Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Rusya

Ulusal Futbol Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Football National League
1 FC Rotor 25 16 4 5 39:20 19 52 W
FC Rotor
03.11.19 2 : 1 Zafer
FC Yenisey Krasnoyarsk
D
FC Rotor
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Chertanovo Moskova
W
FC Khimki
13.11.19 0 : 2 Zafer
FC Rotor
D
FC Rotor
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Krasnodar-2
W
FC Rotor
23.11.19 2 : 0 Zafer
FC Tom Tomsk
2 Torpedo Moskova 25 16 3 6 37:23 14 51 W
Torpedo Moskova
03.11.19 2 : 1 Zafer
FC SKA-Khabarovsk
D
FK Mordoviya Saransk
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Torpedo Moskova
L
Torpedo Moskova
13.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Nizhny Novgorod
L
Torpedo Armavir
17.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Torpedo Moskova
L
Torpedo Moskova
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Luch
3 FC Khimki 25 15 5 5 45:17 28 50 W
FC Khimki
03.11.19 2 : 1 Zafer
T.Telecom Ivanovo
L
FC Yenisey Krasnoyarsk
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Khimki
L
FC Khimki
13.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Rotor
W
FC Khimki
17.11.19 3 : 1 Zafer
FC Chertanovo Moskova
D
FC Krasnodar-2
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Khimki
4 FC Chertanovo Moskova 25 13 9 3 32:18 14 48 W
FC Chertanovo Moskova
03.11.19 4 : 0 Zafer
FC Fakel Voronezh
D
FC Rotor
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Chertanovo Moskova
W
FC Chertanovo Moskova
13.11.19 3 : 1 Zafer
FC Baltika Kaliningrad
L
FC Khimki
17.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Chertanovo Moskova
W
FC Chertanovo Moskova
23.11.19 1 : 0 Zafer
FC SKA-Khabarovsk
5 FC Neftekhimik Nizhnekamsk 25 13 7 5 35:22 13 46 W
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
03.11.19 2 : 1 Zafer
Torpedo Armavir
W
FC Luch
08.11.19 0 : 2 Zafer
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Avangard Kursk
W
T.Telecom Ivanovo
17.11.19 1 : 2 Zafer
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
W
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
23.11.19 1 : 0 Zafer
FC Yenisey Krasnoyarsk
6 FC Shinnik Yaroslavl 25 11 7 7 40:33 7 40 L
FC Shinnik Yaroslavl
03.11.19 1 : 3 Kaybetmek
FC Nizhny Novgorod
W
Torpedo Armavir
09.11.19 0 : 1 Zafer
FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Shinnik Yaroslavl
13.11.19 3 : 1 Zafer
FC Luch
D
FC Avangard Kursk
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Shinnik Yaroslavl
23.11.19 3 : 0 Zafer
T.Telecom Ivanovo
7 FC Baltika Kaliningrad 25 11 6 8 32:23 9 39 L
Chayka Peschanokopskoye
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Baltika Kaliningrad
W
FC Baltika Kaliningrad
09.11.19 3 : 0 Zafer
FC Fakel Voronezh
L
FC Chertanovo Moskova
13.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Baltika Kaliningrad
W
FC Baltika Kaliningrad
17.11.19 1 : 0 Zafer
FC SKA-Khabarovsk
L
FC Baltika Kaliningrad
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FK Mordoviya Saransk
8 FC SKA-Khabarovsk 25 10 7 8 37:28 9 37 L
Torpedo Moskova
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC SKA-Khabarovsk
W
FC SKA-Khabarovsk
09.11.19 3 : 2 Zafer
Chayka Peschanokopskoye
W
FC Fakel Voronezh
13.11.19 0 : 2 Zafer
FC SKA-Khabarovsk
L
FC Baltika Kaliningrad
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC SKA-Khabarovsk
L
FC Chertanovo Moskova
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC SKA-Khabarovsk
9 Chayka Peschanokopskoye 25 10 6 9 29:27 2 36 W
Chayka Peschanokopskoye
03.11.19 1 : 0 Zafer
FC Baltika Kaliningrad
L
FC SKA-Khabarovsk
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Chayka Peschanokopskoye
W
Chayka Peschanokopskoye
13.11.19 3 : 1 Zafer
FK Mordoviya Saransk
W
FC Nizhny Novgorod
17.11.19 1 : 2 Zafer
Chayka Peschanokopskoye
W
Chayka Peschanokopskoye
23.11.19 1 : 0 Zafer
Torpedo Armavir
10 FC Tom Tomsk 25 9 9 7 30:22 8 36 W
FC Tom Tomsk
03.11.19 4 : 0 Zafer
FC Luch
L
FC Avangard Kursk
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
FC Tom Tomsk
W
T.Telecom Ivanovo
13.11.19 0 : 2 Zafer
FC Tom Tomsk
L
FC Yenisey Krasnoyarsk
17.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Tom Tomsk
L
FC Rotor
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FC Tom Tomsk
11 FC Nizhny Novgorod 25 9 8 8 28:27 1 35 W
FC Shinnik Yaroslavl
03.11.19 1 : 3 Zafer
FC Nizhny Novgorod
D
FC Nizhny Novgorod
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak-2 Moskova
W
Torpedo Moskova
13.11.19 0 : 2 Zafer
FC Nizhny Novgorod
L
FC Nizhny Novgorod
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Chayka Peschanokopskoye
W
FC Fakel Voronezh
23.11.19 0 : 2 Zafer
FC Nizhny Novgorod
12 FC Krasnodar-2 25 6 10 9 30:30 -4 28 W
FC Krasnodar-2
04.11.19 1 : 0 Zafer
FC Avangard Kursk
L
T.Telecom Ivanovo
09.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Krasnodar-2
W
FC Krasnodar-2
13.11.19 4 : 0 Zafer
FC Yenisey Krasnoyarsk
D
FC Rotor
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
FC Krasnodar-2
D
FC Krasnodar-2
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Khimki
13 Torpedo Armavir 25 6 9 10 22:27 -5 27 L
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Torpedo Armavir
L
Torpedo Armavir
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Spartak-2 Moskova
13.11.19 1 : 3 Zafer
Torpedo Armavir
W
Torpedo Armavir
17.11.19 2 : 1 Zafer
Torpedo Moskova
L
Chayka Peschanokopskoye
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Torpedo Armavir
14 FC Avangard Kursk 25 5 12 8 26:36 -10 27 L
FC Krasnodar-2
04.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Avangard Kursk
W
FC Avangard Kursk
09.11.19 3 : 2 Zafer
FC Tom Tomsk
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Avangard Kursk
D
FC Avangard Kursk
17.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Shinnik Yaroslavl
D
FC Spartak-2 Moskova
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Avangard Kursk
15 FC Luch 25 6 8 11 27:38 -11 26 L
FC Tom Tomsk
03.11.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Luch
L
FC Luch
08.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
L
FC Shinnik Yaroslavl
13.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FC Luch
W
FC Spartak-2 Moskova
17.11.19 0 : 2 Zafer
FC Luch
W
Torpedo Moskova
23.11.19 0 : 2 Zafer
FC Luch
16 FC Spartak-2 Moskova 25 6 7 12 37:43 -6 25 W
FC Spartak-2 Moskova
03.11.19 2 : 0 Zafer
FK Mordoviya Saransk
D
FC Nizhny Novgorod
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
FC Spartak-2 Moskova
L
FC Spartak-2 Moskova
13.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Torpedo Armavir
L
FC Spartak-2 Moskova
17.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Luch
D
FC Spartak-2 Moskova
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Avangard Kursk
17 FC Yenisey Krasnoyarsk 25 6 7 12 21:37 -16 25 L
FC Rotor
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
FC Yenisey Krasnoyarsk
W
FC Yenisey Krasnoyarsk
09.11.19 1 : 0 Zafer
FC Khimki
L
FC Krasnodar-2
13.11.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Yenisey Krasnoyarsk
W
FC Yenisey Krasnoyarsk
17.11.19 3 : 0 Zafer
FC Tom Tomsk
L
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
FC Yenisey Krasnoyarsk
18 FK Mordoviya Saransk 25 4 7 14 19:38 -19 19 L
FC Spartak-2 Moskova
03.11.19 2 : 0 Kaybetmek
FK Mordoviya Saransk
D
FK Mordoviya Saransk
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Torpedo Moskova
L
Chayka Peschanokopskoye
13.11.19 3 : 1 Kaybetmek
FK Mordoviya Saransk
D
FK Mordoviya Saransk
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Fakel Voronezh
W
FC Baltika Kaliningrad
23.11.19 0 : 2 Zafer
FK Mordoviya Saransk
19 T.Telecom Ivanovo 25 5 2 18 24:51 -27 17 L
FC Khimki
03.11.19 2 : 1 Kaybetmek
T.Telecom Ivanovo
W
T.Telecom Ivanovo
09.11.19 1 : 0 Zafer
FC Krasnodar-2
L
T.Telecom Ivanovo
13.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Tom Tomsk
L
T.Telecom Ivanovo
17.11.19 1 : 2 Kaybetmek
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
L
FC Shinnik Yaroslavl
23.11.19 3 : 0 Kaybetmek
T.Telecom Ivanovo
20 FC Fakel Voronezh 25 3 7 15 13:43 -30 16 L
FC Chertanovo Moskova
03.11.19 4 : 0 Kaybetmek
FC Fakel Voronezh
L
FC Baltika Kaliningrad
09.11.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Fakel Voronezh
L
FC Fakel Voronezh
13.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC SKA-Khabarovsk
D
FK Mordoviya Saransk
17.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Fakel Voronezh
L
FC Fakel Voronezh
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
FC Nizhny Novgorod
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Futbol Ligi - turnuva, düzenleyen Rusya. Iştirak eden şampiyona 20 katılan takımlar. Şu anda favoriler turnuva. Bunlar:
FC Rotor - 52 sayı, parlak başarılar 16, yenilme 5, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Torpedo Moskova - 51 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 16, kaybedilen oyunlar 6, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.
FC Khimki - 50 puan, kazanılan yarışmalar 15, yenilmeler 5, beraberlik 5.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Futbol Ligi (Rusya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Ulusal Futbol Ligi (Rusya):
FK Mordoviya Saransk - FC SKA-Khabarovsk (09.03.2020 06:00)
FC Nizhny Novgorod - FC Baltika Kaliningrad (09.03.2020 06:00)
Torpedo Armavir - FC Fakel Voronezh (09.03.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Futbol Ligi (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.