U23 Championship
Portekiz

U23 Championship

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North
1 FC Famalicao U23 FC Famalicao U23 4 4 0 0 7:1 6 12 W
Rio Ave U23 Rio Ave U23
13.09.20 0 : 1 Zafer
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
W
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
17.09.20 3 : 1 Zafer
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
W
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
23.09.20 0 : 1 Zafer
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
W
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
27.09.20 2 : 0 Zafer
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
W
Boavista U23 Boavista U23
20.10.20 1 : 3 Zafer
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
Rio Ave U23
2 SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23 5 4 0 1 11:6 5 12 W
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
12.09.20 2 : 1 Zafer
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
W
Boavista U23 Boavista U23
17.09.20 2 : 4 Zafer
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
L
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
23.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
W
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
27.09.20 1 : 3 Zafer
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
W
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
16.10.20 2 : 1 Zafer
Rio Ave U23 Rio Ave U23
Vitoria Guimaraes U23
3 Leixoes SC U23 Leixoes SC U23 4 2 0 2 6:7 -1 6 L
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Rio Ave U23 Rio Ave U23
W
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
23.09.20 2 : 3 Zafer
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
L
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
27.09.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
W
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
17.10.20 1 : 2 Zafer
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
Boavista U23
4 Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23 4 1 0 3 4:7 -3 3 L
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
W
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
22.09.20 2 : 1 Zafer
Boavista U23 Boavista U23
L
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
L
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
17.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
Rio Ave U23
5 Rio Ave U23 Rio Ave U23 3 1 0 2 2:3 -1 3 L
Rio Ave U23 Rio Ave U23
13.09.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
W
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
19.09.20 0 : 1 Zafer
Rio Ave U23 Rio Ave U23
L
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
16.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Rio Ave U23 Rio Ave U23
Academica Coimbra U23
6 Boavista U23 Boavista U23 3 1 0 2 5:6 -1 3 W
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
12.09.20 0 : 2 Zafer
Boavista U23 Boavista U23
L
Boavista U23 Boavista U23
17.09.20 2 : 4 Kaybetmek
SC Sporting Braga U23 SC Sporting Braga U23
L
Academica Coimbra U23 Academica Coimbra U23
22.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Boavista U23 Boavista U23
L
Boavista U23 Boavista U23
20.10.20 1 : 3 Kaybetmek
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
Leixoes SC U23
7 Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23 3 0 0 3 3:8 -5 0 L
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Boavista U23 Boavista U23
L
FC Famalicao U23 FC Famalicao U23
17.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
L
Vitoria Guimaraes U23 Vitoria Guimaraes U23
23.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Leixoes SC U23 Leixoes SC U23
SC Sporting Braga U23
Playoffs
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
North
1 Benfica U23 Benfica U23 5 3 2 0 10:4 6 11 D
Benfica U23 Benfica U23
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
W
Portimonense U23 Portimonense U23
17.09.20 0 : 1 Zafer
Benfica U23 Benfica U23
W
Benfica U23 Benfica U23
24.09.20 4 : 2 Zafer
Sporting CP U23 Sporting CP U23
D
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Benfica U23 Benfica U23
W
Benfica U23 Benfica U23
17.10.20 4 : 1 Zafer
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
GD Estoril Praia U23
2 GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23 4 3 1 0 9:4 5 10 W
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
12.09.20 3 : 1 Zafer
Portimonense U23 Portimonense U23
W
Sporting CP U23 Sporting CP U23
19.09.20 1 : 3 Zafer
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
D
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
W
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
27.09.20 1 : 2 Zafer
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
Benfica U23
3 CS Maritimo U23 CS Maritimo U23 4 2 2 0 8:5 3 8 W
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
15.09.20 3 : 2 Zafer
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
D
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
22.09.20 1 : 1 Beraberlik
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
D
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
28.09.20 1 : 1 Beraberlik
Benfica U23 Benfica U23
W
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
17.10.20 1 : 3 Zafer
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
Portimonense U23
4 Sporting CP U23 Sporting CP U23 5 2 0 3 9:11 -2 6 L
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting CP U23 Sporting CP U23
L
Sporting CP U23 Sporting CP U23
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
L
Benfica U23 Benfica U23
24.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Sporting CP U23 Sporting CP U23
W
Sporting CP U23 Sporting CP U23
28.09.20 2 : 1 Zafer
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
W
Portimonense U23 Portimonense U23
16.10.20 1 : 3 Zafer
Sporting CP U23 Sporting CP U23
CS Maritimo U23
5 Portimonense U23 Portimonense U23 4 1 0 3 5:8 -3 3 L
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Portimonense U23 Portimonense U23
L
Portimonense U23 Portimonense U23
17.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Benfica U23 Benfica U23
W
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
22.09.20 1 : 3 Zafer
Portimonense U23 Portimonense U23
L
Portimonense U23 Portimonense U23
16.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Sporting CP U23 Sporting CP U23
CS Maritimo U23
6 CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23 4 1 0 3 6:10 -4 3 W
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
12.09.20 2 : 1 Zafer
Sporting CP U23 Sporting CP U23
L
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
15.09.20 3 : 2 Kaybetmek
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
L
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
27.09.20 1 : 2 Kaybetmek
GD Estoril Praia U23 GD Estoril Praia U23
L
Benfica U23 Benfica U23
17.10.20 4 : 1 Kaybetmek
CD Cova Da Piedade U23 CD Cova Da Piedade U23
Portimonense U23
7 CF Belenenses U23 CF Belenenses U23 4 0 1 3 3:8 -5 1 D
Benfica U23 Benfica U23
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
L
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
22.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Portimonense U23 Portimonense U23
L
Sporting CP U23 Sporting CP U23
28.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
L
CF Belenenses U23 CF Belenenses U23
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
CS Maritimo U23 CS Maritimo U23
GD Estoril Praia U23
Playoffs
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U23 Championship - turnuva, düzenleyen Portekiz.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U23 Championship (Portekiz) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken oyunlar - U23 Championship (Portekiz):
GD Estoril Praia U23 - Benfica U23 (23.10.2020 09:45)
Rio Ave U23 - Academica Coimbra U23 (24.10.2020 06:00)
CS Maritimo U23 - Portimonense U23 (24.10.2020 06:00)

skorexpress.com internet sayfasında U23 Championship (Portekiz) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.