Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
Premier Lig
Senegal

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Teungueth Teungueth 13 10 3 0 22:6 16 33 W
Teungueth Teungueth
08.02.20 4 : 0 Zafer
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
D
NGB Dakar NGB Dakar
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Teungueth Teungueth
W
Teungueth Teungueth
22.02.20 2 : 1 Zafer
Generation Foot Generation Foot
W
AS Pikine AS Pikine
01.03.20 1 : 2 Zafer
Teungueth Teungueth
W
Teungueth Teungueth
07.03.20 1 : 0 Zafer
Cneps
2 ASC Jaraaf ASC Jaraaf 13 6 3 4 12:9 3 21 W
ASC Diambars ASC Diambars
08.02.20 0 : 1 Zafer
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
L
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
W
AS Douanes AS Douanes
22.02.20 0 : 1 Zafer
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
D
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
W
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
08.03.20 2 : 0 Zafer
NGB Dakar NGB Dakar
3 AS Douanes AS Douanes 13 6 3 4 11:8 3 21 D
AS Douanes AS Douanes
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
W
Casa Sport Casa Sport
16.02.20 0 : 1 Zafer
AS Douanes AS Douanes
L
AS Douanes AS Douanes
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
L
US Goree US Goree
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Douanes AS Douanes
W
AS Douanes AS Douanes
07.03.20 2 : 1 Zafer
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
4 AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur 13 5 4 4 15:11 4 19 D
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
NGB Dakar NGB Dakar
W
Generation Foot Generation Foot
16.02.20 1 : 2 Zafer
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
D
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine AS Pikine
L
Cneps
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
L
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Casa Sport Casa Sport
5 Casa Sport Casa Sport 13 5 4 4 10:10 -1 19 D
Casa Sport Casa Sport
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cneps
L
Casa Sport Casa Sport
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
AS Douanes AS Douanes
D
US Goree US Goree
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Casa Sport Casa Sport
W
Casa Sport Casa Sport
01.03.20 1 : 0 Zafer
Stade de Mbour Stade de Mbour
W
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
07.03.20 1 : 2 Zafer
Casa Sport Casa Sport
6 AS Pikine AS Pikine 13 3 7 3 11:13 -2 16 L
US Goree US Goree
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AS Pikine AS Pikine
D
AS Pikine AS Pikine
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade de Mbour Stade de Mbour
D
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine AS Pikine
L
AS Pikine AS Pikine
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Teungueth Teungueth
D
ASC Diambars ASC Diambars
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine AS Pikine
7 Stade de Mbour Stade de Mbour 13 4 4 5 11:14 -3 16 D
Stade de Mbour Stade de Mbour
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Generation Foot Generation Foot
D
AS Pikine AS Pikine
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Stade de Mbour Stade de Mbour
W
Stade de Mbour Stade de Mbour
23.02.20 2 : 0 Zafer
Cneps
L
Casa Sport Casa Sport
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Stade de Mbour Stade de Mbour
W
Stade de Mbour Stade de Mbour
08.03.20 2 : 1 Zafer
US Goree US Goree
8 Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote 13 3 6 4 12:15 -3 15 L
Teungueth Teungueth
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
D
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASC Diambars ASC Diambars
W
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
23.02.20 1 : 2 Zafer
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
D
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
L
AS Douanes AS Douanes
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
9 US Goree US Goree 13 4 3 6 10:16 -6 15 W
US Goree US Goree
09.02.20 2 : 0 Zafer
AS Pikine AS Pikine
D
Cneps
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Goree US Goree
D
US Goree US Goree
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Casa Sport Casa Sport
W
US Goree US Goree
01.03.20 1 : 0 Zafer
AS Douanes AS Douanes
L
Stade de Mbour Stade de Mbour
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
US Goree US Goree
10 ASC Diambars ASC Diambars 13 3 5 5 18:17 1 14 L
ASC Diambars ASC Diambars
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
D
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
ASC Diambars ASC Diambars
D
ASC Diambars ASC Diambars
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
NGB Dakar NGB Dakar
L
Generation Foot Generation Foot
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
ASC Diambars ASC Diambars
D
ASC Diambars ASC Diambars
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AS Pikine AS Pikine
11 ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour 13 3 5 5 13:15 -2 14 D
AS Douanes AS Douanes
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
W
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
15.02.20 0 : 1 Zafer
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
L
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Mbour Petite Cote Mbour Petite Cote
D
NGB Dakar NGB Dakar
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
D
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Generation Foot Generation Foot
12 Generation Foot Generation Foot 13 3 4 6 11:13 -2 13 D
Stade de Mbour Stade de Mbour
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Generation Foot Generation Foot
L
Generation Foot Generation Foot
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
L
Teungueth Teungueth
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Generation Foot Generation Foot
W
Generation Foot Generation Foot
01.03.20 3 : 0 Zafer
ASC Diambars ASC Diambars
D
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Generation Foot Generation Foot
13 NGB Dakar NGB Dakar 13 2 7 4 8:12 -4 13 D
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
NGB Dakar NGB Dakar
D
NGB Dakar NGB Dakar
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Teungueth Teungueth
D
ASC Diambars ASC Diambars
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
NGB Dakar NGB Dakar
D
NGB Dakar NGB Dakar
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
ASEC Ndiambour ASEC Ndiambour
L
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
NGB Dakar NGB Dakar
14 Cneps Cneps 13 2 6 5 5:10 -5 12 D
Casa Sport Casa Sport
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Cneps
D
Cneps
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
US Goree US Goree
L
Stade de Mbour Stade de Mbour
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Cneps
W
Cneps
01.03.20 1 : 0 Zafer
AS Dakar Sacre Coeur AS Dakar Sacre Coeur
L
Teungueth Teungueth
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Cneps
Champions League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, düzenleyen Senegal. Katılan turnuva 14 takımlar. Şu anda madalya alma şansı en yüksek olanlar lig. Bunlar:
Teungueth - 33 puan, kazanılan maçlar 10, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
ASC Jaraaf - 21 madde, yengi 6, yenilme 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
AS Douanes - 21 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 6, skorsuz maçlar 4, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Senegal) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Senegal) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.