Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
18
San Marino

Campionato Sammarinese

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 LA Fiorita 7 5 2 0 10:3 7 17 D
SS Virtus
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
LA Fiorita
W
LA Fiorita
28.01.20 2 : 1 Zafer
SP Cailungo
L
LA Fiorita
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SP Tre Fiori
L
SS Folgore Falciano Calcio
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
LA Fiorita
D
SP Tre Penne
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
LA Fiorita
2 SP Tre Fiori 7 4 2 1 15:7 8 14 W
Murata
18.01.20 1 : 2 Zafer
SP Tre Fiori
D
SP Tre Fiori
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Folgore Falciano Calcio
W
LA Fiorita
01.02.20 1 : 2 Zafer
SP Tre Fiori
W
SP Tre Fiori
09.02.20 6 : 3 Zafer
SP Cailungo
W
Libertas
16.02.20 1 : 4 Zafer
SP Tre Fiori
3 Murata 7 4 1 2 11:8 3 13 L
Murata
18.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SP Tre Fiori
W
SS Virtus
28.01.20 3 : 4 Zafer
Murata
L
SS Folgore Falciano Calcio
01.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Murata
W
Murata
09.02.20 1 : 0 Zafer
Libertas
D
SP Cailungo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Murata
4 SS Folgore Falciano Calcio 7 3 3 1 15:6 9 12 D
SS Folgore Falciano Calcio
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
SP Tre Penne
D
SP Tre Fiori
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Folgore Falciano Calcio
W
SS Folgore Falciano Calcio
01.02.20 5 : 0 Zafer
Murata
W
SS Folgore Falciano Calcio
09.02.20 2 : 0 Zafer
LA Fiorita
W
SS Virtus
16.02.20 1 : 2 Zafer
SS Folgore Falciano Calcio
5 SS Pennarossa 7 4 0 3 11:11 -2 12 D
SS Pennarossa
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SC Faetano
L
FC Domagnano
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
SS Pennarossa
W
SS Pennarossa
02.02.20 5 : 1 Zafer
SS Cosmos
D
AC JUVENES/DOGANA
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
SS Pennarossa
W
SS San Giovanni
15.02.20 0 : 3 Zafer
SS Pennarossa
6 FC Domagnano 7 2 1 4 8:13 -5 7 W
FC Domagnano
14.12.19 2 : 1 Zafer
AC JUVENES/DOGANA
L
SC Faetano
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Domagnano
W
FC Domagnano
26.01.20 4 : 0 Zafer
SS Pennarossa
L
SS Cosmos
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Domagnano
W
FC Fiorentino
15.02.20 1 : 3 Zafer
FC Domagnano
7 SC Faetano 7 1 1 5 6:11 -5 4 D
SS Pennarossa
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SC Faetano
W
SC Faetano
19.01.20 1 : 0 Zafer
FC Domagnano
W
SC Faetano
02.02.20 1 : 0 Zafer
SS San Giovanni
W
SC Faetano
08.02.20 4 : 0 Zafer
FC Fiorentino
W
SS Cosmos
15.02.20 1 : 3 Zafer
SC Faetano
8 AC JUVENES/DOGANA 7 0 0 7 5:22 -17 0 L
FC Domagnano
14.12.19 2 : 1 Kaybetmek
AC JUVENES/DOGANA
L
AC JUVENES/DOGANA
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
SS Cosmos
D
SS San Giovanni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC JUVENES/DOGANA
D
AC JUVENES/DOGANA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Fiorentino
D
AC JUVENES/DOGANA
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
SS Pennarossa
Main round
Qualifying round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
A
1 SP Tre Fiori 7 5 2 0 21:11 10 17 W
Murata
18.01.20 1 : 2 Zafer
SP Tre Fiori
D
SP Tre Fiori
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Folgore Falciano Calcio
W
LA Fiorita
01.02.20 1 : 2 Zafer
SP Tre Fiori
W
SP Tre Fiori
09.02.20 6 : 3 Zafer
SP Cailungo
W
Libertas
16.02.20 1 : 4 Zafer
SP Tre Fiori
2 SS Folgore Falciano Calcio 7 4 3 0 14:3 11 15 D
SS Folgore Falciano Calcio
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
SP Tre Penne
D
SP Tre Fiori
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Folgore Falciano Calcio
W
SS Folgore Falciano Calcio
01.02.20 5 : 0 Zafer
Murata
W
SS Folgore Falciano Calcio
09.02.20 2 : 0 Zafer
LA Fiorita
W
SS Virtus
16.02.20 1 : 2 Zafer
SS Folgore Falciano Calcio
3 SP Tre Penne 7 4 3 0 13:6 7 15 D
SS Folgore Falciano Calcio
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
SP Tre Penne
W
SP Tre Penne
25.01.20 3 : 0 Zafer
Libertas
W
SP Cailungo
01.02.20 0 : 1 Zafer
SP Tre Penne
W
SP Tre Penne
09.02.20 3 : 1 Zafer
SS Virtus
D
SP Tre Penne
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
LA Fiorita
4 LA Fiorita 7 3 2 2 11:7 4 11 D
SS Virtus
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
LA Fiorita
W
LA Fiorita
28.01.20 2 : 1 Zafer
SP Cailungo
L
LA Fiorita
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SP Tre Fiori
L
SS Folgore Falciano Calcio
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
LA Fiorita
D
SP Tre Penne
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
LA Fiorita
5 Murata 7 2 1 4 9:15 -6 7 L
Murata
18.01.20 1 : 2 Kaybetmek
SP Tre Fiori
W
SS Virtus
28.01.20 3 : 4 Zafer
Murata
L
SS Folgore Falciano Calcio
01.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Murata
W
Murata
09.02.20 1 : 0 Zafer
Libertas
D
SP Cailungo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Murata
6 SP Cailungo 7 1 1 5 8:15 -7 4 L
SP Cailungo
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Libertas
L
LA Fiorita
28.01.20 2 : 1 Kaybetmek
SP Cailungo
L
SP Cailungo
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SP Tre Penne
L
SP Tre Fiori
09.02.20 6 : 3 Kaybetmek
SP Cailungo
D
SP Cailungo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Murata
7 Libertas 7 1 1 5 5:17 -12 4 W
SP Cailungo
18.01.20 0 : 1 Zafer
Libertas
L
SP Tre Penne
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Libertas
L
Libertas
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SS Virtus
L
Murata
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Libertas
L
Libertas
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SP Tre Fiori
8 SS Virtus 7 1 1 5 10:17 -7 4 D
SS Virtus
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
LA Fiorita
L
SS Virtus
28.01.20 3 : 4 Kaybetmek
Murata
W
Libertas
01.02.20 2 : 3 Zafer
SS Virtus
L
SP Tre Penne
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SS Virtus
L
SS Virtus
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SS Folgore Falciano Calcio
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 SP Tre Penne 6 6 0 0 20:5 15 18 D
SS Folgore Falciano Calcio
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
SP Tre Penne
W
SP Tre Penne
25.01.20 3 : 0 Zafer
Libertas
W
SP Cailungo
01.02.20 0 : 1 Zafer
SP Tre Penne
W
SP Tre Penne
09.02.20 3 : 1 Zafer
SS Virtus
D
SP Tre Penne
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
LA Fiorita
2 Libertas 6 5 0 1 16:6 10 15 W
SP Cailungo
18.01.20 0 : 1 Zafer
Libertas
L
SP Tre Penne
25.01.20 3 : 0 Kaybetmek
Libertas
L
Libertas
01.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SS Virtus
L
Murata
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Libertas
L
Libertas
16.02.20 1 : 4 Kaybetmek
SP Tre Fiori
3 SP Cailungo 6 4 0 2 7:7 2 12 L
SP Cailungo
18.01.20 0 : 1 Kaybetmek
Libertas
L
LA Fiorita
28.01.20 2 : 1 Kaybetmek
SP Cailungo
L
SP Cailungo
01.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SP Tre Penne
L
SP Tre Fiori
09.02.20 6 : 3 Kaybetmek
SP Cailungo
D
SP Cailungo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Murata
4 SS Virtus 6 2 1 3 10:11 -1 7 D
SS Virtus
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
LA Fiorita
L
SS Virtus
28.01.20 3 : 4 Kaybetmek
Murata
W
Libertas
01.02.20 2 : 3 Zafer
SS Virtus
L
SP Tre Penne
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
SS Virtus
L
SS Virtus
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
SS Folgore Falciano Calcio
5 SS San Giovanni 6 2 0 4 6:13 -7 6 D
SS Cosmos
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SS San Giovanni
L
SS San Giovanni
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Fiorentino
D
SS San Giovanni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC JUVENES/DOGANA
L
SC Faetano
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SS San Giovanni
L
SS San Giovanni
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
SS Pennarossa
6 FC Fiorentino 6 1 1 4 8:13 -5 4 W
SS San Giovanni
19.01.20 1 : 2 Zafer
FC Fiorentino
D
FC Fiorentino
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Cosmos
D
AC JUVENES/DOGANA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Fiorentino
L
SC Faetano
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Fiorentino
L
FC Fiorentino
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Domagnano
7 SS Cosmos 6 0 0 6 4:16 -12 0 W
AC JUVENES/DOGANA
19.01.20 0 : 3 Zafer
SS Cosmos
D
FC Fiorentino
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Cosmos
L
SS Pennarossa
02.02.20 5 : 1 Kaybetmek
SS Cosmos
W
SS Cosmos
08.02.20 1 : 0 Zafer
FC Domagnano
L
SS Cosmos
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Faetano
Main round
Qualifying round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
B
1 SC Faetano 6 5 1 0 14:5 9 16 D
SS Pennarossa
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SC Faetano
W
SC Faetano
19.01.20 1 : 0 Zafer
FC Domagnano
W
SC Faetano
02.02.20 1 : 0 Zafer
SS San Giovanni
W
SC Faetano
08.02.20 4 : 0 Zafer
FC Fiorentino
W
SS Cosmos
15.02.20 1 : 3 Zafer
SC Faetano
2 SS Pennarossa 6 3 2 1 15:9 6 11 D
SS Pennarossa
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SC Faetano
L
FC Domagnano
26.01.20 4 : 0 Kaybetmek
SS Pennarossa
W
SS Pennarossa
02.02.20 5 : 1 Zafer
SS Cosmos
D
AC JUVENES/DOGANA
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
SS Pennarossa
W
SS San Giovanni
15.02.20 0 : 3 Zafer
SS Pennarossa
3 FC Domagnano 6 3 1 2 10:5 5 10 W
FC Domagnano
14.12.19 2 : 1 Zafer
AC JUVENES/DOGANA
L
SC Faetano
19.01.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Domagnano
W
FC Domagnano
26.01.20 4 : 0 Zafer
SS Pennarossa
L
SS Cosmos
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Domagnano
W
FC Fiorentino
15.02.20 1 : 3 Zafer
FC Domagnano
4 SS Cosmos 6 2 2 2 10:12 -2 8 W
AC JUVENES/DOGANA
19.01.20 0 : 3 Zafer
SS Cosmos
D
FC Fiorentino
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Cosmos
L
SS Pennarossa
02.02.20 5 : 1 Kaybetmek
SS Cosmos
W
SS Cosmos
08.02.20 1 : 0 Zafer
FC Domagnano
L
SS Cosmos
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Faetano
5 FC Fiorentino 6 1 2 3 6:14 -8 5 W
SS San Giovanni
19.01.20 1 : 2 Zafer
FC Fiorentino
D
FC Fiorentino
26.01.20 1 : 1 Beraberlik
SS Cosmos
D
AC JUVENES/DOGANA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Fiorentino
L
SC Faetano
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Fiorentino
L
FC Fiorentino
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Domagnano
6 SS San Giovanni 6 0 3 3 5:10 -5 3 D
SS Cosmos
14.12.19 3 : 3 Beraberlik
SS San Giovanni
L
SS San Giovanni
19.01.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Fiorentino
D
SS San Giovanni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC JUVENES/DOGANA
L
SC Faetano
02.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SS San Giovanni
L
SS San Giovanni
15.02.20 0 : 3 Kaybetmek
SS Pennarossa
7 AC JUVENES/DOGANA 6 0 3 3 3:8 -5 3 L
FC Domagnano
14.12.19 2 : 1 Kaybetmek
AC JUVENES/DOGANA
L
AC JUVENES/DOGANA
19.01.20 0 : 3 Kaybetmek
SS Cosmos
D
SS San Giovanni
26.01.20 0 : 0 Beraberlik
AC JUVENES/DOGANA
D
AC JUVENES/DOGANA
02.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Fiorentino
D
AC JUVENES/DOGANA
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
SS Pennarossa
Playoffs
Qualification Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Campionato Sammarinese - turnuva, düzenleyen San Marino.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Campionato Sammarinese (San Marino) maçları online alabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Campionato Sammarinese (San Marino):
SP Tre Penne - SP Tre Fiori (22.02.2020 09:00)
SP Cailungo - SS Virtus (22.02.2020 09:00)
LA Fiorita - Murata (22.02.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Campionato Sammarinese (San Marino) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.