Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
01
Romanya

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga I
1 FC CFR 1907 Cluj 26 15 7 4 51:16 35 52 D
Gaz Metan Medias
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
D
FC CFR 1907 Cluj
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta
W
Universitatea Craiova 1948 CS
23.02.20 0 : 2 Zafer
FC CFR 1907 Cluj
W
FC CFR 1907 Cluj
02.03.20 2 : 1 Zafer
FC Astra Ploieşti
D
Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
2 Universitatea Craiova 1948 CS 26 14 4 8 41:28 13 46 W
FC Viitorul Constanta
09.02.20 1 : 2 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
W
CSM Politehnica Iasi
15.02.20 2 : 5 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
L
Universitatea Craiova 1948 CS
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC CFR 1907 Cluj
W
Universitatea Craiova 1948 CS
01.03.20 2 : 1 Zafer
Gaz Metan Medias
L
Fotbal Club FCSB
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
3 FC Botosani 26 12 9 5 36:30 6 45 W
FC Botosani
10.02.20 2 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt
W
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.02.20 0 : 1 Zafer
FC Botosani
W
FC Botosani
24.02.20 2 : 1 Zafer
CSM Politehnica Iasi
D
FC Botosani
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Fotbal Club FCSB
L
FC Astra Ploieşti
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Botosani
4 Fotbal Club FCSB 26 13 5 8 37:29 8 44 D
Fotbal Club FCSB
10.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
L
FC Dinamo Bükreş 1948
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chindia Targoviste
D
FC Botosani
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Fotbal Club FCSB
W
Fotbal Club FCSB
08.03.20 4 : 1 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
5 Gaz Metan Medias 26 12 7 7 34:30 4 43 D
Gaz Metan Medias
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
W
ACS FC Academia Clinceni
15.02.20 2 : 3 Zafer
Gaz Metan Medias
W
Gaz Metan Medias
23.02.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
L
Universitatea Craiova 1948 CS
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Gaz Metan Medias
D
Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
6 FC Astra Ploieşti 26 13 6 7 38:29 9 42 L
FC Astra Ploieşti
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste
D
AFC Hermannstadt
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Astra Ploieşti
D
FC Astra Ploieşti
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
FC CFR 1907 Cluj
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Astra Ploieşti
W
FC Astra Ploieşti
06.03.20 1 : 0 Zafer
FC Botosani
7 FC Viitorul Constanta 26 11 7 8 44:29 15 40 L
FC Viitorul Constanta
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
D
FC CFR 1907 Cluj
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta
D
FC Viitorul Constanta
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
D
FC Viitorul Constanta
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari
W
ACS FC Academia Clinceni
07.03.20 2 : 3 Zafer
FC Viitorul Constanta
8 FC Dinamo Bükreş 1948 26 10 4 12 37:41 -4 34 L
FC Voluntari
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
W
FC Dinamo Bükreş 1948
16.02.20 2 : 1 Zafer
Fotbal Club FCSB
L
Gaz Metan Medias
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
L
FC Dinamo Bükreş 1948
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni
L
CSM Politehnica Iasi
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
9 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 26 7 12 7 30:26 4 33 W
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
09.02.20 1 : 0 Zafer
CSM Politehnica Iasi
L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Botosani
D
FC Astra Ploieşti
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi
D
FC Chindia Targoviste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
10 AFC Hermannstadt 26 5 10 11 26:44 -18 25 L
FC Botosani
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt
D
AFC Hermannstadt
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Astra Ploieşti
L
FC Voluntari
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AFC Hermannstadt
W
AFC Hermannstadt
02.03.20 1 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste
D
FC Voluntari
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Hermannstadt
11 FC Chindia Targoviste 26 6 7 13 29:47 -18 25 W
FC Astra Ploieşti
07.02.20 1 : 2 Zafer
FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Voluntari
D
Fotbal Club FCSB
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chindia Targoviste
L
AFC Hermannstadt
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste
D
FC Chindia Targoviste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
12 CSM Politehnica Iasi 26 5 7 14 26:40 -14 22 L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi
L
CSM Politehnica Iasi
15.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
L
FC Botosani
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi
W
CSM Politehnica Iasi
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
13 ACS FC Academia Clinceni 26 4 10 12 30:47 -17 22 D
Fotbal Club FCSB
10.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
L
ACS FC Academia Clinceni
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Gaz Metan Medias
D
FC Viitorul Constanta
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
W
FC Dinamo Bükreş 1948
28.02.20 0 : 1 Zafer
ACS FC Academia Clinceni
L
ACS FC Academia Clinceni
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Viitorul Constanta
14 FC Voluntari 26 5 5 16 22:45 -23 20 W
FC Voluntari
09.02.20 2 : 1 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
W
FC Chindia Targoviste
14.02.20 1 : 2 Zafer
FC Voluntari
W
FC Voluntari
22.02.20 2 : 0 Zafer
AFC Hermannstadt
D
FC Viitorul Constanta
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari
D
FC Voluntari
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Hermannstadt
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga I
1 FC CFR 1907 Cluj 2 1 1 0 2:1 1 30 D
Gaz Metan Medias
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
D
FC CFR 1907 Cluj
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta
W
Universitatea Craiova 1948 CS
23.02.20 0 : 2 Zafer
FC CFR 1907 Cluj
W
FC CFR 1907 Cluj
02.03.20 2 : 1 Zafer
FC Astra Ploieşti
D
Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
2 Fotbal Club FCSB 2 1 1 0 6:3 3 26 D
Fotbal Club FCSB
10.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
L
FC Dinamo Bükreş 1948
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chindia Targoviste
D
FC Botosani
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Fotbal Club FCSB
W
Fotbal Club FCSB
08.03.20 4 : 1 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
3 Universitatea Craiova 1948 CS 2 1 0 1 3:5 -2 26 W
FC Viitorul Constanta
09.02.20 1 : 2 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
W
CSM Politehnica Iasi
15.02.20 2 : 5 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS
L
Universitatea Craiova 1948 CS
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
FC CFR 1907 Cluj
W
Universitatea Craiova 1948 CS
01.03.20 2 : 1 Zafer
Gaz Metan Medias
L
Fotbal Club FCSB
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
4 FC Astra Ploieşti 2 1 0 1 2:2 -1 24 L
FC Astra Ploieşti
07.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste
D
AFC Hermannstadt
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Astra Ploieşti
D
FC Astra Ploieşti
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
FC CFR 1907 Cluj
02.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Astra Ploieşti
W
FC Astra Ploieşti
06.03.20 1 : 0 Zafer
FC Botosani
5 FC Botosani 2 0 1 1 2:3 -1 24 W
FC Botosani
10.02.20 2 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt
W
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.02.20 0 : 1 Zafer
FC Botosani
W
FC Botosani
24.02.20 2 : 1 Zafer
CSM Politehnica Iasi
D
FC Botosani
29.02.20 2 : 2 Beraberlik
Fotbal Club FCSB
L
FC Astra Ploieşti
06.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Botosani
6 Gaz Metan Medias 2 0 1 1 1:2 -1 23 D
Gaz Metan Medias
08.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
W
ACS FC Academia Clinceni
15.02.20 2 : 3 Zafer
Gaz Metan Medias
W
Gaz Metan Medias
23.02.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
L
Universitatea Craiova 1948 CS
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Gaz Metan Medias
D
Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj
Champions League Qualification
Europa League Qualification
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga I
1 FC Viitorul Constanta 2 1 1 0 3:2 1 24 L
FC Viitorul Constanta
09.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
D
FC CFR 1907 Cluj
14.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta
D
FC Viitorul Constanta
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
D
FC Viitorul Constanta
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari
W
ACS FC Academia Clinceni
07.03.20 2 : 3 Zafer
FC Viitorul Constanta
2 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2 0 2 0 2:2 0 19 W
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
09.02.20 1 : 0 Zafer
CSM Politehnica Iasi
L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Botosani
D
FC Astra Ploieşti
23.02.20 2 : 2 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi
D
FC Chindia Targoviste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
3 AFC Hermannstadt 2 1 1 0 2:1 1 17 L
FC Botosani
10.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt
D
AFC Hermannstadt
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
FC Astra Ploieşti
L
FC Voluntari
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AFC Hermannstadt
W
AFC Hermannstadt
02.03.20 1 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste
D
FC Voluntari
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Hermannstadt
4 FC Dinamo Bükreş 1948 2 0 0 2 0:2 -2 17 L
FC Voluntari
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
W
FC Dinamo Bükreş 1948
16.02.20 2 : 1 Zafer
Fotbal Club FCSB
L
Gaz Metan Medias
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
L
FC Dinamo Bükreş 1948
28.02.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni
L
CSM Politehnica Iasi
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948
5 CSM Politehnica Iasi 2 1 1 0 2:1 1 15 L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi
L
CSM Politehnica Iasi
15.02.20 2 : 5 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS
L
FC Botosani
24.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi
W
CSM Politehnica Iasi
07.03.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
6 ACS FC Academia Clinceni 2 1 0 1 3:3 1 14 D
Fotbal Club FCSB
10.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
L
ACS FC Academia Clinceni
15.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Gaz Metan Medias
D
FC Viitorul Constanta
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni
W
FC Dinamo Bükreş 1948
28.02.20 0 : 1 Zafer
ACS FC Academia Clinceni
L
ACS FC Academia Clinceni
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Viitorul Constanta
7 FC Chindia Targoviste 2 0 1 1 1:2 -1 14 W
FC Astra Ploieşti
07.02.20 1 : 2 Zafer
FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste
14.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Voluntari
D
Fotbal Club FCSB
22.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC Chindia Targoviste
L
AFC Hermannstadt
02.03.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste
D
FC Chindia Targoviste
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
8 FC Voluntari 2 0 2 0 1:1 0 12 W
FC Voluntari
09.02.20 2 : 1 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948
W
FC Chindia Targoviste
14.02.20 1 : 2 Zafer
FC Voluntari
W
FC Voluntari
22.02.20 2 : 0 Zafer
AFC Hermannstadt
D
FC Viitorul Constanta
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari
D
FC Voluntari
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Hermannstadt
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - şampiyona, organize eden Romanya.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Romanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Birinci Lig (Romanya):
FC CFR 1907 Cluj - Universitatea Craiova 1948 CS (04.04.2020 10:00)
Gaz Metan Medias - FC Botosani (04.04.2020 10:00)
FC Astra Ploieşti - Fotbal Club FCSB (04.04.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.