Reserve League
İskoçya

Reserve League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Reserve League
1 Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh 26 19 2 5 72:35 37 59 W
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
27.03.18 2 : 3 Zafer
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
D
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
02.04.18 1 : 1 Beraberlik
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
W
Falkirk FC Falkirk FC
09.04.18 1 : 2 Zafer
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
W
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
17.04.18 2 : 0 Zafer
Aberdeen FC Aberdeen FC
W
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
30.04.18 4 : 2 Zafer
Motherwell U20 Motherwell U20
2 FC Dundee FC Dundee 26 16 5 5 52:33 19 53 W
Motherwell U20 Motherwell U20
27.03.18 3 : 5 Zafer
FC Dundee FC Dundee
W
FC Dundee FC Dundee
02.04.18 3 : 0 Zafer
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
W
Aberdeen FC Aberdeen FC
09.04.18 0 : 1 Zafer
FC Dundee FC Dundee
L
FC Dundee FC Dundee
17.04.18 2 : 4 Kaybetmek
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
D
St Mirren St Mirren
23.04.18 2 : 2 Beraberlik
FC Dundee FC Dundee
3 Heart of Midlothian Heart of Midlothian 26 17 1 8 62:43 19 52 W
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
10.04.18 3 : 2 Zafer
St Johnstone St Johnstone
W
FC Dundee FC Dundee
17.04.18 2 : 4 Zafer
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
W
Falkirk FC Falkirk FC
23.04.18 0 : 1 Zafer
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
W
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
25.04.18 2 : 0 Zafer
Kilmarnock Kilmarnock
L
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
30.04.18 4 : 1 Kaybetmek
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
4 Aberdeen FC Aberdeen FC 26 14 5 7 49:30 19 47 D
Ross County Ross County
02.04.18 1 : 1 Beraberlik
Aberdeen FC Aberdeen FC
L
Aberdeen FC Aberdeen FC
09.04.18 0 : 1 Kaybetmek
FC Dundee FC Dundee
L
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
17.04.18 2 : 0 Kaybetmek
Aberdeen FC Aberdeen FC
D
Aberdeen FC Aberdeen FC
01.05.18 2 : 2 Beraberlik
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
D
Aberdeen FC Aberdeen FC
07.05.18 1 : 1 Beraberlik
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
5 Motherwell U20 Motherwell U20 26 14 3 9 45:34 11 45 L
Motherwell U20 Motherwell U20
04.04.18 1 : 2 Kaybetmek
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
W
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
09.04.18 1 : 3 Zafer
Motherwell U20 Motherwell U20
W
Motherwell U20 Motherwell U20
16.04.18 1 : 0 Zafer
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
W
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
23.04.18 0 : 2 Zafer
Motherwell U20 Motherwell U20
L
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
30.04.18 4 : 2 Kaybetmek
Motherwell U20 Motherwell U20
6 Celtic Glasgow Celtic Glasgow 26 13 5 8 49:27 22 44 L
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
23.04.18 0 : 2 Kaybetmek
Motherwell U20 Motherwell U20
L
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
26.04.18 1 : 2 Kaybetmek
St Johnstone St Johnstone
W
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
30.04.18 4 : 1 Zafer
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
W
Ross County Ross County
03.05.18 1 : 3 Zafer
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
D
Aberdeen FC Aberdeen FC
07.05.18 1 : 1 Beraberlik
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
7 Ross County Ross County 26 11 7 8 56:52 4 40 W
Dundee United U20 Dundee United U20
09.04.18 0 : 6 Zafer
Ross County Ross County
W
Ross County Ross County
12.04.18 4 : 2 Zafer
St Mirren St Mirren
W
Ross County Ross County
16.04.18 2 : 1 Zafer
Kilmarnock Kilmarnock
D
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
19.04.18 0 : 0 Beraberlik
Ross County Ross County
L
Ross County Ross County
03.05.18 1 : 3 Kaybetmek
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
8 Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20 26 11 6 9 46:38 8 39 L
FC Dundee FC Dundee
02.04.18 3 : 0 Kaybetmek
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
L
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
09.04.18 1 : 3 Kaybetmek
Motherwell U20 Motherwell U20
W
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
12.04.18 2 : 0 Zafer
Kilmarnock Kilmarnock
D
St Johnstone St Johnstone
17.04.18 0 : 0 Beraberlik
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
D
Aberdeen FC Aberdeen FC
01.05.18 2 : 2 Beraberlik
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
9 Dundee United U20 Dundee United U20 26 9 1 16 37:61 -24 28 W
Falkirk FC Falkirk FC
02.04.18 1 : 2 Zafer
Dundee United U20 Dundee United U20
L
Dundee United U20 Dundee United U20
09.04.18 0 : 6 Kaybetmek
Ross County Ross County
L
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
16.04.18 4 : 0 Kaybetmek
Dundee United U20 Dundee United U20
W
St Johnstone St Johnstone
23.04.18 1 : 2 Zafer
Dundee United U20 Dundee United U20
W
Dundee United U20 Dundee United U20
30.04.18 2 : 1 Zafer
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
10 St Mirren St Mirren 26 7 5 14 43:59 -16 26 W
St Mirren St Mirren
02.04.18 1 : 0 Zafer
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
W
Kilmarnock Kilmarnock
09.04.18 0 : 2 Zafer
St Mirren St Mirren
L
Ross County Ross County
12.04.18 4 : 2 Kaybetmek
St Mirren St Mirren
W
St Mirren St Mirren
18.04.18 3 : 0 Zafer
Falkirk FC Falkirk FC
D
St Mirren St Mirren
23.04.18 2 : 2 Beraberlik
FC Dundee FC Dundee
11 St Johnstone St Johnstone 26 7 5 14 41:57 -16 26 W
St Johnstone St Johnstone
02.04.18 3 : 2 Zafer
Kilmarnock Kilmarnock
L
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
10.04.18 3 : 2 Kaybetmek
St Johnstone St Johnstone
D
St Johnstone St Johnstone
17.04.18 0 : 0 Beraberlik
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
L
St Johnstone St Johnstone
23.04.18 1 : 2 Kaybetmek
Dundee United U20 Dundee United U20
W
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
26.04.18 1 : 2 Zafer
St Johnstone St Johnstone
12 Partick Thistle U20 Partick Thistle U20 26 6 4 16 36:65 -29 22 L
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
27.03.18 0 : 1 Kaybetmek
Kilmarnock Kilmarnock
L
St Mirren St Mirren
02.04.18 1 : 0 Kaybetmek
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
L
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
09.04.18 0 : 3 Kaybetmek
Celtic Glasgow Celtic Glasgow
L
Motherwell U20 Motherwell U20
16.04.18 1 : 0 Kaybetmek
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
L
Dundee United U20 Dundee United U20
30.04.18 2 : 1 Kaybetmek
Partick Thistle U20 Partick Thistle U20
13 Kilmarnock Kilmarnock 26 6 1 19 29:53 -24 19 L
St Johnstone St Johnstone
02.04.18 3 : 2 Kaybetmek
Kilmarnock Kilmarnock
L
Kilmarnock Kilmarnock
09.04.18 0 : 2 Kaybetmek
St Mirren St Mirren
L
Hamilton Academical U20 Hamilton Academical U20
12.04.18 2 : 0 Kaybetmek
Kilmarnock Kilmarnock
L
Ross County Ross County
16.04.18 2 : 1 Kaybetmek
Kilmarnock Kilmarnock
L
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
25.04.18 2 : 0 Kaybetmek
Kilmarnock Kilmarnock
14 Falkirk FC Falkirk FC 26 5 4 17 26:56 -30 19 L
Aberdeen FC Aberdeen FC
27.03.18 2 : 0 Kaybetmek
Falkirk FC Falkirk FC
L
Falkirk FC Falkirk FC
02.04.18 1 : 2 Kaybetmek
Dundee United U20 Dundee United U20
L
Falkirk FC Falkirk FC
09.04.18 1 : 2 Kaybetmek
Hibernian Edinburgh Hibernian Edinburgh
L
St Mirren St Mirren
18.04.18 3 : 0 Kaybetmek
Falkirk FC Falkirk FC
L
Falkirk FC Falkirk FC
23.04.18 0 : 1 Kaybetmek
Heart of Midlothian Heart of Midlothian
Daha fazla göster

Reserve League - turnuva, düzenleyen İskoçya. Kayıt yaptıran yarışma 14 futbol takımları. Bugün sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Hibernian Edinburgh - 59 puan, kazanılan maçlar 19, yenilmeler 5, beraberlik 2.
FC Dundee - 53 sayı, yengi 16, skorsuz yarışmalar 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 5.
Heart of Midlothian - 52 puan, yengi 17, skorsuz yarışmalar 8, beraberlik 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Reserve League (İskoçya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Reserve League (İskoçya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.