Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
07
Ulusal 1.Lig
Güney Afrika

Ulusal 1.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National First Division
1 Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC 24 15 3 6 44:33 11 48 D
Free State Stars FC Free State Stars FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
W
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
17.02.20 2 : 1 Zafer
Real Kings FC Real Kings FC
W
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
01.03.20 0 : 1 Zafer
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
L
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
W
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
14.03.20 1 : 0 Zafer
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
2 Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC 24 12 5 7 32:26 6 41 W
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
01.02.20 1 : 2 Zafer
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
W
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
15.02.20 1 : 0 Zafer
Mbombela United FC Mbombela United FC
W
Royal Eagles Royal Eagles
01.03.20 1 : 3 Zafer
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
L
Pretoria University FC Pretoria University FC
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
D
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
3 Uthongathi FC Uthongathi FC 24 10 10 4 30:22 8 40 D
Steenberg United Steenberg United
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
D
Uthongathi FC Uthongathi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
D
Uthongathi FC Uthongathi FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pretoria University FC Pretoria University FC
D
TS Sporting FC TS Sporting FC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
D
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
4 Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC 24 11 5 8 31:23 8 38 L
Pretoria University FC Pretoria University FC
02.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
W
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
15.02.20 1 : 0 Zafer
Steenberg United Steenberg United
W
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
28.02.20 0 : 2 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
W
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
07.03.20 1 : 0 Zafer
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
L
JDR Stars JDR Stars
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
5 JDR Stars JDR Stars 24 10 7 7 40:32 8 37 L
JDR Stars JDR Stars
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Richards Bay FC Richards Bay FC
D
JDR Stars JDR Stars
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
L
Mbombela United FC Mbombela United FC
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
JDR Stars JDR Stars
W
JDR Stars JDR Stars
08.03.20 1 : 0 Zafer
Steenberg United Steenberg United
W
JDR Stars JDR Stars
14.03.20 1 : 0 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
6 Free State Stars FC Free State Stars FC 24 8 11 5 33:26 7 35 D
Free State Stars FC Free State Stars FC
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
D
TS Sporting FC TS Sporting FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Free State Stars FC Free State Stars FC
D
Free State Stars FC Free State Stars FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Kings FC Real Kings FC
W
Free State Stars FC Free State Stars FC
07.03.20 3 : 1 Zafer
Mbombela United FC Mbombela United FC
W
Steenberg United Steenberg United
13.03.20 1 : 2 Zafer
Free State Stars FC Free State Stars FC
7 Pretoria University FC Pretoria University FC 24 9 7 8 34:34 1 34 W
Pretoria University FC Pretoria University FC
02.02.20 2 : 0 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
L
Pretoria University FC Pretoria University FC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
D
Uthongathi FC Uthongathi FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pretoria University FC Pretoria University FC
W
Pretoria University FC Pretoria University FC
08.03.20 3 : 2 Zafer
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
L
Royal Eagles Royal Eagles
15.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Pretoria University FC Pretoria University FC
8 Steenberg United Steenberg United 24 9 7 8 31:31 1 34 D
Steenberg United Steenberg United
29.01.20 1 : 1 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
L
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Steenberg United Steenberg United
D
Steenberg United Steenberg United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Richards Bay FC Richards Bay FC
L
JDR Stars JDR Stars
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Steenberg United Steenberg United
L
Steenberg United Steenberg United
13.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Free State Stars FC Free State Stars FC
9 Real Kings FC Real Kings FC 23 8 9 6 30:26 4 33 D
Uthongathi FC Uthongathi FC
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Real Kings FC Real Kings FC
D
Real Kings FC Real Kings FC
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
L
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Kings FC Real Kings FC
D
Free State Stars FC Free State Stars FC
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Real Kings FC Real Kings FC
W
Real Kings FC Real Kings FC
07.03.20 1 : 0 Zafer
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
10 Richards Bay FC Richards Bay FC 23 8 6 9 23:28 -5 30 W
Richards Bay FC Richards Bay FC
26.01.20 1 : 0 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
W
JDR Stars JDR Stars
01.02.20 1 : 2 Zafer
Richards Bay FC Richards Bay FC
L
Richards Bay FC Richards Bay FC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
D
Steenberg United Steenberg United
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Richards Bay FC Richards Bay FC
W
Richards Bay FC Richards Bay FC
08.03.20 2 : 1 Zafer
Royal Eagles Royal Eagles
11 Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC 23 8 4 11 25:27 -2 28 W
Steenberg United Steenberg United
24.01.20 0 : 1 Zafer
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
L
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
31.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
D
Uthongathi FC Uthongathi FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
L
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
28.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
W
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
06.03.20 1 : 0 Zafer
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
12 TS Galaxy FC TS Galaxy FC 24 6 10 8 24:26 -2 28 L
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
W
Pretoria University FC Pretoria University FC
16.02.20 0 : 1 Zafer
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
W
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
01.03.20 1 : 0 Zafer
TS Sporting FC TS Sporting FC
L
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
L
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
13 TS Sporting FC TS Sporting FC 23 5 9 9 20:27 -7 24 D
TS Sporting FC TS Sporting FC
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
Pretoria University FC Pretoria University FC
W
Mbombela United FC Mbombela United FC
01.02.20 0 : 1 Zafer
TS Sporting FC TS Sporting FC
D
TS Sporting FC TS Sporting FC
15.02.20 1 : 1 Beraberlik
Free State Stars FC Free State Stars FC
L
TS Galaxy FC TS Galaxy FC
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
TS Sporting FC TS Sporting FC
D
TS Sporting FC TS Sporting FC
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
Uthongathi FC Uthongathi FC
14 Mbombela United FC Mbombela United FC 24 6 6 12 21:25 -4 23 L
Mbombela United FC Mbombela United FC
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
TS Sporting FC TS Sporting FC
L
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Mbombela United FC Mbombela United FC
W
Mbombela United FC Mbombela United FC
29.02.20 2 : 1 Zafer
JDR Stars JDR Stars
L
Free State Stars FC Free State Stars FC
07.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Mbombela United FC Mbombela United FC
W
Mbombela United FC Mbombela United FC
14.03.20 1 : 0 Zafer
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
15 Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC 24 5 7 12 16:30 -14 22 W
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
31.01.20 0 : 1 Zafer
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
W
Richards Bay FC Richards Bay FC
16.02.20 0 : 1 Zafer
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
L
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
L
Real Kings FC Real Kings FC
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
L
Mbombela United FC Mbombela United FC
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
16 Royal Eagles Royal Eagles 24 4 6 14 28:46 -18 18 D
Real Kings FC Real Kings FC
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
D
JDR Stars JDR Stars
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
L
Royal Eagles Royal Eagles
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
L
Richards Bay FC Richards Bay FC
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Royal Eagles Royal Eagles
W
Royal Eagles Royal Eagles
15.03.20 1 : 0 Zafer
Pretoria University FC Pretoria University FC
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Ulusal 1.Lig - şampiyona, organize eden Güney Afrika. Katılan yarışma 16 takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Ajax Cape Town FC - 48 puan, kazanılan yarışmalar 15, kaybedilen oyunlar 6, beraberlik 3.
Moroka Swallows FC - 41 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 12, yenilme 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Uthongathi FC - 40 madde, parlak başarılar 10, yenilme 4, beraberlik 10.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal 1.Lig (Güney Afrika) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal 1.Lig (Güney Afrika) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.