Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
13
Birinci Lig
Romanya

Birinci Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Championship round
1 Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS 7 6 0 1 14:11 3 41 W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
19.06.20 2 : 1 Zafer
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
23.06.20 2 : 1 Zafer
FC Botosani FC Botosani
W
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
28.06.20 2 : 3 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
W
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
03.07.20 1 : 2 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
12.07.20 2 : 1 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
FC Botosani
2 FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj 6 3 2 1 9:6 3 37 D
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
W
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
14.06.20 1 : 0 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
W
FC Botosani FC Botosani
20.06.20 0 : 2 Zafer
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
L
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova 1948 CS
3 FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti 7 2 3 2 8:8 -1 30 D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
15.06.20 0 : 0 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
19.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
W
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
29.06.20 3 : 2 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
D
FC Botosani FC Botosani
10.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
Gaz Metan Medias
4 FC Botosani FC Botosani 7 1 3 3 6:8 -2 29 L
FC Botosani FC Botosani
20.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
23.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Botosani FC Botosani
W
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
26.06.20 0 : 2 Zafer
FC Botosani FC Botosani
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botosani FC Botosani
D
FC Botosani FC Botosani
10.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
Universitatea Craiova 1948 CS
5 Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB 7 1 3 3 12:12 1 28 L
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
14.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
29.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botosani FC Botosani
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
12.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
FC CFR 1907 Cluj
6 Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias 6 0 3 3 4:8 -4 25 D
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
15.06.20 0 : 0 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
26.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Botosani FC Botosani
L
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
03.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
FC CFR 1907 Cluj
Champions League Qualification
Europa League Qualification
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 1
1 FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj 26 15 7 4 51:16 35 52 D
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
W
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
14.06.20 1 : 0 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
W
FC Botosani FC Botosani
20.06.20 0 : 2 Zafer
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
L
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
28.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Universitatea Craiova 1948 CS
2 Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS 26 14 4 8 41:28 13 46 W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
19.06.20 2 : 1 Zafer
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
23.06.20 2 : 1 Zafer
FC Botosani FC Botosani
W
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
28.06.20 2 : 3 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
W
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
03.07.20 1 : 2 Zafer
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
W
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
12.07.20 2 : 1 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
FC Botosani
3 FC Botosani FC Botosani 26 12 9 5 36:30 6 45 L
FC Botosani FC Botosani
20.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
23.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Botosani FC Botosani
W
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
26.06.20 0 : 2 Zafer
FC Botosani FC Botosani
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botosani FC Botosani
D
FC Botosani FC Botosani
10.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
Universitatea Craiova 1948 CS
4 Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB 26 13 5 8 37:29 8 44 L
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
14.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
29.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
04.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Botosani FC Botosani
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
12.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
FC CFR 1907 Cluj
5 Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias 26 12 7 7 34:30 4 43 D
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
15.06.20 0 : 0 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
D
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
21.06.20 2 : 2 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
26.06.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Botosani FC Botosani
L
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
03.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
FC CFR 1907 Cluj
6 FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti 26 13 6 7 38:29 9 42 D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
15.06.20 0 : 0 Beraberlik
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
L
Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948 CS
19.06.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
W
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
29.06.20 3 : 2 Zafer
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
D
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
05.07.20 2 : 2 Beraberlik
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
D
FC Botosani FC Botosani
10.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Astra Ploieşti FC Astra Ploieşti
Gaz Metan Medias
7 FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta 26 11 7 8 44:29 15 40 W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
22.06.20 4 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
02.07.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
D
FC Voluntari FC Voluntari
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
11.07.20 5 : 0 Zafer
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
CSM Politehnica Iasi
8 FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948 26 10 4 12 37:41 -4 34 L
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
21.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
28.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
05.07.20 1 : 3 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
D
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
12.07.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
FC Chindia Targoviste
9 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 26 7 12 7 30:26 4 33 L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.06.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
W
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
21.06.20 1 : 3 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
W
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
09.07.20 0 : 3 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
FC Chindia Targoviste
10 AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt 26 5 10 11 26:44 -18 25 L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
22.06.20 4 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
L
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
26.06.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
W
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
30.06.20 2 : 3 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
06.07.20 0 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
W
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
11.07.20 2 : 1 Zafer
FC Voluntari FC Voluntari
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
11 FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste 26 6 7 13 29:47 -18 25 W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
17.06.20 2 : 1 Zafer
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
22.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
L
FC Voluntari FC Voluntari
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
06.07.20 0 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
12 CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi 26 5 7 14 26:40 -14 22 L
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
18.06.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
L
FC Voluntari FC Voluntari
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
27.06.20 0 : 2 Zafer
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
L
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
30.06.20 2 : 3 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
D
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
12.07.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
FC Viitorul Constanta
13 ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni 26 4 10 12 30:47 -17 22 W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
22.06.20 1 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
W
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
26.06.20 0 : 1 Zafer
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
01.07.20 1 : 0 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
05.07.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
11.07.20 5 : 0 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
FC Voluntari
14 FC Voluntari FC Voluntari 26 5 5 16 22:45 -23 20 W
FC Voluntari FC Voluntari
21.06.20 1 : 0 Zafer
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
W
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
28.06.20 0 : 1 Zafer
FC Voluntari FC Voluntari
W
FC Voluntari FC Voluntari
01.07.20 2 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
D
FC Voluntari FC Voluntari
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
ACS FC Academia Clinceni
Championship round
Relegation round
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Relegation round
1 FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta 9 5 3 1 19:9 10 38 W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
22.06.20 4 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
02.07.20 1 : 0 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
D
FC Voluntari FC Voluntari
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
W
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
11.07.20 5 : 0 Zafer
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
CSM Politehnica Iasi
2 FC Voluntari FC Voluntari 9 5 3 1 11:4 7 28 W
FC Voluntari FC Voluntari
21.06.20 1 : 0 Zafer
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
W
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
28.06.20 0 : 1 Zafer
FC Voluntari FC Voluntari
W
FC Voluntari FC Voluntari
01.07.20 2 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
D
FC Voluntari FC Voluntari
06.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
11.07.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
ACS FC Academia Clinceni
3 AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt 8 4 2 2 10:10 -1 27 L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
22.06.20 4 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
L
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
26.06.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
W
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
30.06.20 2 : 3 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
06.07.20 0 : 1 Zafer
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
W
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
11.07.20 2 : 1 Zafer
FC Voluntari FC Voluntari
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
4 ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni 9 5 0 4 8:14 -6 26 W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
22.06.20 1 : 0 Zafer
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
W
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
26.06.20 0 : 1 Zafer
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
01.07.20 1 : 0 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
05.07.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
11.07.20 5 : 0 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
FC Voluntari
5 Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 8 1 4 3 11:13 -2 24 L
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16.06.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
W
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
21.06.20 1 : 3 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
D
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
27.06.20 3 : 3 Beraberlik
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
W
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
09.07.20 0 : 3 Zafer
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
FC Chindia Targoviste
6 CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi 9 3 2 4 11:10 1 22 L
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
18.06.20 0 : 1 Kaybetmek
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
L
FC Voluntari FC Voluntari
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
27.06.20 0 : 2 Zafer
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
L
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
30.06.20 2 : 3 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
D
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
12.07.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
FC Viitorul Constanta
7 FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948 7 1 1 5 5:9 -4 21 L
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
21.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
L
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
28.06.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Voluntari FC Voluntari
L
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
02.07.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
W
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
05.07.20 1 : 3 Zafer
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
D
FC Dinamo Bükreş 1948 FC Dinamo Bükreş 1948
12.07.20 1 : 1 Beraberlik
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
FC Chindia Targoviste
8 FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste 7 1 1 5 3:9 -6 17 W
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
17.06.20 2 : 1 Zafer
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
L
ACS FC Academia Clinceni ACS FC Academia Clinceni
22.06.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
L
FC Voluntari FC Voluntari
01.07.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
L
FC Chindia Targoviste FC Chindia Targoviste
06.07.20 0 : 1 Kaybetmek
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Relegation Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Birinci Lig - şampiyona, düzenleyen Romanya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Birinci Lig (Romanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli maçlar - Birinci Lig (Romanya):
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - FC Chindia Targoviste (13.07.2020 11:00)
FC CFR 1907 Cluj - Gaz Metan Medias (13.07.2020 13:30)
FC Dinamo Bükreş 1948 - FC Chindia Targoviste (16.07.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Birinci Lig (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.