Reserve League
İskoçya

Reserve League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Reserve League
1 Hamilton II Hamilton II 13 8 3 2 35:24 11 27 W
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
10.12.19 1 : 6 Zafer
Hamilton II Hamilton II
D
Hamilton II Hamilton II
17.12.19 1 : 1 Beraberlik
Ross County II Ross County II
W
Hamilton II Hamilton II
20.01.20 3 : 2 Zafer
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
D
Hamilton II Hamilton II
17.02.20 3 : 3 Beraberlik
Queen of the South II Queen of the South II
L
Ross County II Ross County II
10.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Hamilton II Hamilton II
2 Ross County II Ross County II 13 8 1 4 31:15 16 25 D
Hamilton II Hamilton II
17.12.19 1 : 1 Beraberlik
Ross County II Ross County II
L
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
20.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Ross County II Ross County II
W
Ross County II Ross County II
10.02.20 3 : 2 Zafer
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
W
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
18.02.20 1 : 3 Zafer
Ross County II Ross County II
W
Ross County II Ross County II
10.03.20 5 : 0 Zafer
Hamilton II Hamilton II
3 Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve) 12 7 3 2 26:18 8 24 W
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
26.11.19 3 : 2 Zafer
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
D
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
17.12.19 1 : 1 Beraberlik
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
D
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
20.01.20 2 : 2 Beraberlik
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
W
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
18.02.20 2 : 3 Zafer
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
W
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
09.03.20 0 : 2 Zafer
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
4 Dundee United II Dundee United II 12 7 2 3 33:20 13 23 W
Dundee United II Dundee United II
14.01.20 7 : 0 Zafer
Queen of the South II Queen of the South II
W
Dundee United II Dundee United II
21.01.20 3 : 1 Zafer
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
L
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
11.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Dundee United II Dundee United II
W
Dundee United II Dundee United II
18.02.20 4 : 0 Zafer
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
D
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Dundee United II Dundee United II
5 St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve) 15 7 1 7 29:29 -1 22 L
Hamilton II Hamilton II
20.01.20 3 : 2 Kaybetmek
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
W
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
11.02.20 2 : 1 Zafer
Dundee United II Dundee United II
L
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
18.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
L
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
W
Queen of the South II Queen of the South II
09.03.20 0 : 1 Zafer
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
6 Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve) 13 6 2 5 30:25 5 20 L
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
26.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
W
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
16.12.19 4 : 1 Zafer
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
W
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
20.01.20 4 : 3 Zafer
Queen of the South II Queen of the South II
W
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
17.02.20 3 : 4 Zafer
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
D
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Dundee United II Dundee United II
7 Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve) 15 5 3 7 30:29 1 18 D
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
20.01.20 2 : 2 Beraberlik
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
L
Ross County II Ross County II
10.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
L
Dundee United II Dundee United II
18.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
W
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
24.02.20 1 : 0 Zafer
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
L
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
09.03.20 3 : 5 Kaybetmek
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
8 Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve) 14 5 3 6 27:30 -3 18 L
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
23.12.19 3 : 1 Kaybetmek
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
W
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
20.01.20 2 : 1 Zafer
Ross County II Ross County II
L
Queen of the South II Queen of the South II
10.02.20 4 : 2 Kaybetmek
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
L
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
17.02.20 3 : 4 Kaybetmek
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
W
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
09.03.20 3 : 5 Zafer
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
9 Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve) 13 3 0 10 16:32 -16 9 L
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
10.12.19 1 : 6 Kaybetmek
Hamilton II Hamilton II
L
Greenock Morton FC (Reserve) Greenock Morton FC (Reserve)
17.12.19 6 : 1 Kaybetmek
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
L
Dundee United II Dundee United II
21.01.20 3 : 1 Kaybetmek
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
L
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
18.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Ross County II Ross County II
L
Dunfermline Athletic (Reserve) Dunfermline Athletic (Reserve)
09.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Heart of Midlothian FC (Reserve) Heart of Midlothian FC (Reserve)
10 Queen of the South II Queen of the South II 14 1 2 11 14:49 -35 5 L
Dundee United II Dundee United II
14.01.20 7 : 0 Kaybetmek
Queen of the South II Queen of the South II
L
Kilmarnock FC (Reserve) Kilmarnock FC (Reserve)
20.01.20 4 : 3 Kaybetmek
Queen of the South II Queen of the South II
W
Queen of the South II Queen of the South II
10.02.20 4 : 2 Zafer
Motherwell FC (Reserve) Motherwell FC (Reserve)
D
Hamilton II Hamilton II
17.02.20 3 : 3 Beraberlik
Queen of the South II Queen of the South II
L
Queen of the South II Queen of the South II
09.03.20 0 : 1 Kaybetmek
St. Mirren FC (Reserrve) St. Mirren FC (Reserrve)
Daha fazla göster

Reserve League - şampiyona, düzenleyen İskoçya. Katılan şampiyona 10 futbol takımları. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar şampiyona. Bunlar:
Hamilton II - 27 madde, yengi 8, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Ross County II - 25 kabul edilen puan, parlak başarılar 8, skorsuz yarışmalar 4, beraberlik 1.
Heart of Midlothian FC (Reserve) - 24 madde, parlak başarılar 7, yenilme 2, beraberlik 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Reserve League (İskoçya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Reserve League (İskoçya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.