Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
11
Premier futbol Ligi
Güney Afrika

Premier futbol Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Soccer League
1 Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 22 15 3 4 40:17 23 48 D
Black Leopards FC Black Leopards FC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
W
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
25.01.20 0 : 1 Zafer
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
L
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Maritzburg United Maritzburg United
W
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
29.02.20 0 : 1 Zafer
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
L
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Amazulu FC Amazulu FC
2 Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns 21 13 5 3 30:15 15 44 L
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
15.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
W
Supersport United Supersport United
19.01.20 1 : 2 Zafer
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
W
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
15.02.20 3 : 0 Zafer
Chippa United FC Chippa United FC
W
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
19.02.20 2 : 1 Zafer
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
W
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
11.03.20 0 : 1 Zafer
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
3 Supersport United Supersport United 24 11 7 6 34:21 13 40 W
Supersport United Supersport United
24.01.20 3 : 0 Zafer
Chippa United FC Chippa United FC
L
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Supersport United Supersport United
L
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Supersport United Supersport United
W
Supersport United Supersport United
29.02.20 2 : 0 Zafer
Bidwest Wits Bidwest Wits
W
Highlands Park Highlands Park
08.03.20 0 : 2 Zafer
Supersport United Supersport United
4 Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC 23 11 7 5 35:26 9 40 W
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
25.01.20 1 : 0 Zafer
Amazulu FC Amazulu FC
W
Chippa United FC Chippa United FC
01.02.20 1 : 2 Zafer
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
W
Black Leopards FC Black Leopards FC
16.02.20 0 : 1 Zafer
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
L
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
29.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
D
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
5 Maritzburg United Maritzburg United 24 10 9 5 23:17 6 39 D
Maritzburg United Maritzburg United
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Town City FC Cape Town City FC
W
Bidwest Wits Bidwest Wits
12.02.20 0 : 1 Zafer
Maritzburg United Maritzburg United
W
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
15.02.20 1 : 2 Zafer
Maritzburg United Maritzburg United
W
Maritzburg United Maritzburg United
28.02.20 3 : 0 Zafer
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
W
Maritzburg United Maritzburg United
06.03.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City Polokwane City
6 Bidwest Wits Bidwest Wits 21 11 5 5 25:17 8 38 W
Baroka FC Baroka FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Bidwest Wits Bidwest Wits
D
Bidwest Wits Bidwest Wits
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
Highlands Park Highlands Park
L
Supersport United Supersport United
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Bidwest Wits Bidwest Wits
D
Bidwest Wits Bidwest Wits
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Chippa United FC Chippa United FC
W
Bidwest Wits Bidwest Wits
10.03.20 1 : 0 Zafer
Black Leopards FC Black Leopards FC
7 Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC 23 8 8 7 21:26 -5 32 L
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
W
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
01.02.20 1 : 0 Zafer
Supersport United Supersport United
W
Amazulu FC Amazulu FC
15.02.20 1 : 2 Zafer
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
D
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Highlands Park Highlands Park
D
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
8 Highlands Park Highlands Park 24 8 7 9 26:31 -5 31 W
Highlands Park Highlands Park
01.02.20 1 : 0 Zafer
Baroka FC Baroka FC
W
Highlands Park Highlands Park
15.02.20 2 : 0 Zafer
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
D
Bidwest Wits Bidwest Wits
19.02.20 2 : 2 Beraberlik
Highlands Park Highlands Park
D
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Highlands Park Highlands Park
L
Highlands Park Highlands Park
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Supersport United Supersport United
9 B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic 23 7 7 9 33:33 2 28 D
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Chippa United FC Chippa United FC
L
Highlands Park Highlands Park
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
L
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
19.02.20 2 : 1 Kaybetmek
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
W
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
01.03.20 2 : 1 Zafer
Baroka FC Baroka FC
L
Cape Town City FC Cape Town City FC
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
10 Cape Town City FC Cape Town City FC 23 6 9 8 30:32 -2 27 W
Cape Town City FC Cape Town City FC
18.01.20 2 : 0 Zafer
Bidwest Wits Bidwest Wits
W
Cape Town City FC Cape Town City FC
24.01.20 1 : 0 Zafer
Black Leopards FC Black Leopards FC
D
Maritzburg United Maritzburg United
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Town City FC Cape Town City FC
L
Polokwane City Polokwane City
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Cape Town City FC Cape Town City FC
W
Cape Town City FC Cape Town City FC
08.03.20 2 : 0 Zafer
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
11 Stellenbosch FC Stellenbosch FC 24 7 6 11 21:30 -9 27 W
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
25.01.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City Polokwane City
L
Black Leopards FC Black Leopards FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
W
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
14.02.20 1 : 0 Zafer
Supersport United Supersport United
L
Maritzburg United Maritzburg United
28.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
L
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
11.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
12 Chippa United FC Chippa United FC 24 6 8 10 15:23 -8 26 L
Supersport United Supersport United
24.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Chippa United FC Chippa United FC
L
Chippa United FC Chippa United FC
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
L
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Chippa United FC Chippa United FC
W
Chippa United FC Chippa United FC
29.02.20 1 : 0 Zafer
Amazulu FC Amazulu FC
D
Bidwest Wits Bidwest Wits
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
Chippa United FC Chippa United FC
13 Baroka FC Baroka FC 24 6 5 13 15:21 -6 23 W
Baroka FC Baroka FC
26.01.20 2 : 1 Zafer
Maritzburg United Maritzburg United
L
Highlands Park Highlands Park
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Baroka FC Baroka FC
L
Baroka FC Baroka FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bidwest Wits Bidwest Wits
L
B'Fontein Celtic B'Fontein Celtic
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Baroka FC Baroka FC
W
Baroka FC Baroka FC
07.03.20 2 : 0 Zafer
Black Leopards FC Black Leopards FC
14 Polokwane City Polokwane City 24 7 2 15 21:32 -11 23 L
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City Polokwane City
L
Amazulu FC Amazulu FC
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City Polokwane City
W
Polokwane City Polokwane City
16.02.20 3 : 2 Zafer
Cape Town City FC Cape Town City FC
W
Polokwane City Polokwane City
01.03.20 2 : 1 Zafer
Black Leopards FC Black Leopards FC
L
Maritzburg United Maritzburg United
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City Polokwane City
15 Amazulu FC Amazulu FC 24 6 5 13 14:27 -13 23 L
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Amazulu FC Amazulu FC
W
Amazulu FC Amazulu FC
02.02.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City Polokwane City
L
Amazulu FC Amazulu FC
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Lamontville Golden Arrows FC Lamontville Golden Arrows FC
L
Chippa United FC Chippa United FC
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Amazulu FC Amazulu FC
W
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
07.03.20 0 : 1 Zafer
Amazulu FC Amazulu FC
16 Black Leopards FC Black Leopards FC 24 5 5 14 21:36 -15 20 W
Black Leopards FC Black Leopards FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
L
Black Leopards FC Black Leopards FC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Orlando Pirates FC Orlando Pirates FC
L
Polokwane City Polokwane City
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Black Leopards FC Black Leopards FC
L
Baroka FC Baroka FC
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Black Leopards FC Black Leopards FC
L
Bidwest Wits Bidwest Wits
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Black Leopards FC Black Leopards FC
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Premier futbol Ligi - turnuva, düzenleyen Güney Afrika. Kayıt yaptıran şampiyona 16 takımlar. Bugünkü duruma göre final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Kaizer Chiefs - 48 kabul edilen puan, parlak başarılar 15, yenilme 4, beraberlik 3.
Mamelodi Sundowns - 44 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 13, skorsuz maçlar 3, beraberlik 5.
Supersport United - 40 sayı, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz maçlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier futbol Ligi (Güney Afrika) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier futbol Ligi (Güney Afrika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.