LAV Kupası - Futbol -  Sırbistan

LAV Kupası

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    team logoDynamo
    0
    team logoFK Crvena Zvezda
    2
    17:10DYN-FK 0:2Details
    team logoTSC Backa Topola
    2
    team logoBeograd
    0
    26:09TSC-BEO2:0Details
    team logoFK Javor Ivanjica
     
    team logoNovi Pazar
     
    26:09FK -NOVDetails
    team logoFK Radnik Surdulica
     
    team logoFK radnicki Pirot
     
    26:09FK -QPRDetails
    team logoLfk Mladost Lucani
     
    team logoFK Spartak Subotica
     
    26:09LFK-FK Details
    team logoFK Macva Sabac
    1
    team logoFK Radnicki 1923
    0
    26:09FK -FK 1:0Details
    team logoMladost Backi Jarak
     
    team logoFK Čukarički
     
    26:09MLA-FK Details
    team logoFK Proleter Novi Sad
    0
    team logoMladost Lucani
    1
    26:09FK -MLA0:1Details
    team logoFK Sloboda Uzice
    0
    team logoBorac
    3
    26:09FK -BOR0:3Details
    team logoNapredak
    2
    team logoMetalac Gorjni
    0
    17:10NAP-MET2:0Details
    team logoFK Indija
    0
    team logoZemun Belgrade
    2
    26:09FK -ZEM0:2Details
    team logoFK Kolubara Lazarevac
    1
    team logoPartizan Belgrad
    2
    26:09FK -PAR1:2Details
    team logoFK Bačka Palanka
    3
    team logoBuducnost Dobanovci/Kabel Novi Sad
    5
    26:09FK -QPR3:5Details
    team logoRadnicki Nis
    4
    team logoBezanija
    1
    26:09RAD-BEZ4:1Details
    team logoVojvodina
    2
    team logoFK Teleoptik
    0
    26:09VOJ-FK 2:0Details
    team logoFK Sindjelic Beograd
    1
    team logoVozdovac
    0
    26:09FK -VOZ1:0Details
    team logoFK Crvena Zvezda
    4
    team logoTSC Backa Topola
    1
    21:11FK -TSC4:1Details
    team logoFK Javor Ivanjica
     
    team logoFK Radnik Surdulica
     
    14:11FK -FK Details
    team logoFK Spartak Subotica
     
    team logoFK Macva Sabac
     
    24:10FK -FK Details
    team logoFK Čukarički
    1
    team logoMladost Lucani
    4
    24:10FK -MLA1:4Details
    team logoBorac
    0
    team logoNapredak
    4
    24:10BOR-NAP0:4Details
    team logoZemun Belgrade
    0
    team logoPartizan Belgrad
    2
    24:10ZEM-PAR0:2Details
    team logoBuducnost Dobanovci/Kabel Novi Sad
    1
    team logoRadnicki Nis
    4
    24:10BUD-RAD1:4Details
    team logoVojvodina
    4
    team logoFK Sindjelic Beograd
    0
    24:10VOJ-FK 4:0Details
    team logoFK Crvena Zvezda
    2
    team logoFK Radnik Surdulica
    1
    13:03FK -FK 2:1Details
    team logoFK Spartak Subotica
    1
    team logoMladost Lucani
    2
    13:03FK -MLA1:2Details
    team logoNapredak
    0
    team logoPartizan Belgrad
    4
    13:03NAP-PAR0:4Details
    team logoRadnicki Nis
    2
    team logoVojvodina
    1
    13:03RAD-VOJ2:1Details
    team logoFK Crvena Zvezda
    40
    team logoMladost Lucani
    10
    16:04FK -MLA4:1Details15:05MLA-FK 0:0Details
    team logoPartizan Belgrad
    11
    team logoRadnicki Nis
    01
    17:04PAR-RAD1:0Details15:05RAD-PAR1:1Details
      
    LAV Kupası şampiyona düzenleyen Sırbistan.
    19.10.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda takımlar aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Semifinals - FK Crvena Zvezda, Mladost Lucani

    Semifinals - Partizan Belgrad, Radnicki Nis

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca LAV Kupası (Sırbistan) maçları online devamlı erişebilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında LAV Kupası (Sırbistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.