National Football League
Ruanda

National Football League

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
National Football League
1 Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C. 23 17 6 0 44:11 33 57 W
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
09.02.20 3 : 0 Zafer
Marines FC Marines FC
W
AS Muhanga AS Muhanga
16.02.20 0 : 2 Zafer
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
W
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
04.03.20 1 : 0 Zafer
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
W
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
07.03.20 0 : 4 Zafer
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
W
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
10.03.20 1 : 0 Zafer
SC Kiyovu SC Kiyovu
2 Rayon Sports Rayon Sports 24 15 6 3 38:16 22 51 L
Rayon Sports Rayon Sports
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
W
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
04.03.20 1 : 2 Zafer
Rayon Sports Rayon Sports
W
Rayon Sports Rayon Sports
07.03.20 2 : 1 Zafer
Musanze FC Musanze FC
W
Marines FC Marines FC
10.03.20 0 : 1 Zafer
Rayon Sports Rayon Sports
D
Rayon Sports Rayon Sports
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gicumbi FC Gicumbi FC
3 Ruanda Police FC Ruanda Police FC 23 12 7 4 33:21 12 43 W
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
07.02.20 2 : 0 Zafer
Gasogi United Gasogi United
W
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
15.02.20 1 : 3 Zafer
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
L
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
04.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
L
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
08.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
L
Bugesera Bugesera
11.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
4 Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports 24 12 5 7 37:29 8 41 W
Gasogi United Gasogi United
15.02.20 0 : 1 Zafer
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
W
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
03.03.20 1 : 0 Zafer
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
L
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
D
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
11.03.20 2 : 2 Beraberlik
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
W
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
14.03.20 2 : 1 Zafer
Bugesera Bugesera
5 SC Kiyovu SC Kiyovu 23 10 5 8 30:20 10 35 W
SC Kiyovu SC Kiyovu
08.02.20 1 : 0 Zafer
Musanze FC Musanze FC
W
Gicumbi FC Gicumbi FC
15.02.20 1 : 3 Zafer
SC Kiyovu SC Kiyovu
L
SC Kiyovu SC Kiyovu
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Gasogi United Gasogi United
W
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
07.03.20 0 : 5 Zafer
SC Kiyovu SC Kiyovu
L
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
10.03.20 1 : 0 Kaybetmek
SC Kiyovu SC Kiyovu
6 Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali 23 7 12 4 21:20 1 33 W
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
08.02.20 2 : 0 Zafer
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
W
Marines FC Marines FC
16.02.20 1 : 2 Zafer
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
W
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
03.03.20 1 : 0 Zafer
AS Muhanga AS Muhanga
W
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
08.03.20 0 : 2 Zafer
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
D
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
11.03.20 2 : 2 Beraberlik
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
7 Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana 24 7 10 7 39:35 4 31 W
Rayon Sports Rayon Sports
16.02.20 0 : 2 Zafer
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
L
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Musanze FC Musanze FC
W
Gicumbi FC Gicumbi FC
07.03.20 0 : 1 Zafer
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
D
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gasogi United Gasogi United
D
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
8 Bugesera Bugesera 24 8 6 10 31:32 -1 30 W
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
15.02.20 1 : 3 Zafer
Bugesera Bugesera
L
Bugesera Bugesera
04.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Marines FC Marines FC
L
AS Muhanga AS Muhanga
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Bugesera Bugesera
W
Bugesera Bugesera
11.03.20 3 : 1 Zafer
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
L
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
14.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Bugesera Bugesera
9 Gasogi United Gasogi United 24 7 9 8 22:23 -1 30 L
Gasogi United Gasogi United
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
W
SC Kiyovu SC Kiyovu
03.03.20 0 : 1 Zafer
Gasogi United Gasogi United
W
Gasogi United Gasogi United
06.03.20 1 : 0 Zafer
Espoir FC Espoir FC
D
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gasogi United Gasogi United
D
Musanze FC Musanze FC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gasogi United Gasogi United
10 Marines FC Marines FC 23 7 7 9 18:24 -6 28 L
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Marines FC Marines FC
L
Marines FC Marines FC
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
W
Bugesera Bugesera
04.03.20 0 : 1 Zafer
Marines FC Marines FC
D
Marines FC Marines FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
L
Marines FC Marines FC
10.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Rayon Sports Rayon Sports
11 Musanze FC Musanze FC 24 5 12 7 22:28 -6 27 D
Musanze FC Musanze FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Espoir FC Espoir FC
W
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
04.03.20 1 : 2 Zafer
Musanze FC Musanze FC
L
Rayon Sports Rayon Sports
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Musanze FC Musanze FC
W
Musanze FC Musanze FC
10.03.20 2 : 0 Zafer
Gicumbi FC Gicumbi FC
D
Musanze FC Musanze FC
14.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gasogi United Gasogi United
12 AS Muhanga AS Muhanga 23 7 6 10 15:21 -6 27 L
AS Muhanga AS Muhanga
08.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
L
AS Muhanga AS Muhanga
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Armée Patriotique Rwandaise F.C. Armée Patriotique Rwandaise F.C.
L
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AS Muhanga AS Muhanga
W
AS Muhanga AS Muhanga
07.03.20 1 : 0 Zafer
Bugesera Bugesera
D
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
AS Muhanga AS Muhanga
13 Etincelles F.C. Etincelles F.C. 23 5 9 9 19:25 -6 24 L
Association Sportive de Kigali Association Sportive de Kigali
08.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
L
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Bugesera Bugesera
L
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
04.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Rayon Sports Rayon Sports
D
Marines FC Marines FC
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
D
Etincelles F.C. Etincelles F.C.
11.03.20 0 : 0 Beraberlik
AS Muhanga AS Muhanga
14 Espoir FC Espoir FC 23 4 5 14 20:40 -20 17 L
Espoir FC Espoir FC
08.02.20 0 : 5 Kaybetmek
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
D
Musanze FC Musanze FC
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Espoir FC Espoir FC
L
Espoir FC Espoir FC
03.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Gicumbi FC Gicumbi FC
L
Gasogi United Gasogi United
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Espoir FC Espoir FC
D
Espoir FC Espoir FC
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
15 Heroes Rwanda Heroes Rwanda 24 4 5 15 19:43 -24 17 L
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Ruanda Police FC Ruanda Police FC
L
Mukura Victory Sports Mukura Victory Sports
03.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
L
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
07.03.20 0 : 5 Kaybetmek
SC Kiyovu SC Kiyovu
D
Espoir FC Espoir FC
10.03.20 1 : 1 Beraberlik
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
D
Heroes Rwanda Heroes Rwanda
14.03.20 2 : 2 Beraberlik
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
16 Gicumbi FC Gicumbi FC 24 4 4 16 19:39 -20 16 L
Gicumbi FC Gicumbi FC
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Kiyovu SC Kiyovu
W
Espoir FC Espoir FC
03.03.20 0 : 1 Zafer
Gicumbi FC Gicumbi FC
L
Gicumbi FC Gicumbi FC
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Sunrise FC Rwamagana Sunrise FC Rwamagana
L
Musanze FC Musanze FC
10.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Gicumbi FC Gicumbi FC
D
Rayon Sports Rayon Sports
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gicumbi FC Gicumbi FC
Champions League Qualification
CAF Confederation Cup
Relegation
Daha fazla göster

National Football League - şampiyona, düzenleyen Ruanda. Kayıt yaptıran lig 16 futbol kulüpleri. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Armée Patriotique Rwandaise F.C. - 57 madde, kazanılan maçlar 17, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Rayon Sports - 51 sayı, parlak başarılar 15, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.
Ruanda Police FC - 43 puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 4, beraberlik 7.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca National Football League (Ruanda) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında National Football League (Ruanda) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.