Superliga
Sırbistan

Superliga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Superliga
1 Red Star Red Star 7 7 0 0 21:3 18 21 W
Red Star Red Star
14.08.20 3 : 2 Zafer
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
W
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
21.08.20 0 : 1 Zafer
Red Star Red Star
W
Red Star Red Star
30.08.20 5 : 0 Zafer
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
W
FK Čukarički FK Čukarički
11.09.20 1 : 3 Zafer
Red Star Red Star
W
Red Star Red Star
20.09.20 6 : 0 Zafer
FK Voždovac FK Voždovac
FK Mladost Lučani
2 FK Vojvodina FK Vojvodina 8 5 2 1 17:9 8 17 W
FK Vojvodina FK Vojvodina
16.08.20 3 : 0 Zafer
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
W
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
23.08.20 0 : 1 Zafer
FK Vojvodina FK Vojvodina
W
FK Vojvodina FK Vojvodina
30.08.20 3 : 2 Zafer
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
L
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Vojvodina FK Vojvodina
W
FK Vojvodina FK Vojvodina
18.09.20 2 : 0 Zafer
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
FK Inđija
3 Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv 7 5 1 1 19:6 13 16 L
Red Star Red Star
14.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
W
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
22.08.20 2 : 0 Zafer
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
W
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
30.08.20 0 : 4 Zafer
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
D
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
L
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
TSC Backa Topola
4 FK Radnički Niš FK Radnički Niš 8 5 1 2 11:7 4 16 W
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
15.08.20 1 : 0 Zafer
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
L
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
W
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
29.08.20 2 : 0 Zafer
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
W
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
12.09.20 1 : 3 Zafer
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
D
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Čukarički FK Čukarički
FK Voždovac
5 FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani 8 5 1 2 11:9 2 16 L
FK Vojvodina FK Vojvodina
16.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
W
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
23.08.20 1 : 0 Zafer
FK Rad FK Rad
L
Zlatibor Zlatibor
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
W
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
13.09.20 2 : 1 Zafer
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
Red Star
6 Partizan Belgrade Partizan Belgrade 7 5 0 2 21:7 14 15 W
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
15.08.20 0 : 2 Zafer
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
W
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
22.08.20 5 : 0 Zafer
FK Inđija FK Inđija
L
FK Vojvodina FK Vojvodina
30.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
W
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
12.09.20 3 : 0 Zafer
FK Rad FK Rad
W
Zlatibor Zlatibor
20.09.20 0 : 1 Zafer
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
FK Bačka Palanka
7 FK Čukarički FK Čukarički 8 4 3 1 15:6 9 15 W
Zlatibor Zlatibor
15.08.20 1 : 5 Zafer
FK Čukarički FK Čukarički
W
FK Čukarički FK Čukarički
22.08.20 1 : 0 Zafer
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Čukarički FK Čukarički
L
FK Čukarički FK Čukarički
11.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Red Star Red Star
D
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Čukarički FK Čukarički
FK Mačva Šabac
8 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 7 4 0 3 13:13 -1 12 W
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
15.08.20 2 : 3 Zafer
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
W
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
22.08.20 2 : 1 Zafer
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
L
FK Inđija FK Inđija
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
W
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
13.09.20 2 : 1 Zafer
FK Vojvodina FK Vojvodina
L
FK Rad FK Rad
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
Zlatibor
9 FK Voždovac FK Voždovac 7 3 1 3 12:10 2 10 W
FK Rad FK Rad
16.08.20 1 : 3 Zafer
FK Voždovac FK Voždovac
D
FK Voždovac FK Voždovac
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Zlatibor Zlatibor
L
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Voždovac FK Voždovac
W
FK Voždovac FK Voždovac
12.09.20 4 : 0 Zafer
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
L
Red Star Red Star
20.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FK Voždovac FK Voždovac
FK Radnički Niš
10 FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad 7 2 3 2 6:5 1 9 D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
L
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
21.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Red Star Red Star
L
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
D
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
W
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
20.09.20 1 : 2 Zafer
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
FK Novi Pazar
11 FK Inđija FK Inđija 7 3 0 4 6:13 -7 9 W
FK Inđija FK Inđija
15.08.20 1 : 0 Zafer
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
L
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
22.08.20 5 : 0 Kaybetmek
FK Inđija FK Inđija
W
FK Inđija FK Inđija
28.08.20 3 : 2 Zafer
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
W
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
12.09.20 0 : 2 Zafer
FK Inđija FK Inđija
L
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Inđija FK Inđija
FK Vojvodina
12 FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac 8 2 3 3 8:16 -8 9 D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
W
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
21.08.20 2 : 3 Zafer
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Čukarički FK Čukarički
L
FK Voždovac FK Voždovac
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
D
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
FK Napredak Kruševac
13 TSC Backa Topola TSC Backa Topola 7 2 2 3 14:16 -2 8 W
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
09.08.20 5 : 1 Zafer
Zlatibor Zlatibor
D
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
L
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
21.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
L
Red Star Red Star
30.08.20 5 : 0 Kaybetmek
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
L
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
12.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
FK Mačva Šabac
14 FK Novi Pazar FK Novi Pazar 7 1 3 3 8:12 -4 6 L
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
15.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
D
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
D
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
D
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
W
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
20.09.20 1 : 0 Zafer
FK Inđija FK Inđija
FK Proleter Novi Sad
15 FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka 8 1 3 4 6:10 -4 6 D
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
TSC Backa Topola TSC Backa Topola
L
FK Čukarički FK Čukarički
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
W
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
29.08.20 2 : 1 Zafer
FK Voždovac FK Voždovac
L
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
D
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
Partizan Belgrade
16 FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac 7 1 2 4 3:11 -8 5 L
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
09.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Red Star Red Star
L
FK Radnički Niš FK Radnički Niš
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
D
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
L
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
30.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Spartak Zdrepceva Krv Spartak Zdrepceva Krv
D
FK Proleter Novi Sad FK Proleter Novi Sad
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Mačva Šabac FK Mačva Šabac
TSC Backa Topola
17 Zlatibor Zlatibor 7 1 2 4 5:17 -12 5 L
Zlatibor Zlatibor
15.08.20 1 : 5 Kaybetmek
FK Čukarički FK Čukarički
D
FK Voždovac FK Voždovac
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Zlatibor Zlatibor
W
Zlatibor Zlatibor
29.08.20 1 : 0 Zafer
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
D
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zlatibor Zlatibor
L
Zlatibor Zlatibor
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
Javor Ivanjica
18 FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac 8 1 2 5 5:13 -8 5 L
FK Inđija FK Inđija
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
L
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Vojvodina FK Vojvodina
L
FK Rad FK Rad
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
D
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zlatibor Zlatibor
D
FK Bačka Palanka FK Bačka Palanka
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
FK Metalac Gornji Milanovac
19 FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica 8 1 1 6 7:14 -7 4 L
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
15.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
L
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
22.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
D
FK Novi Pazar FK Novi Pazar
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
L
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FK Inđija FK Inđija
L
FK Vojvodina FK Vojvodina
18.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
FK Rad
20 FK Rad FK Rad 7 1 0 6 5:16 -11 3 L
FK Rad FK Rad
16.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FK Voždovac FK Voždovac
L
FK Mladost Lučani FK Mladost Lučani
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Rad FK Rad
W
FK Rad FK Rad
29.08.20 3 : 1 Zafer
FK Napredak Kruševac FK Napredak Kruševac
L
Partizan Belgrade Partizan Belgrade
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FK Rad FK Rad
W
FK Rad FK Rad
20.09.20 1 : 0 Zafer
Javor Ivanjica Javor Ivanjica
FK Radnik Surdulica
Champions League Qualification
Qualifying round
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Superliga - şampiyona, düzenleyen Sırbistan. Katılmak için başvuru veren yarışma 20 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Red Star - 21 puan, yengi 7, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FK Vojvodina - 17 kabul edilen puan, parlak başarılar 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
Spartak Zdrepceva Krv - 16 puan, yengi 5, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Superliga (Sırbistan) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Superliga (Sırbistan):
FK Mačva Šabac - TSC Backa Topola (21.09.2020 11:30)
FK Voždovac - FK Radnički Niš (25.09.2020 13:00)
TSC Backa Topola - Spartak Zdrepceva Krv (26.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Superliga (Sırbistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.