Lig Kupası
İskoçya

Lig Kupası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 Cowdenbeath Cowdenbeath 0 0 0 0 0:0 0 0
2 East Fife F.C. East Fife F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Heart of Midlothian F.C. Heart of Midlothian F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Inverness Inverness 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Raith Rovers Raith Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 Brora Rangers FC Brora Rangers FC 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Cove Rangers FC Cove Rangers FC 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Dundee Dundee 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Forfar Athletic Forfar Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Hibernian Hibernian 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
C
1 Brechin City Brechin City 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Dundee United Dundee United 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Kelty Hearts Kelty Hearts 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Peterhead Peterhead 0 0 0 0 0:0 0 0
5 St. Johnstone F.C. St. Johnstone F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
D
1 Arbroath F.C. Arbroath F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Elgin City F.C. Elgin City F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Montrose F.C. Montrose F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Ross County Ross County 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Stirling Albion Stirling Albion 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
E
1 Clyde F.C. Clyde F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Dumbarton Dumbarton 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Falkirk Falkirk 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Kilmarnock Kilmarnock 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
F
1 Albion Rovers Albion Rovers 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Annan Athletic F.C. Annan Athletic F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Ayr United Ayr United 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Hamilton Academical Hamilton Academical 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Stranraer Stranraer 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
G
1 Greenock Morton Greenock Morton 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Partick Thistle Partick Thistle 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Queen of the South Queen of the South 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Queen's Park F.C. Queen's Park F.C. 0 0 0 0 0:0 0 0
5 St. Mirren St. Mirren 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
H
1 Airdrie United Airdrie United 0 0 0 0 0:0 0 0
2 Alloa Athletic Alloa Athletic 0 0 0 0 0:0 0 0
3 Edinburgh City FC Edinburgh City FC 0 0 0 0 0:0 0 0
4 Livingston Livingston 0 0 0 0 0:0 0 0
5 Stenhousemuir Stenhousemuir 0 0 0 0 0:0 0 0
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Lig Kupası - şampiyona, düzenleyen İskoçya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Lig Kupası (İskoçya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli futbol maçları - Lig Kupası (İskoçya):
East Fife F.C. - Cowdenbeath (06.10.2020 14:45)
Stirling Albion - Arbroath F.C. (06.10.2020 14:45)
Falkirk - Kilmarnock (06.10.2020 14:45)

skorexpress.com internet sayfasında Lig Kupası (İskoçya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.