Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
08
İspanya

İkinci Lig B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Atletico Baleares 28 18 4 6 44:22 22 58 W
Atletico Baleares
09.02.20 3 : 1 Zafer
Pontevedra
D
FC Coruxo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Baleares
W
Atletico Baleares
23.02.20 1 : 0 Zafer
Racing Ferrol
L
Sporting Gijon (A)
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Baleares
L
Atletico Baleares
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Ibiza Eivissa
2 Ibiza Eivissa 28 17 5 6 41:18 23 56 W
Ibiza Eivissa
09.02.20 2 : 0 Zafer
FC Coruxo
L
Racing Ferrol
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ibiza Eivissa
W
Ibiza Eivissa
23.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Gijon (A)
L
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Ibiza Eivissa
W
Atletico Baleares
08.03.20 0 : 2 Zafer
Ibiza Eivissa
3 Atl. Madrid (A) 28 16 5 7 52:27 25 53 L
Atl. Madrid (A)
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
W
Reyes, De Los
15.02.20 0 : 1 Zafer
Atl. Madrid (A)
D
Atl. Madrid (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pontevedra
L
FC Coruxo
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Atl. Madrid (A)
D
Atl. Madrid (A)
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Racing Ferrol
4 Santa Eulalia 28 13 6 9 43:41 2 45 L
Celta Vigo B
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Santa Eulalia
W
Santa Eulalia
16.02.20 2 : 1 Zafer
Melilla
D
LAS ROZAS
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Eulalia
W
Santa Eulalia
01.03.20 4 : 0 Zafer
Marino Luanco
D
Santa Eulalia
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
5 FC Coruxo 28 11 8 9 32:30 2 41 L
Ibiza Eivissa
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Coruxo
D
FC Coruxo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Baleares
L
Real Oviedo B
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Coruxo
W
FC Coruxo
01.03.20 3 : 0 Zafer
Atl. Madrid (A)
L
Real Madrid (A)
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Coruxo
6 CF Rayo Majadahonda 28 11 8 9 31:29 2 41 W
Atl. Madrid (A)
09.02.20 0 : 1 Zafer
CF Rayo Majadahonda
D
CF Rayo Majadahonda
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Madrid (A)
L
CF Getafe B
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
L
CF Rayo Majadahonda
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Celta Vigo B
W
Melilla
08.03.20 0 : 3 Zafer
CF Rayo Majadahonda
7 Real Madrid (A) 28 10 10 8 42:35 7 40 W
Real Madrid (A)
09.02.20 3 : 1 Zafer
Las Palmas B
D
CF Rayo Majadahonda
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Madrid (A)
W
Real Madrid (A)
23.02.20 2 : 0 Zafer
Reyes, De Los
L
Pontevedra
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Real Madrid (A)
W
Real Madrid (A)
07.03.20 4 : 0 Zafer
FC Coruxo
8 SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL 28 10 10 8 39:37 2 40 L
LAS ROZAS
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
D
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Gijon (A)
D
Marino Luanco
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
W
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
01.03.20 2 : 1 Zafer
Ibiza Eivissa
D
Santa Eulalia
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
9 Pontevedra 28 11 5 12 38:40 -2 38 L
Atletico Baleares
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Pontevedra
L
Pontevedra
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Real Oviedo B
D
Atl. Madrid (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pontevedra
W
Pontevedra
01.03.20 4 : 0 Zafer
Real Madrid (A)
W
CF Getafe B
08.03.20 2 : 3 Zafer
Pontevedra
10 UP Langreo 28 10 8 10 28:33 -5 38 W
CF Getafe B
09.02.20 0 : 2 Zafer
UP Langreo
W
UP Langreo
16.02.20 2 : 1 Zafer
Celta Vigo B
L
Melilla
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UP Langreo
W
UP Langreo
01.03.20 1 : 0 Zafer
LAS ROZAS
W
Marino Luanco
07.03.20 1 : 2 Zafer
UP Langreo
11 Racing Ferrol 28 10 7 11 33:33 -2 37 W
Sporting Gijon (A)
09.02.20 0 : 1 Zafer
Racing Ferrol
W
Racing Ferrol
16.02.20 1 : 0 Zafer
Ibiza Eivissa
L
Atletico Baleares
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Racing Ferrol
W
Racing Ferrol
29.02.20 2 : 0 Zafer
Real Oviedo B
D
Atl. Madrid (A)
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Racing Ferrol
12 Real Oviedo B 28 10 7 11 31:38 -7 37 D
Real Oviedo B
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Reyes, De Los
W
Pontevedra
16.02.20 0 : 1 Zafer
Real Oviedo B
W
Real Oviedo B
22.02.20 1 : 0 Zafer
FC Coruxo
L
Racing Ferrol
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Real Oviedo B
W
Real Oviedo B
08.03.20 3 : 2 Zafer
Sporting Gijon (A)
13 Melilla 28 9 9 10 29:37 -8 36 L
Santa Eulalia
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Melilla
W
Melilla
23.02.20 2 : 0 Zafer
UP Langreo
D
UD Las Palmas C
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Melilla
L
Las Palmas B
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Melilla
L
Melilla
08.03.20 0 : 3 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
14 Celta Vigo B 28 10 5 13 41:45 -4 35 L
UP Langreo
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Celta Vigo B
D
Celta Vigo B
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Las Palmas C
W
Celta Vigo B
23.02.20 1 : 0 Zafer
Las Palmas B
W
CF Rayo Majadahonda
01.03.20 1 : 2 Zafer
Celta Vigo B
W
Celta Vigo B
08.03.20 2 : 1 Zafer
Reyes, De Los
15 Sporting Gijon (A) 28 10 4 14 36:31 5 34 L
Sporting Gijon (A)
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Racing Ferrol
D
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Gijon (A)
L
Ibiza Eivissa
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Gijon (A)
W
Sporting Gijon (A)
01.03.20 2 : 0 Zafer
Atletico Baleares
L
Real Oviedo B
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Sporting Gijon (A)
16 Las Palmas B 28 10 4 14 20:35 -15 34 L
Real Madrid (A)
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Las Palmas B
L
Las Palmas B
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Getafe B
L
Celta Vigo B
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Las Palmas B
W
Las Palmas B
01.03.20 1 : 0 Zafer
Melilla
L
LAS ROZAS
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Las Palmas B
17 LAS ROZAS 28 7 12 9 32:29 3 33 W
LAS ROZAS
09.02.20 3 : 0 Zafer
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
D
Marino Luanco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
LAS ROZAS
D
LAS ROZAS
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Eulalia
L
UP Langreo
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
LAS ROZAS
W
LAS ROZAS
08.03.20 2 : 0 Zafer
Las Palmas B
18 Marino Luanco 28 9 5 14 26:37 -11 32 L
Melilla
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Marino Luanco
D
Marino Luanco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
LAS ROZAS
D
Marino Luanco
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
L
Santa Eulalia
01.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Marino Luanco
L
Marino Luanco
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
UP Langreo
19 CF Getafe B 28 8 4 16 25:37 -12 28 D
UD Las Palmas C
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Getafe B
W
Las Palmas B
16.02.20 0 : 1 Zafer
CF Getafe B
W
CF Getafe B
23.02.20 3 : 0 Zafer
CF Rayo Majadahonda
D
Reyes, De Los
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CF Getafe B
L
CF Getafe B
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Pontevedra
20 Reyes, De Los 28 5 4 19 24:53 -29 19 D
Real Oviedo B
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Reyes, De Los
L
Reyes, De Los
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atl. Madrid (A)
L
Real Madrid (A)
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Reyes, De Los
D
Reyes, De Los
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CF Getafe B
L
Celta Vigo B
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Reyes, De Los
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Logrones 28 18 8 2 49:19 30 62 W
Logrones
09.02.20 1 : 0 Zafer
SALAMANCA CF UDS
W
CD Tudelano
16.02.20 0 : 1 Zafer
Logrones
W
Logrones
23.02.20 2 : 1 Zafer
Osasuna (A)
W
Arenas Club de Getxo
29.02.20 1 : 2 Zafer
Logrones
D
Logrones
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Amorebieta
2 Cultural Leonesa 28 14 7 7 45:28 17 49 L
Burgos
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cultural Leonesa
W
Cultural Leonesa
16.02.20 1 : 0 Zafer
Unionistas CF
L
CD Guijuelo
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Cultural Leonesa
D
Cultural Leonesa
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Izarra
W
SD Leioa
07.03.20 2 : 4 Zafer
Cultural Leonesa
3 Athletic Bilbao B 28 14 7 7 55:35 20 49 W
Athletic Bilbao B
08.02.20 1 : 0 Zafer
CD Tudelano
D
Osasuna (A)
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
D
Athletic Bilbao B
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
L
SD Amorebieta
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Athletic Bilbao B
D
Athletic Bilbao B
07.03.20 3 : 3 Beraberlik
Real Union Irun
4 Valladolid B 28 12 11 5 43:28 15 47 L
Barakaldo CF
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Valladolid B
W
Valladolid B
15.02.20 4 : 0 Zafer
SD Amorebieta
D
Real Sociedad B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
W
Valladolid B
29.02.20 1 : 0 Zafer
Real Union Irun
D
Deportivo Alaves B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
5 Real Sociedad B 28 12 8 8 47:35 12 44 W
SD Leioa
08.02.20 0 : 2 Zafer
Real Sociedad B
L
Real Sociedad B
16.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Barakaldo CF
D
Real Sociedad B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
L
Deportivo Alaves B
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Sociedad B
D
Real Sociedad B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Haro Deportivo
6 SD Amorebieta 28 11 9 8 38:38 -1 42 D
SD Amorebieta
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
L
Valladolid B
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
SD Amorebieta
W
Real Union Irun
23.02.20 0 : 1 Zafer
SD Amorebieta
W
SD Amorebieta
29.02.20 2 : 1 Zafer
Athletic Bilbao B
D
Logrones
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Amorebieta
7 Osasuna (A) 28 11 7 10 35:35 4 40 D
Real Union Irun
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Osasuna (A)
D
Osasuna (A)
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
L
Logrones
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Osasuna (A)
D
Osasuna (A)
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Burgos
L
Unionistas CF
07.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Osasuna (A)
8 Burgos 28 10 9 9 31:37 -6 39 W
Burgos
09.02.20 2 : 0 Zafer
Cultural Leonesa
W
SALAMANCA CF UDS
16.02.20 0 : 1 Zafer
Burgos
W
Burgos
23.02.20 3 : 0 Zafer
CD Tudelano
D
Osasuna (A)
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Burgos
D
Burgos
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
9 CD Guijuelo 28 10 7 11 30:26 4 37 W
CD Guijuelo
09.02.20 2 : 0 Zafer
Club Haro Deportivo
W
CD Calahorra
16.02.20 1 : 2 Zafer
CD Guijuelo
W
CD Guijuelo
23.02.20 3 : 1 Zafer
Cultural Leonesa
D
SALAMANCA CF UDS
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guijuelo
D
CD Guijuelo
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Tudelano
10 Club Haro Deportivo 28 9 9 10 29:33 -4 36 L
CD Guijuelo
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Haro Deportivo
W
Club Haro Deportivo
16.02.20 3 : 1 Zafer
Izarra
D
SD Leioa
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Haro Deportivo
D
Club Haro Deportivo
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Barakaldo CF
D
Real Sociedad B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Club Haro Deportivo
11 Deportivo Alaves B 28 8 10 10 28:31 -3 34 L
Izarra
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Alaves B
D
Deportivo Alaves B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
D
Barakaldo CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Alaves B
W
Deportivo Alaves B
01.03.20 3 : 2 Zafer
Real Sociedad B
D
Deportivo Alaves B
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
12 CD Calahorra 28 6 16 6 28:32 -4 34 D
Unionistas CF
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Calahorra
L
CD Calahorra
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Guijuelo
D
Izarra
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Calahorra
D
CD Calahorra
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
D
Barakaldo CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Calahorra
13 SALAMANCA CF UDS 28 9 7 12 30:39 -9 34 L
Logrones
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SALAMANCA CF UDS
L
SALAMANCA CF UDS
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Burgos
D
Unionistas CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SALAMANCA CF UDS
D
SALAMANCA CF UDS
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Guijuelo
D
Izarra
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SALAMANCA CF UDS
14 Barakaldo CF 28 9 5 14 33:42 -9 32 W
Barakaldo CF
09.02.20 3 : 1 Zafer
Valladolid B
W
Real Sociedad B
16.02.20 2 : 4 Zafer
Barakaldo CF
D
Barakaldo CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Alaves B
D
Club Haro Deportivo
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Barakaldo CF
D
Barakaldo CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD Calahorra
15 SD Leioa 28 7 10 11 35:38 -3 31 L
SD Leioa
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Sociedad B
D
Deportivo Alaves B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
D
SD Leioa
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Haro Deportivo
D
CD Calahorra
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
L
SD Leioa
07.03.20 2 : 4 Kaybetmek
Cultural Leonesa
16 Unionistas CF 28 8 7 13 39:43 -4 31 D
Unionistas CF
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Calahorra
L
Cultural Leonesa
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Unionistas CF
D
Unionistas CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
SALAMANCA CF UDS
L
CD Tudelano
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Unionistas CF
W
Unionistas CF
07.03.20 4 : 0 Zafer
Osasuna (A)
17 Real Union Irun 28 6 11 11 29:33 -4 29 D
Real Union Irun
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Osasuna (A)
D
Arenas Club de Getxo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Union Irun
L
Real Union Irun
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SD Amorebieta
L
Valladolid B
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Union Irun
D
Athletic Bilbao B
07.03.20 3 : 3 Beraberlik
Real Union Irun
18 Arenas Club de Getxo 28 6 10 12 27:43 -16 28 D
SD Amorebieta
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
D
Arenas Club de Getxo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Union Irun
D
Athletic Bilbao B
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
L
Arenas Club de Getxo
29.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Logrones
D
Burgos
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
19 Izarra 28 6 10 12 29:47 -18 28 W
Izarra
08.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Alaves B
L
Club Haro Deportivo
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Izarra
D
Izarra
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Calahorra
D
Cultural Leonesa
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Izarra
D
Izarra
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SALAMANCA CF UDS
20 CD Tudelano 28 4 12 12 26:44 -18 24 L
Athletic Bilbao B
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Tudelano
L
CD Tudelano
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Logrones
L
Burgos
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Tudelano
W
CD Tudelano
01.03.20 3 : 1 Zafer
Unionistas CF
D
CD Guijuelo
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
CD Tudelano
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Castellon 28 14 8 6 40:24 16 50 W
Castellon
09.02.20 1 : 0 Zafer
Espanyol Barcelona B
D
Badalona
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon
W
Castellon
23.02.20 3 : 2 Zafer
Gimnastic
W
SD Ejea
01.03.20 0 : 1 Zafer
Castellon
L
Castellon
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
AE Prat
2 Barcelona Atletic 28 13 10 5 40:27 13 49 L
Barcelona Atletic
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Villarreal B
W
Atletico Levante UD
16.02.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Atletic
D
Barcelona Atletic
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
D
Orihuela
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Barcelona Atletic
W
Barcelona Atletic
08.03.20 3 : 2 Zafer
UE Llagostera
3 Sabadell 28 14 7 7 38:25 13 49 L
CF La Nucia
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sabadell
W
Sabadell
16.02.20 2 : 1 Zafer
Orihuela
D
UE Olot
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sabadell
D
Sabadell
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UE Llagostera
L
Espanyol Barcelona B
07.03.20 4 : 2 Kaybetmek
Sabadell
4 UD Cornella 28 13 10 5 34:25 9 49 D
UD Cornella
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastic
W
SD Ejea
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Cornella
D
UD Cornella
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AE Prat
D
Villarreal B
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Cornella
W
UD Cornella
08.03.20 1 : 0 Zafer
Atletico Levante UD
5 Lleida 27 12 10 5 33:20 13 46 W
Lleida
09.02.20 3 : 0 Zafer
Badalona
D
Gimnastic
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lleida
W
Lleida
23.02.20 2 : 0 Zafer
SD Ejea
D
AE Prat
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Lleida
W
Lleida
08.03.20 3 : 0 Zafer
Villarreal B
6 Villarreal B 28 13 7 8 36:32 4 46 D
Villarreal B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Reus Deportiu
W
Villarreal B
16.02.20 2 : 1 Zafer
Andorra CF
L
CD Ebro
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Villarreal B
D
Villarreal B
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Cornella
L
Lleida
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Villarreal B
7 UE Olot 28 11 11 6 34:19 15 44 D
Valencia B
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
UE Olot
W
UE Olot
16.02.20 4 : 0 Zafer
CF La Nucia
D
UE Olot
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sabadell
W
Espanyol Barcelona B
29.02.20 1 : 5 Zafer
UE Olot
W
UE Olot
08.03.20 2 : 0 Zafer
Badalona
8 Espanyol Barcelona B 28 11 9 8 44:37 7 42 L
Castellon
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Espanyol Barcelona B
D
Espanyol Barcelona B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
L
CF La Nucia
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Espanyol Barcelona B
L
Espanyol Barcelona B
29.02.20 1 : 5 Kaybetmek
UE Olot
W
Espanyol Barcelona B
07.03.20 4 : 2 Zafer
Sabadell
9 Andorra CF 28 10 11 7 31:28 3 41 L
Andorra CF
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AE Prat
L
Villarreal B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Andorra CF
L
Andorra CF
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Levante UD
D
Hercules CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Andorra CF
W
Andorra CF
08.03.20 2 : 1 Zafer
Orihuela
10 CD Ebro 28 8 13 7 29:31 -2 37 D
CD Ebro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
D
AE Prat
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ebro
W
CD Ebro
23.02.20 2 : 1 Zafer
Villarreal B
W
Atletico Levante UD
01.03.20 1 : 2 Zafer
CD Ebro
D
CD Ebro
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
11 CF La Nucia 27 9 9 9 28:28 -2 36 W
CF La Nucia
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sabadell
L
UE Olot
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
CF La Nucia
W
CF La Nucia
23.02.20 2 : 0 Zafer
Espanyol Barcelona B
D
Badalona
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CF La Nucia
W
CF La Nucia
08.03.20 2 : 0 Zafer
Gimnastic
12 Atletico Levante UD 28 10 5 13 29:34 -5 35 L
Atletico Levante UD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Atletic
D
CF Reus Deportiu
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Levante UD
W
Andorra CF
23.02.20 0 : 1 Zafer
Atletico Levante UD
L
Atletico Levante UD
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Ebro
L
UD Cornella
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Levante UD
13 UE Llagostera 28 7 12 9 28:33 -5 33 L
UE Llagostera
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Atletico Levante UD
D
Hercules CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Llagostera
D
UE Llagostera
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
D
Sabadell
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
UE Llagostera
L
Barcelona Atletic
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
UE Llagostera
14 Gimnastic 28 7 10 11 33:38 -5 31 D
UD Cornella
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastic
D
Gimnastic
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lleida
L
Castellon
23.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Gimnastic
W
Gimnastic
01.03.20 2 : 1 Zafer
Valencia B
L
CF La Nucia
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Gimnastic
15 SD Ejea 28 6 9 13 27:36 -9 27 D
CD Ebro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
L
SD Ejea
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Cornella
L
Lleida
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Ejea
L
SD Ejea
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Castellon
D
Valencia B
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
16 Valencia B 28 4 14 10 27:33 -6 26 D
Valencia B
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
UE Olot
D
Espanyol Barcelona B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
D
Valencia B
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Badalona
L
Gimnastic
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Valencia B
D
Valencia B
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
17 AE Prat 28 5 11 12 25:40 -15 26 D
CF Reus Deportiu
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AE Prat
D
AE Prat
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ebro
D
UD Cornella
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AE Prat
D
AE Prat
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Lleida
W
Castellon
08.03.20 1 : 3 Zafer
AE Prat
18 Hercules CF 28 5 10 13 27:35 -8 25 L
Orihuela
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules CF
D
Hercules CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Llagostera
D
Barcelona Atletic
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
D
Hercules CF
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Andorra CF
D
CD Ebro
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
19 Badalona 28 5 9 14 17:34 -17 24 L
Lleida
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Badalona
D
Badalona
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon
D
Valencia B
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Badalona
D
Badalona
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
CF La Nucia
L
UE Olot
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Badalona
20 Orihuela 28 4 11 13 26:47 -21 23 W
Orihuela
09.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules CF
L
Sabadell
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Orihuela
D
UE Llagostera
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
D
Orihuela
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Barcelona Atletic
L
Andorra CF
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Orihuela
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Cartagena 28 15 9 4 33:19 14 54 D
Cadiz B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
W
Cartagena
16.02.20 3 : 2 Zafer
RB Linense
D
Algeciras CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
D
Cartagena
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
W
Cordoba
08.03.20 0 : 2 Zafer
Cartagena
2 Marbella 28 13 14 1 39:20 19 53 W
Marbella
09.02.20 1 : 0 Zafer
Don Benito
W
Atletico Sanluqueno CF
16.02.20 1 : 2 Zafer
Marbella
D
Marbella
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
RB Linense
D
Cartagena
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
D
Recreativo Huelva
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
3 Badajoz 28 14 7 7 37:22 15 49 L
Badajoz
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cordoba
L
CD San Fernando
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Badajoz
W
Badajoz
22.02.20 2 : 0 Zafer
CF Talavera de la Reina
W
CP VILLARROBLEDO
01.03.20 1 : 3 Zafer
Badajoz
W
Badajoz
08.03.20 2 : 1 Zafer
Ucam Murcia
4 Yeclano Deportivo 28 13 8 7 42:33 9 47 L
Yeclano Deportivo
09.02.20 0 : 5 Kaybetmek
CD San Fernando
D
CF Talavera de la Reina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yeclano Deportivo
W
Yeclano Deportivo
23.02.20 1 : 0 Zafer
CP VILLARROBLEDO
L
Ucam Murcia
01.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Yeclano Deportivo
D
Yeclano Deportivo
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Merida
5 Cordoba 28 12 9 7 33:27 6 45 W
Badajoz
09.02.20 0 : 1 Zafer
Cordoba
W
Cordoba
16.02.20 2 : 1 Zafer
Sevilla Atletico
D
Cadiz B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cordoba
L
Cordoba
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Algeciras CF
L
Cordoba
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Cartagena
6 CD San Fernando 28 12 8 8 39:25 14 44 W
Yeclano Deportivo
09.02.20 0 : 5 Zafer
CD San Fernando
W
CD San Fernando
16.02.20 2 : 1 Zafer
Badajoz
L
Sevilla Atletico
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD San Fernando
W
CD San Fernando
01.03.20 2 : 0 Zafer
Cadiz B
D
Algeciras CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD San Fernando
7 RB Linense 28 10 11 7 27:26 1 41 W
RB Linense
09.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Sanluqueno CF
L
Cartagena
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
RB Linense
D
Marbella
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
RB Linense
W
RB Linense
01.03.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Huelva
D
Granada CF B
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
RB Linense
8 Murcia 28 10 9 9 33:26 7 39 L
Murcia
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Talavera de la Reina
D
CP VILLARROBLEDO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Murcia
W
Murcia
23.02.20 3 : 1 Zafer
Ucam Murcia
L
Merida
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Murcia
W
Murcia
08.03.20 2 : 1 Zafer
Don Benito
9 Sevilla Atletico 28 9 9 10 31:33 -2 36 D
Cordoba CF B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sevilla Atletico
L
Cordoba
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sevilla Atletico
W
Sevilla Atletico
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD San Fernando
L
CF Talavera de la Reina
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sevilla Atletico
D
Sevilla Atletico
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
10 Ucam Murcia 28 9 9 10 29:33 -4 36 W
Granada CF B
09.02.20 0 : 1 Zafer
Ucam Murcia
D
Ucam Murcia
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villarrubia CF
L
Murcia
23.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Ucam Murcia
W
Ucam Murcia
01.03.20 3 : 1 Zafer
Yeclano Deportivo
L
Badajoz
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Ucam Murcia
11 Cadiz B 28 9 9 10 23:27 -4 36 D
Cadiz B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
D
Algeciras CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cadiz B
D
Cadiz B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cordoba
L
CD San Fernando
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cadiz B
W
Cadiz B
08.03.20 1 : 0 Zafer
CF Talavera de la Reina
12 Villarrubia CF 28 8 11 9 34:33 1 35 D
Villarrubia CF
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
D
Ucam Murcia
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villarrubia CF
W
Villarrubia CF
22.02.20 5 : 1 Zafer
Merida
L
Don Benito
01.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Villarrubia CF
W
Villarrubia CF
07.03.20 1 : 0 Zafer
Atletico Sanluqueno CF
13 Recreativo Huelva 28 8 9 11 30:31 -1 33 D
Recreativo Huelva
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Merida
L
Don Benito
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Recreativo Huelva
W
Recreativo Huelva
23.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Sanluqueno CF
L
RB Linense
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Huelva
D
Recreativo Huelva
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
14 Don Benito 28 8 8 12 32:35 -3 32 L
Marbella
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Don Benito
W
Don Benito
16.02.20 2 : 1 Zafer
Recreativo Huelva
L
Granada CF B
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Don Benito
W
Don Benito
01.03.20 5 : 0 Zafer
Villarrubia CF
L
Murcia
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Don Benito
15 Atletico Sanluqueno CF 28 7 9 12 20:28 -8 30 L
RB Linense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Sanluqueno CF
L
Atletico Sanluqueno CF
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Marbella
L
Recreativo Huelva
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Sanluqueno CF
L
Atletico Sanluqueno CF
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Granada CF B
L
Villarrubia CF
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Sanluqueno CF
16 Algeciras CF 28 6 11 11 31:40 -9 29 D
Algeciras CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cadiz
D
Algeciras CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cadiz B
D
Algeciras CF
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
W
Cordoba
01.03.20 0 : 1 Zafer
Algeciras CF
D
Algeciras CF
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CD San Fernando
17 CF Talavera de la Reina 28 7 8 13 23:33 -10 29 W
Murcia
09.02.20 0 : 1 Zafer
CF Talavera de la Reina
D
CF Talavera de la Reina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yeclano Deportivo
L
Badajoz
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CF Talavera de la Reina
W
CF Talavera de la Reina
01.03.20 1 : 0 Zafer
Sevilla Atletico
L
Cadiz B
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Talavera de la Reina
18 Granada CF B 28 7 8 13 21:35 -14 29 L
Granada CF B
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ucam Murcia
D
Merida
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Granada CF B
W
Granada CF B
23.02.20 1 : 0 Zafer
Don Benito
W
Atletico Sanluqueno CF
29.02.20 0 : 2 Zafer
Granada CF B
D
Granada CF B
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
RB Linense
19 Merida 28 4 15 9 28:37 -9 27 D
Recreativo Huelva
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Merida
D
Merida
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Granada CF B
L
Villarrubia CF
22.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Merida
W
Merida
01.03.20 1 : 0 Zafer
Murcia
D
Yeclano Deportivo
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
Merida
20 CP VILLARROBLEDO 28 5 7 16 23:45 -22 22 D
Villarrubia CF
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
D
CP VILLARROBLEDO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Murcia
L
Yeclano Deportivo
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CP VILLARROBLEDO
L
CP VILLARROBLEDO
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Badajoz
D
Sevilla Atletico
08.03.20 2 : 2 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

İkinci Lig B - turnuva, düzenleyen İspanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca İkinci Lig B (İspanya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında İkinci Lig B (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.