Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
İspanya

İkinci Lig B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Atletico Baleares 25 17 4 4 43:18 25 55 L
Las Palmas B
19.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Atletico Baleares
W
Atletico Baleares
26.01.20 1 : 0 Zafer
CF Rayo Majadahonda
W
Reyes, De Los
02.02.20 0 : 1 Zafer
Atletico Baleares
W
Atletico Baleares
09.02.20 3 : 1 Zafer
Pontevedra
D
FC Coruxo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Baleares
2 Atl. Madrid (A) 25 16 3 6 49:21 28 51 D
UD Las Palmas C
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Atl. Madrid (A)
L
Las Palmas B
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atl. Madrid (A)
L
Atl. Madrid (A)
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
W
Reyes, De Los
15.02.20 0 : 1 Zafer
Atl. Madrid (A)
D
Atl. Madrid (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pontevedra
3 Ibiza Eivissa 25 15 5 5 37:16 21 50 W
CF Rayo Majadahonda
19.01.20 0 : 1 Zafer
Ibiza Eivissa
W
Ibiza Eivissa
26.01.20 2 : 0 Zafer
Reyes, De Los
D
Pontevedra
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ibiza Eivissa
W
Ibiza Eivissa
09.02.20 2 : 0 Zafer
FC Coruxo
L
Racing Ferrol
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ibiza Eivissa
4 Santa Eulalia 25 12 4 9 38:40 -2 40 L
Real Madrid (A)
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Santa Eulalia
W
Santa Eulalia
02.02.20 2 : 0 Zafer
CF Getafe B
L
Celta Vigo B
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Santa Eulalia
W
Santa Eulalia
16.02.20 2 : 1 Zafer
Melilla
D
LAS ROZAS
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Eulalia
5 FC Coruxo 26 10 8 8 29:26 3 38 W
Racing Ferrol
26.01.20 0 : 1 Zafer
FC Coruxo
W
FC Coruxo
02.02.20 3 : 1 Zafer
Sporting Gijon (A)
L
Ibiza Eivissa
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Coruxo
D
FC Coruxo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Atletico Baleares
L
Real Oviedo B
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Coruxo
6 CF Rayo Majadahonda 25 10 8 7 27:24 3 38 L
Atletico Baleares
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
D
CF Rayo Majadahonda
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Oviedo B
W
Atl. Madrid (A)
09.02.20 0 : 1 Zafer
CF Rayo Majadahonda
D
CF Rayo Majadahonda
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Madrid (A)
L
CF Getafe B
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Rayo Majadahonda
7 SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL 25 9 8 8 37:36 1 35 L
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
19.01.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Coruxo
D
Melilla
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
W
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
02.02.20 1 : 0 Zafer
Racing Ferrol
L
LAS ROZAS
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
D
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Gijon (A)
8 Real Madrid (A) 25 8 10 7 36:31 5 34 W
Real Madrid (A)
26.01.20 3 : 1 Zafer
Santa Eulalia
D
UP Langreo
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Madrid (A)
D
Real Madrid (A)
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UD Las Palmas C
W
Real Madrid (A)
09.02.20 3 : 1 Zafer
Las Palmas B
D
CF Rayo Majadahonda
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Madrid (A)
9 Real Oviedo B 26 9 7 10 28:34 -6 34 D
Real Oviedo B
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Las Palmas B
D
CF Rayo Majadahonda
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Oviedo B
D
Real Oviedo B
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Reyes, De Los
W
Pontevedra
16.02.20 0 : 1 Zafer
Real Oviedo B
W
Real Oviedo B
22.02.20 1 : 0 Zafer
FC Coruxo
10 Racing Ferrol 25 9 6 10 29:30 -1 33 D
Pontevedra
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Racing Ferrol
L
Racing Ferrol
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Coruxo
L
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Racing Ferrol
W
Sporting Gijon (A)
09.02.20 0 : 1 Zafer
Racing Ferrol
W
Racing Ferrol
16.02.20 1 : 0 Zafer
Ibiza Eivissa
11 Melilla 25 8 9 8 27:33 -6 33 D
Melilla
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
W
LAS ROZAS
02.02.20 0 : 1 Zafer
Melilla
W
Melilla
09.02.20 2 : 1 Zafer
Marino Luanco
L
Santa Eulalia
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Melilla
W
Melilla
23.02.20 2 : 0 Zafer
UP Langreo
12 UP Langreo 25 8 8 9 25:30 -5 32 L
Atl. Madrid (A)
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
UP Langreo
D
UP Langreo
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Madrid (A)
W
CF Getafe B
09.02.20 0 : 2 Zafer
UP Langreo
W
UP Langreo
16.02.20 2 : 1 Zafer
Celta Vigo B
L
Melilla
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UP Langreo
13 Sporting Gijon (A) 25 9 4 12 32:27 5 31 L
Reyes, De Los
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Gijon (A)
W
Sporting Gijon (A)
26.01.20 3 : 1 Zafer
Pontevedra
L
FC Coruxo
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Sporting Gijon (A)
L
Sporting Gijon (A)
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Racing Ferrol
D
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Gijon (A)
14 Marino Luanco 25 9 4 12 25:31 -6 31 W
Marino Luanco
19.01.20 1 : 0 Zafer
Real Madrid (A)
W
CF Getafe B
26.01.20 1 : 2 Zafer
Marino Luanco
D
Marino Luanco
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Celta Vigo B
L
Melilla
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Marino Luanco
D
Marino Luanco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
LAS ROZAS
15 Pontevedra 25 9 4 12 30:37 -7 31 L
Sporting Gijon (A)
26.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Pontevedra
D
Pontevedra
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Ibiza Eivissa
L
Atletico Baleares
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Pontevedra
L
Pontevedra
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Real Oviedo B
D
Atl. Madrid (A)
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pontevedra
16 Las Palmas B 25 9 4 12 19:32 -13 31 W
Las Palmas B
19.01.20 2 : 1 Zafer
Atletico Baleares
D
Real Oviedo B
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Las Palmas B
W
Las Palmas B
02.02.20 1 : 0 Zafer
Atl. Madrid (A)
L
Real Madrid (A)
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Las Palmas B
L
Las Palmas B
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Getafe B
17 LAS ROZAS 25 6 11 8 29:27 2 29 W
Celta Vigo B
25.01.20 2 : 4 Zafer
LAS ROZAS
L
LAS ROZAS
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Melilla
W
LAS ROZAS
09.02.20 3 : 0 Zafer
SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL
D
Marino Luanco
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
LAS ROZAS
D
LAS ROZAS
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Santa Eulalia
18 Celta Vigo B 25 7 5 13 36:43 -7 26 L
Melilla
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Celta Vigo B
L
Celta Vigo B
25.01.20 2 : 4 Kaybetmek
LAS ROZAS
D
Marino Luanco
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Celta Vigo B
W
Celta Vigo B
09.02.20 3 : 1 Zafer
Santa Eulalia
L
UP Langreo
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Celta Vigo B
19 CF Getafe B 25 7 3 15 19:33 -14 24 L
Santa Eulalia
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CF Getafe B
L
CF Getafe B
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UP Langreo
D
UD Las Palmas C
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Getafe B
W
Las Palmas B
16.02.20 0 : 1 Zafer
CF Getafe B
W
CF Getafe B
23.02.20 3 : 0 Zafer
CF Rayo Majadahonda
20 Reyes, De Los 25 5 3 17 22:48 -26 18 W
Reyes, De Los
19.01.20 1 : 0 Zafer
Sporting Gijon (A)
L
Ibiza Eivissa
26.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Reyes, De Los
L
Reyes, De Los
02.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atletico Baleares
D
Real Oviedo B
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Reyes, De Los
L
Reyes, De Los
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Atl. Madrid (A)
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Logrones 25 16 7 2 44:16 28 55 W
Club Haro Deportivo
19.01.20 1 : 2 Zafer
Logrones
D
Logrones
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Calahorra
W
Cultural Leonesa
02.02.20 0 : 2 Zafer
Logrones
W
Logrones
09.02.20 1 : 0 Zafer
SALAMANCA CF UDS
W
CD Tudelano
16.02.20 0 : 1 Zafer
Logrones
2 Athletic Bilbao B 26 14 6 6 51:30 21 48 W
Athletic Bilbao B
26.01.20 1 : 0 Zafer
Cultural Leonesa
D
SALAMANCA CF UDS
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
W
Athletic Bilbao B
08.02.20 1 : 0 Zafer
CD Tudelano
D
Osasuna (A)
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
D
Athletic Bilbao B
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
3 Cultural Leonesa 25 13 6 6 39:22 17 45 D
Cultural Leonesa
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Real Unión
L
Athletic Bilbao B
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Cultural Leonesa
L
Cultural Leonesa
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Logrones
L
Burgos
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cultural Leonesa
W
Cultural Leonesa
16.02.20 1 : 0 Zafer
Unionistas CF
4 Valladolid B 25 11 9 5 40:26 14 42 W
Valladolid B
19.01.20 2 : 0 Zafer
Osasuna (A)
D
SD Leioa
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
D
Valladolid B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
L
Barakaldo CF
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Valladolid B
W
Valladolid B
15.02.20 4 : 0 Zafer
SD Amorebieta
5 Real Sociedad B 25 12 6 7 43:30 13 42 D
Real Sociedad B
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Unionistas CF
L
CD Guijuelo
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Real Sociedad B
W
Real Sociedad B
01.02.20 3 : 1 Zafer
Izarra
W
SD Leioa
08.02.20 0 : 2 Zafer
Real Sociedad B
L
Real Sociedad B
16.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Barakaldo CF
6 Osasuna (A) 25 11 6 8 34:29 5 39 L
Valladolid B
19.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Osasuna (A)
W
Arenas Club de Getxo
25.01.20 0 : 2 Zafer
Osasuna (A)
W
Osasuna (A)
01.02.20 3 : 2 Zafer
SD Amorebieta
D
Real Unión
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Osasuna (A)
D
Osasuna (A)
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
7 SD Amorebieta 25 9 8 8 34:36 -2 35 W
SALAMANCA CF UDS
19.01.20 0 : 3 Zafer
SD Amorebieta
W
SD Amorebieta
25.01.20 5 : 1 Zafer
CD Tudelano
L
Osasuna (A)
01.02.20 3 : 2 Kaybetmek
SD Amorebieta
D
SD Amorebieta
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
L
Valladolid B
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
SD Amorebieta
8 Club Haro Deportivo 26 9 7 10 28:32 -4 34 D
Burgos
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Club Haro Deportivo
W
Club Haro Deportivo
02.02.20 1 : 0 Zafer
Unionistas CF
L
CD Guijuelo
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Club Haro Deportivo
W
Club Haro Deportivo
16.02.20 3 : 1 Zafer
Izarra
D
SD Leioa
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Haro Deportivo
9 Burgos 25 9 7 9 26:35 -9 34 D
Burgos
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
Club Haro Deportivo
W
CD Calahorra
02.02.20 0 : 3 Zafer
Burgos
W
Burgos
09.02.20 2 : 0 Zafer
Cultural Leonesa
W
SALAMANCA CF UDS
16.02.20 0 : 1 Zafer
Burgos
W
Burgos
23.02.20 3 : 0 Zafer
CD Tudelano
10 CD Guijuelo 25 9 5 11 27:25 2 32 W
Barakaldo CF
19.01.20 0 : 1 Zafer
CD Guijuelo
W
CD Guijuelo
26.01.20 3 : 0 Zafer
Real Sociedad B
L
Deportivo Alaves B
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Guijuelo
W
CD Guijuelo
09.02.20 2 : 0 Zafer
Club Haro Deportivo
W
CD Calahorra
16.02.20 1 : 2 Zafer
CD Guijuelo
11 CD Calahorra 25 6 13 6 26:30 -4 31 L
CD Calahorra
19.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Athletic Bilbao B
D
Logrones
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CD Calahorra
L
CD Calahorra
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Burgos
D
Unionistas CF
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Calahorra
L
CD Calahorra
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Guijuelo
12 SALAMANCA CF UDS 25 9 4 12 28:37 -9 31 L
SALAMANCA CF UDS
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
SD Amorebieta
W
Real Unión
26.01.20 0 : 1 Zafer
SALAMANCA CF UDS
D
SALAMANCA CF UDS
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Athletic Bilbao B
L
Logrones
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SALAMANCA CF UDS
L
SALAMANCA CF UDS
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Burgos
13 SD Leioa 26 7 9 10 33:34 -1 30 D
SD Leioa
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Valladolid B
W
Barakaldo CF
02.02.20 1 : 2 Zafer
SD Leioa
L
SD Leioa
08.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Sociedad B
D
Deportivo Alaves B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
D
SD Leioa
22.02.20 2 : 2 Beraberlik
Club Haro Deportivo
14 Deportivo Alaves B 25 7 8 10 23:27 -4 29 D
Deportivo Alaves B
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
Burgos
L
Unionistas CF
26.01.20 4 : 2 Kaybetmek
Deportivo Alaves B
W
Deportivo Alaves B
02.02.20 2 : 0 Zafer
CD Guijuelo
L
Izarra
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Alaves B
D
Deportivo Alaves B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SD Leioa
15 Barakaldo CF 25 9 2 14 31:40 -9 29 L
Barakaldo CF
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
CD Guijuelo
L
Izarra
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Barakaldo CF
L
Barakaldo CF
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SD Leioa
W
Barakaldo CF
09.02.20 3 : 1 Zafer
Valladolid B
W
Real Sociedad B
16.02.20 2 : 4 Zafer
Barakaldo CF
16 Real Unión 25 6 10 9 26:28 -2 28 D
Cultural Leonesa
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Real Unión
L
Real Unión
26.01.20 0 : 1 Kaybetmek
SALAMANCA CF UDS
D
CD Tudelano
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Unión
D
Real Unión
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Osasuna (A)
D
Arenas Club de Getxo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Unión
17 Unionistas CF 25 7 6 12 33:39 -6 27 D
Real Sociedad B
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Unionistas CF
W
Unionistas CF
26.01.20 4 : 2 Zafer
Deportivo Alaves B
L
Club Haro Deportivo
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Unionistas CF
D
Unionistas CF
08.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Calahorra
L
Cultural Leonesa
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Unionistas CF
18 Arenas Club de Getxo 26 6 9 11 24:39 -15 27 L
Arenas Club de Getxo
25.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Osasuna (A)
D
Valladolid B
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
D
SD Amorebieta
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
D
Arenas Club de Getxo
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
Real Unión
D
Athletic Bilbao B
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
Arenas Club de Getxo
19 Izarra 25 6 7 12 26:44 -18 25 L
SD Leioa
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Izarra
W
Izarra
26.01.20 1 : 0 Zafer
Barakaldo CF
L
Real Sociedad B
01.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Izarra
W
Izarra
08.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Alaves B
L
Club Haro Deportivo
16.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Izarra
20 CD Tudelano 25 3 11 11 23:40 -17 20 L
SD Amorebieta
25.01.20 5 : 1 Kaybetmek
CD Tudelano
D
CD Tudelano
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
Real Unión
L
Athletic Bilbao B
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Tudelano
L
CD Tudelano
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Logrones
L
Burgos
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Tudelano
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Sabadell 25 14 5 6 34:19 15 47 W
Sabadell
19.01.20 1 : 0 Zafer
Atletico Levante UD
W
Valencia B
26.01.20 0 : 3 Zafer
Sabadell
L
Sabadell
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Hercules CF
L
CF La Nucia
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sabadell
W
Sabadell
16.02.20 2 : 1 Zafer
Orihuela
2 Barcelona Atletic 26 12 9 5 37:25 12 45 W
Barcelona Atletic
25.01.20 2 : 0 Zafer
SD Ejea
W
AE Prat
02.02.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Atletic
L
Barcelona Atletic
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Villarreal B
W
Atletico Levante UD
16.02.20 1 : 2 Zafer
Barcelona Atletic
D
Barcelona Atletic
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
3 Villarreal B 25 13 6 6 35:27 8 45 W
Villarreal B
01.02.20 4 : 1 Zafer
UE Llagostera
W
Barcelona Atletic
09.02.20 2 : 3 Zafer
Villarreal B
D
Villarreal B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Reus Deportiu
W
Villarreal B
16.02.20 2 : 1 Zafer
Andorra CF
L
CD Ebro
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Villarreal B
4 Castellon 25 12 8 5 35:19 16 44 W
Valencia B
19.01.20 1 : 2 Zafer
Castellon
W
Castellon
26.01.20 3 : 0 Zafer
CF La Nucia
L
UE Olot
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Castellon
W
Castellon
09.02.20 1 : 0 Zafer
Espanyol Barcelona B
D
Badalona
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon
5 UD Cornella 25 12 8 5 33:25 8 44 D
UE Olot
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Cornella
W
UD Cornella
26.01.20 1 : 0 Zafer
Espanyol Barcelona B
W
Badalona
02.02.20 0 : 2 Zafer
UD Cornella
D
UD Cornella
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastic
W
SD Ejea
16.02.20 0 : 1 Zafer
UD Cornella
6 Lleida 24 10 9 5 28:20 8 39 W
Lleida
12.01.20 2 : 1 Zafer
Valencia B
D
Lleida
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
UE Olot
D
Espanyol Barcelona B
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Lleida
W
Lleida
09.02.20 3 : 0 Zafer
Badalona
D
Gimnastic
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lleida
7 Espanyol Barcelona B 25 10 9 6 39:28 11 39 D
Espanyol Barcelona B
19.01.20 2 : 2 Beraberlik
CD Ebro
L
UD Cornella
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Espanyol Barcelona B
D
Espanyol Barcelona B
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Lleida
L
Castellon
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Espanyol Barcelona B
D
Espanyol Barcelona B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
8 UE Olot 25 9 10 6 26:17 9 37 D
UE Olot
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
UD Cornella
D
Lleida
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
UE Olot
W
UE Olot
02.02.20 1 : 0 Zafer
Castellon
D
Valencia B
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
UE Olot
W
UE Olot
16.02.20 4 : 0 Zafer
CF La Nucia
9 Andorra CF 25 9 10 6 29:26 3 37 D
Badalona
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Andorra CF
D
Andorra CF
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnastic
D
SD Ejea
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Andorra CF
L
Andorra CF
08.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AE Prat
L
Villarreal B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Andorra CF
10 Atletico Levante UD 25 9 5 11 27:31 -4 32 L
Sabadell
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Levante UD
W
Hercules CF
26.01.20 1 : 3 Zafer
Atletico Levante UD
D
Atletico Levante UD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
W
UE Llagostera
09.02.20 1 : 3 Zafer
Atletico Levante UD
L
Atletico Levante UD
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Atletic
11 UE Llagostera 25 7 10 8 24:28 -4 31 D
UE Llagostera
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
AE Prat
L
Villarreal B
01.02.20 4 : 1 Kaybetmek
UE Llagostera
L
UE Llagostera
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Atletico Levante UD
D
Hercules CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Llagostera
D
UE Llagostera
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
12 CD Ebro 25 6 12 7 25:29 -4 30 W
CD Ebro
26.01.20 2 : 1 Zafer
Badalona
L
Gimnastic
02.02.20 4 : 1 Kaybetmek
CD Ebro
D
CD Ebro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
D
AE Prat
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ebro
W
CD Ebro
23.02.20 2 : 1 Zafer
Villarreal B
13 CF La Nucia 24 7 8 9 22:26 -4 29 L
UD Cornella
15.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CF La Nucia
L
Castellon
26.01.20 3 : 0 Kaybetmek
CF La Nucia
D
CF La Nucia
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
W
CF La Nucia
09.02.20 1 : 0 Zafer
Sabadell
L
UE Olot
16.02.20 4 : 0 Kaybetmek
CF La Nucia
14 Gimnastic 25 6 10 9 29:32 -3 28 D
CF Reus Deportiu
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnastic
D
Andorra CF
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Gimnastic
W
Gimnastic
02.02.20 4 : 1 Zafer
CD Ebro
D
UD Cornella
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gimnastic
D
Gimnastic
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Lleida
15 SD Ejea 25 6 8 11 26:32 -6 26 L
Barcelona Atletic
25.01.20 2 : 0 Kaybetmek
SD Ejea
D
SD Ejea
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
CF Reus Deportiu
D
SD Ejea
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Andorra CF
D
CD Ebro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
SD Ejea
L
SD Ejea
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
UD Cornella
16 Valencia B 25 4 12 9 25:30 -5 24 L
Valencia B
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Castellon
L
Valencia B
26.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Sabadell
D
CF La Nucia
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
D
Valencia B
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
UE Olot
D
Espanyol Barcelona B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Valencia B
17 Hercules CF 26 5 8 13 27:35 -8 23 L
Hercules CF
26.01.20 1 : 3 Kaybetmek
Atletico Levante UD
W
Sabadell
02.02.20 1 : 2 Zafer
Hercules CF
L
Orihuela
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Hercules CF
D
Hercules CF
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
UE Llagostera
D
Barcelona Atletic
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Hercules CF
18 Badalona 25 5 7 13 15:30 -15 22 D
Badalona
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Andorra CF
L
CD Ebro
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Badalona
L
Badalona
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
UD Cornella
L
Lleida
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Badalona
D
Badalona
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon
19 AE Prat 25 4 9 12 22:39 -17 21 D
UE Llagostera
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
AE Prat
L
AE Prat
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Barcelona Atletic
W
Andorra CF
08.02.20 1 : 2 Zafer
AE Prat
D
CF Reus Deportiu
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AE Prat
D
AE Prat
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
CD Ebro
20 Orihuela 25 4 9 12 24:44 -20 21 L
Orihuela
26.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Villarreal B
D
Atletico Levante UD
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
W
Orihuela
09.02.20 1 : 0 Zafer
Hercules CF
L
Sabadell
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Orihuela
D
UE Llagostera
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Orihuela
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Marbella 25 13 11 1 39:20 19 50 W
CP VILLARROBLEDO
19.01.20 1 : 4 Zafer
Marbella
W
Marbella
26.01.20 4 : 0 Zafer
Ucam Murcia
D
Merida
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
W
Marbella
09.02.20 1 : 0 Zafer
Don Benito
W
Atletico Sanluqueno CF
16.02.20 1 : 2 Zafer
Marbella
2 Cartagena 25 14 7 4 30:18 12 49 L
Sevilla Atletico
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Cartagena
W
Cartagena
02.02.20 2 : 0 Zafer
Atletico Sanluqueno CF
D
Cadiz
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cartagena
D
Cadiz B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
W
Cartagena
16.02.20 3 : 2 Zafer
RB Linense
3 Cordoba 25 12 8 5 32:23 9 44 L
Murcia
26.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Cordoba
W
Cordoba
02.02.20 2 : 1 Zafer
Yeclano Deportivo
W
Badajoz
09.02.20 0 : 1 Zafer
Cordoba
W
Cordoba
16.02.20 2 : 1 Zafer
Sevilla Atletico
D
Cadiz B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cordoba
4 Badajoz 26 12 7 7 32:20 12 43 L
Algeciras CF
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Badajoz
D
Badajoz
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cordoba CF B
L
Badajoz
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Cordoba
L
CD San Fernando
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Badajoz
W
Badajoz
22.02.20 2 : 0 Zafer
CF Talavera de la Reina
5 Yeclano Deportivo 25 12 7 6 38:28 10 43 W
Yeclano Deportivo
26.01.20 4 : 1 Zafer
Algeciras CF
D
Cordoba CF B
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yeclano Deportivo
L
Cordoba
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Yeclano Deportivo
L
Yeclano Deportivo
09.02.20 0 : 5 Kaybetmek
CD San Fernando
D
CF Talavera de la Reina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yeclano Deportivo
6 CD San Fernando 25 11 7 7 36:23 13 40 L
Villarrubia CF
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
CD San Fernando
D
CD San Fernando
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Murcia
W
Yeclano Deportivo
09.02.20 0 : 5 Zafer
CD San Fernando
W
CD San Fernando
16.02.20 2 : 1 Zafer
Badajoz
L
Sevilla Atletico
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD San Fernando
7 RB Linense 25 9 9 7 26:26 1 36 L
Ucam Murcia
19.01.20 4 : 3 Kaybetmek
RB Linense
D
RB Linense
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Merida
D
Don Benito
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
RB Linense
W
RB Linense
09.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Sanluqueno CF
L
Cartagena
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
RB Linense
8 Murcia 25 8 9 8 28:23 5 33 D
Murcia
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Cordoba CF B
W
Murcia
26.01.20 1 : 0 Zafer
Cordoba
D
CD San Fernando
02.02.20 3 : 3 Beraberlik
Murcia
L
Murcia
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
CF Talavera de la Reina
D
CP VILLARROBLEDO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Murcia
9 Ucam Murcia 25 8 9 8 24:27 -3 33 W
Ucam Murcia
19.01.20 4 : 3 Zafer
RB Linense
L
Marbella
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Ucam Murcia
W
Ucam Murcia
02.02.20 1 : 0 Zafer
Recreativo Huelva
W
Granada CF B
09.02.20 0 : 1 Zafer
Ucam Murcia
D
Ucam Murcia
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villarrubia CF
10 Villarrubia CF 26 7 11 8 33:28 5 32 W
Villarrubia CF
25.01.20 3 : 0 Zafer
CD San Fernando
D
CF Talavera de la Reina
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Villarrubia CF
D
Villarrubia CF
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
D
Ucam Murcia
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Villarrubia CF
W
Villarrubia CF
22.02.20 5 : 1 Zafer
Merida
11 Sevilla Atletico 25 8 8 9 28:30 -2 32 W
Cadiz B
02.02.20 1 : 2 Zafer
Sevilla Atletico
W
Sevilla Atletico
09.02.20 3 : 2 Zafer
Algeciras CF
D
Cordoba CF B
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sevilla Atletico
L
Cordoba
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sevilla Atletico
W
Sevilla Atletico
23.02.20 1 : 0 Zafer
CD San Fernando
12 Cadiz B 25 8 8 9 21:24 -3 32 D
Badajoz
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Cadiz B
L
Cadiz B
02.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Sevilla Atletico
D
Cadiz B
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cartagena
D
Algeciras CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cadiz B
D
Cadiz B
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cordoba
13 Atletico Sanluqueno CF 25 7 9 9 20:23 -3 30 D
Merida
19.01.20 0 : 0 Beraberlik
Atletico Sanluqueno CF
D
Atletico Sanluqueno CF
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Don Benito
L
Cartagena
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Atletico Sanluqueno CF
L
RB Linense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Sanluqueno CF
L
Atletico Sanluqueno CF
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Marbella
14 Recreativo Huelva 25 7 8 10 28:30 -2 29 W
CF Talavera de la Reina
19.01.20 0 : 1 Zafer
Recreativo Huelva
D
Recreativo Huelva
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
L
Ucam Murcia
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Recreativo Huelva
D
Recreativo Huelva
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Merida
L
Don Benito
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Recreativo Huelva
15 Don Benito 25 7 8 10 26:32 -6 29 D
Cartagena
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Don Benito
D
Atletico Sanluqueno CF
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Don Benito
D
Don Benito
02.02.20 2 : 2 Beraberlik
RB Linense
L
Marbella
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Don Benito
W
Don Benito
16.02.20 2 : 1 Zafer
Recreativo Huelva
16 CF Talavera de la Reina 26 6 8 12 22:32 -10 26 D
Granada CF B
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CF Talavera de la Reina
D
CF Talavera de la Reina
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
Villarrubia CF
W
Murcia
09.02.20 0 : 1 Zafer
CF Talavera de la Reina
D
CF Talavera de la Reina
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Yeclano Deportivo
L
Badajoz
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CF Talavera de la Reina
17 Algeciras CF 25 5 9 11 28:38 -10 24 L
Algeciras CF
19.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Murcia
L
Yeclano Deportivo
26.01.20 4 : 1 Kaybetmek
Algeciras CF
W
Algeciras CF
02.02.20 1 : 0 Zafer
Badajoz
L
Sevilla Atletico
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Algeciras CF
D
Algeciras CF
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cadiz B
18 Merida 26 3 14 9 25:35 -10 23 D
RB Linense
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
Merida
D
Merida
02.02.20 0 : 0 Beraberlik
Marbella
D
Recreativo Huelva
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Merida
D
Merida
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Granada CF B
L
Villarrubia CF
22.02.20 5 : 1 Kaybetmek
Merida
19 Granada CF B 25 5 7 13 18:35 -17 22 W
CD San Fernando
19.01.20 2 : 3 Zafer
Granada CF B
D
Granada CF B
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
CF Talavera de la Reina
W
CP VILLARROBLEDO
02.02.20 0 : 2 Zafer
Granada CF B
L
Granada CF B
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Ucam Murcia
D
Merida
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Granada CF B
20 CP VILLARROBLEDO 25 5 6 14 20:39 -19 21 L
CP VILLARROBLEDO
19.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Marbella
D
Recreativo Huelva
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
L
CP VILLARROBLEDO
02.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Granada CF B
D
Villarrubia CF
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
CP VILLARROBLEDO
D
CP VILLARROBLEDO
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Murcia
Promotion Playoff
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

İkinci Lig B - şampiyona, organize eden İspanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca İkinci Lig B (İspanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - İkinci Lig B (İspanya):
Real Madrid (A) - Reyes, De Los (23.02.2020 11:00)
Marino Luanco - SADCF INTERNACIONAL DE MADRID DSL (23.02.2020 11:00)
Real Unión - SD Amorebieta (23.02.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında İkinci Lig B (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.