Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
Güney Afrika

Premier futbol Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier Soccer League
1 Kaizer Chiefs 20 14 3 3 39:16 23 45 W
Kaizer Chiefs
08.01.20 3 : 0 Zafer
Highlands Park
W
Kaizer Chiefs
12.01.20 3 : 0 Zafer
Cape Town City FC
D
Black Leopards FC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Kaizer Chiefs
W
Lamontville Golden Arrows FC
25.01.20 0 : 1 Zafer
Kaizer Chiefs
L
Kaizer Chiefs
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Maritzburg United
2 Orlando Pirates FC 21 11 6 4 35:25 10 39 W
Orlando Pirates FC
15.01.20 1 : 0 Zafer
Mamelodi Sundowns
W
Orlando Pirates FC
18.01.20 3 : 1 Zafer
Highlands Park
W
Orlando Pirates FC
25.01.20 1 : 0 Zafer
Amazulu FC
W
Chippa United FC
01.02.20 1 : 2 Zafer
Orlando Pirates FC
W
Black Leopards FC
16.02.20 0 : 1 Zafer
Orlando Pirates FC
3 Mamelodi Sundowns 19 11 5 3 27:14 13 38 W
Amazulu FC
04.01.20 0 : 3 Zafer
Mamelodi Sundowns
D
Mamelodi Sundowns
07.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bidwest Wits
L
Orlando Pirates FC
15.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Mamelodi Sundowns
W
Supersport United
19.01.20 1 : 2 Zafer
Mamelodi Sundowns
W
Mamelodi Sundowns
15.02.20 3 : 0 Zafer
Chippa United FC
4 Supersport United 22 9 7 6 30:21 9 34 W
Amazulu FC
12.01.20 0 : 2 Zafer
Supersport United
L
Supersport United
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
Mamelodi Sundowns
W
Supersport United
24.01.20 3 : 0 Zafer
Chippa United FC
L
Lamontville Golden Arrows FC
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Supersport United
L
Stellenbosch FC
14.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Supersport United
5 Bidwest Wits 17 10 3 4 22:13 9 33 D
Mamelodi Sundowns
07.01.20 0 : 0 Beraberlik
Bidwest Wits
W
Bidwest Wits
15.01.20 3 : 2 Zafer
B'Fontein Celtic
L
Cape Town City FC
18.01.20 2 : 0 Kaybetmek
Bidwest Wits
L
Bidwest Wits
12.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Maritzburg United
W
Baroka FC
15.02.20 0 : 1 Zafer
Bidwest Wits
6 Maritzburg United 22 8 9 5 19:17 2 33 W
Maritzburg United
17.01.20 1 : 0 Zafer
Amazulu FC
L
Baroka FC
26.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Maritzburg United
D
Maritzburg United
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Town City FC
W
Bidwest Wits
12.02.20 0 : 1 Zafer
Maritzburg United
W
Kaizer Chiefs
15.02.20 1 : 2 Zafer
Maritzburg United
7 Lamontville Golden Arrows FC 21 8 6 7 20:25 -5 30 W
Lamontville Golden Arrows FC
08.01.20 1 : 0 Zafer
Baroka FC
D
Polokwane City
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lamontville Golden Arrows FC
L
Lamontville Golden Arrows FC
25.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Kaizer Chiefs
W
Lamontville Golden Arrows FC
01.02.20 1 : 0 Zafer
Supersport United
W
Amazulu FC
15.02.20 1 : 2 Zafer
Lamontville Golden Arrows FC
8 Highlands Park 21 8 5 8 23:26 -3 29 L
Kaizer Chiefs
08.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Highlands Park
L
Highlands Park
11.01.20 1 : 4 Kaybetmek
Stellenbosch FC
L
Orlando Pirates FC
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Highlands Park
W
Highlands Park
01.02.20 1 : 0 Zafer
Baroka FC
W
Highlands Park
15.02.20 2 : 0 Zafer
B'Fontein Celtic
9 Stellenbosch FC 22 7 6 9 21:26 -5 27 W
Highlands Park
11.01.20 1 : 4 Zafer
Stellenbosch FC
W
Stellenbosch FC
17.01.20 1 : 0 Zafer
Baroka FC
W
Stellenbosch FC
25.01.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City
L
Black Leopards FC
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Stellenbosch FC
W
Stellenbosch FC
14.02.20 1 : 0 Zafer
Supersport United
10 B'Fontein Celtic 20 6 7 7 30:28 2 25 W
Stellenbosch FC
07.01.20 1 : 2 Zafer
B'Fontein Celtic
W
B'Fontein Celtic
12.01.20 4 : 2 Zafer
Black Leopards FC
L
Bidwest Wits
15.01.20 3 : 2 Kaybetmek
B'Fontein Celtic
D
B'Fontein Celtic
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Chippa United FC
L
Highlands Park
15.02.20 2 : 0 Kaybetmek
B'Fontein Celtic
11 Cape Town City FC 22 5 9 8 28:32 -4 24 L
Kaizer Chiefs
12.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Cape Town City FC
W
Cape Town City FC
18.01.20 2 : 0 Zafer
Bidwest Wits
W
Cape Town City FC
24.01.20 1 : 0 Zafer
Black Leopards FC
D
Maritzburg United
31.01.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Town City FC
L
Polokwane City
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Cape Town City FC
12 Chippa United FC 22 5 7 10 14:23 -9 22 D
Chippa United FC
11.01.20 0 : 0 Beraberlik
Maritzburg United
D
B'Fontein Celtic
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Chippa United FC
L
Supersport United
24.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Chippa United FC
L
Chippa United FC
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Orlando Pirates FC
L
Mamelodi Sundowns
15.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Chippa United FC
13 Baroka FC 22 5 5 12 12:19 -7 20 W
Baroka FC
11.01.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City
L
Stellenbosch FC
17.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Baroka FC
W
Baroka FC
26.01.20 2 : 1 Zafer
Maritzburg United
L
Highlands Park
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Baroka FC
L
Baroka FC
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Bidwest Wits
14 Black Leopards FC 21 5 5 11 20:31 -11 20 L
B'Fontein Celtic
12.01.20 4 : 2 Kaybetmek
Black Leopards FC
D
Black Leopards FC
18.01.20 1 : 1 Beraberlik
Kaizer Chiefs
L
Cape Town City FC
24.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Black Leopards FC
W
Black Leopards FC
02.02.20 2 : 1 Zafer
Stellenbosch FC
L
Black Leopards FC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Orlando Pirates FC
15 Polokwane City 22 6 2 14 19:30 -11 20 L
Baroka FC
11.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City
D
Polokwane City
19.01.20 1 : 1 Beraberlik
Lamontville Golden Arrows FC
L
Stellenbosch FC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City
L
Amazulu FC
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Polokwane City
W
Polokwane City
16.02.20 3 : 2 Zafer
Cape Town City FC
16 Amazulu FC 22 5 5 12 13:26 -13 20 L
Amazulu FC
12.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Supersport United
L
Maritzburg United
17.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Amazulu FC
L
Orlando Pirates FC
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Amazulu FC
W
Amazulu FC
02.02.20 1 : 0 Zafer
Polokwane City
L
Amazulu FC
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Lamontville Golden Arrows FC
Champions League
CAF Confederation Cup
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier futbol Ligi - turnuva, düzenleyen Güney Afrika. Katılan yarışma 16 katılan takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Kaizer Chiefs - 45 sayı, kazanılan yarışmalar 14, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Orlando Pirates FC - 39 puan, kazanılan maçlar 11, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 6.
Mamelodi Sundowns - 38 sayı, kazanılan maçlar 11, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 5.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier futbol Ligi (Güney Afrika) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Premier futbol Ligi (Güney Afrika):
Bidwest Wits - Highlands Park (19.02.2020 12:30)
Mamelodi Sundowns - B'Fontein Celtic (19.02.2020 12:30)
Maritzburg United - Stellenbosch FC (28.02.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier futbol Ligi (Güney Afrika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.