Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
19
Rusya

PFL, Ural-Povolzhye

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ural-Povol
1 Akron Tolyatti 17 12 2 3 29:16 13 38 W
Akron Tolyatti
06.10.19 3 : 1 Zafer
Ufa II (Youth)
W
FC Lada Tolyati
13.10.19 1 : 3 Zafer
Akron Tolyatti
W
Akron Tolyatti
20.10.19 3 : 0 Zafer
FC Tyumen
W
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
26.10.19 1 : 2 Zafer
Akron Tolyatti
W
Akron Tolyatti
03.11.19 1 : 0 Zafer
FK Volga Ulyanovsk
2 FC Chelyabinsk 17 11 3 3 34:17 17 36 W
FC Chelyabinsk
06.10.19 3 : 0 Zafer
FC Lada Tolyati
D
FC Tyumen
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Chelyabinsk
W
FC Chelyabinsk
20.10.19 4 : 2 Zafer
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
W
FK Volga Ulyanovsk
26.10.19 0 : 1 Zafer
FC Chelyabinsk
W
FC Chelyabinsk
03.11.19 2 : 1 Zafer
Zenit Izhevsk
3 Ural II (Youth) 17 11 2 4 34:16 18 35 W
Ural II (Youth)
07.10.19 2 : 0 Zafer
FC Zvezda Perm
W
Ufa II (Youth)
13.10.19 1 : 2 Zafer
Ural II (Youth)
W
Ural II (Youth)
20.10.19 4 : 0 Zafer
FC Lada Tolyati
W
FC Tyumen
26.10.19 1 : 2 Zafer
Ural II (Youth)
W
Ural II (Youth)
03.11.19 4 : 1 Zafer
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
4 FC Kamaz Naberezhnye Chelny 17 10 2 5 37:23 14 32 W
FK Volga Ulyanovsk
06.10.19 0 : 1 Zafer
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
D
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
Zenit Izhevsk
L
FC Chelyabinsk
20.10.19 4 : 2 Kaybetmek
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
L
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Akron Tolyatti
L
Ural II (Youth)
03.11.19 4 : 1 Kaybetmek
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
5 Lada Dimitrovgrad 17 7 3 7 19:18 1 24 L
Nosta Novotroitsk
06.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Lada Dimitrovgrad
W
FC Zvezda Perm
13.10.19 1 : 3 Zafer
Lada Dimitrovgrad
D
Lada Dimitrovgrad
20.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ufa II (Youth)
W
FC Lada Tolyati
26.10.19 0 : 5 Zafer
Lada Dimitrovgrad
W
Lada Dimitrovgrad
03.11.19 1 : 0 Zafer
FC Tyumen
6 Nosta Novotroitsk 17 6 4 7 23:26 -3 22 W
Nosta Novotroitsk
06.10.19 1 : 0 Zafer
Lada Dimitrovgrad
D
FK Volga Ulyanovsk
13.10.19 2 : 2 Beraberlik
Nosta Novotroitsk
L
Nosta Novotroitsk
20.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Zvezda Perm
D
Zenit Izhevsk
26.10.19 3 : 3 Beraberlik
Nosta Novotroitsk
W
Nosta Novotroitsk
03.11.19 2 : 0 Zafer
Ufa II (Youth)
7 FC Zvezda Perm 17 6 4 7 20:20 -3 22 L
Ural II (Youth)
07.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Zvezda Perm
L
FC Zvezda Perm
13.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Lada Dimitrovgrad
W
Nosta Novotroitsk
20.10.19 0 : 1 Zafer
FC Zvezda Perm
W
Ufa II (Youth)
26.10.19 1 : 2 Zafer
FC Zvezda Perm
W
FC Zvezda Perm
03.11.19 5 : 2 Zafer
FC Lada Tolyati
8 FK Volga Ulyanovsk 17 6 2 9 19:26 -7 20 L
FK Volga Ulyanovsk
06.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
D
FK Volga Ulyanovsk
13.10.19 2 : 2 Beraberlik
Nosta Novotroitsk
L
FK Volga Ulyanovsk
20.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Zenit Izhevsk
L
FK Volga Ulyanovsk
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Chelyabinsk
L
Akron Tolyatti
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FK Volga Ulyanovsk
9 Zenit Izhevsk 17 5 3 9 27:27 1 18 L
Zenit Izhevsk
06.10.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Tyumen
D
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
Zenit Izhevsk
W
FK Volga Ulyanovsk
20.10.19 0 : 2 Zafer
Zenit Izhevsk
D
Zenit Izhevsk
26.10.19 3 : 3 Beraberlik
Nosta Novotroitsk
L
FC Chelyabinsk
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Zenit Izhevsk
10 FC Tyumen 17 7 5 5 25:21 4 14 W
Zenit Izhevsk
06.10.19 0 : 1 Zafer
FC Tyumen
D
FC Tyumen
13.10.19 0 : 0 Beraberlik
FC Chelyabinsk
L
Akron Tolyatti
20.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Tyumen
L
FC Tyumen
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Ural II (Youth)
L
Lada Dimitrovgrad
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Tyumen
11 FC Lada Tolyati 17 3 1 13 12:47 -35 10 L
FC Chelyabinsk
06.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Lada Tolyati
L
FC Lada Tolyati
13.10.19 1 : 3 Kaybetmek
Akron Tolyatti
L
Ural II (Youth)
20.10.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Lada Tolyati
L
FC Lada Tolyati
26.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Lada Dimitrovgrad
L
FC Zvezda Perm
03.11.19 5 : 2 Kaybetmek
FC Lada Tolyati
12 Ufa II (Youth) 17 1 3 13 17:39 -22 6 L
Akron Tolyatti
06.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Ufa II (Youth)
L
Ufa II (Youth)
13.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Ural II (Youth)
D
Lada Dimitrovgrad
20.10.19 2 : 2 Beraberlik
Ufa II (Youth)
L
Ufa II (Youth)
26.10.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Zvezda Perm
L
Nosta Novotroitsk
03.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Ufa II (Youth)
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL, Ural-Povolzhye - turnuva, düzenleyen Rusya. Katılan lig 12 katılımcılar. Bugün final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
Akron Tolyatti - 38 puan, kazanılan yarışmalar 12, skorsuz maçlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Chelyabinsk - 36 sayı, kazanılan maçlar 11, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
Ural II (Youth) - 35 kabul edilen puan, yengi 11, skorsuz maçlar 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL, Ural-Povolzhye (Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - PFL, Ural-Povolzhye (Rusya):
Akron Tolyatti - Zenit Izhevsk (07.04.2020 10:00)
FK Volga Ulyanovsk - Ural II (Youth) (07.04.2020 10:00)
FC Kamaz Naberezhnye Chelny - Lada Dimitrovgrad (07.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL, Ural-Povolzhye (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.