Ulusal Futbol Ligi
Rusya

Ulusal Futbol Ligi

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Football National League
1 Orenburg Orenburg 12 8 4 0 18:6 12 28 W
Orenburg Orenburg
09.09.20 3 : 0 Zafer
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
13.09.20 1 : 2 Zafer
Orenburg Orenburg
D
Orenburg Orenburg
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
D
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Orenburg Orenburg
D
Orenburg Orenburg
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
Veles Moskova
2 FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod 12 8 1 3 16:7 9 25 W
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
09.09.20 1 : 0 Zafer
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
W
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
13.09.20 0 : 1 Zafer
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
W
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
19.09.20 3 : 0 Zafer
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
23.09.20 0 : 2 Zafer
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
W
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
27.09.20 3 : 0 Zafer
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
FC Krasnodar II
3 Veles Moskova Veles Moskova 12 7 3 2 17:14 3 24 D
Veles Moskova Veles Moskova
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
W
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
13.09.20 1 : 2 Zafer
Veles Moskova Veles Moskova
L
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Veles Moskova Veles Moskova
W
Veles Moskova Veles Moskova
23.09.20 1 : 0 Zafer
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
W
Chaika Chaika
27.09.20 0 : 2 Zafer
Veles Moskova Veles Moskova
Orenburg
4 Krylia Sovetov Krylia Sovetov 12 7 2 3 25:8 17 23 W
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
09.09.20 0 : 1 Zafer
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
W
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
13.09.20 2 : 0 Zafer
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
W
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
19.09.20 0 : 4 Zafer
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
W
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
23.09.20 7 : 0 Zafer
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
FC Alania Vladikavkaz
5 FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz 12 7 2 3 22:12 10 23 W
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
09.09.20 0 : 2 Zafer
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
W
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
12.09.20 3 : 0 Zafer
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
W
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
23.09.20 2 : 1 Zafer
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
W
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
27.09.20 3 : 1 Zafer
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
Krylia Sovetov
6 FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II 11 7 1 3 17:10 7 22 L
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
09.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
W
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13.09.20 0 : 1 Zafer
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
W
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
19.09.20 2 : 1 Zafer
Veles Moskova Veles Moskova
L
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
23.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
W
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
27.09.20 1 : 0 Zafer
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
FC Tekstilshchik Ivanovo
7 FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk 11 5 4 2 13:4 9 19 W
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
05.09.20 1 : 0 Zafer
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
L
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
W
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
23.09.20 4 : 0 Zafer
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
D
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
FC Volgar Astrakhan
8 FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad 12 5 4 3 13:9 4 19 W
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
09.09.20 0 : 2 Zafer
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
L
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Veles Moskova Veles Moskova
D
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
L
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Chaika Chaika
D
Orenburg Orenburg
27.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
FC Yenisey Krasnoyarsk
9 Chaika Chaika 12 5 3 4 12:15 -3 18 L
Chaika Chaika
09.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
W
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
13.09.20 0 : 2 Zafer
Chaika Chaika
W
Chaika Chaika
19.09.20 2 : 1 Zafer
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
W
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
23.09.20 0 : 1 Zafer
Chaika Chaika
L
Chaika Chaika
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Veles Moskova Veles Moskova
SKA-Khabarovsk
10 FC Krasnodar II FC Krasnodar II 12 5 3 4 17:17 -1 18 D
Veles Moskova Veles Moskova
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
W
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
13.09.20 4 : 2 Zafer
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
L
Chaika Chaika
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
D
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
Orenburg Orenburg
W
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
27.09.20 0 : 1 Zafer
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
FC Nizhniy Novgorod
11 FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova 11 4 4 3 18:11 7 16 W
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
05.09.20 2 : 4 Zafer
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
W
Chaika Chaika
09.09.20 1 : 2 Zafer
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
L
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Orenburg Orenburg
L
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
23.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
D
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
FC Tom Tomsk
12 FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo 12 4 4 4 12:15 -3 16 W
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
09.09.20 0 : 2 Zafer
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
W
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
13.09.20 2 : 1 Zafer
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
L
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
L
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
23.09.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
L
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
27.09.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
FC Spartak Moskova II
13 SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk 12 5 1 6 14:16 -2 16 W
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
09.09.20 2 : 0 Zafer
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
L
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
D
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
L
Veles Moskova Veles Moskova
23.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
L
FC Spartak Moskova II FC Spartak Moskova II
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
Chaika
14 FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk 10 5 0 5 6:13 -7 15 W
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
30.08.20 1 : 0 Zafer
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
L
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
W
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
19.09.20 1 : 0 Zafer
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
L
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
23.09.20 7 : 0 Kaybetmek
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
L
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
FC Fakel Voronezh
15 FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan 12 4 2 6 13:13 -1 14 L
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
09.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
W
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
13.09.20 1 : 0 Zafer
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
W
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
19.09.20 1 : 3 Zafer
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
D
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
W
FC Dynamo Bryansk FC Dynamo Bryansk
27.09.20 0 : 1 Zafer
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
16 FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk 10 4 2 4 12:14 -2 14 W
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
30.08.20 3 : 1 Zafer
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
D
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
L
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
09.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
L
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
13.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
L
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
27.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Krasnodar II FC Krasnodar II
FC Baltika Kaliningrad
17 FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh 12 3 2 7 8:12 -4 11 W
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
09.09.20 1 : 0 Zafer
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
L
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
W
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
19.09.20 0 : 3 Zafer
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
D
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
L
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
27.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
FC Dynamo Bryansk
18 FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl 11 2 3 6 8:15 -7 9 D
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Chaika Chaika
L
Orenburg Orenburg
09.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
W
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
13.09.20 3 : 0 Zafer
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
L
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
D
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
FC İrtiş Omsk
19 Akron Tolyatti Akron Tolyatti 11 2 2 7 4:13 -9 8 L
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Veles Moskova Veles Moskova
L
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
09.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
L
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Chaika Chaika
D
Orenburg Orenburg
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
L
FC Nizhniy Novgorod FC Nizhniy Novgorod
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Akron Tolyatti Akron Tolyatti
FC Chertanovo Moskova
20 FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova 12 2 2 8 6:17 -11 8 L
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
09.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
L
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
L
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
19.09.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
D
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
D
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Torpedo Moskova FC Torpedo Moskova
Akron Tolyatti
21 FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk 12 1 2 9 6:23 -17 5 L
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
09.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
L
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
13.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
L
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
19.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
D
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
23.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
W
FC İrtiş Omsk FC İrtiş Omsk
27.09.20 1 : 0 Zafer
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
FC Shinnik Yaroslavl
22 FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk 11 0 3 8 3:16 -13 3 L
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
L
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
09.09.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
L
Krylia Sovetov Krylia Sovetov
13.09.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
L
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
D
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
23.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Tom Tomsk FC Tom Tomsk
FC Torpedo Moskova
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ulusal Futbol Ligi - şampiyona, organize eden Rusya. Katılan şampiyona 22 takımlar. Bugünkü duruma göre liderler yarışmalar. Bunlar:
Orenburg - 28 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 8, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
FC Nizhniy Novgorod - 25 kabul edilen puan, yengi 8, yenilmeler 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Veles Moskova - 24 kabul edilen puan, yengi 7, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ulusal Futbol Ligi (Rusya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken yarışmalar - Ulusal Futbol Ligi (Rusya):
SKA-Khabarovsk - Chaika (04.10.2020 03:00)
Akron Tolyatti - FC Chertanovo Moskova (04.10.2020 07:00)
Veles Moskova - Orenburg (04.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ulusal Futbol Ligi (Rusya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.