Birinci Lig
Romanya

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 1
1 U Craiova 1948 U Craiova 1948 4 4 0 0 9:2 7 12 W
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22.08.20 0 : 1 Zafer
U Craiova 1948 U Craiova 1948
W
U Craiova 1948 U Craiova 1948
30.08.20 2 : 0 Zafer
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
W
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
14.09.20 1 : 4 Zafer
U Craiova 1948 U Craiova 1948
W
U Craiova 1948 U Craiova 1948
19.09.20 2 : 1 Zafer
FC Voluntari FC Voluntari
SCM Argesul Pitesti
2 CFR Cluj CFR Cluj 4 3 1 0 5:1 4 10 W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
23.08.20 1 : 2 Zafer
CFR Cluj CFR Cluj
D
CFR Cluj CFR Cluj
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
W
CFR Cluj CFR Cluj
13.09.20 1 : 0 Zafer
Hermannstadt Hermannstadt
W
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
18.09.20 0 : 2 Zafer
CFR Cluj CFR Cluj
Chindia Targoviste
3 FC Botoșani FC Botoșani 3 2 1 0 8:3 5 7 W
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
21.08.20 2 : 3 Zafer
FC Botoșani FC Botoșani
W
FC Botoșani FC Botoșani
30.08.20 4 : 0 Zafer
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
D
FC Dinamo București FC Dinamo București
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botoșani FC Botoșani
ACS FC Academia Clinceni
4 FC Voluntari FC Voluntari 4 2 1 1 5:4 1 7 W
FC Voluntari FC Voluntari
24.08.20 2 : 1 Zafer
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari FC Voluntari
W
FC Voluntari FC Voluntari
12.09.20 2 : 1 Zafer
FC Steaua București FC Steaua București
L
U Craiova 1948 U Craiova 1948
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
5 FC Steaua București FC Steaua București 3 2 0 1 7:2 5 6 W
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
22.08.20 0 : 3 Zafer
FC Steaua București FC Steaua București
W
FC Steaua București FC Steaua București
30.08.20 3 : 0 Zafer
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
L
FC Voluntari FC Voluntari
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Steaua București FC Steaua București
SCM Argesul Pitesti
6 CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș 3 2 0 1 7:3 4 6 L
FC Voluntari FC Voluntari
24.08.20 2 : 1 Kaybetmek
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
W
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
28.08.20 2 : 0 Zafer
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
12.09.20 1 : 4 Zafer
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
FC Dinamo București
7 Hermannstadt Hermannstadt 4 1 2 1 6:5 1 5 D
FC Dinamo București FC Dinamo București
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hermannstadt Hermannstadt
D
Hermannstadt Hermannstadt
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
L
CFR Cluj CFR Cluj
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Hermannstadt Hermannstadt
W
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
18.09.20 1 : 3 Zafer
Hermannstadt Hermannstadt
FC Botoșani
8 Chindia Targoviste Chindia Targoviste 4 1 1 2 2:4 -2 4 L
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
23.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
W
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
31.08.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo București FC Dinamo București
D
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
L
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
18.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Hermannstadt Hermannstadt
CFR Cluj
9 ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna 3 0 3 0 2:2 0 3 D
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
28.08.20 0 : 0 Beraberlik
FC Voluntari FC Voluntari
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
Politehnica Iasi
10 ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe 4 0 3 1 3:4 -1 3 L
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
U Craiova 1948 U Craiova 1948
D
CFR Cluj CFR Cluj
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
D
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
D
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
FC Voluntari
11 Politehnica Iasi Politehnica Iasi 3 1 0 2 2:8 -6 3 W
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
23.08.20 1 : 0 Zafer
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
L
FC Botoșani FC Botoșani
30.08.20 4 : 0 Kaybetmek
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
L
Politehnica Iasi Politehnica Iasi
12.09.20 1 : 4 Kaybetmek
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
ACS UTA Batrana Doamna
12 ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni 3 0 2 1 3:4 -1 2 L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
CFR Cluj CFR Cluj
D
Hermannstadt Hermannstadt
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
D
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
FC Botoșani
13 FC Dinamo București FC Dinamo București 3 0 2 1 2:3 -1 2 D
FC Dinamo București FC Dinamo București
24.08.20 1 : 1 Beraberlik
Hermannstadt Hermannstadt
L
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
31.08.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo București FC Dinamo București
D
FC Dinamo București FC Dinamo București
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botoșani FC Botoșani
CS Gaz Metan Mediaș
14 FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța 4 0 2 2 3:9 -6 2 D
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
22.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
L
FC Steaua București FC Steaua București
30.08.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
L
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
14.09.20 1 : 4 Kaybetmek
U Craiova 1948 U Craiova 1948
D
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
FC Viitorul Constanța FC Viitorul Constanța
FC Astra Giurgiu
15 SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti 3 0 1 2 3:6 -3 1 L
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
21.08.20 2 : 3 Kaybetmek
FC Botoșani FC Botoșani
L
CS Gaz Metan Mediaș CS Gaz Metan Mediaș
28.08.20 2 : 0 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
11.09.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
FC Steaua București
16 FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu 4 0 1 3 2:9 -7 1 L
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
22.08.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Steaua București FC Steaua București
L
U Craiova 1948 U Craiova 1948
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
D
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
L
FC Astra Giurgiu FC Astra Giurgiu
18.09.20 0 : 2 Kaybetmek
CFR Cluj CFR Cluj
FC Viitorul Constanța
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - şampiyona, organize eden Romanya. Kayıt yaptıran lig 16 futbol kulüpleri. Bugünkü duruma göre liderler yarışmalar. Bunlar:
U Craiova 1948 - 12 puan, kazanılan maçlar 4, kaybedilen oyunlar 0, beraberlik 0.
CFR Cluj - 10 madde, kazanılan yarışmalar 3, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
FC Botoșani - 7 madde, parlak başarılar 2, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Romanya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken müsabakalar - Birinci Lig (Romanya):
FC Botoșani - ACS FC Academia Clinceni (20.09.2020 09:30)
ACS UTA Batrana Doamna - Politehnica Iasi (20.09.2020 11:45)
FC Steaua București - SCM Argesul Pitesti (20.09.2020 14:30)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.