İkinci Lig B
Portekiz

İkinci Lig B

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Segunda Liga
1 C.D. Mafra C.D. Mafra 1 1 0 0 4:0 4 3 W
Cova da Piedade Cova da Piedade
13.09.20 0 : 4 Zafer
C.D. Mafra C.D. Mafra
Académico de Viseu FC
2 S.L. Benfica II S.L. Benfica II 1 1 0 0 3:2 1 3 W
S.L. Benfica II S.L. Benfica II
13.09.20 3 : 2 Zafer
Vilafranquense Vilafranquense
Casa Pia A.C.
3 F.C. Vizela F.C. Vizela 1 1 0 0 2:1 1 3 W
F.C. Vizela F.C. Vizela
12.09.20 2 : 1 Zafer
Oliveirense Oliveirense
F.C. Porto II
4 G.D. Estoril Praia G.D. Estoril Praia 1 1 0 0 1:0 1 3 W
G.D. Estoril Praia G.D. Estoril Praia
10.09.20 1 : 0 Zafer
F.C. Arouca F.C. Arouca
Académica de Coimbra
5 F.C. Penafiel F.C. Penafiel 1 1 0 0 1:0 1 3 W
F.C. Penafiel F.C. Penafiel
14.09.20 1 : 0 Zafer
S.C. Covilhã S.C. Covilhã
L
Oliveirense Oliveirense
18.09.20 2 : 1 Kaybetmek
F.C. Penafiel F.C. Penafiel
Vilafranquense
6 Varzim S.C. Varzim S.C. 1 1 0 0 1:0 1 3 W
Varzim S.C. Varzim S.C.
13.09.20 1 : 0 Zafer
F.C. Porto II F.C. Porto II
D
G.D. Chaves G.D. Chaves
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Varzim S.C. Varzim S.C.
F.C. Arouca
7 Casa Pia A.C. Casa Pia A.C. 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Leixões S.C. Leixões S.C.
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
Casa Pia A.C. Casa Pia A.C.
S.L. Benfica II
8 Leixões S.C. Leixões S.C. 1 0 1 0 2:2 0 1 D
Leixões S.C. Leixões S.C.
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
Casa Pia A.C. Casa Pia A.C.
F.C. Arouca
9 Académica de Coimbra Académica de Coimbra 0 0 0 0 0:0 0 0 G.D. Estoril Praia
10 Académico de Viseu FC Académico de Viseu FC 0 0 0 0 0:0 0 0 C.D. Mafra
11 C.D. Feirense C.D. Feirense 0 0 0 0 0:0 0 0 W
Vilafranquense Vilafranquense
18.09.20 0 : 4 Zafer
C.D. Feirense C.D. Feirense
Casa Pia A.C.
12 G.D. Chaves G.D. Chaves 0 0 0 0 0:0 0 0 D
G.D. Chaves G.D. Chaves
18.09.20 0 : 0 Beraberlik
Varzim S.C. Varzim S.C.
S.L. Benfica II
13 Vilafranquense Vilafranquense 1 0 0 1 2:3 -1 0 L
S.L. Benfica II S.L. Benfica II
13.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Vilafranquense Vilafranquense
L
Vilafranquense Vilafranquense
18.09.20 0 : 4 Kaybetmek
C.D. Feirense C.D. Feirense
F.C. Penafiel
14 Oliveirense Oliveirense 1 0 0 1 1:2 -1 0 L
F.C. Vizela F.C. Vizela
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Oliveirense Oliveirense
W
Oliveirense Oliveirense
18.09.20 2 : 1 Zafer
F.C. Penafiel F.C. Penafiel
F.C. Porto II
15 F.C. Arouca F.C. Arouca 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
G.D. Estoril Praia G.D. Estoril Praia
10.09.20 1 : 0 Kaybetmek
F.C. Arouca F.C. Arouca
Leixões S.C.
16 F.C. Porto II F.C. Porto II 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
Varzim S.C. Varzim S.C.
13.09.20 1 : 0 Kaybetmek
F.C. Porto II F.C. Porto II
F.C. Vizela
17 S.C. Covilhã S.C. Covilhã 1 0 0 1 0:1 -1 0 L
F.C. Penafiel F.C. Penafiel
14.09.20 1 : 0 Kaybetmek
S.C. Covilhã S.C. Covilhã
Cova da Piedade
18 Cova da Piedade Cova da Piedade 1 0 0 1 0:4 -4 0 L
Cova da Piedade Cova da Piedade
13.09.20 0 : 4 Kaybetmek
C.D. Mafra C.D. Mafra
S.C. Covilhã
Promotion
Promotion Playoff
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

İkinci Lig B - turnuva, organize eden Portekiz. Kayıt yaptıran şampiyona 18 futbol kulüpleri. Bugün en iyi takımlar lig. Bunlar:
C.D. Mafra - 3 madde, yengi 1, yenilme 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
S.L. Benfica II - 3 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 1, yenilme 0, beraberlik 0.
F.C. Vizela - 3 kabul edilen puan, yengi 1, skorsuz maçlar 0, beraberlik 0.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca İkinci Lig B (Portekiz) maçları online görebilirsiniz.

Program sonraki maçlar - İkinci Lig B (Portekiz):
Casa Pia A.C. - S.L. Benfica II (19.09.2020 06:00)
F.C. Arouca - Leixões S.C. (19.09.2020 10:30)
C.D. Mafra - Académico de Viseu FC (19.09.2020 10:30)

skorexpress.com internet sayfasında İkinci Lig B (Portekiz) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.