Slovensky Pohar - Futbol -  Slovakya

Slovensky Pohar

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • Round 1
    • Round 2
    • Round 3
    • Round 4
    team logoRusovce
    team logoRovinka
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
    team logoŠK Tomášov
    team logoTJ Veľké Leváre
    team logoFC Malacky
    team logoPŠC Pezinok
    team logoMFK Skalica
    team logoSenkvice
     
    team logoVajnory
     
    22:07QPR-QPRDetails
    team logoFk Cinemax Dolany
     
    team logoCFK Pezinok Cajla
     
    21:07FK -CFKDetails
    team logoDubravka Bratislava
     
    team logoVrakuna Bratislava
     
    21:07QPR-VRADetails
    team logoTj Dubinne
    team logoOfk-Sim
    team logoOfk 2010 Kurima
    team logoMŠK Tesla Stropkov
    team logoTJ Veľké Leváre
    0
    team logoFC Malacky
    7
    22:07TJ -FC 0:7Details
    team logoTj Dubinne
     
    team logoOfk-Sim
     
    15:07TJ -QPRDetails
    team logoOfk 2010 Kurima
     
    team logoMŠK Tesla Stropkov
     
    15:07OFK-QPRDetails
    team logoStudienka
    team logoSK Lozorno
    team logoTJ Veľké Leváre
    team logoFC Malacky
    team logoRusovce
    team logoRovinka
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
    team logoŠK Tomášov
    team logoFC Malacky
    team logoPŠC Pezinok
    team logoMFK Skalica
    team logoDruzstevnik Jacovce
    team logoTj Slovan Krusovce
    team logoFc Cabaj-Capor
    team logoPata/Iskra-Horne Oresany
    team logoPlevnik Drienove
    team logoNemsova
    team logoTatran Cementaren
    team logoMŠK Považská Bystrica
    team logoHarichovce
     
    team logoStart Hrabusice
     
    22:07HAR-QPRDetails
    team logoVelka Lomnica
     
    team logoHranovnica
     
    22:07VEL-QPRDetails
    team logoSlovan Poproc
     
    team logoSlavia Kosice
     
    22:07QPR-QPRDetails
    team logoDruzstevnik Odorin
    0
    team logoFC Vss Kosice
    9
    25:07DRU-FC 0:9Details
    team logoSpartak Vysoka nad Kysucou
    team logoJednota Banova
    team logoTJ Tatran Oscadnica
    team logoMŠK Námestovo
    team logoOSK Besenova
    team logoMSK Fomat Martin
    team logoTj Salka
     
    team logoMso Sturovo
     
    29:07TJ -MSODetails
    team logoActiv Velke Kosihy
     
    team logoKolarovo
     
    28:07ACT-QPRDetails
    team logoTJ Besenov
     
    team logoVelke Lovce
     
    29:07TJ -QPRDetails
    team logoFk Olcnava
    team logoTj Tatran Lubica
    team logo05 Levoca
    team logoSpisske Podhradie
    team logoTj Dunajec Spisska Stara Ves
    team logoMFK Goral Stara Lubovna
    team logoSitno Banska Stiavnica
    3
    team logoSK Badin
    2
    22:07SIT-SK 3:2Details
    team logoSelce
     
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
     
    22:07SEL-MFKDetails
    team logoFilijo Ladomerska Vieska
     
    team logoSalkova
     
    22:07FIL-QPRDetails
    team logoFk 09 Bacuch
    team logoMfk Spartak Hrinova
    team logoMfk Strojar Krupina
    team logoTjd Pribelce
    team logoKys Lieskovec
    team logoMsk Tisovec
    team logoTj Slovan Magura Vavrecka
     
    team logoNove Mesto
     
    22:07TJ -QPRDetails
    team logoRadzovce
     
    team logoSklotatran Poltar
     
    22:07RAD-QPRDetails
    team logoVinica
     
    team logoMFK Detva
     
    22:07VIN-QPRDetails
    team logoLovca
    team logoMedzibrod
    team logoSokol Ozdany
    team logoPartizan Cierny Balog
    team logoHajnacka
    team logoFilakovo
    team logoDruzstevnik Radimov
     
    team logoSpartak Myjava
     
    29:07DRU-SPADetails
    team logoOK Častkovce
     
    team logoAFC Nove Mesto
     
    28:07QPR-AFCDetails
    team logoFk Tj Voderady
     
    team logoOFK Malzenice
     
    29:07FK -OFKDetails
    team logoSK Bela
    team logoOFK Teplicka Nad Vahom
    team logoVarin
    team logoTatran Chlebnice
    team logoTj Vinohrad Cebovce
    team logoSlovenske Darmoty
    team logoMfk Tahanovce
     
    team logoKechnec
     
    22:07MFK-QPRDetails
    team logoTj Hornad Zdana
     
    team logoGeca
     
    22:07TJ -QPRDetails
    team logoFk Kosicka Nova Ves
     
    team logoCana
     
    22:07FK -CANDetails
    team logoSacurov
     
    team logoTatran Kracunovce
     
    22:07SAC-QPRDetails
    team logoPtava Pticie
     
    team logoSlovan Giraltovce
     
    21:07PTA-SLODetails
    team logoDruzstevnik Parchovany
     
    team logoSobrance
     
    22:07DRU-QPRDetails
    team logoObecny Futbalovy Klub Spartak Brekov
    team logoStrazske
    team logoTj Tvarona Ulic
    team logoHumenne
    team logoTj Druzstevnik Borov
    team logoMFK Snina
    team logoJasenov
    team logoVranov Nad Topou
    team logoSacurov
    team logoTatran Kracunovce
    team logoPtava Pticie
    team logoSlovan Giraltovce
    team logoDruzstevnik Parchovany
    team logoSobrance
    team logoVajnory
     
    team logoSlovan Bratislave
     
    29:07QPR-SLODetails
    team logoFk Cinemax Dolany
     
    team logoŠK Báhoň
     
    28:07QPR-ŠK Details
    team logoDubravka Bratislava
    0
    team logoFK Raca Bratislava
    7
    28:07DUB-FK 0:7Details
    team logoMfk Tahanovce
    team logoKechnec
    team logoTj Hornad Zdana
    team logoGeca
    team logoFk Kosicka Nova Ves
    team logoCana
    team logoTatran Turzovka
     
    team logoTerchova
     
    21:07TAT-QPRDetails
    team logoSlovan Skalite
     
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
     
    22:07QPR-QPRDetails
    team logoOFK Kotesova
     
    team logoOŠK Rosina
     
    22:07OFK-QPRDetails
    team logoMfk Kezmarok
    team logoGerlachov
    team logoSpisska Bela
    team logoOFK Sarisske Michalany
    team logoOfk-Sim
    team logoMŠK Tesla Stropkov
    team logoSK Bela
     
    team logoOFK Teplicka Nad Vahom
     
    29:07QPR-QPRDetails
    team logoVarin
     
    team logoTatran Chlebnice
     
    22:07VAR-QPRDetails
    team logoTj Vinohrad Cebovce
     
    team logoSlovenske Darmoty
     
    22:07TJ -QPRDetails
    team logoSitno Banska Stiavnica
    team logoSK Badin
    team logoSelce
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
    team logoFilijo Ladomerska Vieska
    team logoSalkova
    team logoTatran Chlebnice
     
    team logoZavazna Poruba
     
    01:08TAT-QPRDetails
    team logoMfk Teplican
     
    team logoDynamo Diviaky
     
    22:07MFK-DYNDetails
    team logoTvrdosin
     
    team logoSk Olympia Bobrov
     
    29:07QPR-SK Details
    team logoTatran Turzovka
    team logoTerchova
    team logoSlovan Skalite
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
    team logoOFK Kotesova
    team logoOŠK Rosina
    team logoFc Velky Kyr
     
    team logoSk Kmetovo
     
    29:07FC -SK Details
    team logoTJ Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
     
    team logoSlovan Galanta
     
    29:07TJ -SLODetails
    team logoTJ Oponice
     
    team logoSolcany
     
    28:07TJ -QPRDetails
    team logoTj Slovan Magura Vavrecka
    team logoNove Mesto
    team logoRadzovce
    team logoSklotatran Poltar
    team logoVinica
    team logoMFK Detva
    team logoRusovce
     
    team logoRovinka
     
    29:07QPR-QPRDetails
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
     
    team logoŠK Tomášov
     
    29:07QPR-QPRDetails
    team logoFC Malacky
    0
    team logoPŠC Pezinok
    2
    29:07FC -PŠC0:2Details
    team logoBanik Velky Krtis
    team logoTatran Pliesovce
    team logoIskra
    team logoPramen
    team logoJesenske
    team logoNovohrad Lucenec
    team logoMfk Kezmarok
     
    team logoGerlachov
     
    22:07MFK-GERDetails
    team logoSpisska Bela
    1
    team logoOFK Sarisske Michalany
    3
    20:07SPI-QPR1:3Details
    team logoOfk-Sim
     
    team logoMŠK Tesla Stropkov
     
    22:07OFK-QPRDetails
    team logoMfk Cierna Nad Tisou
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
    team logoOsk Krisovska Lieskova
    team logoVelke Kapusany
    team logoKralovsky Chlmec
    team logoTj Sm Streda Nad Bodrogom
    team logoSk Cierne
     
    team logoDolny Kubin
     
    22:07SK -DOLDetails
    team logoPredmier
     
    team logoŠK Javorník Makov
     
    22:07PRE-QPRDetails
    team logoVisnove
     
    team logoOSK Stranavy
     
    22:07QPR-QPRDetails
    team logoTj Druzstevnik Cecejovce
    team logoFK Krasnohorske Podhradie
    team logoTj Druzstevnik Budimir
    team logoMladost Kalsa
    team logoVelka Ida
    team logoSpartak Medzev
    team logoOravan Oravska Jasenica
     
    team logoLiptovska Stiavnica/Filakovo/Novohrad Lucenec
     
    21:07ORA-QPRDetails
    team logoNizna
    1
    team logoCadca
    2
    22:07NIZ-CAD1:2Details
    team logoOsk Svosov
     
    team logoSlovan Zabokreky
     
    22:07OSK-QPRDetails
    team logoHarichovce
    team logoStart Hrabusice
    team logoVelka Lomnica
    team logoHranovnica
    team logoSlovan Poproc
    team logoSlavia Kosice
    team logoDruzstevnik Odorin
    team logoFC Vss Kosice
    team logoHorne Oresany
     
    team logoTJ Slavoj Boleráz
     
    29:07QPR-TJ Details
    team logoTj Druzstevnik Spacince
     
    team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
     
    29:07TJ -ŠK Details
    team logoHorna Krupa
    1
    team logoMFK Vrbové
    2
    29:07HOR-MFK1:2Details
    team logoSK Bernolakovo
    team logoLokomotiva Devínska Nova Ves
    team logoSFC Kalinkovo
    team logoFK Dunajska Luzna
    team logoSk Vahovce
    team logoVelke Zaluzie
    team logoMale Dvorniky
    team logoDruzstevnik Trstice
    team logoKostolne Kracany
    team logoVydrany
    team logoNevidzany
    team logoKozarovce
    team logoSlovan Sahy/FK Slovan Ivanka pri Dunaji/Spartak Myjava
    team logoKFC Kalna Nad Hronom
    team logoTj Salka
    team logoMso Sturovo
    team logoActiv Velke Kosihy
    team logoKolarovo
    team logoTJ Besenov
    team logoVelke Lovce
    team logoDruzstevnik Radimov
    team logoSpartak Myjava
    team logoOK Častkovce
    team logoAFC Nove Mesto
    team logoFk Tj Voderady
    team logoOFK Malzenice
    team logoMFK Aleksince
    team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
    team logoTj Partizan Cigel
    team logoFC Banik Hn Prievidza & Handlova
    team logoDolne Vestenice
    team logoOfk Banik Lehota Pod Vtacnikom
    team logoTj Manin Podmanin
    team logoTJ Partizán Domaniža
    team logoSlovan Brvniste
    team logoKovo Belusa
    team logoPartizan Precin
    team logoMatador Puchov
    team logoTJ Slovan Zemianske Kostolany
    team logoSimonovany
    team logoOfk Kovarce
    team logoHrusovany
    team logoSc Cenkovce
    team logoNovy Zivot
    team logoStudienka
    team logoFC Rohoznik
    team logoFc Velky Kyr
    team logoSk Kmetovo
    team logoTJ Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
    team logoFK Slovan Galanta
    team logoTJ Oponice
    team logoSolcany
    team logoRusovce
    team logoRovinka
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
    team logoŠK Tomášov
    team logoFC Malacky
    team logoPŠC Pezinok
    team logoTatran Chlebnice
    team logoZavazna Poruba
    team logoMfk Teplican
    team logoDynamo Diviaky
    team logoTvrdosin
    team logoSk Olympia Bobrov
    team logoSk Cierne
    team logoDolny Kubin
    team logoPredmier
    team logoŠK Javorník Makov
    team logoVisnove
    team logoOSK Stranavy
    team logoSk Podluzany
    team logoTJ Družstevník Veľké Ludince
    team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
    team logoNovce Zamky
    team logoSurany
    team logoImel
    team logoHorne Oresany
    team logoTJ Slavoj Boleráz
    team logoTj Druzstevnik Spacince
    team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
    team logoHorna Krupa
    team logoMFK Vrbové
    team logoRusovce
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
    team logoPŠC Pezinok
    team logoMFK Skalica
    team logoTj Slovan Krusovce
    team logoPata/Iskra-Horne Oresany
    team logoPlevnik Drienove
    team logoMŠK Považská Bystrica
    team logoStart Hrabusice
     
    team logoVelka Lomnica
     
    08:08STA-QPRDetails
    team logoSlavia Kosice
     
    team logoFC Vss Kosice
     
    08:08SLA-FC Details
    team logoSpartak Vysoka nad Kysucou
    team logoMŠK Námestovo
    team logoOSK Besenova
    team logoMFK Zemplin Michalovce
    team logoTj Salka
     
    team logoKolarovo
     
    08:08TJ -QPRDetails
    team logoTJ Besenov
     
    team logoDubnica
     
    08:08TJ -QPRDetails
    team logoFk Olcnava
    team logoSpisske Podhradie
    team logoMFK Goral Stara Lubovna
    team logoFK Poprad
    team logoSitno Banska Stiavnica
    0
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
    3
    08:08SIT-MFK0:3Details
    team logoSalkova
    0
    team logoInter Bratislava
    5
    08:08SAL-INT0:5Details
    team logoFk 09 Bacuch
    team logoTjd Pribelce
    team logoMsk Tisovec
    team logoKomarno
    team logoNove Mesto
     
    team logoSklotatran Poltar
     
    08:08NOV-QPRDetails
    team logoVinica
     
    team logoFC Vion Zlate Moravce
     
    07:08VIN-FC Details
    team logoMedzibrod
    team logoPartizan Cierny Balog
    team logoFilakovo
    team logoD. Banska Bystrica
    team logoDruzstevnik Radimov
    1
    team logoAFC Nove Mesto
    1
    08:08DRU-AFC1:1Details
    team logoOFK Malzenice
    3
    team logoFC Petržalka 1898
    1
    08:08OFK-FC 3:1Details
    team logoSK Bela
    team logoTatran Chlebnice
    team logoSlovenske Darmoty
    team logoMSK Zilina
    team logoKechnec
     
    team logoGeca
     
    08:08KEC-QPRDetails
    team logoCana
    0
    team logoZS Sport Podbrezova
    5
    08:08CAN-ZS 0:5Details
    team logoSacurov
     
    team logoPtava Pticie
     
    08:08SAC-QPRDetails
    team logoSobrance
    0
    team logoMFK Bardejov
    5
    07:08SOB-MFK0:5Details
    team logoStrazske
    team logoHumenne
    team logoMFK Snina
    team logoVranov Nad Topou
    team logoSacurov
    team logoPtava Pticie
    team logoSobrance
    team logoMFK Bardejov
    team logoSlovan Bratislave
     
    team logoŠK Báhoň
     
    08:08QPR-ŠK Details
    team logoFK Raca Bratislava
    0
    team logoFC Spartak Trnava
    9
    06:09FK -FC 0:9Details
    team logoKechnec
    team logoGeca
    team logoCana
    team logoZS Sport Podbrezova
    team logoTatran Turzovka
     
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
     
    07:08QPR-TJ Details
    team logoOŠK Rosina
    0
    team logo1. FC Tatran Presov
    6
    08:08OŠK-1. 0:6Details
    team logoGerlachov
    team logoOFK Sarisske Michalany
    team logoMŠK Tesla Stropkov
    team logoMFK Ruzomberok
    team logoSK Bela
     
    team logoTatran Chlebnice
     
    08:08SK -QPRDetails
    team logoSlovenske Darmoty
     
    team logoMSK Zilina
     
    08:08SLO-MSKDetails
    team logoSitno Banska Stiavnica
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
    team logoSalkova
    team logoInter Bratislava
    team logoTatran Chlebnice
     
    team logoMfk Teplican
     
    08:08TAT-QPRDetails
    team logoTvrdosin
     
    team logoFK Pohronie
     
    08:08QPR-FK Details
    team logoTatran Turzovka
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
    team logoOŠK Rosina
    team logo1. FC Tatran Presov
    team logoFc Velky Kyr
     
    team logoSlovan Galanta
     
    08:08FC -SLODetails
    team logoSolcany
     
    team logoŠKF Sereď
     
    08:08SOL-ŠKFDetails
    team logoNove Mesto
    team logoSklotatran Poltar
    team logoVinica
    team logoFC Vion Zlate Moravce
    team logoRusovce
     
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
     
    08:08QPR-QPRDetails
    team logoPŠC Pezinok
    1
    team logoMFK Skalica
    5
    07:08PŠC-MFK1:5Details
    team logoTatran Pliesovce
    team logoPramen
    team logoJesenske
    team logoTatran Mikulas
    team logoGerlachov
     
    team logoOFK Sarisske Michalany
     
    08:08GER-QPRDetails
    team logoMŠK Tesla Stropkov
    1
    team logoMFK Ruzomberok
    3
    07:08MŠK-MFK1:3Details
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
    team logoVelke Kapusany
    team logoKralovsky Chlmec
    team logoOdeva Lipany
    team logoSk Cierne
     
    team logoŠK Javorník Makov
     
    08:08SK -QPRDetails
    team logoOSK Stranavy
     
    team logoFC Lokomativa Kosice
     
    08:08QPR-FC Details
    team logoFK Krasnohorske Podhradie
    team logoMladost Kalsa
    team logoSpartak Medzev
    team logoSlavoj Trebisov
    team logoLiptovska Stiavnica/Filakovo/Novohrad Lucenec
    3
    team logoCadca
    1
    08:08LIP-CAD3:1Details
    team logoOsk Svosov
     
    team logoAS Trencin
     
    05:09OSK-AS Details
    team logoStart Hrabusice
    team logoVelka Lomnica
    team logoSlavia Kosice
    team logoFC Vss Kosice
    team logoHorne Oresany
     
    team logoSlovan Bratislava
     
    29:08HOR-SLODetails
    team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
     
    team logoMFK Vrbové
     
    08:08ŠK -MFKDetails
    team logoLokomotiva Devínska Nova Ves
    team logoFK Dunajska Luzna
    team logoVelke Zaluzie
    team logoFC ŠTK 1914 Šamorín
    team logoMale Dvorniky
    team logoVydrany
    team logoKozarovce
    team logoKFC Kalna Nad Hronom
    team logoTj Salka
    team logoKolarovo
    team logoTJ Besenov
    team logoDubnica
    team logoDruzstevnik Radimov
    team logoAFC Nove Mesto
    team logoOFK Malzenice
    team logoFC Petržalka 1898
    team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
    team logoFC Banik Hn Prievidza & Handlova
    team logoDolne Vestenice
    team logoFK Senica
    team logoTj Manin Podmanin
    team logoKovo Belusa
    team logoMatador Puchov
    team logoDAC Dunajska Streda
    team logoSimonovany
    team logoHrusovany
    team logoNovy Zivot
    team logoFC Rohoznik
    team logoFc Velky Kyr
    team logoFK Slovan Galanta
    team logoSolcany
    team logoŠKF Sereď
    team logoRusovce
    team logoFK Slovan Ivanka pri Dunaji
    team logoPŠC Pezinok
    team logoMFK Skalica
    team logoTatran Chlebnice
    team logoMfk Teplican
    team logoTvrdosin
    team logoFK Pohronie
    team logoSk Cierne
    team logoŠK Javorník Makov
    team logoOSK Stranavy
    team logoFC Lokomativa Kosice
    team logoSk Podluzany
    team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
    team logoSurany
    team logoNitra
    team logoHorne Oresany
    team logoSlovan Bratislava
    team logoŠK Blava Jaslovské Bohunice
    team logoMFK Vrbové
    team logoRusovce
    team logoMFK Skalica
    team logoPata/Iskra-Horne Oresany
     
    team logoMŠK Považská Bystrica
     
    29:08PAT-MŠKDetails
    team logoStart Hrabusice
     
    team logoFC Vss Kosice
     
    05:09STA-FC Details
    team logoMŠK Námestovo
    0
    team logoMFK Zemplin Michalovce
    1
    05:09MŠK-MFK0:1Details
    team logoKolarovo
    0
    team logoDubnica
    4
    05:09KOL-QPR0:4Details
    team logoSpisske Podhradie
    0
    team logoFK Poprad
    3
    05:09SPI-FK 0:3Details
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
    2
    team logoInter Bratislava
    1
    05:09MFK-INT2:1Details
    team logoFk 09 Bacuch
     
    team logoKomarno
     
    05:09FK -KOMDetails
    team logoNove Mesto
     
    team logoFC Vion Zlate Moravce
     
    05:09NOV-FC Details
    team logoMedzibrod
     
    team logoFilakovo
     
    05:09MED-QPRDetails
    team logoAFC Nove Mesto
    2
    team logoOFK Malzenice
    5
    05:09AFC-OFK2:5Details
    team logoTatran Chlebnice
    team logoMSK Zilina
    team logoKechnec
    0
    team logoZS Sport Podbrezova
    2
    05:09KEC-ZS 0:2Details
    team logoSacurov
    1
    team logoMFK Bardejov
    3
    04:09SAC-MFK1:3Details
    team logoHumenne
     
    team logoVranov Nad Topou
     
    05:09HUM-VRADetails
    team logoSacurov
    team logoMFK Bardejov
    team logoSlovan Bratislave
     
    team logoFC Spartak Trnava
     
    26:09QPR-FC Details
    team logoKechnec
    team logoZS Sport Podbrezova
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
    5
    team logo1. FC Tatran Presov
    5
    04:09QPR-1. 3:5Details
    team logoGerlachov
    team logoMFK Ruzomberok
    team logoTatran Chlebnice
     
    team logoMSK Zilina
     
    18:09TAT-MSKDetails
    team logoMFK Lokomotiva Zvolen
    team logoInter Bratislava
    team logoTatran Chlebnice
     
    team logoFK Pohronie
     
    19:09TAT-QPRDetails
    team logoTJ Tatran Oravské Veselé
    team logo1. FC Tatran Presov
    team logoSlovan Galanta
     
    team logoŠKF Sereď
     
    05:09SLO-ŠKFDetails
    team logoNove Mesto
    team logoFC Vion Zlate Moravce
    team logoRusovce
    1
    team logoMFK Skalica
    2
    26:09RUS-MFK1:2Details
    team logoPramen
     
    team logoTatran Mikulas
     
    04:09PRA-TATDetails
    team logoGerlachov
    2
    team logoMFK Ruzomberok
    6
    05:09GER-MFK2:6Details
    team logoOSK Pavlovce Nad Uhom
     
    team logoOdeva Lipany
     
    05:09OSK-ODEDetails
    team logoSk Cierne
     
    team logoFC Lokomativa Kosice
     
    05:09SK -FC Details
    team logoMladost Kalsa
     
    team logoSlavoj Trebisov
     
    05:09MLA-SLADetails
    team logoLiptovska Stiavnica/Filakovo/Novohrad Lucenec
    0
    team logoAS Trencin
    6
    12:09LIP-AS 0:6Details
    team logoStart Hrabusice
    team logoFC Vss Kosice
    team logoHorne Oresany
    team logoMFK Vrbové
    team logoFK Dunajska Luzna
    0
    team logoFC ŠTK 1914 Šamorín
    2
    05:09FK -FC 0:2Details
    team logoVydrany
     
    team logoKFC Kalna Nad Hronom
     
    05:09QPR-QPRDetails
    team logoKolarovo
    team logoDubnica
    team logoAFC Nove Mesto
    team logoOFK Malzenice
    team logoSlovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov
    1
    team logoFK Senica
    2
    05:09SLO-FK 1:2Details
    team logoKovo Belusa
    1
    team logoDAC Dunajska Streda
    4
    26:09KOV-DAC1:4Details
    team logoSimonovany
     
    team logoFC Rohoznik
     
    05:09QPR-FC Details
    team logoFK Slovan Galanta
    team logoŠKF Sereď
    team logoRusovce
    team logoMFK Skalica
    team logoTatran Chlebnice
    team logoFK Pohronie
    team logoSk Cierne
    team logoFC Lokomativa Kosice
    team logoTJ Družstevník Dvory nad Žitavou
    0
    team logoNitra
    7
    05:09TJ -NIT0:7Details
    team logoHorne Oresany
    team logoMFK Vrbové
      
    Slovensky Pohar şampiyona düzenleyen Slovakya.
    21.07.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda takımlar aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Round 4 - Rusovce, MFK Skalica

    Round 4 - Pata/Iskra-Horne Oresany, MŠK Považská Bystrica

    Round 4 - Start Hrabusice, FC Vss Kosice

    Round 4 - MŠK Námestovo, MFK Zemplin Michalovce

    Round 4 - Kolarovo, Dubnica

    Round 4 - Spisske Podhradie, FK Poprad

    Round 4 - MFK Lokomotiva Zvolen, Inter Bratislava

    Round 4 - Fk 09 Bacuch, Komarno

    Round 4 - Nove Mesto, FC Vion Zlate Moravce

    Round 4 - Medzibrod, Filakovo

    Round 4 - AFC Nove Mesto, OFK Malzenice

    Round 4 - Tatran Chlebnice, MSK Zilina

    Round 4 - Kechnec, ZS Sport Podbrezova

    Round 4 - Sacurov, MFK Bardejov

    Round 4 - Humenne, Vranov Nad Topou

    Round 4 - Sacurov, MFK Bardejov

    Round 4 - Slovan Bratislave, FC Spartak Trnava

    Round 4 - Kechnec, ZS Sport Podbrezova

    Round 4 - TJ Tatran Oravské Veselé, 1. FC Tatran Presov

    Round 4 - Gerlachov, MFK Ruzomberok

    Round 4 - Tatran Chlebnice, MSK Zilina

    Round 4 - MFK Lokomotiva Zvolen, Inter Bratislava

    Round 4 - Tatran Chlebnice, FK Pohronie

    Round 4 - TJ Tatran Oravské Veselé, 1. FC Tatran Presov

    Round 4 - Slovan Galanta, ŠKF Sereď

    Round 4 - Nove Mesto, FC Vion Zlate Moravce

    Round 4 - Rusovce, MFK Skalica

    Round 4 - Pramen, Tatran Mikulas

    Round 4 - Gerlachov, MFK Ruzomberok

    Round 4 - OSK Pavlovce Nad Uhom, Odeva Lipany

    Round 4 - Sk Cierne, FC Lokomativa Kosice

    Round 4 - Mladost Kalsa, Slavoj Trebisov

    Round 4 - Liptovska Stiavnica/Filakovo/Novohrad Lucenec, AS Trencin

    Round 4 - Start Hrabusice, FC Vss Kosice

    Round 4 - Horne Oresany, MFK Vrbové

    Round 4 - FK Dunajska Luzna, FC ŠTK 1914 Šamorín

    Round 4 - Vydrany, KFC Kalna Nad Hronom

    Round 4 - Kolarovo, Dubnica

    Round 4 - AFC Nove Mesto, OFK Malzenice

    Round 4 - Slovan Hlohovec/Kechnec/MFK Lokomotíva Zvolen/OFK Dunajská Lužná/TJ Družstevník Dvory nad Žitavou/HFC Humenne/Partizan Cierny Balog/Vydrany/Kolarovo/Gerlachov/Slovan Galanta/AFC Nove Mesto nad Vahom/Spisske Podhradie/MŠK Námestovo/Tj Sokol Medzibrod/Start Hrabusice/Svosov, FK Senica

    Round 4 - Kovo Belusa, DAC Dunajska Streda

    Round 4 - Simonovany, FC Rohoznik

    Round 4 - FK Slovan Galanta, ŠKF Sereď

    Round 4 - Rusovce, MFK Skalica

    Round 4 - Tatran Chlebnice, FK Pohronie

    Round 4 - Sk Cierne, FC Lokomativa Kosice

    Round 4 - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou, Nitra

    Round 4 - Horne Oresany, MFK Vrbové

    skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Slovensky Pohar (Slovakya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Slovensky Pohar (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.