PFL,Orta
Rusya

PFL,Orta

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Group 3
1 Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal 7 4 3 0 10:3 7 15 W
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
23.08.20 1 : 0 Zafer
FC Kaluga FC Kaluga
W
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
29.08.20 0 : 2 Zafer
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
W
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
06.09.20 3 : 1 Zafer
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
D
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
W
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
20.09.20 3 : 1 Zafer
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
FC Metallurg Lipetsk
2 Sokol Saratov Sokol Saratov 7 4 2 1 15:3 12 14 W
Khimki-M Khimki-M
23.08.20 1 : 2 Zafer
Sokol Saratov Sokol Saratov
W
Sokol Saratov Sokol Saratov
29.08.20 4 : 0 Zafer
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
W
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
07.09.20 0 : 4 Zafer
Sokol Saratov Sokol Saratov
L
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
12.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Sokol Saratov Sokol Saratov
D
Sokol Saratov Sokol Saratov
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
FC Kaluga
3 FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod 7 3 4 0 7:2 5 13 W
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
23.08.20 1 : 2 Zafer
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
D
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Krasny FC Krasny
D
FC Ryazan FC Ryazan
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
D
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
D
Kvant Kvant
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
Khimki-M
4 FC Ryazan FC Ryazan 7 4 1 2 11:6 5 13 W
FC Ryazan FC Ryazan
23.08.20 3 : 0 Zafer
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
W
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
29.08.20 1 : 2 Zafer
FC Ryazan FC Ryazan
D
FC Ryazan FC Ryazan
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
L
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Ryazan FC Ryazan
L
FC Ryazan FC Ryazan
20.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
FC Krasny
5 Kvant Kvant 7 4 1 2 7:10 -3 13 W
Kvant Kvant
23.08.20 2 : 1 Zafer
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
L
FC Kaluga FC Kaluga
29.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Kvant Kvant
W
Kvant Kvant
06.09.20 1 : 0 Zafer
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
W
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
12.09.20 1 : 2 Zafer
Kvant Kvant
D
Kvant Kvant
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
FC Strogino Moskova
6 FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk 6 3 2 1 10:7 3 11 L
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
W
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
29.08.20 2 : 3 Zafer
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
D
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
D
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Krasny FC Krasny
W
FC Ryazan FC Ryazan
20.09.20 1 : 2 Zafer
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
Khimik-Arsenal
7 FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova 7 3 1 3 8:11 -3 10 W
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
23.08.20 1 : 0 Zafer
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
L
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
29.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
W
FC Krasny FC Krasny
06.09.20 0 : 1 Zafer
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
W
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC Ryazan FC Ryazan
L
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
20.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
Kvant
8 Khimki-M Khimki-M 6 3 0 3 10:11 -1 9 L
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
14.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Khimki-M Khimki-M
L
Khimki-M Khimki-M
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Sokol Saratov Sokol Saratov
L
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
29.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Khimki-M Khimki-M
W
Khimki-M Khimki-M
07.09.20 1 : 0 Zafer
FC Kaluga FC Kaluga
W
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
12.09.20 3 : 4 Zafer
Khimki-M Khimki-M
Znamya Noginsk
9 FC Kaluga FC Kaluga 6 3 0 3 7:5 2 9 L
FC Kaluga FC Kaluga
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Ryazan FC Ryazan
L
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Kaluga FC Kaluga
W
FC Kaluga FC Kaluga
29.08.20 2 : 0 Zafer
Kvant Kvant
L
Khimki-M Khimki-M
07.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Kaluga FC Kaluga
W
FC Kaluga FC Kaluga
12.09.20 3 : 1 Zafer
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
FC Metallurg Vidnoye
10 Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe 6 2 2 2 7:6 1 8 L
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
W
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
29.08.20 1 : 0 Zafer
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
D
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
W
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
12.09.20 2 : 0 Zafer
Sokol Saratov Sokol Saratov
D
FC Krasny FC Krasny
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
FC Avangard Kursk
11 FC Krasny FC Krasny 7 1 4 2 4:5 -1 7 D
FC Krasny FC Krasny
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
D
FC Salyut Belgorod FC Salyut Belgorod
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Krasny FC Krasny
L
FC Krasny FC Krasny
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
D
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Krasny FC Krasny
D
FC Krasny FC Krasny
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
FC Ryazan
12 FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye 5 2 0 3 7:7 4 6 L
Kvant Kvant
09.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
W
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
14.08.20 3 : 0 Zafer
Khimki-M Khimki-M
W
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
24.08.20 3 : 0 Zafer
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
L
Saturn Ramenskoe Saturn Ramenskoe
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
L
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
07.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Sokol Saratov Sokol Saratov
FC Kaluga
13 FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk 6 1 3 2 5:7 -2 6 D
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
L
Kvant Kvant
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
W
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
29.08.20 3 : 2 Zafer
Khimki-M Khimki-M
D
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
D
Sokol Saratov Sokol Saratov
20.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
Saturn Ramenskoe
14 FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk 6 1 1 4 6:13 -7 4 L
FC Metallurg Vidnoye FC Metallurg Vidnoye
24.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
L
Sokol Saratov Sokol Saratov
29.08.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
D
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
06.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
L
FC Kaluga FC Kaluga
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
W
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
20.09.20 5 : 1 Zafer
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
Znamya Noginsk
15 Znamya Noginsk Znamya Noginsk 5 0 2 3 5:9 -4 2 D
FC Strogino Moskova FC Strogino Moskova
09.08.20 1 : 1 Beraberlik
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
D
FC Krasny FC Krasny
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
L
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Ryazan FC Ryazan
L
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
L
Znamya Noginsk Znamya Noginsk
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Kvant Kvant
Khimki-M
16 FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh 7 0 0 7 5:19 -14 0 L
FC Ryazan FC Ryazan
23.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
L
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal
L
Kvant Kvant
06.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
L
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
12.09.20 3 : 4 Kaybetmek
Khimki-M Khimki-M
L
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk
20.09.20 5 : 1 Kaybetmek
FC Fakel-M Voronezh FC Fakel-M Voronezh
FC Metallurg Vidnoye
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

PFL,Orta - turnuva, organize eden Rusya. Iştirak eden lig 16 kulüpler. Bugünkü duruma göre madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Khimik-Arsenal - 15 kabul edilen puan, parlak başarılar 4, yenilme 0, beraberlik 3.
Sokol Saratov - 14 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 4, yenilmeler 1, beraberlik 2.
FC Salyut Belgorod - 13 puan, parlak başarılar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca PFL,Orta (Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki müsabakalar - PFL,Orta (Rusya):
Khimki-M - Znamya Noginsk (21.09.2020 07:00)
FC Metallurg Vidnoye - FC Kaluga (21.09.2020 11:00)
FC Krasny - FC Ryazan (26.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında PFL,Orta (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.