Liga 2
Romanya

Liga 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 2
1 U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA 8 6 2 0 22:9 13 20 W
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
20.09.20 2 : 4 Zafer
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
W
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
29.09.20 2 : 1 Zafer
CSM Slatina CSM Slatina
D
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
W
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
10.10.20 5 : 0 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
W
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
25.10.20 0 : 1 Zafer
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
CS Aerostar Bacau
2 CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti 9 5 4 0 13:5 8 19 D
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
W
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
03.10.20 1 : 2 Zafer
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
D
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Resita FC Resita
W
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
17.10.20 0 : 2 Zafer
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
24.10.20 2 : 1 Zafer
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
FC Dunărea Călărași
3 FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj 9 5 2 2 13:6 7 17 D
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
27.09.20 0 : 0 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
W
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
05.10.20 2 : 0 Zafer
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
12.10.20 1 : 4 Zafer
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
W
CS Mioveni CS Mioveni
26.10.20 0 : 1 Zafer
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
Rapid Bükreş
4 ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara 8 5 2 1 7:3 4 17 D
FC Resita FC Resita
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
W
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
26.09.20 2 : 0 Zafer
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
L
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
W
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
17.10.20 0 : 1 Zafer
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
W
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
24.10.20 1 : 0 Zafer
CSM Slatina CSM Slatina
FC Dunărea Călărași
5 AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele 9 4 3 2 18:11 7 15 W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
26.09.20 3 : 2 Zafer
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
D
CS Mioveni CS Mioveni
06.10.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
12.10.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
W
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
17.10.20 0 : 2 Zafer
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
24.10.20 4 : 1 Zafer
FC Resita FC Resita
Ripensia Timisoara
6 FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia 9 4 2 3 11:10 1 14 W
FC Resita FC Resita
03.10.20 0 : 3 Zafer
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
W
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
10.10.20 2 : 0 Zafer
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
L
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
14.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
W
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
17.10.20 0 : 1 Zafer
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
D
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
Pandurii Targu Jiu
7 FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești 8 4 1 3 15:7 8 13 W
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
21.09.20 1 : 2 Zafer
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
D
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
W
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
18.10.20 1 : 2 Zafer
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
25.10.20 0 : 1 Kaybetmek
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
CSM Slatina
8 FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași 7 4 1 2 11:8 3 13 L
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
W
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
26.09.20 0 : 1 Zafer
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
W
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
03.10.20 3 : 2 Zafer
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
L
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
D
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
ASU Poli Timisoara
9 Rapid Bükreş Rapid Bükreş 7 4 1 2 14:12 2 13 W
CSM Slatina CSM Slatina
12.09.20 0 : 3 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
19.09.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
L
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
W
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.10.20 4 : 2 Zafer
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
10.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
CS Mioveni
10 FC Farul Constanța FC Farul Constanța 8 4 1 3 11:10 1 13 D
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
L
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
14.10.20 0 : 2 Zafer
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
L
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
W
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
24.10.20 1 : 2 Zafer
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
CS Mioveni
11 CS Mioveni CS Mioveni 8 2 4 2 3:3 1 10 L
CS Mioveni CS Mioveni
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
26.09.20 1 : 2 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
D
CS Mioveni CS Mioveni
06.10.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
W
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
10.10.20 0 : 1 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
L
CS Mioveni CS Mioveni
26.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
Rapid Bükreş
12 CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna 9 2 3 4 15:14 1 9 L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.10.20 4 : 2 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
FC Resita
13 FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău 7 2 3 2 8:7 1 9 W
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
13.09.20 2 : 1 Zafer
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
D
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
19.09.20 2 : 2 Beraberlik
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
L
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Resita FC Resita
L
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
W
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
17.10.20 0 : 2 Zafer
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
CSM Slatina
14 Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara 8 3 0 5 7:17 -10 9 L
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
26.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
W
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
03.10.20 2 : 1 Zafer
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
L
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
10.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
L
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
24.10.20 1 : 2 Zafer
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
AFC Turris Oltul Turnu Magurele
15 FC Resita FC Resita 8 2 2 4 4:13 -9 8 W
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
26.09.20 0 : 1 Zafer
FC Resita FC Resita
L
FC Resita FC Resita
03.10.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
D
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
FC Resita FC Resita
L
FC Resita FC Resita
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
24.10.20 4 : 1 Kaybetmek
FC Resita FC Resita
CS Concordia Chiajna
16 FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc 7 2 1 4 8:9 -1 7 L
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
21.09.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
26.09.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
W
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
03.10.20 2 : 0 Zafer
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
L
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Unirea Slobozia FC Unirea Slobozia
L
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
24.10.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Viitorul Pandurii Targu Jiu
17 Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu 6 2 1 3 10:13 -3 7 W
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
08.09.20 2 : 1 Zafer
CSM Slatina CSM Slatina
W
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
12.09.20 3 : 4 Zafer
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
L
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
20.09.20 2 : 4 Kaybetmek
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
D
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
03.10.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
17.10.20 0 : 1 Kaybetmek
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
FC Unirea Slobozia
18 ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea 8 2 1 5 12:18 -6 7 L
CSM Slatina CSM Slatina
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
W
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
26.09.20 2 : 1 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
03.10.20 3 : 3 Beraberlik
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
L
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
18.10.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
W
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
24.10.20 2 : 3 Zafer
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
ASU Poli Timisoara
19 CSM Slatina CSM Slatina 7 2 0 5 6:10 -4 6 L
CSM Slatina CSM Slatina
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
W
CSM Slatina CSM Slatina
19.09.20 2 : 0 Zafer
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
L
U Craiova 1948 SA U Craiova 1948 SA
29.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CSM Slatina CSM Slatina
W
CSM Slatina CSM Slatina
17.10.20 2 : 1 Zafer
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
L
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
CSM Slatina CSM Slatina
FC Petrolul Ploiești
20 CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau 8 1 0 7 8:15 -7 3 L
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
W
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
26.09.20 3 : 2 Zafer
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
03.10.20 3 : 2 Kaybetmek
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
L
CSM Slatina CSM Slatina
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
L
CS Aerostar Bacau CS Aerostar Bacau
24.10.20 2 : 3 Kaybetmek
ASF Comuna Recea ASF Comuna Recea
U Craiova 1948 SA
21 Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu 8 1 0 7 5:21 -16 3 L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
19.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
L
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
L
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
05.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
W
FC Resita FC Resita
17.10.20 1 : 2 Zafer
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
L
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Championship round
Relegation round
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Liga 2 - turnuva, düzenleyen Romanya. Katılan turnuva 21 katılan takımlar. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
U Craiova 1948 SA - 20 puan, parlak başarılar 6, skorsuz maçlar 0, beraberlik 2.
CS Metaloglobus Bucureşti - 19 sayı, kazanılan yarışmalar 5, skorsuz yarışmalar 0, beraberlik 4.
FC Universitatea Cluj - 17 puan, kazanılan yarışmalar 5, kaybedilen oyunlar 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga 2 (Romanya) maçları online bulabilirsiniz.

Program sonraki futbol maçları - Liga 2 (Romanya):
ASU Poli Timisoara - FC Dunărea Călărași (28.10.2020 09:00)
Pandurii Targu Jiu - FC Farul Constanța (28.10.2020 09:00)
FC Gloria Buzău - FC Csikszereda Miercurea Ciuc (28.10.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında Liga 2 (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.