LaLiga 2
İspanya

LaLiga 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
LaLiga 2
1 Sporting de Gijón Sporting de Gijón 3 3 0 0 4:0 4 9 W
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
12.09.20 1 : 0 Zafer
UD Logroñés UD Logroñés
W
FC Cartagena FC Cartagena
20.09.20 0 : 1 Zafer
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
W
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
26.09.20 2 : 0 Zafer
Girona FC Girona FC
UD Almería
2 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 3 2 1 0 6:3 3 7 W
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
13.09.20 2 : 0 Zafer
CD Lugo CD Lugo
D
UD Las Palmas UD Las Palmas
20.09.20 3 : 3 Beraberlik
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
W
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
26.09.20 1 : 0 Zafer
Albacete Balompié Albacete Balompié
Girona FC
3 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2 2 0 0 3:1 2 6 W
RCD Mallorca RCD Mallorca
13.09.20 0 : 1 Zafer
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
W
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
19.09.20 2 : 1 Zafer
CE Sabadell FC CE Sabadell FC
SD Ponferradina
4 Málaga CF Málaga CF 3 2 0 1 2:2 -1 6 L
CD Tenerife CD Tenerife
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Málaga CF Málaga CF
W
Castellon Castellon
19.09.20 0 : 1 Zafer
Málaga CF Málaga CF
W
Málaga CF Málaga CF
26.09.20 1 : 0 Zafer
AD Alcorcón AD Alcorcón
Rayo Vallecano
5 RCD Espanyol RCD Espanyol 2 1 1 0 3:0 3 4 W
RCD Espanyol RCD Espanyol
12.09.20 3 : 0 Zafer
Albacete Balompié Albacete Balompié
D
RCD Espanyol RCD Espanyol
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
RCD Mallorca RCD Mallorca
Real Oviedo
6 AD Alcorcón AD Alcorcón 3 1 1 1 2:1 1 4 D
CD Mirandés CD Mirandés
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
AD Alcorcón AD Alcorcón
W
AD Alcorcón AD Alcorcón
19.09.20 2 : 0 Zafer
CD Tenerife CD Tenerife
L
Málaga CF Málaga CF
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Alcorcón AD Alcorcón
Real Zaragoza
7 Castellon Castellon 3 1 1 1 3:3 1 4 W
SD Ponferradina SD Ponferradina
12.09.20 1 : 2 Zafer
Castellon Castellon
L
Castellon Castellon
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Málaga CF Málaga CF
D
UD Logroñés UD Logroñés
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon Castellon
CD Leganés
8 SD Ponferradina SD Ponferradina 2 1 0 1 3:2 1 3 L
SD Ponferradina SD Ponferradina
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Castellon Castellon
W
Albacete Balompié Albacete Balompié
20.09.20 0 : 2 Zafer
SD Ponferradina SD Ponferradina
Rayo Vallecano
9 CD Leganés CD Leganés 2 1 0 1 2:2 1 3 W
CD Leganés CD Leganés
12.09.20 1 : 0 Zafer
UD Las Palmas UD Las Palmas
L
CD Lugo CD Lugo
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Leganés CD Leganés
FC Cartagena
10 CD Tenerife CD Tenerife 2 1 0 1 2:2 2 3 W
CD Tenerife CD Tenerife
13.09.20 2 : 0 Zafer
Málaga CF Málaga CF
L
AD Alcorcón AD Alcorcón
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Tenerife CD Tenerife
CD Mirandés
11 CD Lugo CD Lugo 2 1 0 1 2:3 -1 3 L
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
CD Lugo CD Lugo
W
CD Lugo CD Lugo
20.09.20 2 : 1 Zafer
CD Leganés CD Leganés
UD Almería
12 CD Mirandés CD Mirandés 2 0 2 0 1:1 0 2 D
CD Mirandés CD Mirandés
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
AD Alcorcón AD Alcorcón
D
CD Mirandés CD Mirandés
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Real Oviedo Real Oviedo
CD Tenerife
13 Real Oviedo Real Oviedo 2 0 2 0 1:1 0 2 D
Real Oviedo Real Oviedo
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cartagena FC Cartagena
D
CD Mirandés CD Mirandés
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Real Oviedo Real Oviedo
RCD Espanyol
14 UD Las Palmas UD Las Palmas 3 0 2 1 5:6 -1 2 L
CD Leganés CD Leganés
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Las Palmas UD Las Palmas
D
UD Las Palmas UD Las Palmas
20.09.20 3 : 3 Beraberlik
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
D
Real Zaragoza Real Zaragoza
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
UD Las Palmas UD Las Palmas
UD Logroñés
15 Real Zaragoza Real Zaragoza 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Real Zaragoza Real Zaragoza
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
UD Las Palmas UD Las Palmas
AD Alcorcón
16 UD Logroñés UD Logroñés 2 0 1 1 1:2 -1 1 L
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
UD Logroñés UD Logroñés
D
UD Logroñés UD Logroñés
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Castellon Castellon
UD Las Palmas
17 FC Cartagena FC Cartagena 2 0 1 1 0:1 -1 1 D
Real Oviedo Real Oviedo
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Cartagena FC Cartagena
L
FC Cartagena FC Cartagena
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
CD Leganés
18 RCD Mallorca RCD Mallorca 2 0 1 1 0:1 -1 1 L
RCD Mallorca RCD Mallorca
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
D
RCD Espanyol RCD Espanyol
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
RCD Mallorca RCD Mallorca
CE Sabadell FC
19 UD Almería UD Almería 0 0 0 0 0:0 0 0 CD Lugo
20 CE Sabadell FC CE Sabadell FC 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CE Sabadell FC CE Sabadell FC
RCD Mallorca
21 Girona FC Girona FC 1 0 0 1 0:2 -2 0 L
Sporting de Gijón Sporting de Gijón
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Girona FC Girona FC
CF Fuenlabrada
22 Albacete Balompié Albacete Balompié 3 0 0 3 0:6 -6 0 L
RCD Espanyol RCD Espanyol
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Albacete Balompié Albacete Balompié
L
Albacete Balompié Albacete Balompié
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
SD Ponferradina SD Ponferradina
L
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Albacete Balompié Albacete Balompié
Real Oviedo
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

LaLiga 2 - şampiyona, organize eden İspanya. Katılmak için başvuru veren turnuva 22 katılımcılar. Bu sezonda madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Sporting de Gijón - 9 madde, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
CF Fuenlabrada - 7 madde, parlak başarılar 2, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Rayo Vallecano - 6 puan, kazanılan maçlar 2, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca LaLiga 2 (İspanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - LaLiga 2 (İspanya):
CD Lugo - UD Almería (27.09.2020 06:00)
RCD Mallorca - CE Sabadell FC (27.09.2020 10:00)
Real Oviedo - RCD Espanyol (27.09.2020 12:15)

skorexpress.com internet sayfasında LaLiga 2 (İspanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.