Ulusal 1.Lig
Güney Afrika

Ulusal 1.Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National First Division
1 Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC 30 17 6 7 41:27 14 57 W
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
15.08.20 1 : 0 Zafer
Real Kings Real Kings
W
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
18.08.20 0 : 1 Zafer
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
W
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
23.08.20 2 : 1 Zafer
Steenberg United Steenberg United
W
Richards Bay Richards Bay
26.08.20 0 : 2 Zafer
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
W
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
30.08.20 3 : 0 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
2 Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC 30 18 3 9 50:37 13 57 L
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
L
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
18.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
W
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
22.08.20 1 : 0 Zafer
Pretoria University FC Pretoria University FC
L
JDR Stars JDR Stars
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
W
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
30.08.20 3 : 0 Zafer
Mbombela United Mbombela United
3 Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila 30 14 6 10 36:31 5 48 W
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
15.08.20 1 : 0 Zafer
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
L
Free State Stars Free State Stars
19.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
D
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
TS Sporting TS Sporting
W
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
26.08.20 1 : 0 Zafer
Uthongathi Uthongathi
L
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
4 Real Kings Real Kings 30 12 11 7 42:31 11 47 L
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Real Kings Real Kings
W
JDR Stars JDR Stars
19.08.20 1 : 3 Zafer
Real Kings Real Kings
D
Real Kings Real Kings
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Mbombela United Mbombela United
W
TS Sporting TS Sporting
26.08.20 0 : 2 Zafer
Real Kings Real Kings
W
Real Kings Real Kings
30.08.20 3 : 1 Zafer
Richards Bay Richards Bay
5 Free State Stars Free State Stars 30 11 12 7 41:32 9 45 L
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
16.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Free State Stars Free State Stars
W
Free State Stars Free State Stars
19.08.20 3 : 0 Zafer
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
L
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Free State Stars Free State Stars
W
TS Galaxy TS Galaxy
26.08.20 0 : 1 Zafer
Free State Stars Free State Stars
W
Free State Stars Free State Stars
30.08.20 2 : 1 Zafer
JDR Stars JDR Stars
6 Uthongathi Uthongathi 30 10 14 6 32:26 6 44 D
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
16.08.20 0 : 0 Beraberlik
Uthongathi Uthongathi
D
Mbombela United Mbombela United
19.08.20 1 : 1 Beraberlik
Uthongathi Uthongathi
D
Uthongathi Uthongathi
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
L
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Uthongathi Uthongathi
L
Uthongathi Uthongathi
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
TS Galaxy TS Galaxy
7 JDR Stars JDR Stars 30 11 10 9 46:40 6 43 D
JDR Stars JDR Stars
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
TS Sporting TS Sporting
L
JDR Stars JDR Stars
19.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Real Kings Real Kings
D
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
JDR Stars JDR Stars
W
JDR Stars JDR Stars
26.08.20 2 : 1 Zafer
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
L
Free State Stars Free State Stars
30.08.20 2 : 1 Kaybetmek
JDR Stars JDR Stars
8 Pretoria University FC Pretoria University FC 30 9 11 10 37:39 -2 38 D
Steenberg United Steenberg United
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Pretoria University FC Pretoria University FC
D
Pretoria University FC Pretoria University FC
18.08.20 1 : 1 Beraberlik
Richards Bay Richards Bay
L
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Pretoria University FC Pretoria University FC
D
Pretoria University FC Pretoria University FC
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
L
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Pretoria University FC Pretoria University FC
9 Steenberg United Steenberg United 30 9 11 10 35:37 -2 38 D
Steenberg United Steenberg United
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Pretoria University FC Pretoria University FC
D
TS Sporting TS Sporting
18.08.20 1 : 1 Beraberlik
Steenberg United Steenberg United
L
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Steenberg United Steenberg United
D
Steenberg United Steenberg United
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
L
Royal Eagles Royal Eagles
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Steenberg United Steenberg United
10 TS Galaxy TS Galaxy 30 8 12 10 29:31 -2 36 W
Royal Eagles Royal Eagles
16.08.20 0 : 1 Zafer
TS Galaxy TS Galaxy
D
TS Galaxy TS Galaxy
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
L
Richards Bay Richards Bay
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
TS Galaxy TS Galaxy
L
TS Galaxy TS Galaxy
26.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Free State Stars Free State Stars
W
Uthongathi Uthongathi
30.08.20 1 : 2 Zafer
TS Galaxy TS Galaxy
11 Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC 30 9 8 13 33:36 -3 35 W
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
16.08.20 3 : 1 Zafer
Free State Stars Free State Stars
D
TS Galaxy TS Galaxy
19.08.20 2 : 2 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
D
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
JDR Stars JDR Stars
D
Pretoria University FC Pretoria University FC
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
L
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
TS Sporting TS Sporting
12 Richards Bay Richards Bay 30 9 8 13 28:39 -11 35 L
Richards Bay Richards Bay
15.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Mbombela United Mbombela United
D
Pretoria University FC Pretoria University FC
18.08.20 1 : 1 Beraberlik
Richards Bay Richards Bay
W
Richards Bay Richards Bay
23.08.20 1 : 0 Zafer
TS Galaxy TS Galaxy
L
Richards Bay Richards Bay
26.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Moroka Swallows FC Moroka Swallows FC
L
Real Kings Real Kings
30.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Richards Bay Richards Bay
13 Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC 30 8 9 13 23:35 -12 33 D
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
16.08.20 0 : 0 Beraberlik
Uthongathi Uthongathi
W
Royal Eagles Royal Eagles
19.08.20 1 : 2 Zafer
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
W
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
22.08.20 2 : 1 Zafer
Free State Stars Free State Stars
D
Steenberg United Steenberg United
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
W
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
30.08.20 1 : 0 Zafer
Pretoria University FC Pretoria University FC
14 Mbombela United Mbombela United 30 8 9 13 27:30 -3 32 W
Richards Bay Richards Bay
15.08.20 0 : 2 Zafer
Mbombela United Mbombela United
D
Mbombela United Mbombela United
19.08.20 1 : 1 Beraberlik
Uthongathi Uthongathi
D
Real Kings Real Kings
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
Mbombela United Mbombela United
W
Mbombela United Mbombela United
26.08.20 2 : 0 Zafer
Royal Eagles Royal Eagles
L
Ajax Cape Town FC Ajax Cape Town FC
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Mbombela United Mbombela United
15 TS Sporting TS Sporting 30 6 14 10 26:34 -8 32 D
JDR Stars JDR Stars
15.08.20 0 : 0 Beraberlik
TS Sporting TS Sporting
D
TS Sporting TS Sporting
18.08.20 1 : 1 Beraberlik
Steenberg United Steenberg United
D
Tshakhuma Tsha Madzivhadila Tshakhuma Tsha Madzivhadila
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
TS Sporting TS Sporting
L
TS Sporting TS Sporting
26.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Kings Real Kings
W
Cape Umoya United FC Cape Umoya United FC
30.08.20 1 : 2 Zafer
TS Sporting TS Sporting
16 Royal Eagles Royal Eagles 30 5 8 17 30:51 -21 23 L
Royal Eagles Royal Eagles
16.08.20 0 : 1 Kaybetmek
TS Galaxy TS Galaxy
L
Royal Eagles Royal Eagles
19.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Jomo Cosmos FC Jomo Cosmos FC
D
Uthongathi Uthongathi
23.08.20 0 : 0 Beraberlik
Royal Eagles Royal Eagles
L
Mbombela United Mbombela United
26.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Royal Eagles Royal Eagles
W
Royal Eagles Royal Eagles
30.08.20 1 : 0 Zafer
Steenberg United Steenberg United
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Ulusal 1.Lig - turnuva, organize eden Güney Afrika. Kayıt yaptıran turnuva 16 kulüpler. Bu sezonda en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Moroka Swallows FC - 57 madde, parlak başarılar 17, skorsuz yarışmalar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Ajax Cape Town FC - 57 madde, yengi 18, skorsuz yarışmalar 9, beraberlik 3.
Tshakhuma Tsha Madzivhadila - 48 madde, kazanılan yarışmalar 14, kaybedilen oyunlar 10, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal 1.Lig (Güney Afrika) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal 1.Lig (Güney Afrika) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.