Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
12
Superliga
Slovakya

Superliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship Round
1 SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava 27 21 5 1 57:14 43 68 W
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.06.20 1 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
W
MSK Zilina MSK Zilina
20.06.20 2 : 3 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
01.07.20 1 : 3 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
04.07.20 4 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
2 MSK Zilina MSK Zilina 27 15 6 6 48:25 23 51 W
MSK Zilina MSK Zilina
14.06.20 2 : 1 Zafer
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
MSK Zilina MSK Zilina
20.06.20 2 : 3 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
L
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
MSK Zilina MSK Zilina
L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
MSK Zilina MSK Zilina
W
MSK Zilina MSK Zilina
11.07.20 5 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
3 DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 27 15 5 7 42:28 14 50 W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
13.06.20 5 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
W
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
21.06.20 0 : 2 Zafer
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
01.07.20 1 : 3 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
04.07.20 2 : 0 Zafer
MSK Zilina MSK Zilina
W
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
11.07.20 0 : 1 Zafer
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
4 FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava 27 10 5 12 30:32 -2 35 L
MSK Zilina MSK Zilina
14.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
21.06.20 0 : 2 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
27.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
W
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
04.07.20 2 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
5 MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok 27 7 11 9 28:33 -5 32 L
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.06.20 1 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
W
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
28.06.20 2 : 1 Zafer
MSK Zilina MSK Zilina
L
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
L
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
6 MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce 27 8 8 11 31:49 -18 32 L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
13.06.20 5 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
27.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
04.07.20 4 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
L
MSK Zilina MSK Zilina
11.07.20 5 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
Champions League Qualification
Europa League Qualification
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation Round
1 AS Trencin AS Trencin 27 11 6 10 52:43 9 39 W
AS Trencin AS Trencin
13.06.20 4 : 0 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
20.06.20 2 : 3 Zafer
AS Trencin AS Trencin
W
FK Senica FK Senica
27.06.20 1 : 3 Zafer
AS Trencin AS Trencin
W
AS Trencin AS Trencin
04.07.20 3 : 2 Zafer
SKF Sered SKF Sered
L
AS Trencin AS Trencin
11.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Nitra Nitra
2 FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable 27 8 9 10 27:33 -6 33 W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
13.06.20 2 : 1 Zafer
Nitra Nitra
L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
20.06.20 2 : 3 Kaybetmek
AS Trencin AS Trencin
L
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
D
FK Senica FK Senica
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
11.07.20 1 : 0 Zafer
SKF Sered SKF Sered
3 SKF Sered SKF Sered 27 6 9 12 29:41 -12 27 D
FK Senica FK Senica
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
SKF Sered SKF Sered
D
SKF Sered SKF Sered
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
SKF Sered SKF Sered
27.06.20 1 : 0 Zafer
Nitra Nitra
L
AS Trencin AS Trencin
04.07.20 3 : 2 Kaybetmek
SKF Sered SKF Sered
L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
11.07.20 1 : 0 Kaybetmek
SKF Sered SKF Sered
4 FK Senica FK Senica 27 6 8 13 26:40 -14 26 D
FK Senica FK Senica
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
SKF Sered SKF Sered
L
Nitra Nitra
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Senica FK Senica
L
FK Senica FK Senica
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Trencin AS Trencin
D
FK Senica FK Senica
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
L
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
11.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Senica FK Senica
5 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana 27 6 8 13 25:44 -19 26 L
AS Trencin AS Trencin
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
D
SKF Sered SKF Sered
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
27.06.20 1 : 0 Zafer
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
W
Nitra Nitra
04.07.20 0 : 2 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
11.07.20 1 : 0 Zafer
FK Senica FK Senica
6 Nitra Nitra 27 7 4 16 23:36 -13 25 L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
13.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Nitra Nitra
W
Nitra Nitra
20.06.20 2 : 0 Zafer
FK Senica FK Senica
L
SKF Sered SKF Sered
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Nitra Nitra
L
Nitra Nitra
04.07.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
AS Trencin AS Trencin
11.07.20 0 : 3 Zafer
Nitra Nitra
Relegation Playoff
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava 22 17 4 1 46:11 35 55 W
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.06.20 1 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
W
MSK Zilina MSK Zilina
20.06.20 2 : 3 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
01.07.20 1 : 3 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
04.07.20 4 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
2 MSK Zilina MSK Zilina 22 13 6 3 38:17 21 45 W
MSK Zilina MSK Zilina
14.06.20 2 : 1 Zafer
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
MSK Zilina MSK Zilina
20.06.20 2 : 3 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
L
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
28.06.20 2 : 1 Kaybetmek
MSK Zilina MSK Zilina
L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
MSK Zilina MSK Zilina
W
MSK Zilina MSK Zilina
11.07.20 5 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
3 DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 22 11 5 6 31:25 6 38 W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
13.06.20 5 : 0 Zafer
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
W
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
21.06.20 0 : 2 Zafer
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
01.07.20 1 : 3 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
04.07.20 2 : 0 Zafer
MSK Zilina MSK Zilina
W
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
11.07.20 0 : 1 Zafer
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
4 FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava 22 9 3 10 25:26 -1 30 L
MSK Zilina MSK Zilina
14.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
21.06.20 0 : 2 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
27.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
W
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
04.07.20 2 : 0 Zafer
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
5 MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce 22 8 6 8 28:32 -4 30 L
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
13.06.20 5 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
27.06.20 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
L
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
04.07.20 4 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
L
MSK Zilina MSK Zilina
11.07.20 5 : 0 Kaybetmek
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
6 MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok 22 6 10 6 25:27 -2 28 L
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.06.20 1 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
D
MFK Zemplin Michalovce MFK Zemplin Michalovce
21.06.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
W
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
28.06.20 2 : 1 Zafer
MSK Zilina MSK Zilina
L
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
04.07.20 2 : 0 Kaybetmek
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
L
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
11.07.20 0 : 1 Kaybetmek
DAC Dunajska Streda DAC Dunajska Streda
7 AS Trencin AS Trencin 22 7 6 9 39:35 4 27 W
AS Trencin AS Trencin
13.06.20 4 : 0 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
20.06.20 2 : 3 Zafer
AS Trencin AS Trencin
W
FK Senica FK Senica
27.06.20 1 : 3 Zafer
AS Trencin AS Trencin
W
AS Trencin AS Trencin
04.07.20 3 : 2 Zafer
SKF Sered SKF Sered
L
AS Trencin AS Trencin
11.07.20 0 : 3 Kaybetmek
Nitra Nitra
8 FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable 22 6 8 8 22:28 -6 26 W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
13.06.20 2 : 1 Zafer
Nitra Nitra
L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
20.06.20 2 : 3 Kaybetmek
AS Trencin AS Trencin
L
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
D
FK Senica FK Senica
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
W
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
11.07.20 1 : 0 Zafer
SKF Sered SKF Sered
9 FK Senica FK Senica 22 6 6 10 24:33 -9 24 D
FK Senica FK Senica
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
SKF Sered SKF Sered
L
Nitra Nitra
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Senica FK Senica
L
FK Senica FK Senica
27.06.20 1 : 3 Kaybetmek
AS Trencin AS Trencin
D
FK Senica FK Senica
04.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
L
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
11.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Senica FK Senica
10 SKF Sered SKF Sered 22 5 7 10 23:34 -11 22 D
FK Senica FK Senica
13.06.20 1 : 1 Beraberlik
SKF Sered SKF Sered
D
SKF Sered SKF Sered
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
SKF Sered SKF Sered
27.06.20 1 : 0 Zafer
Nitra Nitra
L
AS Trencin AS Trencin
04.07.20 3 : 2 Kaybetmek
SKF Sered SKF Sered
L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
11.07.20 1 : 0 Kaybetmek
SKF Sered SKF Sered
11 Nitra Nitra 22 5 4 13 17:31 -14 19 L
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
13.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Nitra Nitra
W
Nitra Nitra
20.06.20 2 : 0 Zafer
FK Senica FK Senica
L
SKF Sered SKF Sered
27.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Nitra Nitra
L
Nitra Nitra
04.07.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
AS Trencin AS Trencin
11.07.20 0 : 3 Zafer
Nitra Nitra
12 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana 22 3 7 12 19:38 -19 16 L
AS Trencin AS Trencin
13.06.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
D
SKF Sered SKF Sered
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
27.06.20 1 : 0 Zafer
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
W
Nitra Nitra
04.07.20 0 : 2 Zafer
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
W
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
11.07.20 1 : 0 Zafer
FK Senica FK Senica
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster


Superliga - şampiyona, organize eden Slovakya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superliga (Slovakya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Superliga (Slovakya):
MFK Ruzomberok - MFK Zemplin Michalovce (14.07.2020 11:00)
FK Dubnica Nad Vahom - Nitra (14.07.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Superliga (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.