Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Rusya

PFL,Orta

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Center
1 Dinamo Brjansk 17 12 3 2 28:11 17 39 W
Dinamo Brjansk
26.10.19 2 : 0 Zafer
Kvant Obninsk
W
FC Strogino Moscow
02.11.19 0 : 2 Zafer
Dinamo Brjansk
D
Dinamo Brjansk
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Khimik Novomoskovsk
D
FC KHIMKI-M
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Dinamo Brjansk
W
Dinamo Brjansk
18.05.20 3 : 0 Zafer
Ararat Moscow
2 FC Metallurg Lipetsk 17 11 4 2 30:9 21 37 W
FC Metallurg Lipetsk
26.10.19 4 : 1 Zafer
Khimik Novomoskovsk
W
FC KHIMKI-M
02.11.19 1 : 3 Zafer
FC Metallurg Lipetsk
W
FC Metallurg Lipetsk
09.11.19 3 : 0 Zafer
FK Ryazan
D
FC Metallurg Lipetsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Saturn Ramenskoye
W
FC Metallurg Lipetsk
04.05.20 3 : 0 Zafer
Ararat Moscow
3 Sokol Saratov 17 11 4 2 37:10 27 37 W
Sokol Saratov
19.10.19 2 : 1 Zafer
Salut Energia Belgorod
W
Ararat Moscow
26.10.19 0 : 3 Zafer
Sokol Saratov
W
Sokol Saratov
02.11.19 4 : 0 Zafer
FC Zorkij Krasnogorsk
W
Saturn Ramenskoye
09.11.19 0 : 2 Zafer
Sokol Saratov
D
Rotor Volgograd II
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sokol Saratov
4 Salut Energia Belgorod 17 8 2 7 23:23 -1 26 W
Salut Energia Belgorod
26.10.19 1 : 0 Zafer
Rotor Volgograd II
W
Kvant Obninsk
02.11.19 0 : 3 Zafer
Salut Energia Belgorod
W
Salut Energia Belgorod
09.11.19 1 : 0 Zafer
FC Strogino Moscow
D
Khimik Novomoskovsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Salut Energia Belgorod
W
Ararat Moscow
24.05.20 0 : 3 Zafer
Salut Energia Belgorod
5 Khimik Novomoskovsk 17 7 5 5 27:20 7 26 L
FC Metallurg Lipetsk
26.10.19 4 : 1 Kaybetmek
Khimik Novomoskovsk
L
Khimik Novomoskovsk
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FK Kaluga
D
Dinamo Brjansk
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Khimik Novomoskovsk
D
Khimik Novomoskovsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Salut Energia Belgorod
W
Ararat Moscow
12.04.20 0 : 3 Zafer
Khimik Novomoskovsk
6 FK Ryazan 17 6 6 5 29:26 3 24 W
FK Ryazan
27.10.19 3 : 0 Zafer
FC KHIMKI-M
W
FK Ryazan
02.11.19 3 : 1 Zafer
Saturn Ramenskoye
L
FC Metallurg Lipetsk
09.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Ryazan
D
FK Ryazan
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK Kaluga
W
Ararat Moscow
26.04.20 0 : 3 Zafer
FK Ryazan
7 FC Zorkij Krasnogorsk 16 7 2 7 31:32 -1 23 L
Dinamo Brjansk
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Zorkij Krasnogorsk
W
FC Zorkij Krasnogorsk
19.10.19 4 : 2 Zafer
Ararat Moscow
L
Saturn Ramenskoye
26.10.19 5 : 1 Kaybetmek
FC Zorkij Krasnogorsk
L
Sokol Saratov
02.11.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Zorkij Krasnogorsk
D
Kvant Obninsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Zorkij Krasnogorsk
8 Ararat Moscow 17 7 2 8 34:36 -2 23 L
FC Metallurg Lipetsk
04.05.20 3 : 0 Kaybetmek
Ararat Moscow
L
Ararat Moscow
11.05.20 0 : 3 Kaybetmek
FK Kaluga
L
Dinamo Brjansk
18.05.20 3 : 0 Kaybetmek
Ararat Moscow
L
Ararat Moscow
24.05.20 0 : 3 Kaybetmek
Salut Energia Belgorod
L
Saturn Ramenskoye
30.05.20 3 : 0 Kaybetmek
Ararat Moscow
9 FK Kaluga 17 6 4 7 24:23 1 22 W
FK Kaluga
27.10.19 2 : 0 Zafer
FC Strogino Moscow
W
Khimik Novomoskovsk
02.11.19 0 : 1 Zafer
FK Kaluga
L
FK Kaluga
09.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC KHIMKI-M
D
FK Ryazan
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
FK Kaluga
W
Ararat Moscow
11.05.20 0 : 3 Zafer
FK Kaluga
10 Saturn Ramenskoye 17 5 7 5 32:32 2 22 W
Saturn Ramenskoye
26.10.19 5 : 1 Zafer
FC Zorkij Krasnogorsk
L
FK Ryazan
02.11.19 3 : 1 Kaybetmek
Saturn Ramenskoye
L
Saturn Ramenskoye
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Sokol Saratov
D
FC Metallurg Lipetsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Saturn Ramenskoye
W
Saturn Ramenskoye
30.05.20 3 : 0 Zafer
Ararat Moscow
11 FC KHIMKI-M 17 5 3 9 23:32 -9 18 L
FK Ryazan
27.10.19 3 : 0 Kaybetmek
FC KHIMKI-M
L
FC KHIMKI-M
02.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Metallurg Lipetsk
W
FK Kaluga
09.11.19 1 : 2 Zafer
FC KHIMKI-M
D
FC KHIMKI-M
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Dinamo Brjansk
W
FC KHIMKI-M
19.04.20 3 : 0 Zafer
Ararat Moscow
12 FC Strogino Moscow 17 5 2 10 15:28 -13 17 L
FC Strogino Moscow
19.10.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Metallurg Lipetsk
L
FK Kaluga
27.10.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Strogino Moscow
L
FC Strogino Moscow
02.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Dinamo Brjansk
L
Salut Energia Belgorod
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Strogino Moscow
W
FC Strogino Moscow
05.04.20 3 : 0 Zafer
Ararat Moscow
13 Kvant Obninsk 17 2 2 13 8:40 -32 8 L
Kvant Obninsk
19.10.19 0 : 4 Kaybetmek
FK Kaluga
L
Dinamo Brjansk
26.10.19 2 : 0 Kaybetmek
Kvant Obninsk
L
Kvant Obninsk
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Salut Energia Belgorod
L
Kvant Obninsk
09.11.19 2 : 5 Kaybetmek
Ararat Moscow
D
Kvant Obninsk
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
FC Zorkij Krasnogorsk
14 Rotor Volgograd II 16 2 2 12 14:33 -19 8 L
FC Metallurg Lipetsk
12.10.19 2 : 1 Kaybetmek
Rotor Volgograd II
L
Rotor Volgograd II
19.10.19 0 : 3 Kaybetmek
Dinamo Brjansk
L
Salut Energia Belgorod
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Rotor Volgograd II
W
Rotor Volgograd II
02.11.19 4 : 1 Zafer
Ararat Moscow
D
Rotor Volgograd II
05.04.20 0 : 0 Beraberlik
Sokol Saratov
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL,Orta - şampiyona, organize eden Rusya. Iştirak eden lig 14 takımlar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Dinamo Brjansk - 39 madde, kazanılan yarışmalar 12, yenilmeler 2, beraberlik 3.
FC Metallurg Lipetsk - 37 puan, yengi 11, skorsuz yarışmalar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Sokol Saratov - 37 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 11, skorsuz maçlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL,Orta (Rusya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - PFL,Orta (Rusya):
Kvant Obninsk - FC Zorkij Krasnogorsk (05.04.2020 10:00)
Rotor Volgograd II - Sokol Saratov (05.04.2020 10:00)
FC Metallurg Lipetsk - Saturn Ramenskoye (05.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL,Orta (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.