Prva Liga
Sırbistan

Prva Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Prva Liga
1 FK Radnički 1923 FK Radnički 1923 12 10 2 0 26:10 16 32 D
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
W
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
03.10.20 2 : 0 Zafer
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
W
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
10.10.20 3 : 2 Zafer
Zarkovo Zarkovo
W
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
17.10.20 1 : 2 Zafer
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
W
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
25.10.20 2 : 1 Zafer
FK Zemun FK Zemun
Loznica
2 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 12 8 2 2 16:6 10 26 D
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
W
Zarkovo Zarkovo
04.10.20 0 : 2 Zafer
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
L
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
L
FK Zemun FK Zemun
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
D
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Loznica Loznica
FK Kolubara Lazarevac
3 Fraficar Beograd Fraficar Beograd 12 6 3 3 17:14 3 21 W
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
27.09.20 1 : 0 Zafer
FK Zemun FK Zemun
W
Loznica Loznica
04.10.20 1 : 2 Zafer
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
D
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
12.10.20 0 : 0 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
L
Trayal Trayal
18.10.20 4 : 1 Kaybetmek
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
W
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
26.10.20 2 : 1 Zafer
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
FK Jagodina
4 FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac 12 6 3 3 17:15 2 21 L
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
W
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
05.10.20 1 : 0 Zafer
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
D
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
12.10.20 0 : 0 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
D
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
D
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
Kabel Novi Sad
5 FK Jagodina FK Jagodina 12 5 4 3 10:10 -2 19 W
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
27.09.20 0 : 1 Zafer
FK Jagodina FK Jagodina
W
FK Jagodina FK Jagodina
03.10.20 1 : 0 Zafer
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
L
Dubocica Dubocica
12.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FK Jagodina FK Jagodina
W
FK Jagodina FK Jagodina
18.10.20 2 : 0 Zafer
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
D
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Jagodina FK Jagodina
Fraficar Beograd
6 FK Borac Čačak FK Borac Čačak 12 6 1 5 16:12 4 19 W
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
27.09.20 0 : 1 Zafer
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
W
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
03.10.20 3 : 1 Zafer
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
W
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
10.10.20 0 : 1 Zafer
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
L
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
L
Zarkovo Zarkovo
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
Dinamo Vranje
7 Trayal Trayal 12 5 2 5 15:15 -3 17 L
Dubocica Dubocica
28.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Trayal Trayal
L
Trayal Trayal
05.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
W
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
11.10.20 1 : 2 Zafer
Trayal Trayal
W
Trayal Trayal
18.10.20 4 : 1 Zafer
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
D
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
26.10.20 0 : 0 Beraberlik
Trayal Trayal
FK radnicki Pirot
8 Loznica Loznica 12 4 5 3 12:12 -1 17 W
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
27.09.20 0 : 1 Zafer
Loznica Loznica
L
Loznica Loznica
04.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
W
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
09.10.20 2 : 3 Zafer
Loznica Loznica
D
Loznica Loznica
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
D
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
25.10.20 0 : 0 Beraberlik
Loznica Loznica
FK Radnički 1923
9 Zarkovo Zarkovo 12 4 4 4 14:16 -2 16 L
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Zarkovo Zarkovo
L
Zarkovo Zarkovo
04.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
L
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
10.10.20 3 : 2 Kaybetmek
Zarkovo Zarkovo
D
Zarkovo Zarkovo
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
W
Zarkovo Zarkovo
25.10.20 1 : 0 Zafer
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
FK Zemun
10 Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo 12 4 3 5 16:16 2 15 W
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
27.09.20 2 : 1 Zafer
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
L
FK Jagodina FK Jagodina
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
L
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
11.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
D
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Dubocica Dubocica
D
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
FK Radnicki Sremska Mitrovica
11 Dubocica Dubocica 12 3 6 3 11:11 -1 15 W
Dubocica Dubocica
28.09.20 1 : 0 Zafer
Trayal Trayal
D
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Dubocica Dubocica
W
Dubocica Dubocica
12.10.20 3 : 1 Zafer
FK Jagodina FK Jagodina
D
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
Dubocica Dubocica
W
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
25.10.20 1 : 2 Zafer
Dubocica Dubocica
FK Sloga Kraljevo
12 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 12 4 3 5 14:13 1 15 L
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
D
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Dubocica Dubocica
L
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
11.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
D
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
L
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
26.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
IMT Novi Boegrad
13 FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot 12 4 3 5 12:17 -5 15 W
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
27.09.20 2 : 1 Zafer
Zarkovo Zarkovo
L
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
03.10.20 3 : 1 Kaybetmek
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
W
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
10.10.20 2 : 1 Zafer
FK Zemun FK Zemun
D
Loznica Loznica
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
D
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
Trayal
14 IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad 12 3 4 5 14:14 1 13 L
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Borac Čačak FK Borac Čačak
D
FK Zemun FK Zemun
02.10.20 0 : 0 Beraberlik
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
L
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
09.10.20 2 : 3 Kaybetmek
Loznica Loznica
D
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
D
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
26.10.20 0 : 0 Beraberlik
Trayal Trayal
Buducnost Dobanovci
15 FK Zemun FK Zemun 12 3 2 7 8:14 -6 11 L
Fraficar Beograd Fraficar Beograd
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Zemun FK Zemun
D
FK Zemun FK Zemun
02.10.20 0 : 0 Beraberlik
IMT Novi Boegrad IMT Novi Boegrad
L
FK radnicki Pirot FK radnicki Pirot
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Zemun FK Zemun
W
FK Zemun FK Zemun
17.10.20 1 : 0 Zafer
Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
L
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Zemun FK Zemun
Zarkovo
16 FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo 12 3 2 7 10:20 -10 11 W
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
27.09.20 3 : 1 Zafer
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
W
Trayal Trayal
05.10.20 0 : 1 Zafer
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
W
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
11.10.20 1 : 0 Zafer
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
L
FK Jagodina FK Jagodina
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
D
FK Sloga Kraljevo FK Sloga Kraljevo
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
Dubocica
17 FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica 12 2 2 8 10:13 -3 8 L
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Loznica Loznica
L
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
05.10.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
L
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
11.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Trayal Trayal
D
Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci
18.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
D
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
FK Jagodina FK Jagodina
Zeleznicar Pancevo
18 Dinamo Vranje Dinamo Vranje 12 2 1 9 14:24 -10 7 L
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FK Jagodina FK Jagodina
L
FK Radnički 1923 FK Radnički 1923
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
W
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
11.10.20 3 : 1 Zafer
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
D
Zarkovo Zarkovo
17.10.20 2 : 2 Beraberlik
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
L
Dinamo Vranje Dinamo Vranje
25.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Dubocica Dubocica
FK Borac Čačak
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Prva Liga - turnuva, organize eden Sırbistan. Katılan lig 18 takımlar. Bugünkü duruma göre favoriler turnuva. Bunlar:
FK Radnički 1923 - 32 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 10, yenilmeler 0, beraberlik 2.
Kabel Novi Sad - 26 sayı, yengi 8, yenilmeler 2, beraberlik 2.
Fraficar Beograd - 21 puan, parlak başarılar 6, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Prva Liga (Sırbistan) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - Prva Liga (Sırbistan):
FK Zemun - Zarkovo (31.10.2020 07:30)
Loznica - FK Radnički 1923 (31.10.2020 07:30)
FK Borac Čačak - Dinamo Vranje (31.10.2020 07:30)

skorexpress.com internet sayfasında Prva Liga (Sırbistan) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.