Premier Lig
Rusya

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Premier League
1 Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 8 5 2 1 14:5 9 17 W
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
22.08.20 4 : 1 Zafer
FC Tambov FC Tambov
L
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
D
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
W
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
14.09.20 3 : 1 Zafer
Arsenal Tula Arsenal Tula
D
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
FC Ufa
2 FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova 8 5 2 1 13:8 5 17 W
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
23.08.20 2 : 1 Zafer
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
W
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
26.08.20 0 : 1 Zafer
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
W
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
29.08.20 2 : 1 Zafer
Arsenal Tula Arsenal Tula
L
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
13.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
W
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
20.09.20 0 : 2 Zafer
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
FC Tambov
3 PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova 8 5 1 2 14:7 7 16 L
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
D
FC Krasnodar FC Krasnodar
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
W
Akhmat Akhmat
30.08.20 0 : 3 Zafer
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
W
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
13.09.20 3 : 1 Zafer
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
W
FC Ufa FC Ufa
20.09.20 0 : 1 Zafer
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
Lokomotiv Moscow
4 Soçi Soçi 8 4 3 1 12:9 3 15 W
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
22.08.20 1 : 2 Zafer
Soçi Soçi
W
FC Tambov FC Tambov
25.08.20 0 : 1 Zafer
Soçi Soçi
D
Soçi Soçi
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
W
Akhmat Akhmat
12.09.20 0 : 1 Zafer
Soçi Soçi
L
Arsenal Tula Arsenal Tula
20.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Soçi Soçi
FC Krasnodar
5 FC Krasnodar FC Krasnodar 8 4 2 2 17:6 11 14 L
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
22.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Krasnodar FC Krasnodar
D
FC Krasnodar FC Krasnodar
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
D
FC Krasnodar FC Krasnodar
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rostov FC Rostov
W
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
13.09.20 0 : 3 Zafer
FC Krasnodar FC Krasnodar
W
FC Krasnodar FC Krasnodar
18.09.20 7 : 2 Zafer
FC Khimki FC Khimki
Soçi
6 FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova 8 4 2 2 7:4 3 14 L
Arsenal Tula Arsenal Tula
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
W
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
26.08.20 1 : 0 Zafer
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
D
FC Ufa FC Ufa
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
L
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
W
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
21.09.20 1 : 0 Zafer
Akhmat Akhmat
FC Khimki
7 Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow 8 3 3 2 8:6 2 12 L
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
L
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
26.08.20 2 : 3 Kaybetmek
Akhmat Akhmat
D
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
D
FC Rostov FC Rostov
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
W
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
20.09.20 1 : 0 Zafer
FC Tambov FC Tambov
PFC CSKA Moskova
8 FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan 8 3 2 3 11:11 2 11 W
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
22.08.20 1 : 2 Zafer
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
W
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
26.08.20 3 : 0 Zafer
FC Ufa FC Ufa
D
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
FC Tambov FC Tambov
W
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
13.09.20 0 : 1 Zafer
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
L
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
FC Rotor Volgograd
9 FC Rostov FC Rostov 7 3 2 2 4:5 -1 11 L
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
19.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Rostov FC Rostov
W
FC Ufa FC Ufa
23.08.20 0 : 1 Zafer
FC Rostov FC Rostov
W
FC Rostov FC Rostov
26.08.20 1 : 0 Zafer
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
D
FC Krasnodar FC Krasnodar
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rostov FC Rostov
D
FC Rostov FC Rostov
14.09.20 0 : 0 Beraberlik
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
Arsenal Tula
10 Akhmat Akhmat 8 3 1 4 8:11 -3 10 W
FC Khimki FC Khimki
22.08.20 1 : 2 Zafer
Akhmat Akhmat
W
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
26.08.20 2 : 3 Zafer
Akhmat Akhmat
L
Akhmat Akhmat
30.08.20 0 : 3 Kaybetmek
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
L
Akhmat Akhmat
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Soçi Soçi
L
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
21.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Akhmat Akhmat
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
11 FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi 8 2 4 2 7:7 -2 10 W
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
22.08.20 1 : 0 Zafer
FC Krasnodar FC Krasnodar
L
FC Rostov FC Rostov
26.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
D
Soçi Soçi
30.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
W
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
12.09.20 3 : 1 Zafer
FC Khimki FC Khimki
D
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
Akhmat
12 Arsenal Tula Arsenal Tula 8 2 2 4 10:13 -3 8 W
Arsenal Tula Arsenal Tula
22.08.20 2 : 0 Zafer
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
D
Arsenal Tula Arsenal Tula
25.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Khimki FC Khimki
L
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Arsenal Tula Arsenal Tula
L
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
14.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Arsenal Tula Arsenal Tula
W
Arsenal Tula Arsenal Tula
20.09.20 3 : 2 Zafer
Soçi Soçi
FC Rostov
13 FC Tambov FC Tambov 8 2 1 5 7:11 -4 7 L
Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
22.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Tambov FC Tambov
L
FC Tambov FC Tambov
25.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Soçi Soçi
D
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
30.08.20 2 : 2 Beraberlik
FC Tambov FC Tambov
W
FC Tambov FC Tambov
12.09.20 2 : 0 Zafer
FC Ufa FC Ufa
L
Lokomotiv Moscow Lokomotiv Moscow
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Tambov FC Tambov
FC Spartak Moskova
14 FC Ufa FC Ufa 8 1 2 5 5:14 -9 5 L
FC Ufa FC Ufa
23.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Rostov FC Rostov
L
FC Rubin Kazan FC Rubin Kazan
26.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Ufa FC Ufa
D
FC Ufa FC Ufa
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dynamo Moskova FC Dynamo Moskova
L
FC Tambov FC Tambov
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Ufa FC Ufa
L
FC Ufa FC Ufa
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
PFC CSKA Moskova PFC CSKA Moskova
Zenit St. Petersburg
15 FC Khimki FC Khimki 8 0 3 5 7:18 -11 3 L
FC Khimki FC Khimki
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Akhmat Akhmat
D
Arsenal Tula Arsenal Tula
25.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Khimki FC Khimki
D
FC Khimki FC Khimki
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
L
FC Ural Sverdlovsk Bölgesi FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Khimki FC Khimki
L
FC Krasnodar FC Krasnodar
18.09.20 7 : 2 Kaybetmek
FC Khimki FC Khimki
FC Dynamo Moskova
16 FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd 7 0 2 5 3:12 -9 2 L
Akhmat Akhmat
19.08.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
L
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Soçi Soçi
L
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
26.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Moskova FC Spartak Moskova
D
FC Khimki FC Khimki
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
L
FC Rotor Volgograd FC Rotor Volgograd
13.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Rubin Kazan
Champions League
Champions League Qualification
International competition
Relegation Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, düzenleyen Rusya. Kayıt yaptıran şampiyona 16 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar şampiyona. Bunlar:
Zenit St. Petersburg - 17 madde, yengi 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Spartak Moskova - 17 madde, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
PFC CSKA Moskova - 16 sayı, kazanılan yarışmalar 5, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Rusya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken oyunlar - Premier Lig (Rusya):
FC Tambov - FC Spartak Moskova (26.09.2020 07:00)
Zenit St. Petersburg - FC Ufa (26.09.2020 09:30)
Soçi - FC Krasnodar (26.09.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.