Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
29
Sırbistan

Prva Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga
1 FK Graficar Beograd 23 12 5 6 33:21 12 41 W
FK Graficar Beograd
18.11.19 2 : 0 Zafer
FK Buducnost Dobanovci
W
FK Graficar Beograd
24.11.19 3 : 1 Zafer
FK Smederevo
D
FK Borac Cacak
30.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Graficar Beograd
L
Novi Pazar
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Graficar Beograd
W
FK Graficar Beograd
04.12.19 1 : 0 Zafer
Zemun Belgrade
2 Metalac Gorjni 23 12 4 7 32:27 5 40 W
Metalac Gorjni
13.11.19 3 : 2 Zafer
FK Dinamo Vranje
L
OFK Backa Palanka
18.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Metalac Gorjni
D
Metalac Gorjni
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Radnicki 1923
W
FK Smederevo
30.11.19 0 : 1 Zafer
Metalac Gorjni
W
FK Sindelic Beograd
04.12.19 1 : 2 Zafer
Metalac Gorjni
3 FK Zlatibor 23 9 10 4 19:14 5 37 D
FK Zlatibor
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
Radnicki Pirot
D
Kabel Novi Sad
18.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Zlatibor
D
FK Zlatibor
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dinamo Vranje
L
OFK Backa Palanka
30.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Zlatibor
D
FK Zlatibor
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
FK Radnicki 1923
4 OFK Backa Palanka 23 11 4 8 28:24 4 37 L
FK Radnicki 1923
13.11.19 2 : 1 Kaybetmek
OFK Backa Palanka
W
OFK Backa Palanka
18.11.19 3 : 1 Zafer
Metalac Gorjni
W
FK Sindelic Beograd
23.11.19 0 : 2 Zafer
OFK Backa Palanka
W
OFK Backa Palanka
30.11.19 1 : 0 Zafer
FK Zlatibor
L
FK Zarkovo
04.12.19 1 : 0 Kaybetmek
OFK Backa Palanka
5 Kabel Novi Sad 23 12 8 3 28:16 12 34 D
FK Sindelic Beograd
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
Kabel Novi Sad
D
Kabel Novi Sad
18.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Zlatibor
W
FK Zarkovo
24.11.19 0 : 1 Zafer
Kabel Novi Sad
W
Kabel Novi Sad
30.11.19 2 : 0 Zafer
FK Trajal Krusevac
W
FK Kolubara Lazarevac
04.12.19 1 : 2 Zafer
Kabel Novi Sad
6 FK Kolubara Lazarevac 23 9 7 7 23:18 5 34 D
FK Borac Cacak
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac
D
Novi Pazar
18.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac
D
FK Kolubara Lazarevac
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Zemun Belgrade
D
Radnicki Pirot
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac
L
FK Kolubara Lazarevac
04.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Kabel Novi Sad
7 Radnicki Pirot 23 9 6 8 27:24 3 33 D
FK Zlatibor
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
Radnicki Pirot
L
Radnicki Pirot
18.11.19 2 : 3 Kaybetmek
FK Zarkovo
W
FK Trajal Krusevac
23.11.19 0 : 1 Zafer
Radnicki Pirot
D
Radnicki Pirot
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac
D
FK Buducnost Dobanovci
04.12.19 1 : 1 Beraberlik
Radnicki Pirot
8 Novi Pazar 23 9 5 9 24:21 3 32 L
FK Trajal Krusevac
13.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Novi Pazar
D
Novi Pazar
18.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac
L
FK Buducnost Dobanovci
24.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Novi Pazar
W
Novi Pazar
30.11.19 1 : 0 Zafer
FK Graficar Beograd
W
Novi Pazar
07.12.19 3 : 1 Zafer
FK Smederevo
9 FK Dinamo Vranje 23 8 7 8 29:25 4 31 L
Metalac Gorjni
13.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FK Dinamo Vranje
W
FK Dinamo Vranje
18.11.19 4 : 1 Zafer
FK Sindelic Beograd
D
FK Zlatibor
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FK Dinamo Vranje
D
FK Dinamo Vranje
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Zarkovo
L
FK Trajal Krusevac
04.12.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Dinamo Vranje
10 FK Zarkovo 23 8 7 8 26:24 2 31 L
FK Zarkovo
13.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Zemun Belgrade
W
Radnicki Pirot
18.11.19 2 : 3 Zafer
FK Zarkovo
L
FK Zarkovo
24.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Kabel Novi Sad
D
FK Dinamo Vranje
30.11.19 2 : 2 Beraberlik
FK Zarkovo
W
FK Zarkovo
04.12.19 1 : 0 Zafer
OFK Backa Palanka
11 FK Radnicki 1923 23 8 6 9 22:19 3 30 W
FK Radnicki 1923
13.11.19 2 : 1 Zafer
OFK Backa Palanka
W
FK Smederevo
18.11.19 0 : 1 Zafer
FK Radnicki 1923
D
Metalac Gorjni
24.11.19 0 : 0 Beraberlik
FK Radnicki 1923
W
FK Radnicki 1923
29.11.19 5 : 1 Zafer
FK Sindelic Beograd
D
FK Zlatibor
07.12.19 0 : 0 Beraberlik
FK Radnicki 1923
12 FK Trajal Krusevac 23 6 8 9 19:25 -6 26 W
FK Trajal Krusevac
13.11.19 1 : 0 Zafer
Novi Pazar
L
Zemun Belgrade
18.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Trajal Krusevac
L
FK Trajal Krusevac
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Radnicki Pirot
L
Kabel Novi Sad
30.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Trajal Krusevac
W
FK Trajal Krusevac
04.12.19 2 : 0 Zafer
FK Dinamo Vranje
13 Zemun Belgrade 23 6 7 10 19:22 -3 25 W
Zemun Belgrade
18.11.19 2 : 1 Zafer
FK Trajal Krusevac
D
Bezanija
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Zemun Belgrade
D
FK Kolubara Lazarevac
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Zemun Belgrade
W
Zemun Belgrade
30.11.19 3 : 1 Zafer
FK Buducnost Dobanovci
L
FK Graficar Beograd
04.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Zemun Belgrade
14 FK Sindelic Beograd 23 6 5 12 24:40 -16 23 D
FK Sindelic Beograd
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
Kabel Novi Sad
L
FK Dinamo Vranje
18.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FK Sindelic Beograd
L
FK Sindelic Beograd
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
OFK Backa Palanka
L
FK Radnicki 1923
29.11.19 5 : 1 Kaybetmek
FK Sindelic Beograd
L
FK Sindelic Beograd
04.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Metalac Gorjni
15 FK Smederevo 23 8 1 14 21:37 -16 15 L
FK Smederevo
18.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Radnicki 1923
L
FK Graficar Beograd
24.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Smederevo
L
FK Smederevo
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Metalac Gorjni
D
FK Borac Cacak
04.12.19 0 : 0 Beraberlik
FK Smederevo
L
Novi Pazar
07.12.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Smederevo
16 FK Buducnost Dobanovci 23 3 6 14 16:33 -17 15 W
FK Buducnost Dobanovci
13.11.19 3 : 1 Zafer
FK Smederevo
L
FK Graficar Beograd
18.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Buducnost Dobanovci
W
FK Buducnost Dobanovci
24.11.19 1 : 0 Zafer
Novi Pazar
L
Zemun Belgrade
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Buducnost Dobanovci
D
FK Buducnost Dobanovci
04.12.19 1 : 1 Beraberlik
Radnicki Pirot
Promotion round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva Liga - turnuva, düzenleyen Sırbistan. Katılmak için başvuru veren turnuva 16 katılımcılar. Bugünkü duruma göre liderler lig. Bunlar:
FK Graficar Beograd - 41 puan, yengi 12, yenilmeler 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Metalac Gorjni - 40 puan, yengi 12, kaybedilen oyunlar 7, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
FK Zlatibor - 37 sayı, kazanılan maçlar 9, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 10.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva Liga (Sırbistan) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - Prva Liga (Sırbistan):
FK Smederevo - FK Sindelic Beograd (01.03.2020 08:00)
Zemun Belgrade - Novi Pazar (02.03.2020 08:00)
FK Kolubara Lazarevac - OFK Backa Palanka (07.03.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında Prva Liga (Sırbistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.