Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
İspanya

Tercera Division, Group 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Compostela 24 18 4 2 46:11 35 58 W
Compostela
19.01.20 1 : 0 Zafer
Alondras CF
W
UD Somozas
26.01.20 1 : 2 Zafer
Compostela
W
CD Barco
02.02.20 0 : 5 Zafer
Compostela
W
Compostela
09.02.20 1 : 0 Zafer
Bergantinos CF
D
RC Deportivo Fabril
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Compostela
2 Ourense CF 24 17 5 2 45:16 29 56 W
Bergantinos CF
19.01.20 0 : 3 Zafer
Ourense CF
W
Ourense CF
26.01.20 1 : 0 Zafer
RC Deportivo Fabril
W
Rapido de Bouzas
02.02.20 1 : 2 Zafer
Ourense CF
W
Ourense CF
08.02.20 2 : 1 Zafer
CD Lugo B
W
UD Ourense
15.02.20 0 : 2 Zafer
Ourense CF
3 Arosa SC 24 11 8 5 38:31 7 41 D
CD Lugo B
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Arosa SC
D
Arosa SC
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Ourense
W
Estradense
02.02.20 0 : 1 Zafer
Arosa SC
W
Arosa SC
09.02.20 3 : 1 Zafer
Club Deportivo As Pontes
L
Silva SD
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arosa SC
4 CD Barco 23 13 1 9 35:36 -1 40 L
CD Barco
19.01.20 0 : 2 Kaybetmek
CD Arenteiro
L
Alondras CF
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Barco
L
CD Barco
02.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Compostela
W
UD Somozas
09.02.20 1 : 4 Zafer
CD Barco
L
Bergantinos CF
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Barco
5 CSD Arzua 24 12 1 11 35:36 -1 37 W
Estradense
19.01.20 0 : 1 Zafer
CSD Arzua
W
CSD Arzua
26.01.20 3 : 0 Zafer
Club Deportivo As Pontes
W
Silva SD
02.02.20 0 : 1 Zafer
CSD Arzua
W
CSD Arzua
09.02.20 1 : 0 Zafer
RC Villalbes
L
CSD Arzua
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Somozas
6 CD Choco 24 10 7 7 35:24 11 37 L
RC Deportivo Fabril
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Choco
D
CD Choco
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Rapido de Bouzas
D
CD Lugo B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Choco
D
CD Choco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Ourense
W
Estradense
16.02.20 1 : 3 Zafer
CD Choco
7 RC Deportivo Fabril 23 10 5 8 32:23 9 35 W
RC Deportivo Fabril
18.01.20 1 : 0 Zafer
CD Choco
L
Ourense CF
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Deportivo Fabril
L
RC Deportivo Fabril
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Arenteiro
L
Alondras CF
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Deportivo Fabril
D
RC Deportivo Fabril
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Compostela
8 UD Ourense 24 9 8 7 29:34 -5 35 W
UD Ourense
19.01.20 1 : 0 Zafer
UD Paiosaco
D
Arosa SC
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Ourense
D
UD Ourense
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Pontellas
D
CD Choco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Ourense
L
UD Ourense
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ourense CF
9 CD Arenteiro 23 7 10 6 26:26 3 31 W
CD Barco
19.01.20 0 : 2 Zafer
CD Arenteiro
D
CD Arenteiro
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bergantinos CF
W
RC Deportivo Fabril
02.02.20 1 : 2 Zafer
CD Arenteiro
D
CD Arenteiro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rapido de Bouzas
L
CD Lugo B
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Arenteiro
10 Estradense 24 9 4 11 27:27 2 31 L
Estradense
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CSD Arzua
W
UD Paiosaco
26.01.20 0 : 1 Zafer
Estradense
L
Estradense
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Arosa SC
W
Pontellas
09.02.20 2 : 3 Zafer
Estradense
L
Estradense
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
CD Choco
11 RC Villalbes 23 8 6 9 25:21 4 30 L
Club Deportivo As Pontes
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Villalbes
W
RC Villalbes
26.01.20 1 : 0 Zafer
Silva SD
D
RC Villalbes
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Somozas
L
CSD Arzua
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
RC Villalbes
D
RC Villalbes
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Paiosaco
12 Alondras CF 24 8 6 10 27:38 -11 30 L
Compostela
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Alondras CF
W
Alondras CF
26.01.20 1 : 0 Zafer
CD Barco
L
Bergantinos CF
02.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Alondras CF
W
Alondras CF
09.02.20 1 : 0 Zafer
RC Deportivo Fabril
W
Rapido de Bouzas
16.02.20 0 : 1 Zafer
Alondras CF
13 CD Lugo B 23 8 4 11 43:30 13 28 D
CD Lugo B
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Arosa SC
W
Pontellas
26.01.20 0 : 4 Zafer
CD Lugo B
D
CD Lugo B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Choco
L
Ourense CF
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Lugo B
W
CD Lugo B
16.02.20 3 : 0 Zafer
CD Arenteiro
14 Club Deportivo As Pontes 24 7 6 11 35:38 -3 27 W
Club Deportivo As Pontes
19.01.20 1 : 0 Zafer
RC Villalbes
L
CSD Arzua
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Club Deportivo As Pontes
W
Club Deportivo As Pontes
02.02.20 3 : 1 Zafer
UD Paiosaco
L
Arosa SC
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Club Deportivo As Pontes
W
Club Deportivo As Pontes
16.02.20 7 : 0 Zafer
Pontellas
15 Bergantinos CF 24 7 6 11 21:30 -9 27 L
Bergantinos CF
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Ourense CF
D
CD Arenteiro
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bergantinos CF
W
Bergantinos CF
02.02.20 5 : 0 Zafer
Alondras CF
L
Compostela
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Bergantinos CF
W
Bergantinos CF
16.02.20 2 : 1 Zafer
CD Barco
16 Silva SD 24 6 8 10 19:25 -6 26 L
Silva SD
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
UD Somozas
L
RC Villalbes
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Silva SD
L
Silva SD
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CSD Arzua
D
UD Paiosaco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silva SD
W
Silva SD
16.02.20 2 : 1 Zafer
Arosa SC
17 UD Somozas 23 6 7 10 24:35 -11 25 W
Silva SD
19.01.20 2 : 3 Zafer
UD Somozas
L
UD Somozas
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Compostela
D
RC Villalbes
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Somozas
L
UD Somozas
09.02.20 1 : 4 Kaybetmek
CD Barco
W
CSD Arzua
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Somozas
18 Rapido de Bouzas 24 6 5 13 34:46 -12 23 D
Rapido de Bouzas
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pontellas
D
CD Choco
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Rapido de Bouzas
L
Rapido de Bouzas
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Ourense CF
D
CD Arenteiro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rapido de Bouzas
L
Rapido de Bouzas
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Alondras CF
19 UD Paiosaco 23 2 10 11 17:35 -18 16 L
UD Ourense
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Paiosaco
L
UD Paiosaco
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Estradense
L
Club Deportivo As Pontes
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
UD Paiosaco
D
UD Paiosaco
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Silva SD
D
RC Villalbes
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
UD Paiosaco
20 Pontellas 23 3 7 13 17:48 -31 16 D
Rapido de Bouzas
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Pontellas
L
Pontellas
26.01.20 0 : 4 Kaybetmek
CD Lugo B
D
UD Ourense
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Pontellas
L
Pontellas
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Estradense
L
Club Deportivo As Pontes
16.02.20 7 : 0 Kaybetmek
Pontellas
Playoffs
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Tercera Division, Group 1 - turnuva, organize eden İspanya. Katılmak için başvuru veren yarışma 20 kulüpler. Bugün liderler futbol maratonu. Bunlar:
Compostela - 58 sayı, yengi 18, skorsuz yarışmalar 2, beraberlik 4.
Ourense CF - 56 madde, parlak başarılar 17, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Arosa SC - 41 madde, yengi 11, skorsuz maçlar 5, beraberlik 8.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Tercera Division, Group 1 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Tercera Division, Group 1 (İspanya):
Pontellas - Silva SD (22.02.2020 10:30)
UD Somozas - Bergantinos CF (22.02.2020 11:00)
Alondras CF - CD Lugo B (22.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Tercera Division, Group 1 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.