U19 1. Liga
Slovakya

U19 1. Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U19 1. Liga
1 Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19 10 7 2 1 17:3 14 23 W
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
05.09.20 0 : 3 Zafer
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
W
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
12.09.20 2 : 0 Zafer
FC Nitra U19 FC Nitra U19
D
Poprad U19 Poprad U19
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
W
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
23.09.20 1 : 0 Zafer
AS Trencin U19 AS Trencin U19
W
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
26.09.20 4 : 1 Zafer
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
Spartak Trnava U19
2 MSK Zilina U19 MSK Zilina U19 9 5 3 1 21:14 7 18 W
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
29.08.20 2 : 1 Zafer
FC Nitra U19 FC Nitra U19
D
Poprad U19 Poprad U19
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
W
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
12.09.20 2 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
W
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
19.09.20 0 : 2 Zafer
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
W
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
22.09.20 3 : 2 Zafer
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
Zemplin Michalovce U19
3 MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19 10 5 2 3 21:16 5 17 W
Senica U19 Senica U19
29.08.20 0 : 2 Zafer
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
W
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
05.09.20 2 : 1 Zafer
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
L
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
D
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
L
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
AS Trencin U19
4 Poprad U19 Poprad U19 10 5 2 3 13:15 -2 17 L
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
30.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Poprad U19 Poprad U19
D
Poprad U19 Poprad U19
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
L
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Poprad U19 Poprad U19
D
Poprad U19 Poprad U19
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
W
Poprad U19 Poprad U19
30.09.20 3 : 2 Zafer
FC Nitra U19 FC Nitra U19
ZP Sport Podbrezova U19
5 Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19 10 4 2 4 20:13 7 14 L
FC Nitra U19 FC Nitra U19
09.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
W
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
12.09.20 1 : 0 Zafer
Poprad U19 Poprad U19
D
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
L
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
22.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
W
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
26.09.20 4 : 0 Zafer
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
Senica U19
6 FC Nitra U19 FC Nitra U19 10 3 2 5 17:15 2 11 L
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Nitra U19 FC Nitra U19
W
FC Nitra U19 FC Nitra U19
09.09.20 1 : 0 Zafer
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
L
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Nitra U19 FC Nitra U19
W
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
26.09.20 1 : 3 Zafer
FC Nitra U19 FC Nitra U19
L
Poprad U19 Poprad U19
30.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Nitra U19 FC Nitra U19
MFk Dukla Banska Bystrica U19
7 MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19 9 3 2 4 12:15 -3 11 W
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
22.08.20 0 : 1 Zafer
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
L
AS Trencin U19 AS Trencin U19
26.08.20 3 : 0 Kaybetmek
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
D
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
W
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
12.09.20 4 : 0 Zafer
Senica U19 Senica U19
D
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
FC Nitra U19
8 Senica U19 Senica U19 8 3 1 4 6:13 -7 10 W
Senica U19 Senica U19
19.08.20 1 : 0 Zafer
FC Nitra U19 FC Nitra U19
L
Poprad U19 Poprad U19
22.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Senica U19 Senica U19
L
Senica U19 Senica U19
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
L
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Senica U19 Senica U19
W
Senica U19 Senica U19
19.09.20 3 : 2 Zafer
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
Dunajska Streda U19
9 Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19 8 2 2 4 13:15 -2 8 W
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
19.08.20 7 : 0 Zafer
Poprad U19 Poprad U19
L
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
22.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
D
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
L
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
L
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
26.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Spartak Trnava U19 Spartak Trnava U19
Slovan Bratislava U19
10 ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19 9 2 2 5 8:20 -12 8 D
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
L
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
29.08.20 6 : 1 Kaybetmek
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
L
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
D
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
L
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
26.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Nitra U19 FC Nitra U19
Poprad U19
11 AS Trencin U19 AS Trencin U19 7 2 1 4 10:10 1 7 W
AS Trencin U19 AS Trencin U19
16.08.20 3 : 1 Zafer
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
D
MSK Zilina U19 MSK Zilina U19
19.08.20 3 : 3 Beraberlik
AS Trencin U19 AS Trencin U19
L
AS Trencin U19 AS Trencin U19
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Dunajska Streda U19 Dunajska Streda U19
W
AS Trencin U19 AS Trencin U19
26.08.20 3 : 0 Zafer
MFk Dukla Banska Bystrica U19 MFk Dukla Banska Bystrica U19
L
Slovan Bratislava U19 Slovan Bratislava U19
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Trencin U19 AS Trencin U19
MFK Ruzomberok U19
12 Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19 8 2 1 5 9:18 -9 7 W
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
19.08.20 3 : 1 Zafer
ZP Sport Podbrezova U19 ZP Sport Podbrezova U19
L
FC Nitra U19 FC Nitra U19
22.08.20 6 : 1 Kaybetmek
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
W
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
30.08.20 1 : 0 Zafer
Poprad U19 Poprad U19
L
MFK Ruzomberok U19 MFK Ruzomberok U19
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
L
Senica U19 Senica U19
19.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Zemplin Michalovce U19 Zemplin Michalovce U19
MSK Zilina U19
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U19 1. Liga - turnuva, organize eden Slovakya. Iştirak eden lig 12 futbol kulüpleri. Bugün favoriler yarışmalar. Bunlar:
Slovan Bratislava U19 - 23 sayı, yengi 7, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
MSK Zilina U19 - 18 madde, kazanılan maçlar 5, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 3.
MFK Ruzomberok U19 - 17 madde, yengi 5, kaybedilen oyunlar 3, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 1. Liga (Slovakya) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - U19 1. Liga (Slovakya):
FC Nitra U19 - MFk Dukla Banska Bystrica U19 (03.10.2020 05:00)
Poprad U19 - ZP Sport Podbrezova U19 (03.10.2020 05:00)
Senica U19 - Dunajska Streda U19 (03.10.2020 05:00)

skorexpress.com internet sayfasında U19 1. Liga (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.