Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Rusya

PFL,Güney

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
South
1 FC Volgar Astrakhan 19 16 2 1 45:7 38 50 W
Druzhba Maikop
27.10.19 0 : 2 Zafer
FC Volgar Astrakhan
W
FC Volgar Astrakhan
03.11.19 4 : 0 Zafer
FK Biolog Novokubansk
W
Ska Rostov
10.11.19 1 : 3 Zafer
FC Volgar Astrakhan
D
FC Volgar Astrakhan
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
Legion-Dynamo
W
Spartak Nalchik
14.03.20 0 : 4 Zafer
FC Volgar Astrakhan
2 FC Alania Vladikavkaz 19 15 1 3 54:13 41 46 W
Ska Rostov
26.10.19 0 : 3 Zafer
FC Alania Vladikavkaz
W
FC Alania Vladikavkaz
03.11.19 8 : 0 Zafer
Spartak Nalchik
W
FC Anzhi Makhachkala
09.11.19 1 : 2 Zafer
FC Alania Vladikavkaz
W
Chernomorets Novorossijsk
16.11.19 0 : 1 Zafer
FC Alania Vladikavkaz
W
FC Alania Vladikavkaz
14.03.20 4 : 0 Zafer
Krasnodar-3
3 Druzhba Maikop 19 10 4 5 29:26 3 34 L
Druzhba Maikop
27.10.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan
D
Mahaçkale
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Druzhba Maikop
W
Druzhba Maikop
10.11.19 4 : 3 Zafer
Dinamo Stavropol
W
Inter Cherkessk
17.11.19 0 : 1 Zafer
Druzhba Maikop
W
Druzhba Maikop
14.03.20 1 : 0 Zafer
FK Alania Vladikavkaz
4 Chernomorets Novorossijsk 19 10 3 6 40:22 18 33 L
FK Biolog Novokubansk
27.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Chernomorets Novorossijsk
W
Chernomorets Novorossijsk
03.11.19 1 : 0 Zafer
Legion-Dynamo
W
Spartak Nalchik
10.11.19 0 : 2 Zafer
Chernomorets Novorossijsk
L
Chernomorets Novorossijsk
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Alania Vladikavkaz
L
FC Anzhi Makhachkala
15.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Chernomorets Novorossijsk
5 Dinamo Stavropol 19 8 3 8 31:25 6 27 W
Dinamo Stavropol
27.10.19 2 : 0 Zafer
FC Anzhi Makhachkala
W
Dinamo Stavropol
03.11.19 5 : 0 Zafer
FK Alania Vladikavkaz
L
Druzhba Maikop
10.11.19 4 : 3 Kaybetmek
Dinamo Stavropol
L
Dinamo Stavropol
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar
L
FK Biolog Novokubansk
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Dinamo Stavropol
6 Legion-Dynamo 19 7 6 6 18:21 -3 27 W
Legion-Dynamo
26.10.19 1 : 0 Zafer
Spartak Nalchik
L
Chernomorets Novorossijsk
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Legion-Dynamo
W
Legion-Dynamo
10.11.19 2 : 0 Zafer
Krasnodar-3
D
FC Volgar Astrakhan
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
Legion-Dynamo
W
Legion-Dynamo
14.03.20 3 : 0 Zafer
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
7 Mahaçkale 19 7 5 7 19:24 -5 26 L
Inter Cherkessk
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
Mahaçkale
D
Mahaçkale
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Druzhba Maikop
L
Urozhay Krasnodar
10.11.19 5 : 2 Kaybetmek
Mahaçkale
W
Mahaçkale
17.11.19 2 : 1 Zafer
FK Biolog Novokubansk
D
Ska Rostov
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Mahaçkale
8 Ska Rostov 19 7 5 7 25:25 2 26 L
Ska Rostov
26.10.19 0 : 3 Kaybetmek
FC Alania Vladikavkaz
W
Krasnodar-3
03.11.19 0 : 3 Zafer
Ska Rostov
L
Ska Rostov
10.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan
D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
14.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ska Rostov
D
Ska Rostov
14.03.20 1 : 1 Beraberlik
Mahaçkale
9 FK Biolog Novokubansk 19 7 5 7 20:22 -2 26 W
FK Biolog Novokubansk
27.10.19 2 : 1 Zafer
Chernomorets Novorossijsk
L
FC Volgar Astrakhan
03.11.19 4 : 0 Kaybetmek
FK Biolog Novokubansk
W
FK Biolog Novokubansk
10.11.19 2 : 1 Zafer
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
L
Mahaçkale
17.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FK Biolog Novokubansk
W
FK Biolog Novokubansk
14.03.20 3 : 0 Zafer
Dinamo Stavropol
10 FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 19 6 6 7 22:17 5 24 D
FK Alania Vladikavkaz
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
W
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
03.11.19 3 : 0 Zafer
Urozhay Krasnodar
L
FK Biolog Novokubansk
10.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
14.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ska Rostov
L
Legion-Dynamo
14.03.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
11 Urozhay Krasnodar 19 5 5 9 22:37 -15 20 W
Urozhay Krasnodar
27.10.19 1 : 0 Zafer
Krasnodar-3
L
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
03.11.19 3 : 0 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar
W
Urozhay Krasnodar
10.11.19 5 : 2 Zafer
Mahaçkale
W
Dinamo Stavropol
17.11.19 1 : 2 Zafer
Urozhay Krasnodar
W
Urozhay Krasnodar
13.03.20 3 : 0 Zafer
Inter Cherkessk
12 Inter Cherkessk 19 5 5 9 24:38 -14 20 D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
19.10.19 0 : 0 Beraberlik
Inter Cherkessk
W
Inter Cherkessk
27.10.19 3 : 1 Zafer
Mahaçkale
W
FK Alania Vladikavkaz
10.11.19 3 : 4 Zafer
Inter Cherkessk
L
Inter Cherkessk
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Druzhba Maikop
L
Urozhay Krasnodar
13.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Inter Cherkessk
13 Spartak Nalchik 19 4 7 8 18:37 -19 19 L
Legion-Dynamo
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Spartak Nalchik
L
FC Alania Vladikavkaz
03.11.19 8 : 0 Kaybetmek
Spartak Nalchik
L
Spartak Nalchik
10.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Chernomorets Novorossijsk
W
Krasnodar-3
17.11.19 0 : 1 Zafer
Spartak Nalchik
L
Spartak Nalchik
14.03.20 0 : 4 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan
14 Krasnodar-3 19 5 3 11 19:38 -19 18 L
Urozhay Krasnodar
27.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Krasnodar-3
L
Krasnodar-3
03.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Ska Rostov
L
Legion-Dynamo
10.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Krasnodar-3
L
Krasnodar-3
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Spartak Nalchik
L
FC Alania Vladikavkaz
14.03.20 4 : 0 Kaybetmek
Krasnodar-3
15 FC Anzhi Makhachkala 19 3 7 9 24:32 -8 10 L
Legion-Dynamo
19.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Anzhi Makhachkala
L
Dinamo Stavropol
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Anzhi Makhachkala
L
FC Anzhi Makhachkala
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Alania Vladikavkaz
L
FK Alania Vladikavkaz
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Anzhi Makhachkala
W
FC Anzhi Makhachkala
15.03.20 3 : 2 Zafer
Chernomorets Novorossijsk
16 FK Alania Vladikavkaz 19 1 5 13 14:40 -26 8 D
FK Alania Vladikavkaz
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
L
Dinamo Stavropol
03.11.19 5 : 0 Kaybetmek
FK Alania Vladikavkaz
L
FK Alania Vladikavkaz
10.11.19 3 : 4 Kaybetmek
Inter Cherkessk
W
FK Alania Vladikavkaz
17.11.19 1 : 0 Zafer
FC Anzhi Makhachkala
L
Druzhba Maikop
14.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FK Alania Vladikavkaz
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL,Güney - şampiyona, düzenleyen Rusya. Katılmak için başvuru veren yarışma 16 kulüpler. Bu sezonda final birinciliğine en yakın olanlar turnuva. Bunlar:
FC Volgar Astrakhan - 50 sayı, kazanılan yarışmalar 16, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.
FC Alania Vladikavkaz - 46 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 15, skorsuz maçlar 3, beraberlik 1.
Druzhba Maikop - 34 puan, kazanılan maçlar 10, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL,Güney (Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - PFL,Güney (Rusya):
Dinamo Stavropol - Spartak Nalchik (04.04.2020 10:00)
Mahaçkale - FC Alania Vladikavkaz (04.04.2020 10:00)
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk - Chernomorets Novorossijsk (04.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL,Güney (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.