Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
28
Portekiz

U19 Şampiyonası

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Phase 1 No
1 Braga U19 22 14 8 0 54:14 40 50 W
Leixoes SC U19
18.01.20 0 : 4 Zafer
Braga U19
D
Porto U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Braga U19
W
Braga U19
01.02.20 5 : 1 Zafer
CD Feirense U19
W
Braga U19
16.02.20 3 : 2 Zafer
FC Familicao U19
D
Sporting Lissabon U19
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Braga U19
2 FC Familicao U19 22 10 8 4 27:24 3 38 W
FC Familicao U19
18.01.20 1 : 0 Zafer
CD Nacional Madeira U19
D
FC Vizela U19
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Familicao U19
W
FC Familicao U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
Rio Ave FC U19
L
Braga U19
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Familicao U19
W
FC Familicao U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
GD Estoril Praia U19
3 Porto U19 22 10 8 4 42:20 22 38 W
Porto U19
18.01.20 7 : 1 Zafer
CD Aves U19
D
Porto U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Braga U19
L
Pacos Ferreira U19
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Porto U19
L
GD Estoril Praia U19
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Porto U19
L
Porto U19
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
4 Rio Ave FC U19 22 11 5 6 37:24 13 38 W
Pacos Ferreira U19
18.01.20 0 : 2 Zafer
Rio Ave FC U19
W
Rio Ave FC U19
25.01.20 1 : 0 Zafer
Vitoria Guimaraes U19
L
FC Familicao U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
W
Rio Ave FC U19
15.02.20 1 : 0 Zafer
FC Alverca U19
W
Porto U19
22.02.20 0 : 2 Zafer
Rio Ave FC U19
5 Vitoria Guimaraes U19 22 10 6 6 36:25 11 36 W
Vitoria Guimaraes U19
18.01.20 3 : 1 Zafer
FC Vizela U19
L
Rio Ave FC U19
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes U19
W
Vitoria Guimaraes U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
CD Aves U19
W
Leixoes SC U19
15.02.20 0 : 1 Zafer
Vitoria Guimaraes U19
D
Vitoria Guimaraes U19
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
6 CD Aves U19 22 7 7 8 29:42 -13 28 L
Braga U19
11.01.20 6 : 2 Kaybetmek
CD Aves U19
L
Porto U19
18.01.20 7 : 1 Kaybetmek
CD Aves U19
L
CD Aves U19
25.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Pacos Ferreira U19
L
Vitoria Guimaraes U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Aves U19
W
CD Aves U19
22.02.20 2 : 0 Zafer
Leixoes SC U19
7 Pacos Ferreira U19 22 5 11 6 22:22 -2 26 L
Pacos Ferreira U19
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
W
CD Aves U19
25.01.20 0 : 4 Zafer
Pacos Ferreira U19
W
Pacos Ferreira U19
01.02.20 2 : 0 Zafer
Porto U19
D
FC Vizela U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pacos Ferreira U19
W
Pacos Ferreira U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD Feirense U19
8 Gil Vicente U19 22 7 4 11 24:41 -17 25 L
Gil Vicente U19
18.01.20 1 : 7 Kaybetmek
CD Feirense U19
L
CD Nacional Madeira U19
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Gil Vicente U19
W
Gil Vicente U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
FC Vizela U19
W
CD Nacional Madeira U19
16.02.20 0 : 1 Zafer
Gil Vicente U19
W
Gil Vicente U19
22.02.20 4 : 0 Zafer
FC Vizela U19
9 CD Nacional Madeira U19 22 5 6 11 22:37 -15 21 L
FC Familicao U19
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Nacional Madeira U19
W
CD Nacional Madeira U19
25.01.20 2 : 1 Zafer
Gil Vicente U19
D
Leixoes SC U19
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
L
CD Nacional Madeira U19
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gil Vicente U19
D
Vitoria Guimaraes U19
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
10 Leixoes SC U19 22 3 11 8 17:29 -12 20 L
Leixoes SC U19
18.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Braga U19
D
CD Feirense U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Leixoes SC U19
D
Leixoes SC U19
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
L
Leixoes SC U19
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes U19
L
CD Aves U19
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Leixoes SC U19
11 CD Feirense U19 22 3 8 11 34:50 -16 17 L
CD Feirense U19
11.01.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Familicao U19
W
Gil Vicente U19
18.01.20 1 : 7 Zafer
CD Feirense U19
D
CD Feirense U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Leixoes SC U19
L
Braga U19
01.02.20 5 : 1 Kaybetmek
CD Feirense U19
L
Pacos Ferreira U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Feirense U19
12 FC Vizela U19 22 2 8 12 16:32 -16 14 L
Vitoria Guimaraes U19
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Vizela U19
D
FC Vizela U19
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Familicao U19
L
Gil Vicente U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vizela U19
D
FC Vizela U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pacos Ferreira U19
L
Gil Vicente U19
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Vizela U19
Final round
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Phase 1 No
1 Benfica U19 22 18 4 0 73:11 62 58 D
Benfica U19
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Lissabon U19
D
Vilafranquense U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Benfica U19
W
Benfica U19
01.02.20 5 : 0 Zafer
FC Alverca U19
W
Benfica U19
17.02.20 2 : 1 Zafer
Sporting Lissabon U19
W
FC Alverca U19
22.02.20 0 : 4 Zafer
Benfica U19
2 Sporting Lissabon U19 22 15 6 1 78:21 57 51 D
Benfica U19
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Lissabon U19
W
Sporting Lissabon U19
25.01.20 5 : 1 Zafer
OS Belenenses U19
W
Uniao de Leiria U19
01.02.20 0 : 8 Zafer
Sporting Lissabon U19
L
Benfica U19
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Lissabon U19
D
Sporting Lissabon U19
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Braga U19
3 GD Estoril Praia U19 22 12 6 4 47:30 17 42 W
GD Estoril Praia U19
18.01.20 3 : 1 Zafer
CD Tondela U19
W
GD Estoril Praia U19
25.01.20 4 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
D
Academica Coimbra U19
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
GD Estoril Praia U19
W
GD Estoril Praia U19
16.02.20 2 : 1 Zafer
Porto U19
L
FC Familicao U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
GD Estoril Praia U19
4 FC Alverca U19 22 10 6 6 39:32 7 36 W
Amora FC U19
18.01.20 1 : 2 Zafer
FC Alverca U19
D
FC Alverca U19
25.01.20 3 : 3 Beraberlik
SG Sacavenense U19
L
Benfica U19
01.02.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Alverca U19
L
Rio Ave FC U19
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Alverca U19
L
FC Alverca U19
22.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Benfica U19
5 OS Belenenses U19 22 11 2 9 36:33 3 35 W
OS Belenenses U19
18.01.20 6 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
L
Sporting Lissabon U19
25.01.20 5 : 1 Kaybetmek
OS Belenenses U19
W
OS Belenenses U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
Vilafranquense U19
W
Uniao de Leiria U19
16.02.20 1 : 3 Zafer
OS Belenenses U19
W
OS Belenenses U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
Amora FC U19
6 SG Sacavenense U19 22 10 3 9 44:38 6 33 W
SG Sacavenense U19
18.01.20 2 : 1 Zafer
Vilafranquense U19
D
FC Alverca U19
25.01.20 3 : 3 Beraberlik
SG Sacavenense U19
W
SG Sacavenense U19
01.02.20 4 : 0 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
SG Sacavenense U19
15.02.20 4 : 0 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
Academica Coimbra U19
22.02.20 1 : 3 Zafer
SG Sacavenense U19
7 CD Tondela U19 22 10 3 9 35:34 1 33 L
GD Estoril Praia U19
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
CD Tondela U19
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Academica Coimbra U19
W
Amora FC U19
01.02.20 1 : 2 Zafer
CD Tondela U19
W
Vilafranquense U19
16.02.20 2 : 3 Zafer
CD Tondela U19
W
CD Tondela U19
25.02.20 4 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
8 Academica Coimbra U19 22 9 4 9 42:40 2 31 W
Academica Coimbra U19
18.01.20 2 : 1 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
CD Tondela U19
25.01.20 0 : 3 Zafer
Academica Coimbra U19
D
Academica Coimbra U19
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
GD Estoril Praia U19
W
Amora FC U19
16.02.20 1 : 3 Zafer
Academica Coimbra U19
L
Academica Coimbra U19
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SG Sacavenense U19
9 Vitoria Setubal U19 22 7 6 9 35:35 4 27 L
Academica Coimbra U19
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
D
Vitoria Setubal U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Amora FC U19
L
SG Sacavenense U19
01.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
L
SG Sacavenense U19
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
W
Vitoria Setubal U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
Vilafranquense U19
10 Amora FC U19 22 5 3 14 30:51 -21 18 L
Amora FC U19
18.01.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Alverca U19
D
Vitoria Setubal U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Amora FC U19
L
Amora FC U19
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
Amora FC U19
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Academica Coimbra U19
L
OS Belenenses U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Amora FC U19
11 Vilafranquense U19 22 1 4 17 18:63 -45 7 L
SG Sacavenense U19
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Vilafranquense U19
D
Vilafranquense U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Benfica U19
L
OS Belenenses U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Vilafranquense U19
L
Vilafranquense U19
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
Vitoria Setubal U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vilafranquense U19
12 Uniao de Leiria U19 22 0 1 21 7:96 -89 1 L
OS Belenenses U19
18.01.20 6 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
L
GD Estoril Praia U19
25.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
L
Uniao de Leiria U19
01.02.20 0 : 8 Kaybetmek
Sporting Lissabon U19
L
Uniao de Leiria U19
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
OS Belenenses U19
L
CD Tondela U19
25.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
Final round
Next group phase
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Phase 2
1 Benfica U19 2 2 0 0 6:1 5 6 D
Benfica U19
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Lissabon U19
D
Vilafranquense U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Benfica U19
W
Benfica U19
01.02.20 5 : 0 Zafer
FC Alverca U19
W
Benfica U19
17.02.20 2 : 1 Zafer
Sporting Lissabon U19
W
FC Alverca U19
22.02.20 0 : 4 Zafer
Benfica U19
2 Rio Ave FC U19 2 2 0 0 3:0 3 6 W
Pacos Ferreira U19
18.01.20 0 : 2 Zafer
Rio Ave FC U19
W
Rio Ave FC U19
25.01.20 1 : 0 Zafer
Vitoria Guimaraes U19
L
FC Familicao U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
W
Rio Ave FC U19
15.02.20 1 : 0 Zafer
FC Alverca U19
W
Porto U19
22.02.20 0 : 2 Zafer
Rio Ave FC U19
3 Braga U19 2 1 1 0 3:2 1 4 W
Leixoes SC U19
18.01.20 0 : 4 Zafer
Braga U19
D
Porto U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Braga U19
W
Braga U19
01.02.20 5 : 1 Zafer
CD Feirense U19
W
Braga U19
16.02.20 3 : 2 Zafer
FC Familicao U19
D
Sporting Lissabon U19
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Braga U19
4 FC Familicao U19 2 1 0 1 4:4 -1 3 W
FC Familicao U19
18.01.20 1 : 0 Zafer
CD Nacional Madeira U19
D
FC Vizela U19
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Familicao U19
W
FC Familicao U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
Rio Ave FC U19
L
Braga U19
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
FC Familicao U19
W
FC Familicao U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
GD Estoril Praia U19
5 GD Estoril Praia U19 2 1 0 1 3:3 1 3 W
GD Estoril Praia U19
18.01.20 3 : 1 Zafer
CD Tondela U19
W
GD Estoril Praia U19
25.01.20 4 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
D
Academica Coimbra U19
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
GD Estoril Praia U19
W
GD Estoril Praia U19
16.02.20 2 : 1 Zafer
Porto U19
L
FC Familicao U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
GD Estoril Praia U19
6 Sporting Lissabon U19 2 0 1 1 1:2 -1 1 D
Benfica U19
18.01.20 0 : 0 Beraberlik
Sporting Lissabon U19
W
Sporting Lissabon U19
25.01.20 5 : 1 Zafer
OS Belenenses U19
W
Uniao de Leiria U19
01.02.20 0 : 8 Zafer
Sporting Lissabon U19
L
Benfica U19
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Lissabon U19
D
Sporting Lissabon U19
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Braga U19
7 Porto U19 2 0 0 2 1:4 -3 0 W
Porto U19
18.01.20 7 : 1 Zafer
CD Aves U19
D
Porto U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Braga U19
L
Pacos Ferreira U19
01.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Porto U19
L
GD Estoril Praia U19
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Porto U19
L
Porto U19
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
8 FC Alverca U19 2 0 0 2 0:5 -5 0 W
Amora FC U19
18.01.20 1 : 2 Zafer
FC Alverca U19
D
FC Alverca U19
25.01.20 3 : 3 Beraberlik
SG Sacavenense U19
L
Benfica U19
01.02.20 5 : 0 Kaybetmek
FC Alverca U19
L
Rio Ave FC U19
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
FC Alverca U19
L
FC Alverca U19
22.02.20 0 : 4 Kaybetmek
Benfica U19
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Phase 2, Group North
1 Vitoria Guimaraes U19 2 1 1 0 2:1 1 40 W
Vitoria Guimaraes U19
18.01.20 3 : 1 Zafer
FC Vizela U19
L
Rio Ave FC U19
25.01.20 1 : 0 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes U19
W
Vitoria Guimaraes U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
CD Aves U19
W
Leixoes SC U19
15.02.20 0 : 1 Zafer
Vitoria Guimaraes U19
D
Vitoria Guimaraes U19
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
2 Gil Vicente U19 2 2 0 0 5:0 5 31 L
Gil Vicente U19
18.01.20 1 : 7 Kaybetmek
CD Feirense U19
L
CD Nacional Madeira U19
25.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Gil Vicente U19
W
Gil Vicente U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
FC Vizela U19
W
CD Nacional Madeira U19
16.02.20 0 : 1 Zafer
Gil Vicente U19
W
Gil Vicente U19
22.02.20 4 : 0 Zafer
FC Vizela U19
3 CD Aves U19 1 1 0 0 2:0 2 31 L
Braga U19
11.01.20 6 : 2 Kaybetmek
CD Aves U19
L
Porto U19
18.01.20 7 : 1 Kaybetmek
CD Aves U19
L
CD Aves U19
25.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Pacos Ferreira U19
L
Vitoria Guimaraes U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CD Aves U19
W
CD Aves U19
22.02.20 2 : 0 Zafer
Leixoes SC U19
4 Pacos Ferreira U19 2 1 1 0 1:0 1 30 L
Pacos Ferreira U19
18.01.20 0 : 2 Kaybetmek
Rio Ave FC U19
W
CD Aves U19
25.01.20 0 : 4 Zafer
Pacos Ferreira U19
W
Pacos Ferreira U19
01.02.20 2 : 0 Zafer
Porto U19
D
FC Vizela U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pacos Ferreira U19
W
Pacos Ferreira U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
CD Feirense U19
5 CD Nacional Madeira U19 2 0 1 1 1:2 -1 22 L
FC Familicao U19
18.01.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Nacional Madeira U19
W
CD Nacional Madeira U19
25.01.20 2 : 1 Zafer
Gil Vicente U19
D
Leixoes SC U19
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
L
CD Nacional Madeira U19
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Gil Vicente U19
D
Vitoria Guimaraes U19
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
6 Leixoes SC U19 2 0 0 2 0:3 -3 20 L
Leixoes SC U19
18.01.20 0 : 4 Kaybetmek
Braga U19
D
CD Feirense U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Leixoes SC U19
D
Leixoes SC U19
01.02.20 2 : 2 Beraberlik
CD Nacional Madeira U19
L
Leixoes SC U19
15.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes U19
L
CD Aves U19
22.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Leixoes SC U19
7 CD Feirense U19 1 0 0 1 0:1 -1 17 L
CD Feirense U19
11.01.20 0 : 1 Kaybetmek
FC Familicao U19
W
Gil Vicente U19
18.01.20 1 : 7 Zafer
CD Feirense U19
D
CD Feirense U19
25.01.20 1 : 1 Beraberlik
Leixoes SC U19
L
Braga U19
01.02.20 5 : 1 Kaybetmek
CD Feirense U19
L
Pacos Ferreira U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CD Feirense U19
8 FC Vizela U19 2 0 1 1 0:4 -4 15 L
Vitoria Guimaraes U19
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
FC Vizela U19
D
FC Vizela U19
25.01.20 0 : 0 Beraberlik
FC Familicao U19
L
Gil Vicente U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Vizela U19
D
FC Vizela U19
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Pacos Ferreira U19
L
Gil Vicente U19
22.02.20 4 : 0 Kaybetmek
FC Vizela U19
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Phase 2, Group South
1 CD Tondela U19 2 2 0 0 7:2 5 41 L
GD Estoril Praia U19
18.01.20 3 : 1 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
CD Tondela U19
25.01.20 0 : 3 Kaybetmek
Academica Coimbra U19
W
Amora FC U19
01.02.20 1 : 2 Zafer
CD Tondela U19
W
Vilafranquense U19
16.02.20 2 : 3 Zafer
CD Tondela U19
W
CD Tondela U19
25.02.20 4 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
2 OS Belenenses U19 2 2 0 0 5:2 3 41 W
OS Belenenses U19
18.01.20 6 : 0 Zafer
Uniao de Leiria U19
L
Sporting Lissabon U19
25.01.20 5 : 1 Kaybetmek
OS Belenenses U19
W
OS Belenenses U19
01.02.20 2 : 1 Zafer
Vilafranquense U19
W
Uniao de Leiria U19
16.02.20 1 : 3 Zafer
OS Belenenses U19
W
OS Belenenses U19
22.02.20 2 : 1 Zafer
Amora FC U19
3 SG Sacavenense U19 2 2 0 0 7:1 6 39 W
SG Sacavenense U19
18.01.20 2 : 1 Zafer
Vilafranquense U19
D
FC Alverca U19
25.01.20 3 : 3 Beraberlik
SG Sacavenense U19
W
SG Sacavenense U19
01.02.20 4 : 0 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
SG Sacavenense U19
15.02.20 4 : 0 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
Academica Coimbra U19
22.02.20 1 : 3 Zafer
SG Sacavenense U19
4 Academica Coimbra U19 2 1 0 1 4:4 2 34 W
Academica Coimbra U19
18.01.20 2 : 1 Zafer
Vitoria Setubal U19
W
CD Tondela U19
25.01.20 0 : 3 Zafer
Academica Coimbra U19
D
Academica Coimbra U19
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
GD Estoril Praia U19
W
Amora FC U19
16.02.20 1 : 3 Zafer
Academica Coimbra U19
L
Academica Coimbra U19
22.02.20 1 : 3 Kaybetmek
SG Sacavenense U19
5 Vitoria Setubal U19 2 1 0 1 1:4 -3 30 L
Academica Coimbra U19
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
D
Vitoria Setubal U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Amora FC U19
L
SG Sacavenense U19
01.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
L
SG Sacavenense U19
15.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Vitoria Setubal U19
W
Vitoria Setubal U19
22.02.20 1 : 0 Zafer
Vilafranquense U19
6 Amora FC U19 2 0 0 2 2:5 -3 18 L
Amora FC U19
18.01.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Alverca U19
D
Vitoria Setubal U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Amora FC U19
L
Amora FC U19
01.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
Amora FC U19
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Academica Coimbra U19
L
OS Belenenses U19
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Amora FC U19
7 Vilafranquense U19 2 0 0 2 2:4 -2 6 L
SG Sacavenense U19
18.01.20 2 : 1 Kaybetmek
Vilafranquense U19
D
Vilafranquense U19
25.01.20 2 : 2 Beraberlik
Benfica U19
L
OS Belenenses U19
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Vilafranquense U19
L
Vilafranquense U19
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
CD Tondela U19
L
Vitoria Setubal U19
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Vilafranquense U19
8 Uniao de Leiria U19 2 0 0 2 1:7 -6 1 L
OS Belenenses U19
18.01.20 6 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
L
GD Estoril Praia U19
25.01.20 4 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
L
Uniao de Leiria U19
01.02.20 0 : 8 Kaybetmek
Sporting Lissabon U19
L
Uniao de Leiria U19
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
OS Belenenses U19
L
CD Tondela U19
25.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria U19
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U19 Şampiyonası - turnuva, organize eden Portekiz.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca U19 Şampiyonası (Portekiz) maçları online yanında bulundurabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - U19 Şampiyonası (Portekiz):
CS Maritimo U19 - Marinhense U19 (29.02.2020 05:00)
FC Vizela U19 - CD Feirense U19 (29.02.2020 10:00)
Gil Vicente U19 - Vitoria Guimaraes U19 (29.02.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında U19 Şampiyonası (Portekiz) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.