PFL, Ural-Povolzhye
Rusya

PFL, Ural-Povolzhye

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 4
1 Novosibirsk Novosibirsk 9 5 4 0 16:7 9 19 W
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
07.09.20 1 : 2 Zafer
Novosibirsk Novosibirsk
D
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Novosibirsk Novosibirsk
D
Novosibirsk Novosibirsk
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
D
Novosibirsk Novosibirsk
24.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
W
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
29.09.20 0 : 3 Zafer
Novosibirsk Novosibirsk
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
2 FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny 8 6 1 1 26:6 20 19 W
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
29.08.20 4 : 0 Zafer
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
W
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
06.09.20 1 : 2 Zafer
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
W
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
12.09.20 4 : 0 Zafer
Orenburg 2 Orenburg 2
L
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
21.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
D
Novosibirsk Novosibirsk
24.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Zvezda Perm
3 FC Tümen FC Tümen 7 6 1 0 14:5 9 19 W
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
26.08.20 0 : 2 Zafer
FC Tümen FC Tümen
W
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
12.09.20 3 : 4 Zafer
FC Tümen FC Tümen
D
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Tümen FC Tümen
W
FC Tümen FC Tümen
20.09.20 1 : 0 Zafer
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
W
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
27.09.20 1 : 2 Zafer
FC Tümen FC Tümen
FC Zenit-Izhevsk
4 Volga Volga 7 6 1 0 11:1 10 19 W
Volga Volga
23.08.20 1 : 0 Zafer
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
W
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
06.09.20 0 : 3 Zafer
Volga Volga
D
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Volga Volga
W
Volga Volga
20.09.20 2 : 0 Zafer
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
W
Orenburg 2 Orenburg 2
26.09.20 1 : 2 Zafer
Volga Volga
FC Dynamo Barnaul
5 FC Volna Nizhny Novgorod Oblast FC Volna Nizhny Novgorod Oblast 7 5 1 1 11:7 4 16 D
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
W
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
06.09.20 1 : 0 Zafer
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
W
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
12.09.20 1 : 2 Zafer
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
W
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
20.09.20 1 : 0 Zafer
Orenburg 2 Orenburg 2
D
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
27.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
Novosibirsk
6 Zvezda Perm Zvezda Perm 6 3 2 1 15:8 7 11 D
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Zvezda Perm Zvezda Perm
L
Novosibirsk Novosibirsk
26.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Zvezda Perm Zvezda Perm
W
Zvezda Perm Zvezda Perm
06.09.20 3 : 1 Zafer
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
D
Zvezda Perm Zvezda Perm
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
D
Zvezda Perm Zvezda Perm
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
7 FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul 8 3 1 4 11:13 -2 10 L
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
07.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
L
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
10.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
W
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
21.09.20 2 : 1 Zafer
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
W
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
24.09.20 4 : 1 Zafer
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
L
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
29.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Novosibirsk Novosibirsk
Volga
8 FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk 7 3 0 4 10:7 3 9 W
Orenburg 2 Orenburg 2
23.08.20 1 : 3 Zafer
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
W
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
29.08.20 2 : 1 Zafer
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
L
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
07.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Novosibirsk Novosibirsk
W
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
10.09.20 4 : 0 Zafer
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
L
FC Tümen FC Tümen
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
Krylya Sovetov II
9 Ural II (Youth) Ural II (Youth) 8 2 3 3 9:12 -3 9 D
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Orenburg 2 Orenburg 2
W
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
07.09.20 1 : 0 Zafer
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
D
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
10.09.20 1 : 1 Beraberlik
Novosibirsk Novosibirsk
D
Zvezda Perm Zvezda Perm
20.09.20 2 : 2 Beraberlik
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
L
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Tümen FC Tümen
Krylya Sovetov II
10 FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk 8 2 1 5 8:16 -8 7 W
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
29.08.20 4 : 1 Zafer
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
L
Orenburg 2 Orenburg 2
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
W
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
12.09.20 2 : 0 Zafer
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
D
Novosibirsk Novosibirsk
21.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
L
FC Dynamo Barnaul FC Dynamo Barnaul
24.09.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
FC Tümen
11 Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad 7 1 2 4 5:11 -6 5 L
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
29.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
L
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
06.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
D
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Volga Volga
D
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
D
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
Orenburg 2
12 FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk 7 1 1 5 8:15 -7 4 L
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
L
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
L
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
L
Volga Volga
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
D
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
27.09.20 3 : 3 Beraberlik
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
Lada-Tolyatti
13 Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II 8 1 1 6 9:18 -9 4 L
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
L
Zvezda Perm Zvezda Perm
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
L
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
12.09.20 3 : 4 Kaybetmek
FC Tümen FC Tümen
L
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
D
Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
Ural II (Youth)
14 Orenburg 2 Orenburg 2 8 1 1 6 5:16 -11 4 D
Ural II (Youth) Ural II (Youth)
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Orenburg 2 Orenburg 2
W
Orenburg 2 Orenburg 2
06.09.20 2 : 0 Zafer
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
L
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
12.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Orenburg 2 Orenburg 2
L
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Orenburg 2 Orenburg 2
L
Orenburg 2 Orenburg 2
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Volga Volga
Lada Dimitrovgrad
15 Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti 7 1 0 6 4:20 -16 3 L
FC Zenit-Izhevsk FC Zenit-Izhevsk
29.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
L
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
06.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Volga Volga
L
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Volna Nizhny Novgorod Oblast
W
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
20.09.20 1 : 0 Zafer
Krylya Sovetov II Krylya Sovetov II
D
Lada-Tolyatti Lada-Tolyatti
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
FC Nosta Novotroitsk
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL, Ural-Povolzhye - şampiyona, organize eden Rusya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 15 katılan takımlar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Novosibirsk - 19 madde, kazanılan maçlar 5, yenilmeler 0, beraberlik 4.
FC Kamaz Naberezhnye Chelny - 19 sayı, parlak başarılar 6, kaybedilen oyunlar 1, beraberlik 1.
FC Tümen - 19 puan, yengi 6, skorsuz yarışmalar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL, Ural-Povolzhye (Rusya) maçları online alabilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - PFL, Ural-Povolzhye (Rusya):
Orenburg 2 - Lada Dimitrovgrad (03.10.2020 04:00)
Krylya Sovetov II - Ural II (Youth) (03.10.2020 05:00)
FC Nosta Novotroitsk - Lada-Tolyatti (03.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL, Ural-Povolzhye (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.