PFL,Güney
Rusya

PFL,Güney

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 1
1 Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar 7 5 0 2 17:7 10 15 W
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
23.08.20 0 : 2 Zafer
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
W
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
29.08.20 2 : 0 Zafer
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
L
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
06.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
L
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
W
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
19.09.20 0 : 1 Zafer
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
Kuban Holding
2 FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala 7 4 2 1 13:8 5 14 L
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
23.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
D
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
W
Kuban Holding Kuban Holding
06.09.20 1 : 2 Zafer
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
W
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
12.09.20 3 : 0 Zafer
FC Yessentuki
D
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
FC Chernomorets Novorossiysk
3 Kuban Holding Kuban Holding 6 4 1 1 12:6 6 13 D
Kuban Holding Kuban Holding
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
W
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
29.08.20 0 : 2 Zafer
Kuban Holding Kuban Holding
L
Kuban Holding Kuban Holding
06.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
W
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
13.09.20 1 : 2 Zafer
Kuban Holding Kuban Holding
W
Kuban Holding Kuban Holding
20.09.20 3 : 0 Zafer
Mahaçkale Mahaçkale
Urozhay Krasnodar
4 SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don 6 4 0 2 11:7 4 12 L
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
L
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
W
Mahaçkale Mahaçkale
29.08.20 1 : 2 Zafer
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
W
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
06.09.20 3 : 2 Zafer
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
W
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
11.09.20 1 : 4 Zafer
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
FC Tuapse
5 Legion Makhachkala Legion Makhachkala 6 3 3 0 8:2 6 12 W
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
23.08.20 4 : 1 Zafer
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
D
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
D
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Mahaçkale Mahaçkale
W
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
13.09.20 0 : 2 Zafer
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
W
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
20.09.20 4 : 1 Zafer
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
FC Tuapse
6 FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog 6 3 1 2 13:5 8 10 L
Mahaçkale Mahaçkale
15.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
L
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
23.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
W
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
31.08.20 1 : 2 Zafer
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
W
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
06.09.20 6 : 0 Zafer
FC Tuapse FC Tuapse
D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
FC Druzhba Maykop
7 FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk 5 3 1 1 11:8 3 10 L
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
15.08.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
W
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
23.08.20 3 : 1 Zafer
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
W
FC Tuapse FC Tuapse
29.08.20 1 : 2 Zafer
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
D
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
D
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
SKA Rostov-on-Don
8 FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk 5 3 1 1 4:2 2 10 W
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
15.08.20 1 : 0 Zafer
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
D
Kuban Holding Kuban Holding
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
W
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
29.08.20 1 : 0 Zafer
FC Yessentuki
W
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
06.09.20 0 : 1 Zafer
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
L
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
FC Anzhi Makhachkala
9 FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol 6 3 1 2 9:8 1 10 W
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
23.08.20 1 : 2 Zafer
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
D
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
W
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
07.09.20 1 : 3 Zafer
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
L
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Kuban Holding Kuban Holding
L
FC Yessentuki
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
FC Biolog-Novokubansk Progress
10 Mahaçkale Mahaçkale 6 2 1 3 8:10 -2 7 L
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Mahaçkale Mahaçkale
L
Mahaçkale Mahaçkale
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
D
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Mahaçkale Mahaçkale
W
Mahaçkale Mahaçkale
13.09.20 4 : 2 Zafer
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
L
Kuban Holding Kuban Holding
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Mahaçkale Mahaçkale
FC Yessentuki
11 FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop 6 2 1 3 7:13 -6 7 W
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
23.08.20 1 : 0 Zafer
Mahaçkale Mahaçkale
L
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
D
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
06.09.20 3 : 3 Beraberlik
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
W
FC Tuapse FC Tuapse
14.09.20 1 : 2 Zafer
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
D
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FC Forte Taganrog
12 FC Krasnodar III FC Krasnodar III 7 2 1 4 8:12 -4 7 W
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
23.08.20 3 : 2 Zafer
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
D
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
28.08.20 1 : 1 Beraberlik
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
L
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
07.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
L
Mahaçkale Mahaçkale
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
L
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
Inter Cherkessk
13 PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik 6 2 1 3 7:8 -1 7 L
FC Krasnodar III FC Krasnodar III
23.08.20 3 : 2 Kaybetmek
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
L
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Kuban Holding Kuban Holding
W
FC Yessentuki
06.09.20 2 : 3 Zafer
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
W
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
13.09.20 2 : 0 Zafer
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
W
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
20.09.20 0 : 2 Zafer
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
FC Anzhi Makhachkala
14 Inter Cherkessk Inter Cherkessk 5 1 1 3 9:14 -5 4 L
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
23.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
L
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
31.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
D
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
06.09.20 3 : 3 Beraberlik
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
L
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
11.09.20 1 : 4 Kaybetmek
SKA Rostov-on-Don SKA Rostov-on-Don
L
Legion Makhachkala Legion Makhachkala
20.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
FC Krasnodar III
15 FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress 6 1 1 4 5:10 -5 4 L
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
15.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Kuban Holding Kuban Holding
W
FC Yessentuki
23.08.20 1 : 2 Zafer
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
L
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
L
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
D
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
FC Dynamo Stavropol
16 FC Yessentuki FC Yessentuki 5 0 0 5 3:11 -8 0 L
FC Yessentuki
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Biolog-Novokubansk Progress FC Biolog-Novokubansk Progress
L
FC Chernomorets Novorossiysk FC Chernomorets Novorossiysk
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Yessentuki
L
FC Yessentuki
06.09.20 2 : 3 Kaybetmek
PFC Spartak Nalchik PFC Spartak Nalchik
L
FC Anzhi Makhachkala FC Anzhi Makhachkala
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Yessentuki
W
FC Yessentuki
20.09.20 2 : 0 Zafer
FC Dynamo Stavropol FC Dynamo Stavropol
Mahaçkale
17 FC Tuapse FC Tuapse 5 0 0 5 5:19 -14 0 L
FC Tuapse FC Tuapse
09.08.20 1 : 6 Kaybetmek
Urozhay Krasnodar Urozhay Krasnodar
L
Inter Cherkessk Inter Cherkessk
15.08.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Tuapse FC Tuapse
L
FC Tuapse FC Tuapse
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
L
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
06.09.20 6 : 0 Kaybetmek
FC Tuapse FC Tuapse
L
FC Tuapse FC Tuapse
14.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Druzhba Maykop FC Druzhba Maykop
SKA Rostov-on-Don
Promotion
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL,Güney - şampiyona, düzenleyen Rusya. Katılmak için başvuru veren lig 17 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
Urozhay Krasnodar - 15 puan, yengi 5, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 0.
FC Anzhi Makhachkala - 14 kabul edilen puan, yengi 4, yenilme 1, beraberlik 2.
Kuban Holding - 13 sayı, parlak başarılar 4, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL,Güney (Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - PFL,Güney (Rusya):
FC Tuapse - SKA Rostov-on-Don (21.09.2020 09:00)
FC Anzhi Makhachkala - FC Chernomorets Novorossiysk (25.09.2020 08:00)
Mahaçkale - FC Yessentuki (26.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL,Güney (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.