2. Liga
Slovakya

2. Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2. Liga
1 FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica 9 7 1 1 34:15 19 22 W
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
28.08.20 3 : 4 Zafer
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
W
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
05.09.20 6 : 3 Zafer
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
W
FK Poprad FK Poprad
12.09.20 1 : 4 Zafer
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
D
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
W
FK Púchov FK Púchov
23.09.20 0 : 3 Zafer
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
MFK Košice
2 MFK Skalica MFK Skalica 9 7 0 2 23:12 11 21 W
MFK Skalica MFK Skalica
29.08.20 3 : 1 Zafer
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
L
MFK Skalica MFK Skalica
05.09.20 3 : 4 Kaybetmek
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
W
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
13.09.20 2 : 3 Zafer
MFK Skalica MFK Skalica
W
MFK Skalica MFK Skalica
19.09.20 3 : 0 Zafer
FK Poprad FK Poprad
L
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
23.09.20 2 : 1 Kaybetmek
MFK Skalica MFK Skalica
FK Púchov
3 MFK Košice MFK Košice 8 6 2 0 16:3 13 20 W
MFK Košice MFK Košice
29.08.20 1 : 0 Zafer
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
W
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
06.09.20 0 : 1 Zafer
MFK Košice MFK Košice
W
MFK Košice MFK Košice
12.09.20 5 : 0 Zafer
KFC Komarno KFC Komarno
D
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Košice MFK Košice
W
MFK Košice MFK Košice
23.09.20 3 : 0 Zafer
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
MFK Dubnica
4 ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová 8 6 1 1 21:7 14 19 D
MFK Dubnica MFK Dubnica
22.08.20 0 : 0 Beraberlik
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
L
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
28.08.20 3 : 4 Kaybetmek
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
W
MFK Skalica MFK Skalica
05.09.20 3 : 4 Zafer
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
W
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
12.09.20 2 : 0 Zafer
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
W
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
19.09.20 5 : 0 Zafer
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
5 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 9 6 1 2 20:9 11 19 W
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
29.08.20 1 : 0 Zafer
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
W
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
06.09.20 1 : 5 Zafer
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
W
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
12.09.20 3 : 0 Zafer
MFK Dubnica MFK Dubnica
D
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
19.09.20 4 : 4 Beraberlik
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
W
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
23.09.20 2 : 1 Zafer
MFK Skalica MFK Skalica
ŽP Šport Podbrezová
6 KFC Komarno KFC Komarno 7 4 0 3 8:11 -3 12 W
FK Poprad FK Poprad
14.08.20 2 : 3 Zafer
KFC Komarno KFC Komarno
L
KFC Komarno KFC Komarno
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
L
MFK Košice MFK Košice
12.09.20 5 : 0 Kaybetmek
KFC Komarno KFC Komarno
W
KFC Komarno KFC Komarno
19.09.20 1 : 0 Zafer
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
W
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
23.09.20 0 : 1 Zafer
KFC Komarno KFC Komarno
FK Slavoj Trebišov
7 FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898 8 3 2 3 8:13 -5 11 W
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
23.08.20 1 : 0 Zafer
FK Poprad FK Poprad
L
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
W
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
06.09.20 3 : 2 Zafer
FK Púchov FK Púchov
D
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
MFK Košice MFK Košice
D
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
FC ŠTK 1914 Šamorín
8 FK Púchov FK Púchov 7 3 0 4 10:11 -1 9 L
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
23.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Púchov FK Púchov
L
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
06.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FK Púchov FK Púchov
W
FK Púchov FK Púchov
12.09.20 2 : 0 Zafer
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
W
MFK Dubnica MFK Dubnica
19.09.20 0 : 2 Zafer
FK Púchov FK Púchov
L
FK Púchov FK Púchov
23.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
MFK Skalica
9 FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov 8 2 3 3 8:15 -7 9 L
MFK Skalica MFK Skalica
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
W
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
05.09.20 1 : 0 Zafer
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
L
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
W
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
19.09.20 1 : 0 Zafer
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
D
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
23.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
KFC Komarno
10 Partizán Bardejov Partizán Bardejov 8 2 2 4 6:9 -3 8 L
MFK Košice MFK Košice
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
L
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
D
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
L
KFC Komarno KFC Komarno
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
D
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
ŠK Slovan II Bratislava
11 FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín 8 2 1 5 6:13 -7 7 W
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
23.08.20 2 : 0 Zafer
FK Púchov FK Púchov
L
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
MFK Košice MFK Košice
D
Partizán Bardejov Partizán Bardejov
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
L
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
L
FC ŠTK 1914 Šamorín FC ŠTK 1914 Šamorín
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
KFC Komarno KFC Komarno
FC Petržalka 1898
12 MFK Dubnica MFK Dubnica 8 1 3 4 8:13 -5 6 D
MFK Dubnica MFK Dubnica
22.08.20 0 : 0 Beraberlik
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
D
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Dubnica MFK Dubnica
W
MFK Dubnica MFK Dubnica
05.09.20 5 : 2 Zafer
FK Poprad FK Poprad
L
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
MFK Dubnica MFK Dubnica
L
MFK Dubnica MFK Dubnica
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Púchov FK Púchov
MFK Košice
13 MŠK Žilina II MŠK Žilina II 8 1 2 5 15:22 -7 5 D
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
MFK Dubnica MFK Dubnica
L
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
05.09.20 6 : 3 Kaybetmek
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
L
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
13.09.20 2 : 3 Kaybetmek
MFK Skalica MFK Skalica
L
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
D
MŠK Žilina II MŠK Žilina II
23.09.20 2 : 2 Beraberlik
FK Slavoj Trebišov FK Slavoj Trebišov
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
14 FK Poprad FK Poprad 8 1 0 7 10:22 -12 3 L
FC Petržalka 1898 FC Petržalka 1898
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Poprad FK Poprad
L
MFK Dubnica MFK Dubnica
05.09.20 5 : 2 Kaybetmek
FK Poprad FK Poprad
W
FK Poprad FK Poprad
08.09.20 3 : 0 Zafer
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
L
FK Poprad FK Poprad
12.09.20 1 : 4 Kaybetmek
FK Dukla Banská Bystrica FK Dukla Banská Bystrica
L
MFK Skalica MFK Skalica
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Poprad FK Poprad
FK Slavoj Trebišov
15 ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava 7 0 0 7 2:20 -18 0 L
ŽP Šport Podbrezová ŽP Šport Podbrezová
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
L
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
06.09.20 1 : 5 Kaybetmek
1. FC Tatran Liptovský Mikuláš 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
L
FK Poprad FK Poprad
08.09.20 3 : 0 Kaybetmek
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
L
FK Púchov FK Púchov
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
L
MFK Košice MFK Košice
23.09.20 3 : 0 Kaybetmek
ŠK Slovan II Bratislava ŠK Slovan II Bratislava
Partizán Bardejov
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

2. Liga - şampiyona, düzenleyen Slovakya. Kayıt yaptıran yarışma 15 kulüpler. Şu anda liderler turnuva. Bunlar:
FK Dukla Banská Bystrica - 22 madde, yengi 7, yenilmeler 1, beraberlik 1.
MFK Skalica - 21 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 7, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
MFK Košice - 20 madde, kazanılan maçlar 6, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca 2. Liga (Slovakya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - 2. Liga (Slovakya):
FK Slavoj Trebišov - KFC Komarno (26.09.2020 09:30)
MFK Dubnica - MFK Košice (26.09.2020 09:30)
ŽP Šport Podbrezová - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš (26.09.2020 12:00)

skorexpress.com internet sayfasında 2. Liga (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.