Liga 2
Romanya

Liga 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 2
1 ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna 23 15 5 3 49:13 36 50 L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
09.07.20 3 : 4 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
15.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
W
CS Mioveni CS Mioveni
20.07.20 0 : 2 Zafer
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
26.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
2 CS Mioveni CS Mioveni 23 10 9 4 36:22 14 39 D
CS Mioveni CS Mioveni
07.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
CS Mioveni CS Mioveni
20.07.20 0 : 2 Kaybetmek
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
W
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
24.07.20 2 : 3 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
28.07.20 0 : 1 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
L
CS Mioveni CS Mioveni
02.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
3 AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele 22 11 6 5 36:25 11 39 D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
09.07.20 3 : 4 Zafer
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
21.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
28.07.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
4 SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti 23 10 8 5 34:25 9 38 D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
21.07.20 1 : 2 Zafer
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
L
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
24.07.20 2 : 3 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
W
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
28.07.20 1 : 2 Zafer
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
5 FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești 23 10 8 5 23:20 3 38 D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
15.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
21.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
28.07.20 1 : 2 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
CS Mioveni CS Mioveni
02.08.20 1 : 2 Zafer
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
6 Rapid Bükreş Rapid Bükreş 23 10 7 6 32:20 12 37 D
CS Mioveni CS Mioveni
07.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
21.07.20 1 : 2 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
26.07.20 1 : 2 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
7 CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti 23 10 7 6 28:20 8 37 D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
02.12.19 0 : 0 Beraberlik
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
07.12.19 3 : 0 Zafer
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
L
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
22.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
W
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
29.02.20 3 : 0 Zafer
Sportul Snagov Sportul Snagov
W
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
07.03.20 1 : 2 Zafer
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
8 FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău 23 9 6 8 35:27 8 33 W
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
25.11.19 0 : 1 Zafer
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
D
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
D
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
07.12.19 3 : 3 Beraberlik
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
D
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
D
CS Mioveni CS Mioveni
06.03.20 0 : 0 Beraberlik
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
9 FC Farul Constanța FC Farul Constanța 23 9 6 8 27:20 7 33 W
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
30.11.19 3 : 1 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
W
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
22.02.20 3 : 1 Zafer
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
29.02.20 0 : 0 Beraberlik
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
L
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
10 Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu 22 9 6 7 30:25 5 33 D
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
W
Sportul Snagov Sportul Snagov
30.11.19 0 : 3 Zafer
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
D
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
W
CS Mioveni CS Mioveni
22.02.20 0 : 2 Zafer
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
W
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
29.02.20 4 : 0 Zafer
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
11 ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara 22 8 8 6 20:12 8 32 D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
W
CS Mioveni CS Mioveni
30.11.19 0 : 1 Zafer
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
W
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
07.12.19 1 : 0 Zafer
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
D
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
12 FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași 23 8 7 8 29:30 -1 31 W
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
01.12.19 1 : 0 Zafer
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
D
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
07.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
L
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
W
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
29.02.20 2 : 1 Zafer
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
D
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
13 Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara 23 6 10 7 28:34 -6 28 L
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
30.11.19 1 : 2 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
D
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
07.12.19 3 : 3 Beraberlik
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
W
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
22.02.20 3 : 0 Zafer
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
D
Ripensia Timisoara Ripensia Timisoara
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
14 FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj 23 5 12 6 29:26 3 27 D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Scolar Resita Scolar Resita
D
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
08.12.19 1 : 1 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
D
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
L
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
07.03.20 1 : 2 Kaybetmek
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
15 Scolar Resita Scolar Resita 22 6 6 10 30:35 -5 24 D
Sportul Snagov Sportul Snagov
23.11.19 3 : 3 Beraberlik
Scolar Resita Scolar Resita
D
FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
Scolar Resita Scolar Resita
L
Scolar Resita Scolar Resita
07.12.19 0 : 1 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
W
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
22.02.20 1 : 4 Zafer
Scolar Resita Scolar Resita
W
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
08.03.20 0 : 1 Zafer
Scolar Resita Scolar Resita
16 CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna 22 6 6 10 20:30 -10 24 L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
26.11.19 1 : 0 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.12.19 1 : 3 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
FC Farul Constanța FC Farul Constanța
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
W
CS Concordia Chiajna CS Concordia Chiajna
07.03.20 2 : 1 Zafer
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
17 FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc 23 5 7 11 17:33 -16 22 D
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
30.11.19 1 : 1 Beraberlik
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
L
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
07.12.19 3 : 0 Kaybetmek
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
24.02.20 0 : 6 Kaybetmek
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
L
FC Dunărea Călărași FC Dunărea Călărași
29.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
L
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
18 Sportul Snagov Sportul Snagov 23 2 3 18 16:59 -43 9 L
Sportul Snagov Sportul Snagov
30.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
L
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
06.12.19 3 : 0 Kaybetmek
Sportul Snagov Sportul Snagov
L
Sportul Snagov Sportul Snagov
22.02.20 0 : 3 Kaybetmek
FC Gloria Buzău FC Gloria Buzău
L
CS Metaloglobus Bucureşti CS Metaloglobus Bucureşti
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Sportul Snagov Sportul Snagov
L
Sportul Snagov Sportul Snagov
07.03.20 0 : 3 Kaybetmek
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
19 Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu 23 1 5 17 10:53 -43 8 L
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
30.11.19 0 : 1 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
L
ASU Poli Timisoara ASU Poli Timisoara
07.12.19 1 : 0 Kaybetmek
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
L
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
22.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Scolar Resita Scolar Resita
L
Pandurii Targu Jiu Pandurii Targu Jiu
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
L
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
07.03.20 0 : 4 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Liga 2
1 ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna 5 1 2 2 8:8 1 30 L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
09.07.20 3 : 4 Kaybetmek
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
15.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
W
CS Mioveni CS Mioveni
20.07.20 0 : 2 Zafer
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
L
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
26.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
2 SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti 5 2 2 1 7:6 1 27 D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
21.07.20 1 : 2 Zafer
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
L
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
24.07.20 2 : 3 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
W
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
28.07.20 1 : 2 Zafer
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
D
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
3 CS Mioveni CS Mioveni 5 2 1 2 5:6 -1 27 D
CS Mioveni CS Mioveni
07.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
CS Mioveni CS Mioveni
20.07.20 0 : 2 Kaybetmek
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
W
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
24.07.20 2 : 3 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
W
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
28.07.20 0 : 1 Zafer
CS Mioveni CS Mioveni
L
CS Mioveni CS Mioveni
02.08.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
4 AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele 5 1 3 1 5:5 1 26 D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
03.07.20 0 : 0 Beraberlik
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
09.07.20 3 : 4 Zafer
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
21.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
28.07.20 0 : 1 Kaybetmek
CS Mioveni CS Mioveni
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
5 FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești 5 1 3 1 4:4 -1 25 D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
15.07.20 1 : 1 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
D
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
21.07.20 0 : 0 Beraberlik
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
L
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
28.07.20 1 : 2 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
CS Mioveni CS Mioveni
02.08.20 1 : 2 Zafer
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
6 Rapid Bükreş Rapid Bükreş 5 1 3 1 4:4 -1 25 D
CS Mioveni CS Mioveni
07.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
FC Petrolul Ploiești FC Petrolul Ploiești
11.07.20 0 : 0 Beraberlik
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
L
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
21.07.20 1 : 2 Kaybetmek
SCM Argesul Pitesti SCM Argesul Pitesti
W
ACS UTA Batrana Doamna ACS UTA Batrana Doamna
26.07.20 1 : 2 Zafer
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
D
Rapid Bükreş Rapid Bükreş
02.08.20 1 : 1 Beraberlik
AFC Turris Oltul Turnu Magurele AFC Turris Oltul Turnu Magurele
Promotion
Promotion Playoff
Daha fazla göster

Liga 2 - şampiyona, düzenleyen Romanya.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Liga 2 (Romanya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Liga 2 (Romanya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.