Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
Slovakya

2. Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
East
1 MFk Dukla Banska Bystrica 17 12 2 3 40:20 20 38 W
Artmedia Petrzalka
13.10.19 0 : 2 Zafer
MFk Dukla Banska Bystrica
W
MFk Dukla Banska Bystrica
19.10.19 4 : 0 Zafer
FK Slavoj Trebisov
D
Partizan Bardejov
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
MFk Dukla Banska Bystrica
W
MSK Zilina B
03.11.19 1 : 2 Zafer
MFk Dukla Banska Bystrica
L
FC STK 1914 Samorin
10.11.19 3 : 0 Kaybetmek
MFk Dukla Banska Bystrica
2 FK Dubnica Nad Vahom 17 12 2 3 38:22 16 38 L
FK Dubnica Nad Vahom
12.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Vss Kosice
W
FK Dubnica Nad Vahom
19.10.19 3 : 2 Zafer
Artmedia Petrzalka
D
FK Slavoj Trebisov
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dubnica Nad Vahom
L
Partizan Bardejov
02.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Dubnica Nad Vahom
W
FK Dubnica Nad Vahom
09.11.19 1 : 0 Zafer
MSK Zilina B
3 MFK Skalica 17 11 2 4 33:18 15 35 L
MSK Zilina B
12.10.19 4 : 2 Kaybetmek
MFK Skalica
W
MFK Skalica
18.10.19 3 : 0 Zafer
FC STK 1914 Samorin
W
Ruzemberok (A)
27.10.19 0 : 3 Zafer
MFK Skalica
L
Matador Puchov
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
MFK Skalica
W
MFK Skalica
09.11.19 3 : 1 Zafer
Slovan Bratislava B
4 FK Poprad 17 10 1 6 26:16 10 31 W
FC STK 1914 Samorin
13.10.19 0 : 1 Zafer
FK Poprad
W
FK Poprad
18.10.19 2 : 0 Zafer
Ruzemberok (A)
L
Matador Puchov
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Poprad
D
Slovan Bratislava B
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Poprad
L
FK Poprad
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FK Zeleziarne Podbrezova
5 MSK Zilina B 17 9 1 7 37:29 8 28 W
MSK Zilina B
12.10.19 4 : 2 Zafer
MFK Skalica
L
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
19.10.19 2 : 1 Kaybetmek
MSK Zilina B
D
MSK Zilina B
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
KFC Komarno
L
MSK Zilina B
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
MFk Dukla Banska Bystrica
L
FK Dubnica Nad Vahom
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
MSK Zilina B
6 MFK Tatran Liptovsky Mikulas 17 8 2 7 27:28 -1 26 W
Partizan Bardejov
12.10.19 1 : 3 Zafer
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
W
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
19.10.19 2 : 1 Zafer
MSK Zilina B
L
FC STK 1914 Samorin
27.10.19 3 : 0 Kaybetmek
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
W
Ruzemberok (A)
03.11.19 2 : 5 Zafer
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
W
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
09.11.19 1 : 0 Zafer
Matador Puchov
7 FK Zeleziarne Podbrezova 17 8 1 8 25:26 -1 25 W
FK Zeleziarne Podbrezova
18.10.19 5 : 2 Zafer
Matador Puchov
L
Slovan Bratislava B
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Zeleziarne Podbrezova
D
FC Vss Kosice
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Zeleziarne Podbrezova
W
FK Poprad
09.11.19 1 : 2 Zafer
FK Zeleziarne Podbrezova
L
Ruzemberok (A)
24.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Zeleziarne Podbrezova
8 Ruzemberok (A) 17 7 1 9 23:35 -12 22 L
FK Poprad
18.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Ruzemberok (A)
L
Ruzemberok (A)
27.10.19 0 : 3 Kaybetmek
MFK Skalica
L
Ruzemberok (A)
03.11.19 2 : 5 Kaybetmek
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
L
KFC Komarno
08.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Ruzemberok (A)
W
Ruzemberok (A)
24.11.19 2 : 0 Zafer
FK Zeleziarne Podbrezova
9 Matador Puchov 17 6 3 8 21:24 -3 21 L
Slovan Bratislava B
12.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Matador Puchov
L
FK Zeleziarne Podbrezova
18.10.19 5 : 2 Kaybetmek
Matador Puchov
W
Matador Puchov
26.10.19 2 : 1 Zafer
FK Poprad
W
Matador Puchov
02.11.19 1 : 0 Zafer
MFK Skalica
L
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Matador Puchov
10 Partizan Bardejov 17 6 3 8 18:21 -3 21 L
Partizan Bardejov
12.10.19 1 : 3 Kaybetmek
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
L
KFC Komarno
19.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Partizan Bardejov
D
Partizan Bardejov
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
MFk Dukla Banska Bystrica
W
Partizan Bardejov
02.11.19 3 : 0 Zafer
FK Dubnica Nad Vahom
W
Artmedia Petrzalka
10.11.19 0 : 1 Zafer
Partizan Bardejov
11 FC Vss Kosice 17 5 6 6 22:18 4 21 W
FK Dubnica Nad Vahom
12.10.19 0 : 1 Zafer
FC Vss Kosice
W
FC Vss Kosice
19.10.19 3 : 0 Zafer
Slovan Bratislava B
W
Artmedia Petrzalka
27.10.19 1 : 2 Zafer
FC Vss Kosice
D
FC Vss Kosice
02.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Zeleziarne Podbrezova
D
FK Slavoj Trebisov
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vss Kosice
12 KFC Komarno 17 5 5 7 19:27 -8 20 L
FK Slavoj Trebisov
13.10.19 3 : 1 Kaybetmek
KFC Komarno
W
KFC Komarno
19.10.19 1 : 0 Zafer
Partizan Bardejov
D
MSK Zilina B
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
KFC Komarno
L
FC STK 1914 Samorin
03.11.19 3 : 1 Kaybetmek
KFC Komarno
W
KFC Komarno
08.11.19 4 : 0 Zafer
Ruzemberok (A)
13 FC STK 1914 Samorin 17 5 3 9 22:30 -8 18 L
FC STK 1914 Samorin
13.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Poprad
L
MFK Skalica
18.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FC STK 1914 Samorin
W
FC STK 1914 Samorin
27.10.19 3 : 0 Zafer
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
W
FC STK 1914 Samorin
03.11.19 3 : 1 Zafer
KFC Komarno
W
FC STK 1914 Samorin
10.11.19 3 : 0 Zafer
MFk Dukla Banska Bystrica
14 Artmedia Petrzalka 17 5 2 10 24:33 -9 17 L
Artmedia Petrzalka
13.10.19 0 : 2 Kaybetmek
MFk Dukla Banska Bystrica
L
FK Dubnica Nad Vahom
19.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Artmedia Petrzalka
L
Artmedia Petrzalka
27.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Vss Kosice
L
FK Slavoj Trebisov
03.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Artmedia Petrzalka
L
Artmedia Petrzalka
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Partizan Bardejov
15 Slovan Bratislava B 17 4 2 11 14:30 -16 14 W
Slovan Bratislava B
12.10.19 2 : 0 Zafer
Matador Puchov
L
FC Vss Kosice
19.10.19 3 : 0 Kaybetmek
Slovan Bratislava B
W
Slovan Bratislava B
26.10.19 2 : 0 Zafer
FK Zeleziarne Podbrezova
D
Slovan Bratislava B
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Poprad
L
MFK Skalica
09.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Slovan Bratislava B
16 FK Slavoj Trebisov 17 2 6 9 21:33 -12 12 W
FK Slavoj Trebisov
13.10.19 3 : 1 Zafer
KFC Komarno
L
MFk Dukla Banska Bystrica
19.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Slavoj Trebisov
D
FK Slavoj Trebisov
27.10.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dubnica Nad Vahom
W
FK Slavoj Trebisov
03.11.19 4 : 0 Zafer
Artmedia Petrzalka
D
FK Slavoj Trebisov
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Vss Kosice
Promotion
Promotion round
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Liga - turnuva, organize eden Slovakya. Katılan şampiyona 16 futbol kulüpleri. Bugün favoriler lig. Bunlar:
MFk Dukla Banska Bystrica - 38 kabul edilen puan, yengi 12, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FK Dubnica Nad Vahom - 38 madde, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 3, beraberlik 2.
MFK Skalica - 35 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 11, kaybedilen oyunlar 4, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Liga (Slovakya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program sonraki yarışmalar - 2. Liga (Slovakya):
FK Zeleziarne Podbrezova - MFK Skalica (06.03.2020 09:00)
FC Vss Kosice - FK Poprad (07.03.2020 08:30)
Matador Puchov - KFC Komarno (07.03.2020 08:30)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Liga (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.