 30 11 10 9 37:37 4 43 W
Conil CF Conil CF
28.02.20 2 : 0 Zafer
Cordoba CF B Cordoba CF B
L
Real Betis B. B Real Betis B. B
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Conil CF Conil CF
D
Conil CF Conil CF
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ceuta Ceuta
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
10.05.20 0 : 3 Zafer
Conil CF Conil CF
D
Conil CF Conil CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
10 Rota CD Rota CD 29 12 7 10 47:49 -2 43 D
CD Gerena CD Gerena
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rota CD Rota CD
D
Rota CD Rota CD
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
L
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rota CD Rota CD
W
Rota CD Rota CD
08.03.20 5 : 0 Zafer
Los Barrios Los Barrios
D
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rota CD Rota CD
11 Coria CF Coria CF 29 11 9 9 39:36 3 42 D
Los Barrios Los Barrios
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Coria CF Coria CF
L
Coria CF Coria CF
26.02.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Utrera CD Utrera
L
Xerez Xerez
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Coria CF Coria CF
L
Coria CF Coria CF
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
UB Lebrijana UB Lebrijana
D
Coria CF Coria CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
12 CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe 29 11 7 11 39:31 8 40 W
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
23.02.20 5 : 1 Zafer
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
L
CA Antoniano CA Antoniano
26.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
W
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
01.03.20 1 : 0 Zafer
Rota CD Rota CD
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
08.03.20 0 : 3 Zafer
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
D
Cordoba CF B Cordoba CF B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
13 UB Lebrijana UB Lebrijana 30 9 10 11 36:42 -6 37 L
FC Sevilla C FC Sevilla C
26.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UB Lebrijana UB Lebrijana
W
UB Lebrijana UB Lebrijana
01.03.20 3 : 0 Zafer
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
W
Coria CF Coria CF
08.03.20 0 : 1 Zafer
UB Lebrijana UB Lebrijana
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
05.04.20 0 : 3 Zafer
UB Lebrijana UB Lebrijana
D
UB Lebrijana UB Lebrijana
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Los Barrios Los Barrios
14 Xerez Xerez 30 10 5 15 33:43 -10 35 D
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
26.02.20 2 : 2 Beraberlik
Xerez Xerez
W
Xerez Xerez
01.03.20 1 : 0 Zafer
Coria CF Coria CF
L
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Xerez Xerez
W
Xerez Xerez
29.03.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
D
Xerez Xerez
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Utrera CD Utrera
15 CD Gerena CD Gerena 29 9 6 14 31:37 -6 33 D
CD Gerena CD Gerena
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Rota CD Rota CD
W
Ecija Balompie Ecija Balompie
28.02.20 0 : 3 Zafer
CD Gerena CD Gerena
W
CD Gerena CD Gerena
01.03.20 2 : 1 Zafer
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
W
Arcos CF Arcos CF
08.03.20 0 : 2 Zafer
CD Gerena CD Gerena
D
Ceuta Ceuta
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Gerena CD Gerena
16 Los Barrios Los Barrios 30 6 15 9 28:35 -7 33 L
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
27.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Los Barrios Los Barrios
D
Los Barrios Los Barrios
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CA Antoniano CA Antoniano
L
Rota CD Rota CD
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Los Barrios Los Barrios
W
Los Barrios Los Barrios
15.03.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
D
UB Lebrijana UB Lebrijana
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
Los Barrios Los Barrios
17 Arcos CF Arcos CF 28 7 7 14 27:40 -13 28 L
Real Betis B. B Real Betis B. B
22.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Arcos CF Arcos CF
W
Arcos CF Arcos CF
28.02.20 2 : 1 Zafer
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
L
Ceuta Ceuta
01.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Arcos CF Arcos CF
L
Arcos CF Arcos CF
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Gerena CD Gerena
D
Arcos CF Arcos CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
XEREZ DEPORTIVO FC XEREZ DEPORTIVO FC
18 CD Pozoblanco CD Pozoblanco 29 7 5 17 32:51 -19 26 W
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
23.02.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
L
Arcos CF Arcos CF
28.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
L
CD Gerena CD Gerena
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
D
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Salerm Puente Genil FC Salerm Puente Genil FC
D
Conil CF Conil CF
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
19 Cordoba CF B Cordoba CF B 30 7 5 18 33:54 -21 26 L
Conil CF Conil CF
28.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cordoba CF B Cordoba CF B
L
Cordoba CF B Cordoba CF B
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Sevilla C FC Sevilla C
L
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Cordoba CF B Cordoba CF B
W
Cordoba CF B Cordoba CF B
19.04.20 3 : 0 Zafer
Ecija Balompie Ecija Balompie
D
Cordoba CF B Cordoba CF B
17.05.20 0 : 0 Beraberlik
CD San Roque de Lepe CD San Roque de Lepe
20 Ecija Balompie Ecija Balompie 37 0 0 37 0:111 -111 0 L
Cordoba CF B Cordoba CF B
19.04.20 3 : 0 Kaybetmek
Ecija Balompie Ecija Balompie
L
Ecija Balompie Ecija Balompie
26.04.20 0 : 3 Kaybetmek
Real Betis B. B Real Betis B. B
L
Ceuta Ceuta
03.05.20 3 : 0 Kaybetmek
Ecija Balompie Ecija Balompie
L
Ecija Balompie Ecija Balompie
10.05.20 0 : 3 Kaybetmek
Conil CF Conil CF
L
FC Sevilla C FC Sevilla C
17.05.20 3 : 0 Kaybetmek
Ecija Balompie Ecija Balompie
Playoffs
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Tercera Division, Group 10 - şampiyona, organize eden İspanya. Katılan yarışma 20 futbol takımları. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar lig. Bunlar:
Real Betis B. B - 62 madde, yengi 19, yenilmeler 6, beraberlik 5.
Ceuta - 57 sayı, kazanılan yarışmalar 16, yenilmeler 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
CD Utrera - 55 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, skorsuz maçlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 10 (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 10 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.