Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
03
Liga 2
Romanya

Liga 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 2
1 AFC Uta Arad AFC Uta Arad 22 14 5 3 46:13 33 47 L
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
01.12.19 1 : 0 Kaybetmek
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
W
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
08.12.19 3 : 0 Zafer
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
W
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
24.02.20 0 : 6 Zafer
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
W
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
29.02.20 3 : 0 Zafer
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
D
Farul Constanta Farul Constanta
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
2 CS Mioveni CS Mioveni 23 10 9 4 36:22 14 39 W
Scolar Resita Scolar Resita
07.12.19 0 : 1 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
L
CS Mioveni CS Mioveni
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
D
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CS Mioveni CS Mioveni
D
CS Mioveni CS Mioveni
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gloria Buzau Gloria Buzau
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS Mioveni CS Mioveni
3 AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele 22 11 6 5 36:25 11 39 W
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
30.11.19 0 : 1 Zafer
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
29.02.20 2 : 1 Zafer
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
W
Farul Constanta Farul Constanta
07.03.20 0 : 1 Zafer
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS Mioveni CS Mioveni
4 FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI 23 10 8 5 34:25 9 38 W
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
06.12.19 3 : 0 Zafer
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
D
U. Cluj U. Cluj
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
D
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
CS Mioveni CS Mioveni
W
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
07.03.20 0 : 4 Zafer
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
D
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
5 Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti 23 10 8 5 23:20 3 38 L
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
08.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
W
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
22.02.20 2 : 0 Zafer
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
D
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Farul Constanta Farul Constanta
W
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
08.03.20 1 : 2 Zafer
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
D
Gloria Buzau Gloria Buzau
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
6 Rapid Bükreş Rapid Bükreş 23 10 7 6 32:20 12 37 W
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.12.19 1 : 3 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
25.02.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Scolar Resita Scolar Resita
D
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
23.05.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
7 FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti 22 9 7 6 25:20 5 34 D
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
W
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
07.12.19 3 : 0 Zafer
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
W
U. Cluj U. Cluj
07.03.20 1 : 2 Zafer
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
D
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
8 Farul Constanta Farul Constanta 23 9 6 8 27:20 7 33 D
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Farul Constanta Farul Constanta
W
Farul Constanta Farul Constanta
22.02.20 3 : 1 Zafer
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
D
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
Farul Constanta Farul Constanta
L
Farul Constanta Farul Constanta
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
Farul Constanta Farul Constanta
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
9 Acs Sirineasa Acs Sirineasa 22 9 6 7 32:27 5 33 W
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
30.11.19 2 : 5 Zafer
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
D
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
W
CS Mioveni CS Mioveni
22.02.20 0 : 2 Zafer
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
W
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
29.02.20 4 : 0 Zafer
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
D
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
10 ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA 22 8 8 6 20:12 8 32 W
CS Mioveni CS Mioveni
30.11.19 0 : 1 Zafer
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
W
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
07.12.19 1 : 0 Zafer
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
D
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
D
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
11 AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi 23 8 7 8 29:30 -1 31 D
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
Farul Constanta Farul Constanta
L
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
W
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
29.02.20 2 : 1 Zafer
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
D
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
D
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
12 Gloria Buzau Gloria Buzau 22 8 6 8 32:27 5 30 D
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Gloria Buzau Gloria Buzau
D
Gloria Buzau Gloria Buzau
07.12.19 3 : 3 Beraberlik
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
D
Gloria Buzau Gloria Buzau
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
D
CS Mioveni CS Mioveni
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
Gloria Buzau Gloria Buzau
D
Gloria Buzau Gloria Buzau
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
13 FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara 23 6 10 7 28:34 -6 28 D
Gloria Buzau Gloria Buzau
07.12.19 3 : 3 Beraberlik
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
W
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
22.02.20 3 : 0 Zafer
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
L
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
D
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
D
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FC Ripensia Timisoara FC Ripensia Timisoara
14 U. Cluj U. Cluj 23 5 12 6 29:26 3 27 D
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
D
U. Cluj U. Cluj
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
D
Gloria Buzau Gloria Buzau
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
L
U. Cluj U. Cluj
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
D
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
U. Cluj U. Cluj
15 Scolar Resita Scolar Resita 22 6 6 10 30:35 -5 24 D
U. Cluj U. Cluj
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Scolar Resita Scolar Resita
L
Scolar Resita Scolar Resita
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
W
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
22.02.20 1 : 4 Zafer
Scolar Resita Scolar Resita
W
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
08.03.20 0 : 1 Zafer
Scolar Resita Scolar Resita
D
Scolar Resita Scolar Resita
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
16 CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna 22 6 6 10 20:30 -10 24 L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
Farul Constanta Farul Constanta
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
W
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.03.20 2 : 1 Zafer
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
D
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
17 FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc 23 5 7 11 17:33 -16 22 L
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
07.12.19 3 : 0 Kaybetmek
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
24.02.20 0 : 6 Kaybetmek
AFC Uta Arad AFC Uta Arad
L
AFC Dunarea 2005 Calarasi AFC Dunarea 2005 Calarasi
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Petrolul Ploiesti Petrolul Ploiesti
D
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
FK Csikszereda Miercurea Ciuc FK Csikszereda Miercurea Ciuc
18 CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa 20 2 3 15 18:52 -34 9 L
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
D
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
23.11.19 3 : 3 Beraberlik
Scolar Resita Scolar Resita
L
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
30.11.19 2 : 5 Kaybetmek
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
L
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
06.12.19 3 : 0 Kaybetmek
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
D
Scolar Resita Scolar Resita
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
CS Sportul Snagov Sa CS Sportul Snagov Sa
19 Pandurii Jiu Pandurii Jiu 23 1 5 17 10:53 -43 8 L
ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA ACS ASU POLITEHNICA TIMISOARA
07.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
L
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Scolar Resita Scolar Resita
L
Acs Sirineasa Acs Sirineasa
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
L
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
FC ARGES PITESTI FC ARGES PITESTI
D
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Pandurii Jiu Pandurii Jiu
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Liga 2 - turnuva, organize eden Romanya. Katılmak için başvuru veren turnuva 19 katılımcılar. Bugün altın madalya alma şansı en yüksek olanlar yarışmalar. Bunlar:
AFC Uta Arad - 47 kabul edilen puan, yengi 14, yenilmeler 3, beraberlik 5.
CS Mioveni - 39 sayı, yengi 10, yenilmeler 4, yalnız bir puan kazandıran maçlar 9.
AFC Turris Oltul Turnu Magurele - 39 puan, parlak başarılar 11, kaybedilen oyunlar 5, beraberlik 6.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga 2 (Romanya) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga 2 (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.