Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
1. League Women
Slovakya

1. League Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1. League Women
1 SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava 9 8 1 0 57:4 53 25 W
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.10.19 8 : 1 Zafer
Skf Zilina Skf Zilina
W
FK Poprad FK Poprad
19.10.19 0 : 7 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
W
AS Trencin AS Trencin
27.10.19 0 : 2 Zafer
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
D
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
2 Partizan Bardejov Partizan Bardejov 9 7 2 0 35:3 32 23 W
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
13.10.19 4 : 0 Zafer
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
W
Skf Zilina Skf Zilina
20.10.19 0 : 3 Zafer
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
W
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
27.10.19 7 : 0 Zafer
FK Poprad FK Poprad
D
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
D
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
3 Spartak Myjava Spartak Myjava 9 6 2 1 38:9 29 20 W
Spartak Myjava Spartak Myjava
12.10.19 5 : 0 Zafer
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
D
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
27.10.19 3 : 3 Beraberlik
Spartak Myjava Spartak Myjava
W
FC Nitra FC Nitra
03.11.19 0 : 2 Zafer
Spartak Myjava Spartak Myjava
W
Skf Zilina Skf Zilina
09.11.19 0 : 4 Zafer
Spartak Myjava Spartak Myjava
D
Spartak Myjava Spartak Myjava
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skf Zilina Skf Zilina
4 FC Nitra FC Nitra 9 5 1 3 24:16 8 16 W
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
13.10.19 0 : 4 Zafer
FC Nitra FC Nitra
W
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
27.10.19 1 : 3 Zafer
FC Nitra FC Nitra
L
FC Nitra FC Nitra
03.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Spartak Myjava Spartak Myjava
W
FC Nitra FC Nitra
09.11.19 5 : 3 Zafer
AS Trencin AS Trencin
D
AS Trencin AS Trencin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Nitra FC Nitra
5 Skf Zilina Skf Zilina 9 5 1 3 15:17 -2 16 L
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
13.10.19 8 : 1 Kaybetmek
Skf Zilina Skf Zilina
L
Skf Zilina Skf Zilina
20.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
W
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
26.10.19 0 : 3 Zafer
Skf Zilina Skf Zilina
L
Skf Zilina Skf Zilina
09.11.19 0 : 4 Kaybetmek
Spartak Myjava Spartak Myjava
D
Spartak Myjava Spartak Myjava
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
Skf Zilina Skf Zilina
6 FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava 9 3 2 4 13:23 -10 11 L
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
13.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
W
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
20.10.19 4 : 0 Zafer
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
D
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
27.10.19 3 : 3 Beraberlik
Spartak Myjava Spartak Myjava
D
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
D
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
7 Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava 9 2 2 5 12:20 -8 8 L
Spartak Myjava Spartak Myjava
12.10.19 5 : 0 Kaybetmek
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
D
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
AS Trencin AS Trencin
L
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
27.10.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Nitra FC Nitra
D
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
D
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
8 AS Trencin AS Trencin 9 2 1 6 13:29 -16 7 W
AS Trencin AS Trencin
13.10.19 4 : 0 Zafer
FK Poprad FK Poprad
D
Nmsk 1922 Bratislava Nmsk 1922 Bratislava
20.10.19 1 : 1 Beraberlik
AS Trencin AS Trencin
L
AS Trencin AS Trencin
27.10.19 0 : 2 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
L
FC Nitra FC Nitra
09.11.19 5 : 3 Kaybetmek
AS Trencin AS Trencin
D
AS Trencin AS Trencin
31.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Nitra FC Nitra
9 FK Poprad FK Poprad 9 1 0 8 5:41 -36 3 L
AS Trencin AS Trencin
13.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Poprad FK Poprad
L
FK Poprad FK Poprad
19.10.19 0 : 7 Kaybetmek
SK Slovan Bratislava SK Slovan Bratislava
L
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
27.10.19 7 : 0 Kaybetmek
FK Poprad FK Poprad
W
FK Poprad FK Poprad
09.11.19 4 : 0 Zafer
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
D
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Poprad FK Poprad
10 Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica 9 0 0 9 2:52 -50 0 L
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
13.10.19 0 : 4 Kaybetmek
FC Nitra FC Nitra
L
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
20.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
L
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
26.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Skf Zilina Skf Zilina
L
FK Poprad FK Poprad
09.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
D
Slc Banska Bystrica Slc Banska Bystrica
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Poprad FK Poprad
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

1. League Women - turnuva, organize eden Slovakya. Katılmak için başvuru veren yarışma 10 katılan takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
SK Slovan Bratislava - 25 madde, kazanılan yarışmalar 8, skorsuz maçlar 0, beraberlik 1.
Partizan Bardejov - 23 sayı, parlak başarılar 7, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Spartak Myjava - 20 madde, parlak başarılar 6, yenilmeler 1, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca 1. League Women (Slovakya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında 1. League Women (Slovakya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.