Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Senegal

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Teungueth 13 10 3 0 22:6 16 33 W
Teungueth
08.02.20 4 : 0 Zafer
Mbour Petite Cote
D
NGB Dakar
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Teungueth
W
Teungueth
22.02.20 2 : 1 Zafer
Generation Foot
W
AS Pikine
01.03.20 1 : 2 Zafer
Teungueth
W
Teungueth
07.03.20 1 : 0 Zafer
CNEPS
2 ASC Jaraaf 13 6 3 4 12:9 3 21 W
ASC Diambars
08.02.20 0 : 1 Zafer
ASC Jaraaf
L
ASC Jaraaf
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASEC Ndiambour
W
AS Douanes
22.02.20 0 : 1 Zafer
ASC Jaraaf
D
Mbour Petite Cote
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASC Jaraaf
W
ASC Jaraaf
08.03.20 2 : 0 Zafer
NGB Dakar
3 AS Douanes 13 6 3 4 11:8 3 21 D
AS Douanes
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASEC Ndiambour
W
Casa Sport
16.02.20 0 : 1 Zafer
AS Douanes
L
AS Douanes
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASC Jaraaf
L
US Goree
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Douanes
W
AS Douanes
07.03.20 2 : 1 Zafer
Mbour Petite Cote
4 AS Dakar Sacre Coeur 13 5 4 4 15:11 4 19 D
AS Dakar Sacre Coeur
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
NGB Dakar
W
Generation Foot
16.02.20 1 : 2 Zafer
AS Dakar Sacre Coeur
D
AS Dakar Sacre Coeur
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine
L
CNEPS
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Dakar Sacre Coeur
L
AS Dakar Sacre Coeur
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Casa Sport
5 Casa Sport 13 5 4 4 10:10 -1 19 D
Casa Sport
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CNEPS
L
Casa Sport
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AS Douanes
D
US Goree
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Casa Sport
W
Casa Sport
01.03.20 1 : 0 Zafer
Stade de Mbour
W
AS Dakar Sacre Coeur
07.03.20 1 : 2 Zafer
Casa Sport
6 AS Pikine 13 3 7 3 11:13 -2 16 L
US Goree
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AS Pikine
D
AS Pikine
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade de Mbour
D
AS Dakar Sacre Coeur
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine
L
AS Pikine
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Teungueth
D
ASC Diambars
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine
7 Stade de Mbour 13 4 4 5 11:14 -3 16 D
Stade de Mbour
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Generation Foot
D
AS Pikine
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade de Mbour
W
Stade de Mbour
23.02.20 2 : 0 Zafer
CNEPS
L
Casa Sport
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade de Mbour
W
Stade de Mbour
08.03.20 2 : 1 Zafer
US Goree
8 Mbour Petite Cote 13 3 6 4 12:15 -3 15 L
Teungueth
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Mbour Petite Cote
D
Mbour Petite Cote
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASC Diambars
W
ASEC Ndiambour
23.02.20 1 : 2 Zafer
Mbour Petite Cote
D
Mbour Petite Cote
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASC Jaraaf
L
AS Douanes
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Mbour Petite Cote
9 US Goree 13 4 3 6 10:16 -6 15 W
US Goree
09.02.20 2 : 0 Zafer
AS Pikine
D
CNEPS
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Goree
D
US Goree
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Casa Sport
W
US Goree
01.03.20 1 : 0 Zafer
AS Douanes
L
Stade de Mbour
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Goree
10 ASC Diambars 13 3 5 5 18:17 1 14 L
ASC Diambars
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASC Jaraaf
D
Mbour Petite Cote
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASC Diambars
D
ASC Diambars
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
NGB Dakar
L
Generation Foot
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
ASC Diambars
D
ASC Diambars
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine
11 ASEC Ndiambour 13 3 5 5 13:15 -2 14 D
AS Douanes
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASEC Ndiambour
W
ASC Jaraaf
15.02.20 0 : 1 Zafer
ASEC Ndiambour
L
ASEC Ndiambour
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mbour Petite Cote
D
NGB Dakar
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Ndiambour
D
ASEC Ndiambour
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Generation Foot
12 Generation Foot 13 3 4 6 11:13 -2 13 D
Stade de Mbour
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Generation Foot
L
Generation Foot
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AS Dakar Sacre Coeur
L
Teungueth
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Generation Foot
W
Generation Foot
01.03.20 3 : 0 Zafer
ASC Diambars
D
ASEC Ndiambour
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Generation Foot
13 NGB Dakar 13 2 7 4 8:12 -4 13 D
AS Dakar Sacre Coeur
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
NGB Dakar
D
NGB Dakar
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Teungueth
D
ASC Diambars
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
NGB Dakar
D
NGB Dakar
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Ndiambour
L
ASC Jaraaf
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
NGB Dakar
14 CNEPS 13 2 6 5 5:10 -5 12 D
Casa Sport
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
CNEPS
D
CNEPS
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Goree
L
Stade de Mbour
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CNEPS
W
CNEPS
01.03.20 1 : 0 Zafer
AS Dakar Sacre Coeur
L
Teungueth
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
CNEPS
Champions League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, organize eden Senegal. Kayıt yaptıran şampiyona 14 takımlar. Bu sezonda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Teungueth - 33 puan, kazanılan yarışmalar 10, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 3.
ASC Jaraaf - 21 madde, kazanılan maçlar 6, skorsuz yarışmalar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
AS Douanes - 21 kabul edilen puan, yengi 6, skorsuz maçlar 4, beraberlik 3.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Senegal) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Senegal) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.