Slovensky Pohar - Futbol -  Slovakya

Slovensky Pohar: playoff

  • Round 1
  • Round 2
  • Round 3
  • Round 4
team logoRusovce
team logoRovinka
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
team logoŠK Tomášov
team logoTJ Veľké Leváre
team logoFC Malacky
team logoPŠC Pezinok
team logoMFK Skalica
team logoSenkvice
 
team logoVajnory
 
22:07QPR-QPRDetails
team logoFk Cinemax Dolany
 
team logoCFK Pezinok Cajla
 
21:07FK -CFKDetails
team logoDubravka Bratislava
 
team logoVrakuna Bratislava
 
21:07QPR-VRADetails
team logoTj Dubinne
team logoOfk-Sim
team logoOfk 2010 Kurima
team logoMŠK Tesla Stropkov
team logoTJ Veľké Leváre
0
team logoFC Malacky
7
22:07TJ -FC 0:7Details
team logoTj Dubinne
 
team logoOfk-Sim
 
15:07TJ -QPRDetails
team logoOfk 2010 Kurima
 
team logoMŠK Tesla Stropkov
 
15:07OFK-QPRDetails
team logoStudienka
team logoSK Lozorno
team logoTJ Veľké Leváre
team logoFC Malacky
team logoRusovce
team logoRovinka
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
team logoŠK Tomášov
team logoFC Malacky
team logoPŠC Pezinok
team logoMFK Skalica
team logoDruzstevnik Jacovce
team logoTj Slovan Krusovce
team logoFc Cabaj-Capor
team logoPata/Iskra-Horne Oresany
team logoPlevnik Drienove
team logoNemsova
team logoTatran Cementaren
team logoMŠK Považská Bystrica
team logoHarichovce
 
team logoStart Hrabusice
 
22:07HAR-QPRDetails
team logoVelka Lomnica
 
team logoHranovnica
 
22:07VEL-QPRDetails
team logoSlovan Poproc
 
team logoSlavia Kosice
 
22:07QPR-QPRDetails
team logoDruzstevnik Odorin
0
team logoFC Vss Kosice
9
25:07DRU-FC 0:9Details
team logoSpartak Vysoka nad Kysucou
team logoJednota Banova
team logoTJ Tatran Oscadnica
team logoMŠK Námestovo
team logoOSK Besenova
team logoMSK Fomat Martin
team logoTj Salka
 
team logoMso Sturovo
 
29:07TJ -MSODetails
team logoActiv Velke Kosihy
 
team logoKolarovo
 
28:07ACT-QPRDetails
team logoTJ Besenov
 
team logoVelke Lovce
 
29:07TJ -QPRDetails
team logoFk Olcnava
team logoTj Tatran Lubica
team logo05 Levoca
team logoSpisske Podhradie
team logoTj Dunajec Spisska Stara Ves
team logoMFK Goral Stara Lubovna
team logoSitno Banska Stiavnica
3
team logoSK Badin
2
22:07SIT-SK 3:2Details
team logoSelce
 
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
 
22:07SEL-MFKDetails
team logoFilijo Ladomerska Vieska
 
team logoSalkova
 
22:07FIL-QPRDetails
team logoFk 09 Bacuch
team logoMfk Spartak Hrinova
team logoMfk Strojar Krupina
team logoTjd Pribelce
team logoKys Lieskovec
team logoMsk Tisovec
team logoTj Slovan Magura Vavrecka
 
team logoNove Mesto
 
22:07TJ -QPRDetails
team logoRadzovce
 
team logoSklotatran Poltar
 
22:07RAD-QPRDetails
team logoVinica
 
team logoMFK Detva
 
22:07VIN-QPRDetails
team logoLovca
team logoMedzibrod
team logoSokol Ozdany
team logoPartizan Cierny Balog
team logoHajnacka
team logoFilakovo
team logoDruzstevnik Radimov
 
team logoSpartak Myjava
 
29:07DRU-SPADetails
team logoOK Častkovce
 
team logoAFC Nove Mesto
 
28:07QPR-AFCDetails
team logoFk Tj Voderady
 
team logoOFK Malzenice
 
29:07FK -OFKDetails
team logoSK Bela
team logoOFK Teplicka Nad Vahom
team logoVarin
team logoTatran Chlebnice
team logoTj Vinohrad Cebovce
team logoSlovenske Darmoty
team logoMfk Tahanovce
 
team logoKechnec
 
22:07MFK-QPRDetails
team logoTj Hornad Zdana
 
team logoGeca
 
22:07TJ -QPRDetails
team logoFk Kosicka Nova Ves
 
team logoCana
 
22:07FK -CANDetails
team logoSacurov
 
team logoTatran Kracunovce
 
22:07SAC-QPRDetails
team logoPtava Pticie
 
team logoSlovan Giraltovce
 
21:07PTA-SLODetails
team logoDruzstevnik Parchovany
 
team logoSobrance
 
22:07DRU-QPRDetails
team logoObecny Futbalovy Klub Spartak Brekov
team logoStrazske
team logoTj Tvarona Ulic
team logoHumenne
team logoTj Druzstevnik Borov
team logoMFK Snina
team logoJasenov
team logoVranov Nad Topou
team logoSacurov
team logoTatran Kracunovce
team logoPtava Pticie
team logoSlovan Giraltovce
team logoDruzstevnik Parchovany
team logoSobrance
team logoVajnory
 
team logoSlovan Bratislave
 
29:07QPR-SLODetails
team logoFk Cinemax Dolany
 
team logoŠK Báhoň
 
28:07QPR-ŠK Details
team logoDubravka Bratislava
0
team logoFK Raca Bratislava
7
28:07DUB-FK 0:7Details
team logoMfk Tahanovce
team logoKechnec
team logoTj Hornad Zdana
team logoGeca
team logoFk Kosicka Nova Ves
team logoCana
team logoTatran Turzovka
 
team logoTerchova
 
21:07TAT-QPRDetails
team logoSlovan Skalite
 
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
 
22:07QPR-QPRDetails
team logoOFK Kotesova
 
team logoOŠK Rosina
 
22:07OFK-QPRDetails
team logoMfk Kezmarok
team logoGerlachov
team logoSlavoj Spisska Bela
team logoOFK Sarisske Michalany
team logoOfk-Sim
team logoMŠK Tesla Stropkov
team logoSK Bela
 
team logoOFK Teplicka Nad Vahom
 
29:07QPR-QPRDetails
team logoVarin
 
team logoTatran Chlebnice
 
22:07VAR-QPRDetails
team logoTj Vinohrad Cebovce
 
team logoSlovenske Darmoty
 
22:07TJ -QPRDetails
team logoSitno Banska Stiavnica
team logoSK Badin
team logoSelce
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
team logoFilijo Ladomerska Vieska
team logoSalkova
team logoTatran Chlebnice
 
team logoZavazna Poruba
 
01:08TAT-QPRDetails
team logoMfk Teplican
 
team logoDynamo Diviaky
 
22:07MFK-DYNDetails
team logoTvrdosin
 
team logoSk Olympia Bobrov
 
29:07QPR-SK Details
team logoTatran Turzovka
team logoTerchova
team logoSlovan Skalite
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
team logoOFK Kotesova
team logoOŠK Rosina
team logoFc Velky Kyr
 
team logoSk Kmetovo
 
29:07FC -SK Details
team logoTJ Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
 
team logoSlovan Galanta
 
29:07TJ -SLODetails
team logoTJ Oponice
 
team logoSolcany
 
28:07TJ -QPRDetails
team logoTj Slovan Magura Vavrecka
team logoNove Mesto
team logoRadzovce
team logoSklotatran Poltar
team logoVinica
team logoMFK Detva
team logoRusovce
 
team logoRovinka
 
29:07QPR-QPRDetails
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
 
team logoŠK Tomášov
 
29:07QPR-QPRDetails
team logoFC Malacky
0
team logoPŠC Pezinok
2
29:07FC -PŠC0:2Details
team logoBanik Velky Krtis
team logoTatran Pliesovce
team logoIskra
team logoPramen
team logoJesenske
team logoNovohrad Lucenec
team logoMfk Kezmarok
 
team logoGerlachov
 
22:07MFK-GERDetails
team logoSlavoj Spisska Bela
1
team logoOFK Sarisske Michalany
3
20:07SLA-QPR1:3Details
team logoOfk-Sim
 
team logoMŠK Tesla Stropkov
 
22:07OFK-QPRDetails
team logoMfk Cierna Nad Tisou
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
team logoOsk Krisovska Lieskova
team logoVelke Kapusany
team logoKralovsky Chlmec
team logoTj Sm Streda Nad Bodrogom
team logoSk Cierne
 
team logoDolny Kubin
 
22:07SK -DOLDetails
team logoPredmier
 
team logoŠK Javorník Makov
 
22:07PRE-QPRDetails
team logoVisnove
 
team logoOSK Stranavy
 
22:07QPR-QPRDetails
team logoTj Druzstevnik Cecejovce
team logoFK Krasnohorske Podhradie
team logoTj Druzstevnik Budimir
team logoMladost Kalsa
team logoVelka Ida
team logoSpartak Medzev
team logoOravan Oravska Jasenica
 
team logoLiptovska Stiavnica
 
21:07ORA-QPRDetails
team logoNizna
1
team logoCadca
2
22:07NIZ-CAD1:2Details
team logoOsk Svosov
 
team logoSlovan Zabokreky
 
22:07OSK-QPRDetails
team logoHarichovce
team logoStart Hrabusice
team logoVelka Lomnica
team logoHranovnica
team logoSlovan Poproc
team logoSlavia Kosice
team logoDruzstevnik Odorin
team logoFC Vss Kosice
team logoHorne Oresany
 
team logoTJ Slavoj Boleráz
 
29:07QPR-TJ Details
team logoTj Druzstevnik Spacince
 
team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
 
29:07TJ -ŠK Details
team logoHorna Krupa
1
team logoMFK Vrbové
2
29:07HOR-MFK1:2Details
team logoSK Bernolakovo
team logoLokomotiva Devínska Nova Ves
team logoSFC Kalinkovo
team logoFK Dunajska Luzna
team logoSk Vahovce
team logoVelke Zaluzie
team logoMale Dvorniky
team logoDruzstevnik Trstice
team logoKostolne Kracany
team logoVydrany
team logoNevidzany
team logoKozarovce
team logoSlovan Sahy/FK Slovan Ivanka pri Dunaji/Spartak Myjava
team logoKFC Kalna Nad Hronom
team logoTj Salka
team logoMso Sturovo
team logoActiv Velke Kosihy
team logoKolarovo
team logoTJ Besenov
team logoVelke Lovce
team logoDruzstevnik Radimov
team logoSpartak Myjava
team logoOK Častkovce
team logoAFC Nove Mesto
team logoFk Tj Voderady
team logoOFK Malzenice
team logoMFK Aleksince
team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
team logoTj Partizan Cigel
team logoFC Banik Hn Prievidza & Handlova
team logoDolne Vestenice
team logoOfk Banik Lehota Pod Vtacnikom
team logoTj Manin Podmanin
team logoTJ Partizán Domaniža
team logoSlovan Brvniste
team logoKovo Belusa
team logoPartizan Precin
team logoMatador Puchov
team logoTJ Slovan Zemianske Kostolany
team logoSimonovany
team logoOfk Kovarce
team logoHrusovany
team logoSc Cenkovce
team logoNovy Zivot
team logoStudienka
team logoFC Rohoznik
team logoFc Velky Kyr
team logoSk Kmetovo
team logoTJ Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
team logoFK Slovan Galanta
team logoTJ Oponice
team logoSolcany
team logoRusovce
team logoRovinka
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
team logoŠK Tomášov
team logoFC Malacky
team logoPŠC Pezinok
team logoTatran Chlebnice
team logoZavazna Poruba
team logoMfk Teplican
team logoDynamo Diviaky
team logoTvrdosin
team logoSk Olympia Bobrov
team logoSk Cierne
team logoDolny Kubin
team logoPredmier
team logoŠK Javorník Makov
team logoVisnove
team logoOSK Stranavy
team logoSk Podluzany
team logoTJ Družstevník Veľké Ludince
team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
team logoNovce Zamky
team logoSurany
team logoImel
team logoHorne Oresany
team logoTJ Slavoj Boleráz
team logoTj Druzstevnik Spacince
team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
team logoHorna Krupa
team logoMFK Vrbové
team logoRusovce
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
team logoPŠC Pezinok
team logoMFK Skalica
team logoTj Slovan Krusovce
team logoPata/Iskra-Horne Oresany
team logoPlevnik Drienove
team logoMŠK Považská Bystrica
team logoStart Hrabusice
 
team logoVelka Lomnica
 
08:08STA-QPRDetails
team logoSlavia Kosice
 
team logoFC Vss Kosice
 
08:08SLA-FC Details
team logoSpartak Vysoka nad Kysucou
team logoMŠK Námestovo
team logoOSK Besenova
team logoMFK Zemplin Michalovce
team logoTj Salka
 
team logoKolarovo
 
08:08TJ -QPRDetails
team logoTJ Besenov
 
team logoDubnica
 
08:08TJ -QPRDetails
team logoFk Olcnava
team logoSpisske Podhradie
team logoMFK Goral Stara Lubovna
team logoFK Poprad
team logoSitno Banska Stiavnica
0
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
3
08:08SIT-MFK0:3Details
team logoSalkova
0
team logoInter Bratislava
5
08:08SAL-INT0:5Details
team logoFk 09 Bacuch
team logoTjd Pribelce
team logoMsk Tisovec
team logoKomarno
team logoNove Mesto
 
team logoSklotatran Poltar
 
08:08NOV-QPRDetails
team logoVinica
 
team logoFC Vion Zlate Moravce
 
07:08VIN-FC Details
team logoMedzibrod
team logoPartizan Cierny Balog
team logoFilakovo
team logoD. Banska Bystrica
team logoDruzstevnik Radimov
1
team logoAFC Nove Mesto
1
08:08DRU-AFC1:1Details
team logoOFK Malzenice
3
team logoFC Petržalka 1898
1
08:08OFK-FC 3:1Details
team logoSK Bela
team logoTatran Chlebnice
team logoSlovenske Darmoty
team logoMSK Zilina
team logoKechnec
 
team logoGeca
 
08:08KEC-QPRDetails
team logoCana
0
team logoZS Sport Podbrezova
5
08:08CAN-ZS 0:5Details
team logoSacurov
 
team logoPtava Pticie
 
08:08SAC-QPRDetails
team logoSobrance
0
team logoMFK Bardejov
5
07:08SOB-MFK0:5Details
team logoStrazske
team logoHumenne
team logoMFK Snina
team logoVranov Nad Topou
team logoSacurov
team logoPtava Pticie
team logoSobrance
team logoMFK Bardejov
team logoSlovan Bratislave
 
team logoŠK Báhoň
 
08:08QPR-ŠK Details
team logoFK Raca Bratislava
0
team logoFC Spartak Trnava
9
06:09FK -FC 0:9Details
team logoKechnec
team logoGeca
team logoCana
team logoZS Sport Podbrezova
team logoTatran Turzovka
 
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
 
07:08QPR-TJ Details
team logoOŠK Rosina
0
team logo1. FC Tatran Presov
6
08:08OŠK-1. 0:6Details
team logoGerlachov
team logoOFK Sarisske Michalany
team logoMŠK Tesla Stropkov
team logoMFK Ruzomberok
team logoSK Bela
 
team logoTatran Chlebnice
 
08:08SK -QPRDetails
team logoSlovenske Darmoty
 
team logoMSK Zilina
 
08:08SLO-MSKDetails
team logoSitno Banska Stiavnica
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
team logoSalkova
team logoInter Bratislava
team logoTatran Chlebnice
 
team logoMfk Teplican
 
08:08TAT-QPRDetails
team logoTvrdosin
 
team logoFK Pohronie
 
08:08QPR-FK Details
team logoTatran Turzovka
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
team logoOŠK Rosina
team logo1. FC Tatran Presov
team logoFc Velky Kyr
 
team logoSlovan Galanta
 
08:08FC -SLODetails
team logoSolcany
 
team logoŠKF Sereď
 
08:08SOL-ŠKFDetails
team logoNove Mesto
team logoSklotatran Poltar
team logoVinica
team logoFC Vion Zlate Moravce
team logoRusovce
 
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
 
08:08QPR-QPRDetails
team logoPŠC Pezinok
1
team logoMFK Skalica
5
07:08PŠC-MFK1:5Details
team logoTatran Pliesovce
team logoPramen
team logoJesenske
team logoTatran Mikulas
team logoGerlachov
 
team logoOFK Sarisske Michalany
 
08:08GER-QPRDetails
team logoMŠK Tesla Stropkov
1
team logoMFK Ruzomberok
3
07:08MŠK-MFK1:3Details
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
team logoVelke Kapusany
team logoKralovsky Chlmec
team logoOdeva Lipany
team logoSk Cierne
 
team logoŠK Javorník Makov
 
08:08SK -QPRDetails
team logoOSK Stranavy
 
team logoFC Lokomativa Kosice
 
08:08QPR-FC Details
team logoFK Krasnohorske Podhradie
team logoMladost Kalsa
team logoSpartak Medzev
team logoSlavoj Trebisov
team logoLiptovska Stiavnica
3
team logoCadca
1
08:08LIP-CAD3:1Details
team logoOsk Svosov
 
team logoAS Trencin
 
05:09OSK-AS Details
team logoStart Hrabusice
team logoVelka Lomnica
team logoSlavia Kosice
team logoFC Vss Kosice
team logoHorne Oresany
 
team logoSlovan Bratislava
 
29:08HOR-SLODetails
team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
 
team logoMFK Vrbové
 
08:08ŠK -MFKDetails
team logoLokomotiva Devínska Nova Ves
team logoFK Dunajska Luzna
team logoVelke Zaluzie
team logoFC ŠTK 1914 Šamorín
team logoMale Dvorniky
team logoVydrany
team logoKozarovce
team logoKFC Kalna Nad Hronom
team logoTj Salka
team logoKolarovo
team logoTJ Besenov
team logoDubnica
team logoDruzstevnik Radimov
team logoAFC Nove Mesto
team logoOFK Malzenice
team logoFC Petržalka 1898
team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
team logoFC Banik Hn Prievidza & Handlova
team logoDolne Vestenice
team logoFK Senica
team logoTj Manin Podmanin
team logoKovo Belusa
team logoMatador Puchov
team logoDAC Dunajska Streda
team logoSimonovany
team logoHrusovany
team logoNovy Zivot
team logoFC Rohoznik
team logoFc Velky Kyr
team logoFK Slovan Galanta
team logoSolcany
team logoŠKF Sereď
team logoRusovce
team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
team logoPŠC Pezinok
team logoMFK Skalica
team logoTatran Chlebnice
team logoMfk Teplican
team logoTvrdosin
team logoFK Pohronie
team logoSk Cierne
team logoŠK Javorník Makov
team logoOSK Stranavy
team logoFC Lokomativa Kosice
team logoSk Podluzany
team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
team logoSurany
team logoNitra
team logoHorne Oresany
team logoSlovan Bratislava
team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
team logoMFK Vrbové
team logoRusovce
team logoMFK Skalica
team logoPata/Iskra-Horne Oresany
 
team logoMŠK Považská Bystrica
 
29:08PAT-MŠKDetails
team logoStart Hrabusice
 
team logoFC Vss Kosice
 
05:09STA-FC Details
team logoMŠK Námestovo
0
team logoMFK Zemplin Michalovce
1
05:09MŠK-MFK0:1Details
team logoKolarovo
0
team logoDubnica
4
05:09KOL-QPR0:4Details
team logoSpisske Podhradie
0
team logoFK Poprad
3
05:09SPI-FK 0:3Details
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
2
team logoInter Bratislava
1
05:09MFK-INT2:1Details
team logoFk 09 Bacuch
 
team logoKomarno
 
05:09FK -KOMDetails
team logoNove Mesto
 
team logoFC Vion Zlate Moravce
 
05:09NOV-FC Details
team logoMedzibrod
 
team logoFilakovo
 
05:09MED-QPRDetails
team logoAFC Nove Mesto
2
team logoOFK Malzenice
5
05:09AFC-OFK2:5Details
team logoTatran Chlebnice
team logoMSK Zilina
team logoKechnec
0
team logoZS Sport Podbrezova
2
05:09KEC-ZS 0:2Details
team logoSacurov
1
team logoMFK Bardejov
3
04:09SAC-MFK1:3Details
team logoHumenne
 
team logoVranov Nad Topou
 
05:09HUM-VRADetails
team logoSacurov
team logoMFK Bardejov
team logoSlovan Bratislave
 
team logoFC Spartak Trnava
 
26:09QPR-FC Details
team logoKechnec
team logoZS Sport Podbrezova
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
5
team logo1. FC Tatran Presov
5
04:09QPR-1. 3:5Details
team logoGerlachov
team logoMFK Ruzomberok
team logoTatran Chlebnice
 
team logoMSK Zilina
 
18:09TAT-MSKDetails
team logoMFK Lokomotiva Zvolen
team logoInter Bratislava
team logoTatran Chlebnice
 
team logoFK Pohronie
 
19:09TAT-QPRDetails
team logoTJ Tatran Oravské Veselé
team logo1. FC Tatran Presov
team logoSlovan Galanta
 
team logoŠKF Sereď
 
05:09SLO-ŠKFDetails
team logoNove Mesto
team logoFC Vion Zlate Moravce
team logoRusovce
1
team logoMFK Skalica
2
26:09RUS-MFK1:2Details
team logoPramen
 
team logoTatran Mikulas
 
04:09PRA-TATDetails
team logoGerlachov
2
team logoMFK Ruzomberok
6
05:09GER-MFK2:6Details
team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
 
team logoOdeva Lipany
 
05:09OSK-ODEDetails
team logoSk Cierne
 
team logoFC Lokomativa Kosice
 
05:09SK -FC Details
team logoMladost Kalsa
 
team logoSlavoj Trebisov
 
05:09MLA-SLADetails
team logoLiptovska Stiavnica
0
team logoAS Trencin
6
12:09LIP-AS 0:6Details
team logoStart Hrabusice
team logoFC Vss Kosice
team logoHorne Oresany
team logoMFK Vrbové
team logoFK Dunajska Luzna
0
team logoFC ŠTK 1914 Šamorín
2
05:09FK -FC 0:2Details
team logoVydrany
 
team logoKFC Kalna Nad Hronom
 
05:09QPR-QPRDetails
team logoKolarovo
team logoDubnica
team logoAFC Nove Mesto
team logoOFK Malzenice
team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
1
team logoFK Senica
2
05:09SLO-FK 1:2Details
team logoKovo Belusa
1
team logoDAC Dunajska Streda
4
26:09KOV-DAC1:4Details
team logoSimonovany
 
team logoFC Rohoznik
 
05:09QPR-FC Details
team logoFK Slovan Galanta
team logoŠKF Sereď
team logoRusovce
team logoMFK Skalica
team logoTatran Chlebnice
team logoFK Pohronie
team logoSk Cierne
team logoFC Lokomativa Kosice
team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
0
team logoNitra
7
05:09TJ -NIT0:7Details
team logoHorne Oresany
team logoMFK Vrbové
  

Slovensky Pohar Slovakya canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Slovensky Pohar Slovakya Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Slovensky Pohar Slovakya ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Slovensky Pohar Slovakya gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Slovensky Pohar Slovakya ve Slovensky Pohar Slovakya futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Slovensky Pohar Slovakya 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.