Gençlik Ligi
Rusya

Gençlik Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Youth League
1 Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth) 22 15 2 5 49:15 34 47 W
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
30.11.19 0 : 1 Zafer
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
L
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
05.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
W
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
28.02.20 5 : 2 Zafer
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
W
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
06.03.20 4 : 1 Zafer
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
L
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
13.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
2 CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth) 22 12 7 3 41:21 20 43 L
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
01.12.19 1 : 2 Kaybetmek
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
W
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
07.12.19 2 : 3 Zafer
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
W
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
28.02.20 5 : 0 Zafer
Ural (Youth) Ural (Youth)
W
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
08.03.20 1 : 2 Zafer
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
W
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
14.03.20 1 : 0 Zafer
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
3 Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth) 22 13 3 6 42:32 10 42 L
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
30.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
W
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
07.12.19 2 : 1 Zafer
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
L
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
28.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
W
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
07.03.20 5 : 0 Zafer
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
W
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
13.03.20 0 : 4 Zafer
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
4 Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth) 22 12 4 6 35:17 18 40 L
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
W
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
05.12.19 2 : 3 Zafer
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
W
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
28.02.20 1 : 2 Zafer
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
D
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
W
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
14.03.20 0 : 5 Zafer
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
5 Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth) 21 12 2 7 50:33 17 38 L
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
L
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
29.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
W
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
07.12.19 4 : 2 Zafer
Ural (Youth) Ural (Youth)
W
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
29.02.20 3 : 1 Zafer
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
W
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
07.03.20 1 : 3 Zafer
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
6 Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth) 22 11 5 6 41:27 14 38 W
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
01.12.19 1 : 2 Zafer
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
L
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
05.12.19 2 : 3 Kaybetmek
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
L
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
W
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
06.03.20 1 : 5 Zafer
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
W
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
13.03.20 4 : 0 Zafer
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
7 Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth) 22 11 4 7 33:27 6 37 W
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
30.11.19 2 : 0 Zafer
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
W
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
05.12.19 1 : 0 Zafer
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
L
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
28.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
W
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
08.03.20 4 : 0 Zafer
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
D
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
13.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ural (Youth) Ural (Youth)
8 Tambov (Youth) Tambov (Youth) 21 10 3 8 32:28 4 33 L
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
21.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
L
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
01.12.19 4 : 1 Kaybetmek
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
W
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
06.12.19 3 : 2 Zafer
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
W
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
27.02.20 1 : 0 Zafer
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
L
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
06.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
9 Akhmat (Youth) Akhmat (Youth) 22 9 6 7 40:32 8 33 W
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
29.11.19 6 : 2 Zafer
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
W
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
06.12.19 3 : 2 Zafer
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
D
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
D
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
W
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
13.03.20 2 : 1 Zafer
Dynamo Moscow (Youth) Dynamo Moscow (Youth)
10 Sochi (Youth) Sochi (Youth) 22 8 5 9 35:32 3 29 W
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
30.11.19 3 : 1 Zafer
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
W
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
07.12.19 5 : 2 Zafer
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
W
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
01.03.20 3 : 0 Zafer
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
W
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
08.03.20 2 : 0 Zafer
Ural (Youth) Ural (Youth)
W
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
14.03.20 3 : 1 Zafer
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
11 Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth) 22 8 3 11 33:39 -6 27 W
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
01.12.19 4 : 1 Zafer
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
L
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
07.12.19 2 : 3 Kaybetmek
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
W
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
29.02.20 2 : 0 Zafer
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
L
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
07.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
L
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
14.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
12 Rostov (Youth) Rostov (Youth) 22 6 4 12 28:48 -20 22 D
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
29.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ural (Youth) Ural (Youth)
L
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
07.12.19 2 : 1 Kaybetmek
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
D
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
L
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
L
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
14.03.20 0 : 5 Kaybetmek
Lokomotiv Moscow (Youth) Lokomotiv Moscow (Youth)
13 Ural (Youth) Ural (Youth) 22 5 7 10 30:42 -12 22 D
Rostov (Youth) Rostov (Youth)
29.11.19 2 : 2 Beraberlik
Ural (Youth) Ural (Youth)
L
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
07.12.19 4 : 2 Kaybetmek
Ural (Youth) Ural (Youth)
L
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
28.02.20 5 : 0 Kaybetmek
Ural (Youth) Ural (Youth)
L
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Ural (Youth) Ural (Youth)
D
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
13.03.20 0 : 0 Beraberlik
Ural (Youth) Ural (Youth)
14 Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth) 22 5 5 12 22:44 -22 20 L
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
29.11.19 6 : 2 Kaybetmek
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
L
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
07.12.19 5 : 2 Kaybetmek
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
L
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
27.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
L
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
L
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
13.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Rubin Kazan (Youth) Rubin Kazan (Youth)
15 Orenburg (Youth) Orenburg (Youth) 22 4 2 16 21:40 -19 14 L
Sochi (Youth) Sochi (Youth)
30.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
L
Tambov (Youth) Tambov (Youth)
06.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
L
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
29.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
L
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
06.03.20 1 : 5 Kaybetmek
Arsenal Tula (Youth) Arsenal Tula (Youth)
L
Orenburg (Youth) Orenburg (Youth)
13.03.20 0 : 4 Kaybetmek
Spartak Moscow (Youth) Spartak Moscow (Youth)
16 Ufa (Youth) Ufa (Youth) 22 2 2 18 12:67 -55 8 W
Krylia Sovetov (Youth) Krylia Sovetov (Youth)
29.11.19 0 : 2 Zafer
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
L
Akhmat (Youth) Akhmat (Youth)
06.12.19 3 : 2 Kaybetmek
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
L
Krasnodar (Youth) Krasnodar (Youth)
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
L
Zenit Saint Petersburg (Youth) Zenit Saint Petersburg (Youth)
08.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
L
CSKA Moscow (Youth) CSKA Moscow (Youth)
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ufa (Youth) Ufa (Youth)
Daha fazla göster

Gençlik Ligi - turnuva, organize eden Rusya. Iştirak eden şampiyona 16 katılımcılar. Şu anda favoriler turnuva. Bunlar:
Dynamo Moscow (Youth) - 47 madde, yengi 15, skorsuz yarışmalar 5, beraberlik 2.
CSKA Moscow (Youth) - 43 sayı, yengi 12, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.
Spartak Moscow (Youth) - 42 sayı, kazanılan maçlar 13, yenilme 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Gençlik Ligi (Rusya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Gençlik Ligi (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.