PFL,Batı
Rusya

PFL,Batı

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 2
1 FC Olimp Dolgoprudny FC Olimp Dolgoprudny 7 6 0 1 9:3 6 18 W
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
22.08.20 0 : 1 Zafer
FC Olimp Dolgoprudny
W
FC Smolensk
29.08.20 0 : 1 Zafer
FC Olimp Dolgoprudny
L
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
06.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Olimp Dolgoprudny
W
Leningradets Leningradets
12.09.20 0 : 2 Zafer
FC Olimp Dolgoprudny
W
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
20.09.20 0 : 1 Zafer
FC Olimp Dolgoprudny
Zenit Saint Petersburg II (Youth)
2 FC Tver FC Tver 7 5 1 1 17:8 9 16 W
FC Tver
23.08.20 2 : 0 Zafer
FC Smolensk
W
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
29.08.20 0 : 2 Zafer
FC Tver
W
FC Tver
06.09.20 3 : 0 Zafer
Leningradets Leningradets
W
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
12.09.20 2 : 4 Zafer
FC Tver
L
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Tver
FC Zvezda Saint Petersburg
3 Rodina Rodina 7 4 2 1 17:14 3 14 W
Rodina Rodina
28.08.20 3 : 2 Zafer
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
W
Rodina Rodina
06.09.20 4 : 1 Zafer
FC Kolomna FC Kolomna
D
FC Kolomna FC Kolomna
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rodina Rodina
D
Rodina Rodina
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
D
Kazanka Kazanka
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rodina Rodina
FC Murom Murom
4 Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow 7 4 1 2 17:14 3 13 W
FC Murom Murom FC Murom Murom
23.08.20 1 : 2 Zafer
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
D
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Kazanka Kazanka
W
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
06.09.20 3 : 0 Zafer
FC Olimp Dolgoprudny
L
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
12.09.20 2 : 4 Kaybetmek
FC Tver
W
FC Chita FC Chita
24.09.20 2 : 3 Zafer
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
FC Zenit Irkutsk
5 FC Murom Murom FC Murom Murom 7 4 1 2 9:6 3 13 L
FC Murom Murom FC Murom Murom
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
W
Leningradets Leningradets
29.08.20 0 : 2 Zafer
FC Murom Murom FC Murom Murom
D
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Murom Murom FC Murom Murom
W
FC Murom Murom FC Murom Murom
12.09.20 1 : 0 Zafer
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
L
FC Murom Murom FC Murom Murom
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
Rodina
6 Kazanka Kazanka 7 3 3 1 12:12 -3 12 D
Kazanka Kazanka
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
Leningradets Leningradets
D
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Kazanka Kazanka
L
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
06.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Kazanka Kazanka
W
Kazanka Kazanka
12.09.20 4 : 1 Zafer
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
D
Kazanka Kazanka
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
Rodina Rodina
FC Torpedo Vladimir
7 Leningradets Leningradets 7 3 1 3 9:11 -2 10 D
Kazanka Kazanka
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
Leningradets Leningradets
L
Leningradets Leningradets
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Murom Murom FC Murom Murom
L
FC Tver
06.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Leningradets Leningradets
L
Leningradets Leningradets
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Olimp Dolgoprudny
W
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
24.09.20 0 : 1 Zafer
Leningradets Leningradets
FC Chita
8 FC Znamya Truda FC Znamya Truda 7 2 3 2 8:8 -1 9 W
FC Chita FC Chita
23.08.20 1 : 3 Zafer
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
D
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
D
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
D
Rodina Rodina
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
W
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
20.09.20 2 : 1 Zafer
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
FC Smolensk
9 Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki 6 3 0 3 10:6 4 9 L
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Olimp Dolgoprudny
L
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Tver
W
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
09.09.20 3 : 0 Zafer
FC Chita FC Chita
W
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
12.09.20 2 : 0 Zafer
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
L
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
FC Kolomna
10 FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk 7 2 2 3 8:7 1 8 W
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
23.08.20 4 : 0 Zafer
FC Kolomna FC Kolomna
D
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
W
FC Smolensk
09.09.20 1 : 2 Zafer
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
L
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
L
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
24.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Leningradets Leningradets
Dynamo-2 Moscow
11 Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth) 7 2 2 3 13:10 3 8 L
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Rodina Rodina
D
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
W
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
06.09.20 6 : 0 Zafer
Kazanka Kazanka
L
FC Murom Murom FC Murom Murom
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
W
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
20.09.20 3 : 1 Zafer
FC Tver
FC Olimp Dolgoprudny
12 FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir 7 2 2 3 7:7 -1 8 L
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
D
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Zenit Saint Petersburg II (Youth) Zenit Saint Petersburg II (Youth)
D
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
W
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
12.09.20 3 : 1 Zafer
FC Kolomna FC Kolomna
W
FC Murom Murom FC Murom Murom
20.09.20 0 : 1 Zafer
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
Kazanka
13 FC Smolensk FC Smolensk 7 2 2 3 8:8 -3 8 L
FC Tver
23.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Smolensk
L
FC Smolensk
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Olimp Dolgoprudny
L
FC Smolensk
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Zenit Irkutsk FC Zenit Irkutsk
W
FC Smolensk
12.09.20 3 : 0 Zafer
FC Chita FC Chita
D
FC Kolomna FC Kolomna
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Smolensk
FC Znamya Truda
14 FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg 6 1 1 4 4:9 -5 4 W
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
23.08.20 1 : 0 Zafer
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
L
Rodina Rodina
28.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
D
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Murom Murom FC Murom Murom
L
Kazanka Kazanka
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
L
FC Zvezda Saint Petersburg FC Zvezda Saint Petersburg
20.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Olimp Dolgoprudny
FC Tver
15 FC Kolomna FC Kolomna 7 0 2 5 8:19 -11 2 D
FC Chita FC Chita
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kolomna FC Kolomna
L
Rodina Rodina
06.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Kolomna FC Kolomna
D
FC Kolomna FC Kolomna
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Rodina Rodina
L
FC Torpedo Vladimir FC Torpedo Vladimir
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Kolomna FC Kolomna
D
FC Kolomna FC Kolomna
21.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Smolensk
Luki-Energy Velikiye Luki
16 FC Chita FC Chita 7 0 1 6 6:20 -14 1 L
FC Chita FC Chita
23.08.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Znamya Truda FC Znamya Truda
D
FC Chita FC Chita
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Kolomna FC Kolomna
L
Luki-Energy Velikiye Luki Luki-Energy Velikiye Luki
09.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Chita FC Chita
L
FC Smolensk
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Chita FC Chita
L
FC Chita FC Chita
24.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Dynamo-2 Moscow Dynamo-2 Moscow
Leningradets
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL,Batı - şampiyona, organize eden Rusya. Iştirak eden lig 16 katılımcılar. Bugünkü duruma göre favoriler turnuva. Bunlar:
FC Olimp Dolgoprudny - 18 sayı, parlak başarılar 6, skorsuz yarışmalar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
FC Tver - 16 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilme 1, beraberlik 1.
Rodina - 14 sayı, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL,Batı (Rusya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program sonraki oyunlar - PFL,Batı (Rusya):
FC Murom Murom - Rodina (26.09.2020 11:00)
FC Zenit Irkutsk - Dynamo-2 Moscow (27.09.2020 02:00)
FC Chita - Leningradets (27.09.2020 02:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL,Batı (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.