Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Slovenya

2nd Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Liga
1 FC Koper 20 13 5 2 42:13 29 44 W
NK NAFTA LENDAVA
23.11.19 0 : 3 Zafer
FC Koper
D
FC Koper
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Brezice 1919
D
Bilje
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper
D
FC Koper
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Krsko
D
NK Rogaska
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper
2 ND Gorica 20 13 2 5 40:22 18 41 W
ND Gorica
23.11.19 2 : 0 Zafer
Kumho Drava Ptuj
L
Roltek Dob
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
ND Gorica
D
Krka
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ND Gorica
D
ND Gorica
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Brda
D
NK Radomlje
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
ND Gorica
3 NK Radomlje 20 12 4 4 48:23 25 40 W
NK Radomlje
16.11.19 5 : 0 Zafer
NK Rogaska
W
ND Beltinci
23.11.19 0 : 3 Zafer
NK Radomlje
D
NK Radomlje
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Fuzinar Ravme
D
NK Radomlje
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Brda
D
Roltek Dob
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Radomlje
4 NK NAFTA LENDAVA 20 11 4 5 45:24 21 37 L
NK NAFTA LENDAVA
23.11.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Koper
W
Kumho Drava Ptuj
06.03.20 0 : 1 Zafer
NK NAFTA LENDAVA
D
Jadran Dekani
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK NAFTA LENDAVA
D
NK NAFTA LENDAVA
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Krka
D
Brda
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK NAFTA LENDAVA
5 NK Fuzinar Ravme 20 11 4 5 35:22 13 37 W
NK Fuzinar Ravme
23.11.19 3 : 2 Zafer
NK Rogaska
D
NK Radomlje
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Fuzinar Ravme
D
NK Fuzinar Ravme
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Brezice 1919
D
ND Beltinci
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Fuzinar Ravme
D
NK Fuzinar Ravme
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Dravograd
6 NK Krsko 20 9 4 7 37:25 12 31 D
Jadran Dekani
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
NK Krsko
L
NK Krsko
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Krka
D
NK Krsko
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Dravograd
D
FC Koper
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Krsko
D
NK Krsko
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kumho Drava Ptuj
7 Krka 20 8 7 5 31:32 -1 31 W
Roltek Dob
16.11.19 0 : 1 Zafer
Krka
D
Krka
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
Bilje
W
NK Krsko
08.03.20 2 : 3 Zafer
Krka
D
Krka
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ND Gorica
D
NK NAFTA LENDAVA
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Krka
8 Bilje 20 8 5 7 28:25 3 29 D
Krka
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
Bilje
L
Bilje
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Brda
D
Bilje
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper
D
Kumho Drava Ptuj
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bilje
D
Bilje
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roltek Dob
9 Roltek Dob 20 7 8 5 37:35 2 29 W
NK Brezice 1919
30.11.19 1 : 2 Zafer
Roltek Dob
W
Roltek Dob
08.03.20 2 : 0 Zafer
ND Gorica
D
Roltek Dob
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Kumho Drava Ptuj
D
Roltek Dob
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Radomlje
D
Bilje
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Roltek Dob
10 Jadran Dekani 20 7 3 10 29:40 -11 24 D
Jadran Dekani
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
NK Krsko
L
NK Rogaska
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Jadran Dekani
D
Jadran Dekani
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK NAFTA LENDAVA
D
NK Brezice 1919
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Jadran Dekani
D
Jadran Dekani
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
ND Beltinci
11 Kumho Drava Ptuj 20 6 3 11 28:34 -6 21 D
Kumho Drava Ptuj
27.11.19 1 : 1 Beraberlik
Brda
L
Kumho Drava Ptuj
06.03.20 0 : 1 Kaybetmek
NK NAFTA LENDAVA
D
Roltek Dob
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Kumho Drava Ptuj
D
Kumho Drava Ptuj
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Bilje
D
NK Krsko
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kumho Drava Ptuj
12 ND Beltinci 20 5 5 10 20:36 -16 20 L
ND Beltinci
23.11.19 0 : 3 Kaybetmek
NK Radomlje
D
Dravograd
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
ND Beltinci
D
NK Rogaska
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ND Beltinci
D
ND Beltinci
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Fuzinar Ravme
D
Jadran Dekani
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
ND Beltinci
13 Brda 20 4 7 9 22:38 -16 19 W
Brda
01.12.19 1 : 0 Zafer
NK Rogaska
W
Bilje
07.03.20 0 : 1 Zafer
Brda
D
NK Radomlje
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Brda
D
ND Gorica
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Brda
D
Brda
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
NK NAFTA LENDAVA
14 NK Brezice 1919 20 3 7 10 13:29 -16 16 W
NK Brezice 1919
23.11.19 2 : 1 Zafer
Dravograd
L
NK Brezice 1919
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Roltek Dob
D
FC Koper
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
NK Brezice 1919
D
NK Fuzinar Ravme
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Brezice 1919
D
NK Brezice 1919
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
Jadran Dekani
15 NK Rogaska 20 4 2 14 16:47 -31 14 L
Brda
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
NK Rogaska
W
NK Rogaska
07.03.20 2 : 1 Zafer
Jadran Dekani
D
NK Rogaska
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
ND Beltinci
D
Dravograd
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Rogaska
D
NK Rogaska
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Koper
16 Dravograd 20 2 4 14 23:49 -26 10 L
NK Brezice 1919
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Dravograd
D
Dravograd
07.03.20 2 : 2 Beraberlik
ND Beltinci
D
NK Krsko
19.04.20 0 : 0 Beraberlik
Dravograd
D
Dravograd
26.04.20 0 : 0 Beraberlik
NK Rogaska
D
NK Fuzinar Ravme
02.05.20 0 : 0 Beraberlik
Dravograd
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2nd Liga - şampiyona, düzenleyen Slovenya. Iştirak eden şampiyona 16 futbol takımları. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
FC Koper - 44 puan, kazanılan maçlar 13, yenilmeler 2, beraberlik 5.
ND Gorica - 41 puan, yengi 13, skorsuz maçlar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
NK Radomlje - 40 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 12, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2nd Liga (Slovenya) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - 2nd Liga (Slovenya):
ND Gorica - NK Fuzinar Ravme (05.04.2020 10:30)
NK Radomlje - Krka (05.04.2020 10:30)
Jadran Dekani - Brda (05.04.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2nd Liga (Slovenya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.