PrvaLiga
Slovenya

PrvaLiga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
PrvaLiga
1 MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana 8 5 0 3 13:11 2 15 L
NK Domžale NK Domžale
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
W
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
26.09.20 3 : 1 Zafer
NK Maribor NK Maribor
L
NK Celje NK Celje
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
W
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
18.10.20 2 : 0 Zafer
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
W
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
25.10.20 2 : 1 Zafer
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Gorica
2 ND Mura 05 ND Mura 05 8 4 2 2 12:6 6 14 W
ND Mura 05 ND Mura 05
20.09.20 1 : 0 Zafer
Gorica Gorica
W
FC Koper FC Koper
27.09.20 1 : 3 Zafer
ND Mura 05 ND Mura 05
L
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
ND Mura 05 ND Mura 05
L
ND Mura 05 ND Mura 05
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Aluminij NK Aluminij
D
NK Domžale NK Domžale
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
ND Mura 05 ND Mura 05
NK Maribor
3 NK Maribor NK Maribor 8 3 4 1 17:9 8 13 D
NK Maribor NK Maribor
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
NK Celje NK Celje
L
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
NK Maribor NK Maribor
D
NK Maribor NK Maribor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
W
Gorica Gorica
17.10.20 0 : 4 Zafer
NK Maribor NK Maribor
D
NK Maribor NK Maribor
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Koper FC Koper
ND Mura 05
4 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 8 3 3 2 8:7 1 12 W
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
27.09.20 3 : 2 Zafer
NK Domžale NK Domžale
W
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
30.09.20 1 : 0 Zafer
Gorica Gorica
D
NK Maribor NK Maribor
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
W
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
18.10.20 1 : 0 Zafer
NK Celje NK Celje
L
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
AŠK Bravo Publikum
5 AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum 8 3 2 3 10:12 -2 11 D
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper FC Koper
L
NK Celje NK Celje
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
W
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
04.10.20 2 : 1 Zafer
ND Mura 05 ND Mura 05
L
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
D
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Aluminij NK Aluminij
Olimpija Ljubljana
6 FC Koper FC Koper 8 2 4 2 10:9 1 10 D
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper FC Koper
L
FC Koper FC Koper
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
ND Mura 05 ND Mura 05
D
NK Aluminij NK Aluminij
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Koper FC Koper
W
FC Koper FC Koper
17.10.20 2 : 0 Zafer
NK Domžale NK Domžale
D
NK Maribor NK Maribor
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Koper FC Koper
NK Celje
7 NK Domžale NK Domžale 8 2 3 3 11:12 -1 9 W
NK Domžale NK Domžale
20.09.20 3 : 1 Zafer
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
L
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
27.09.20 3 : 2 Kaybetmek
NK Domžale NK Domžale
D
NK Domžale NK Domžale
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gorica Gorica
L
FC Koper FC Koper
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
NK Domžale NK Domžale
D
NK Domžale NK Domžale
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
ND Mura 05 ND Mura 05
NK Aluminij
8 NK Celje NK Celje 8 2 3 3 8:9 -1 9 D
NK Maribor NK Maribor
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
NK Celje NK Celje
W
NK Celje NK Celje
27.09.20 2 : 0 Zafer
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
W
NK Celje NK Celje
04.10.20 2 : 1 Zafer
MND Tabor Sežana MND Tabor Sežana
L
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Celje NK Celje
D
NK Celje NK Celje
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gorica Gorica
FC Koper
9 NK Aluminij NK Aluminij 8 2 3 3 6:11 -5 9 W
NK Aluminij NK Aluminij
20.09.20 1 : 0 Zafer
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
L
Gorica Gorica
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
NK Aluminij NK Aluminij
D
NK Aluminij NK Aluminij
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Koper FC Koper
W
ND Mura 05 ND Mura 05
18.10.20 1 : 2 Zafer
NK Aluminij NK Aluminij
D
AŠK Bravo Publikum AŠK Bravo Publikum
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
NK Aluminij NK Aluminij
NK Domžale
10 Gorica Gorica 8 1 2 5 7:16 -9 5 W
Gorica Gorica
26.09.20 2 : 0 Zafer
NK Aluminij NK Aluminij
L
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Gorica Gorica
D
NK Domžale NK Domžale
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gorica Gorica
L
Gorica Gorica
17.10.20 0 : 4 Kaybetmek
NK Maribor NK Maribor
D
NK Celje NK Celje
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gorica Gorica
MND Tabor Sežana
Champions League Qualification
Conference League Qualification
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PrvaLiga - şampiyona, düzenleyen Slovenya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 10 kulüpler. Şu anda liderler lig. Bunlar:
MND Tabor Sežana - 15 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
ND Mura 05 - 14 puan, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 2.
NK Maribor - 13 sayı, kazanılan maçlar 3, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PrvaLiga (Slovenya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - PrvaLiga (Slovenya):
Gorica - MND Tabor Sežana (28.10.2020 08:00)
FC Koper - NK Celje (28.10.2020 10:00)
Olimpija Ljubljana - AŠK Bravo Publikum (29.10.2020 07:45)

skorexpress.com internet sayfasında PrvaLiga (Slovenya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.