2nd Liga
Slovenya

2nd Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2nd Liga
1 NK Radomlje NK Radomlje 9 8 0 1 24:6 18 24 W
NK Dekani NK Dekani
06.09.20 0 : 1 Zafer
NK Radomlje NK Radomlje
W
NK Krško NK Krško
12.09.20 2 : 5 Zafer
NK Radomlje NK Radomlje
W
NK Radomlje NK Radomlje
16.09.20 2 : 0 Zafer
Rudar Velenje Rudar Velenje
W
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
19.09.20 0 : 4 Zafer
NK Radomlje NK Radomlje
W
NK Radomlje NK Radomlje
26.09.20 2 : 1 Zafer
NK Brda NK Brda
NK Drava Ptuj
2 NK Krka NK Krka 9 7 2 0 28:10 18 23 D
NK Krka NK Krka
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
W
ND Primorje ND Primorje
12.09.20 0 : 3 Zafer
NK Krka NK Krka
W
NK Krka NK Krka
16.09.20 5 : 3 Zafer
КНК Fužinar КНК Fužinar
W
ND Beltinci ND Beltinci
19.09.20 2 : 4 Zafer
NK Krka NK Krka
W
NK Krka NK Krka
26.09.20 4 : 1 Zafer
NK Krško NK Krško
Bilje
3 Roltek Dob Roltek Dob 9 6 1 2 27:15 12 19 W
Roltek Dob Roltek Dob
05.09.20 3 : 1 Zafer
Rudar Velenje Rudar Velenje
W
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
12.09.20 1 : 2 Zafer
Roltek Dob Roltek Dob
W
Roltek Dob Roltek Dob
16.09.20 5 : 0 Zafer
NK Brda NK Brda
W
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
19.09.20 1 : 2 Zafer
Roltek Dob Roltek Dob
D
Roltek Dob Roltek Dob
26.09.20 4 : 4 Beraberlik
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
ND Primorje
4 Brezice Brezice 9 6 1 2 12:9 3 19 W
Brezice Brezice
05.09.20 1 : 0 Zafer
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
W
NK Brda NK Brda
12.09.20 0 : 2 Zafer
Brezice Brezice
W
Brezice Brezice
16.09.20 3 : 1 Zafer
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
W
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
20.09.20 1 : 2 Zafer
Brezice Brezice
W
Brezice Brezice
26.09.20 1 : 0 Zafer
ND Primorje ND Primorje
КНК Fužinar
5 NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava 9 5 3 1 27:10 17 18 D
NK Krka NK Krka
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
W
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
12.09.20 2 : 1 Zafer
Bilje Bilje
W
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
16.09.20 0 : 10 Zafer
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
L
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Brezice Brezice
D
Roltek Dob Roltek Dob
26.09.20 4 : 4 Beraberlik
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
NK Dekani
6 Bilje Bilje 9 5 1 3 15:16 -1 16 W
Bilje Bilje
05.09.20 3 : 2 Zafer
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
L
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Bilje Bilje
D
Bilje Bilje
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
ND Primorje ND Primorje
L
КНК Fužinar КНК Fužinar
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Bilje Bilje
W
Bilje Bilje
26.09.20 5 : 2 Zafer
ND Beltinci ND Beltinci
NK Krka
7 КНК Fužinar КНК Fužinar 9 4 2 3 24:13 11 14 L
КНК Fužinar КНК Fužinar
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Krško NK Krško
L
КНК Fužinar КНК Fužinar
11.09.20 1 : 2 Kaybetmek
ND Beltinci ND Beltinci
L
NK Krka NK Krka
16.09.20 5 : 3 Kaybetmek
КНК Fužinar КНК Fužinar
W
КНК Fužinar КНК Fužinar
19.09.20 5 : 0 Zafer
Bilje Bilje
W
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
27.09.20 0 : 3 Zafer
КНК Fužinar КНК Fužinar
Brezice
8 ND Beltinci ND Beltinci 9 4 0 5 19:20 -1 12 W
ND Beltinci ND Beltinci
05.09.20 5 : 1 Zafer
ND Primorje ND Primorje
W
КНК Fužinar КНК Fužinar
11.09.20 1 : 2 Zafer
ND Beltinci ND Beltinci
W
ND Beltinci ND Beltinci
16.09.20 3 : 1 Zafer
NK Krško NK Krško
L
ND Beltinci ND Beltinci
19.09.20 2 : 4 Kaybetmek
NK Krka NK Krka
L
Bilje Bilje
26.09.20 5 : 2 Kaybetmek
ND Beltinci ND Beltinci
NK Šmartno 1928
9 Rudar Velenje Rudar Velenje 9 3 2 4 10:13 -3 11 L
Roltek Dob Roltek Dob
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Rudar Velenje Rudar Velenje
W
Rudar Velenje Rudar Velenje
12.09.20 1 : 0 Zafer
NK Dekani NK Dekani
L
NK Radomlje NK Radomlje
16.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Rudar Velenje Rudar Velenje
W
NK Krško NK Krško
19.09.20 1 : 2 Zafer
Rudar Velenje Rudar Velenje
D
Rudar Velenje Rudar Velenje
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
NK Brda
10 NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj 9 3 1 5 9:13 -4 10 L
Brezice Brezice
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
L
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Roltek Dob Roltek Dob
W
NK Dekani NK Dekani
16.09.20 1 : 2 Zafer
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
L
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
19.09.20 0 : 4 Kaybetmek
NK Radomlje NK Radomlje
D
Rudar Velenje Rudar Velenje
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
NK Krško
11 ND Primorje ND Primorje 9 2 3 4 7:13 -6 9 L
ND Beltinci ND Beltinci
05.09.20 5 : 1 Kaybetmek
ND Primorje ND Primorje
L
ND Primorje ND Primorje
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
NK Krka NK Krka
D
Bilje Bilje
16.09.20 0 : 0 Beraberlik
ND Primorje ND Primorje
D
ND Primorje ND Primorje
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
L
Brezice Brezice
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
ND Primorje ND Primorje
Roltek Dob
12 NK Krško NK Krško 9 2 1 6 10:21 -11 7 W
КНК Fužinar КНК Fužinar
05.09.20 1 : 2 Zafer
NK Krško NK Krško
L
NK Krško NK Krško
12.09.20 2 : 5 Kaybetmek
NK Radomlje NK Radomlje
L
ND Beltinci ND Beltinci
16.09.20 3 : 1 Kaybetmek
NK Krško NK Krško
L
NK Krško NK Krško
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Rudar Velenje Rudar Velenje
L
NK Krka NK Krka
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
NK Krško NK Krško
NK Triglav Kranj
13 NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928 9 2 1 6 7:27 -20 7 L
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Brda NK Brda
W
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
12.09.20 1 : 3 Zafer
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
L
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
16.09.20 0 : 10 Kaybetmek
NK Nafta Lendava NK Nafta Lendava
D
ND Primorje ND Primorje
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
L
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
КНК Fužinar КНК Fužinar
ND Beltinci
14 NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj 9 2 0 7 11:20 -9 6 L
Bilje Bilje
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
L
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
L
Brezice Brezice
16.09.20 3 : 1 Kaybetmek
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
L
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Roltek Dob Roltek Dob
W
NK Dekani NK Dekani
26.09.20 0 : 1 Zafer
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
NK Radomlje
15 NK Brda NK Brda 9 2 0 7 4:25 -21 6 W
NK Šmartno 1928 NK Šmartno 1928
06.09.20 1 : 2 Zafer
NK Brda NK Brda
L
NK Brda NK Brda
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Brezice Brezice
L
Roltek Dob Roltek Dob
16.09.20 5 : 0 Kaybetmek
NK Brda NK Brda
W
NK Brda NK Brda
20.09.20 1 : 0 Zafer
NK Dekani NK Dekani
L
NK Radomlje NK Radomlje
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
NK Brda NK Brda
Rudar Velenje
16 NK Dekani NK Dekani 9 1 2 6 7:10 -3 5 L
NK Dekani NK Dekani
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Radomlje NK Radomlje
L
Rudar Velenje Rudar Velenje
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Dekani NK Dekani
L
NK Dekani NK Dekani
16.09.20 1 : 2 Kaybetmek
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
L
NK Brda NK Brda
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
NK Dekani NK Dekani
L
NK Dekani NK Dekani
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
NK Drava Ptuj NK Drava Ptuj
NK Nafta Lendava
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2nd Liga - şampiyona, düzenleyen Slovenya. Katılan turnuva 16 katılan takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
NK Radomlje - 24 sayı, kazanılan maçlar 8, yenilmeler 1, beraberlik 0.
NK Krka - 23 madde, kazanılan yarışmalar 7, yenilme 0, beraberlik 2.
Roltek Dob - 19 sayı, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2nd Liga (Slovenya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - 2nd Liga (Slovenya):
КНК Fužinar - Brezice (03.10.2020 08:00)
NK Krško - NK Triglav Kranj (03.10.2020 09:30)
ND Primorje - Roltek Dob (03.10.2020 09:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2nd Liga (Slovenya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.