Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
19
Slovakya

Superliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 SK Slovan Bratislava 19 14 4 1 42:11 31 46 W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
10.11.19 0 : 1 Zafer
SK Slovan Bratislava
W
SK Slovan Bratislava
23.11.19 2 : 0 Zafer
SKF Sered
D
MSK Zilina
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava
W
SK Slovan Bratislava
07.12.19 2 : 0 Zafer
DAC Dunajska Streda
D
FC Spartak Trnava
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava
2 MSK Zilina 19 11 5 3 32:15 17 38 L
MSK Zilina
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
MFK Ruzomberok
D
Nitra
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
MSK Zilina
D
MSK Zilina
01.12.19 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava
W
FK Senica
08.12.19 1 : 2 Zafer
MSK Zilina
W
MSK Zilina
16.02.20 3 : 0 Zafer
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
3 DAC Dunajska Streda 19 11 3 5 29:22 7 36 W
DAC Dunajska Streda
09.11.19 3 : 1 Zafer
AS Trencin
L
MFK Zemplin Michalovce
23.11.19 5 : 0 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda
W
DAC Dunajska Streda
30.11.19 1 : 0 Zafer
Nitra
L
SK Slovan Bratislava
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda
D
DAC Dunajska Streda
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
FK Senica
4 MFK Ruzomberok 19 6 8 5 24:25 -1 26 W
MSK Zilina
09.11.19 1 : 2 Zafer
MFK Ruzomberok
D
MFK Ruzomberok
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Senica
L
FC Spartak Trnava
29.11.19 2 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok
D
MFK Ruzomberok
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
D
SKF Sered
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Ruzomberok
5 AS Trencin 19 6 6 7 37:30 7 24 L
DAC Dunajska Streda
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
AS Trencin
W
AS Trencin
23.11.19 1 : 0 Zafer
FC Spartak Trnava
L
AS Trencin
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
D
Nitra
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
AS Trencin
W
AS Trencin
15.02.20 8 : 1 Zafer
MFK Zemplin Michalovce
6 FC Spartak Trnava 19 7 3 9 22:23 -1 24 W
FC Spartak Trnava
09.11.19 3 : 2 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
L
AS Trencin
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Spartak Trnava
W
FC Spartak Trnava
29.11.19 2 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok
L
MFK Zemplin Michalovce
07.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Spartak Trnava
D
FC Spartak Trnava
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava
7 FC Vion Zlate Moravce - Vrable 19 5 8 6 18:23 -5 23 L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava
D
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
D
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Senica
D
MFK Ruzomberok
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
L
MSK Zilina
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
8 MFK Zemplin Michalovce 19 6 5 8 25:31 -6 23 L
FK Senica
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce
W
MFK Zemplin Michalovce
23.11.19 5 : 0 Zafer
DAC Dunajska Streda
W
SKF Sered
30.11.19 0 : 2 Zafer
MFK Zemplin Michalovce
W
MFK Zemplin Michalovce
07.12.19 2 : 0 Zafer
FC Spartak Trnava
L
AS Trencin
15.02.20 8 : 1 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce
9 FK Senica 19 5 5 9 22:30 -8 20 W
FK Senica
09.11.19 4 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce
D
MFK Ruzomberok
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Senica
D
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Senica
L
FK Senica
08.12.19 1 : 2 Kaybetmek
MSK Zilina
D
DAC Dunajska Streda
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
FK Senica
10 SKF Sered 19 4 7 8 19:28 -9 19 L
SKF Sered
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Nitra
L
SK Slovan Bratislava
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
SKF Sered
L
SKF Sered
30.11.19 0 : 2 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce
L
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
SKF Sered
D
SKF Sered
15.02.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Ruzomberok
11 Nitra 19 4 4 11 14:29 -15 16 W
SKF Sered
09.11.19 0 : 1 Zafer
Nitra
D
Nitra
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
MSK Zilina
L
DAC Dunajska Streda
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Nitra
D
Nitra
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
AS Trencin
D
Nitra
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
12 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana 19 3 6 10 19:36 -17 15 L
FC Spartak Trnava
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
D
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
W
AS Trencin
30.11.19 0 : 1 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
07.12.19 2 : 1 Zafer
SKF Sered
D
Nitra
15.02.20 0 : 0 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Superliga - şampiyona, düzenleyen Slovakya. Katılan turnuva 12 katılımcılar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
SK Slovan Bratislava - 46 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 14, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
MSK Zilina - 38 madde, kazanılan yarışmalar 11, yenilme 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
DAC Dunajska Streda - 36 puan, kazanılan yarışmalar 11, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superliga (Slovakya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - Superliga (Slovakya):
FC Vion Zlate Moravce - Vrable - SKF Sered (22.02.2020 08:00)
MFK Ruzomberok - DAC Dunajska Streda (22.02.2020 08:00)
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - MSK Zilina (22.02.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Superliga (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.