Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
Campeonato de Portugal
Portekiz

Campeonato de Portugal

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. A
1 Vizela Vizela 25 19 3 3 64:20 44 60 W
Vizela Vizela
08.02.20 1 : 0 Zafer
AD Fafe AD Fafe
W
Berco SC Berco SC
16.02.20 0 : 1 Zafer
Vizela Vizela
W
Vizela Vizela
22.02.20 4 : 1 Zafer
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
W
AD Oliveirense AD Oliveirense
01.03.20 0 : 6 Zafer
Vizela Vizela
W
Vizela Vizela
08.03.20 1 : 0 Zafer
GD CHAVES B GD CHAVES B
2 AD Fafe AD Fafe 25 16 4 5 34:18 16 52 L
Vizela Vizela
08.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Fafe AD Fafe
D
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Fafe AD Fafe
W
AD Fafe AD Fafe
23.02.20 1 : 0 Zafer
GD CHAVES B GD CHAVES B
W
Berco SC Berco SC
01.03.20 1 : 2 Zafer
AD Fafe AD Fafe
W
AD Fafe AD Fafe
08.03.20 1 : 0 Zafer
Braganca Braganca
3 Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B 25 14 6 5 52:28 24 48 W
Sporting Braga B Sporting Braga B
09.02.20 2 : 3 Zafer
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
D
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
AD Fafe AD Fafe
L
Vizela Vizela
22.02.20 4 : 1 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
W
GD CHAVES B GD CHAVES B
01.03.20 1 : 3 Zafer
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
W
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
08.03.20 4 : 1 Zafer
Berco SC Berco SC
4 Sporting Braga B Sporting Braga B 25 14 4 7 48:25 23 46 L
Sporting Braga B Sporting Braga B
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
W
CD Cerveira CD Cerveira
16.02.20 0 : 3 Zafer
Sporting Braga B Sporting Braga B
L
Sporting Braga B Sporting Braga B
22.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Berco SC Berco SC
D
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Braga B Sporting Braga B
W
Sporting Braga B Sporting Braga B
07.03.20 2 : 0 Zafer
AD Oliveirense AD Oliveirense
5 AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO 25 13 5 7 44:26 18 44 W
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
09.02.20 4 : 0 Zafer
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
W
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
16.02.20 1 : 0 Zafer
CDC Montalegre CDC Montalegre
L
Merelinense FC Merelinense FC
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
D
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
W
SC Mirandela SC Mirandela
08.03.20 0 : 1 Zafer
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
6 Merelinense FC Merelinense FC 25 12 7 6 42:31 11 43 W
Merelinense FC Merelinense FC
09.02.20 3 : 0 Zafer
Braganca Braganca
L
GD CHAVES B GD CHAVES B
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Merelinense FC Merelinense FC
W
Merelinense FC Merelinense FC
23.02.20 2 : 1 Zafer
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
W
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
01.03.20 0 : 2 Zafer
Merelinense FC Merelinense FC
D
Merelinense FC Merelinense FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CDC Montalegre CDC Montalegre
7 SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte 25 10 10 5 45:29 16 40 W
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
09.02.20 3 : 1 Zafer
Berco SC Berco SC
D
AD Oliveirense AD Oliveirense
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
W
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
23.02.20 1 : 0 Zafer
Braganca Braganca
D
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
W
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
08.03.20 4 : 1 Zafer
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
8 CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B 25 9 10 6 43:37 6 37 W
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
09.02.20 1 : 0 Zafer
AD Oliveirense AD Oliveirense
D
Braganca Braganca
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
W
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
23.02.20 1 : 0 Zafer
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
W
CD Cerveira CD Cerveira
01.03.20 0 : 4 Zafer
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
W
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
08.03.20 5 : 1 Zafer
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
9 CDC Montalegre CDC Montalegre 25 10 7 8 39:32 7 37 W
CDC Montalegre CDC Montalegre
09.02.20 4 : 2 Zafer
CD Cerveira CD Cerveira
L
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CDC Montalegre CDC Montalegre
W
CDC Montalegre CDC Montalegre
23.02.20 2 : 1 Zafer
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
D
CDC Montalegre CDC Montalegre
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SC Mirandela SC Mirandela
D
Merelinense FC Merelinense FC
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
CDC Montalegre CDC Montalegre
10 Berco SC Berco SC 25 9 6 10 37:37 3 33 L
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Berco SC Berco SC
L
Berco SC Berco SC
16.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Vizela Vizela
W
Sporting Braga B Sporting Braga B
22.02.20 0 : 1 Zafer
Berco SC Berco SC
L
Berco SC Berco SC
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
AD Fafe AD Fafe
L
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Berco SC Berco SC
11 GD CHAVES B GD CHAVES B 25 8 7 10 44:39 5 31 W
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
09.02.20 1 : 3 Zafer
GD CHAVES B GD CHAVES B
W
GD CHAVES B GD CHAVES B
16.02.20 2 : 1 Zafer
Merelinense FC Merelinense FC
L
AD Fafe AD Fafe
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
GD CHAVES B GD CHAVES B
L
GD CHAVES B GD CHAVES B
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Vitoria Guimaraes B Vitoria Guimaraes B
L
Vizela Vizela
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
GD CHAVES B GD CHAVES B
12 CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira 25 9 4 12 35:49 -14 31 L
SC Mirandela SC Mirandela
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
D
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
L
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
D
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Braga B Sporting Braga B
L
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
08.03.20 4 : 1 Kaybetmek
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
13 SC Mirandela SC Mirandela 25 8 6 11 26:33 -7 30 W
SC Mirandela SC Mirandela
09.02.20 2 : 1 Zafer
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
W
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
16.02.20 2 : 5 Zafer
SC Mirandela SC Mirandela
L
SC Mirandela SC Mirandela
23.02.20 1 : 2 Kaybetmek
CD Cerveira CD Cerveira
D
CDC Montalegre CDC Montalegre
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
SC Mirandela SC Mirandela
L
SC Mirandela SC Mirandela
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
14 Pedras Salgadas Pedras Salgadas 25 6 8 11 25:43 -18 26 L
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
09.02.20 1 : 3 Kaybetmek
GD CHAVES B GD CHAVES B
D
CF Uniao Madeira CF Uniao Madeira
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
W
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
22.02.20 3 : 2 Zafer
AD Oliveirense AD Oliveirense
D
Braganca Braganca
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
W
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
08.03.20 3 : 0 Zafer
CD Cerveira CD Cerveira
15 CD Cerveira CD Cerveira 25 5 5 15 25:58 -33 20 L
CDC Montalegre CDC Montalegre
09.02.20 4 : 2 Kaybetmek
CD Cerveira CD Cerveira
L
CD Cerveira CD Cerveira
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Sporting Braga B Sporting Braga B
W
SC Mirandela SC Mirandela
23.02.20 1 : 2 Zafer
CD Cerveira CD Cerveira
L
CD Cerveira CD Cerveira
01.03.20 0 : 4 Kaybetmek
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
L
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
CD Cerveira CD Cerveira
16 Braganca Braganca 25 3 8 14 24:36 -12 17 L
Merelinense FC Merelinense FC
09.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Braganca Braganca
D
Braganca Braganca
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
L
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Braganca Braganca
D
Braganca Braganca
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
L
AD Fafe AD Fafe
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Braganca Braganca
17 AD Oliveirense AD Oliveirense 25 2 10 13 21:43 -22 16 L
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
AD Oliveirense AD Oliveirense
D
AD Oliveirense AD Oliveirense
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Maria da Fonte SC Maria da Fonte
L
Pedras Salgadas Pedras Salgadas
22.02.20 3 : 2 Kaybetmek
AD Oliveirense AD Oliveirense
L
AD Oliveirense AD Oliveirense
01.03.20 0 : 6 Kaybetmek
Vizela Vizela
L
Sporting Braga B Sporting Braga B
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
AD Oliveirense AD Oliveirense
18 Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos 25 2 2 21 15:79 -64 8 L
AR SAO MARTINHO AR SAO MARTINHO
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
L
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
16.02.20 2 : 5 Kaybetmek
SC Mirandela SC Mirandela
L
CDC Montalegre CDC Montalegre
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
L
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Merelinense FC Merelinense FC
L
CS Maritimo Madeira B CS Maritimo Madeira B
08.03.20 5 : 1 Kaybetmek
Csd Camara de Lobos Csd Camara de Lobos
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. B
1 Arouca Arouca 25 18 4 3 49:19 30 58 D
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Arouca Arouca
W
União SC Paredes União SC Paredes
16.02.20 0 : 2 Zafer
Arouca Arouca
W
Arouca Arouca
23.02.20 4 : 2 Zafer
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
L
Gondomar Gondomar
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Arouca Arouca
W
Arouca Arouca
08.03.20 9 : 0 Zafer
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
2 LUSITANIA FC LUSITANIA FC 25 14 8 3 43:18 25 50 D
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
União SC Paredes União SC Paredes
W
SC Vila Real SC Vila Real
16.02.20 1 : 3 Zafer
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
W
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Gondomar Gondomar
W
LECA FC LECA FC
01.03.20 0 : 2 Zafer
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
L
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
08.03.20 1 : 3 Kaybetmek
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
3 Espinho Espinho 25 13 9 3 44:17 27 48 W
Espinho Espinho
08.02.20 4 : 0 Zafer
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
D
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Espinho Espinho
W
Espinho Espinho
23.02.20 4 : 0 Zafer
Lusitano FCV Lusitano FCV
D
AD Castro Daire AD Castro Daire
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Espinho Espinho
W
Espinho Espinho
08.03.20 3 : 1 Zafer
SC Coimbroes SC Coimbroes
4 LECA FC LECA FC 25 13 7 5 41:27 14 46 W
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
08.02.20 1 : 4 Zafer
LECA FC LECA FC
L
LECA FC LECA FC
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Amarante FC Amarante FC
D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
LECA FC LECA FC
L
LECA FC LECA FC
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
W
Trofense Trofense
08.03.20 2 : 3 Zafer
LECA FC LECA FC
5 AD Castro Daire AD Castro Daire 25 12 8 5 32:22 10 44 W
Lusitano FCV Lusitano FCV
09.02.20 0 : 2 Zafer
AD Castro Daire AD Castro Daire
W
AD Castro Daire AD Castro Daire
16.02.20 2 : 1 Zafer
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
D
SC Coimbroes SC Coimbroes
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Castro Daire AD Castro Daire
D
AD Castro Daire AD Castro Daire
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Espinho Espinho
D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Castro Daire AD Castro Daire
6 AD Sanjoanense AD Sanjoanense 25 12 6 7 36:30 6 42 D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
D
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Trofense Trofense
L
Amarante FC Amarante FC
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
L
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
01.03.20 1 : 4 Kaybetmek
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
W
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
08.03.20 1 : 3 Zafer
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
7 FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932 25 12 5 8 51:37 14 41 D
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Arouca Arouca
W
Gondomar Gondomar
15.02.20 1 : 2 Zafer
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
W
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
22.02.20 2 : 1 Zafer
União SC Paredes União SC Paredes
W
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
01.03.20 1 : 4 Zafer
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
W
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
08.03.20 2 : 1 Zafer
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
8 União SC Paredes União SC Paredes 25 9 7 9 26:19 7 34 D
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
União SC Paredes União SC Paredes
L
União SC Paredes União SC Paredes
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Arouca Arouca
L
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
22.02.20 2 : 1 Kaybetmek
União SC Paredes União SC Paredes
L
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
União SC Paredes União SC Paredes
W
União SC Paredes União SC Paredes
08.03.20 3 : 0 Zafer
Gondomar Gondomar
9 Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010 25 7 12 6 23:19 4 33 D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
W
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
16.02.20 0 : 3 Zafer
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
LECA FC LECA FC
L
SC Vila Real SC Vila Real
01.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
D
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
AD Castro Daire AD Castro Daire
10 Amarante FC Amarante FC 25 8 9 8 31:29 2 33 W
Amarante FC Amarante FC
09.02.20 2 : 0 Zafer
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
W
LECA FC LECA FC
16.02.20 2 : 3 Zafer
Amarante FC Amarante FC
W
Amarante FC Amarante FC
23.02.20 2 : 1 Zafer
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
D
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Amarante FC Amarante FC
W
Amarante FC Amarante FC
08.03.20 2 : 1 Zafer
SC Vila Real SC Vila Real
11 SC Coimbroes SC Coimbroes 25 8 6 11 29:41 -12 30 W
SC Coimbroes SC Coimbroes
09.02.20 2 : 1 Zafer
SC Vila Real SC Vila Real
W
Lusitano FCV Lusitano FCV
16.02.20 0 : 2 Zafer
SC Coimbroes SC Coimbroes
D
SC Coimbroes SC Coimbroes
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
AD Castro Daire AD Castro Daire
D
SC Coimbroes SC Coimbroes
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
L
Espinho Espinho
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
SC Coimbroes SC Coimbroes
12 Trofense Trofense 25 8 6 11 24:30 -6 30 W
Trofense Trofense
09.02.20 1 : 0 Zafer
Gondomar Gondomar
D
AD Sanjoanense AD Sanjoanense
16.02.20 2 : 2 Beraberlik
Trofense Trofense
W
Trofense Trofense
23.02.20 1 : 0 Zafer
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
W
Lusitano FCV Lusitano FCV
01.03.20 1 : 3 Zafer
Trofense Trofense
L
Trofense Trofense
08.03.20 2 : 3 Kaybetmek
LECA FC LECA FC
13 FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras 25 7 7 11 28:32 -4 28 L
Amarante FC Amarante FC
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
D
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Espinho Espinho
L
Arouca Arouca
23.02.20 4 : 2 Kaybetmek
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
W
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
01.03.20 1 : 0 Zafer
União SC Paredes União SC Paredes
L
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
FC Pedras Rubras FC Pedras Rubras
14 Gondomar Gondomar 25 7 6 12 28:33 -5 27 L
Trofense Trofense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Gondomar Gondomar
L
Gondomar Gondomar
15.02.20 1 : 2 Kaybetmek
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
L
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Gondomar Gondomar
W
Gondomar Gondomar
01.03.20 1 : 0 Zafer
Arouca Arouca
L
União SC Paredes União SC Paredes
08.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Gondomar Gondomar
15 Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC 25 7 4 14 28:47 -19 25 L
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
08.02.20 1 : 4 Kaybetmek
LECA FC LECA FC
L
AD Castro Daire AD Castro Daire
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
D
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Vila Real SC Vila Real
D
SC Coimbroes SC Coimbroes
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
W
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
08.03.20 1 : 0 Zafer
Lusitano FCV Lusitano FCV
16 Lusitano FCV Lusitano FCV 25 7 4 14 29:36 -7 25 L
Lusitano FCV Lusitano FCV
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AD Castro Daire AD Castro Daire
L
Lusitano FCV Lusitano FCV
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
SC Coimbroes SC Coimbroes
L
Espinho Espinho
23.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Lusitano FCV Lusitano FCV
L
Lusitano FCV Lusitano FCV
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Trofense Trofense
L
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Lusitano FCV Lusitano FCV
17 SC Vila Real SC Vila Real 25 4 3 18 20:47 -27 15 L
SC Coimbroes SC Coimbroes
09.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Vila Real SC Vila Real
L
SC Vila Real SC Vila Real
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
LUSITANIA FC LUSITANIA FC
D
Valadares Gaia FC Valadares Gaia FC
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
SC Vila Real SC Vila Real
W
SC Vila Real SC Vila Real
01.03.20 2 : 0 Zafer
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
L
Amarante FC Amarante FC
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Vila Real SC Vila Real
18 Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense 25 2 3 20 11:70 -59 9 L
Espinho Espinho
08.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
L
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Cfc-Cf Canelas 2010 Cfc-Cf Canelas 2010
L
Trofense Trofense
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
D
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Amarante FC Amarante FC
L
Arouca Arouca
08.03.20 9 : 0 Kaybetmek
Ginasio Figuirense Ginasio Figuirense
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. C
1 Praiense Praiense 25 15 8 2 48:20 28 53 D
Praiense Praiense
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
De Fatima De Fatima
W
Caldas Caldas
16.02.20 0 : 2 Zafer
Praiense Praiense
D
Praiense Praiense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rd Agueda Rd Agueda
D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Praiense Praiense
W
Praiense Praiense
08.03.20 3 : 2 Zafer
UD Santarem UD Santarem
2 Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco 25 12 6 7 35:21 14 42 W
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
09.02.20 6 : 0 Zafer
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
L
Anadia Anadia
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
W
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
23.02.20 2 : 0 Zafer
UD Santarem UD Santarem
W
Caldas Caldas
01.03.20 0 : 2 Zafer
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
W
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
08.03.20 1 : 0 Zafer
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
3 Anadia Anadia 25 11 8 6 26:22 4 41 W
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
09.02.20 2 : 3 Zafer
Anadia Anadia
W
Anadia Anadia
16.02.20 2 : 1 Zafer
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
W
Arc Oleiros Arc Oleiros
23.02.20 0 : 1 Zafer
Anadia Anadia
W
Anadia Anadia
01.03.20 1 : 0 Zafer
AC Marinhense AC Marinhense
L
Torreense Torreense
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Anadia Anadia
4 Sertanense Sertanense 25 10 8 7 20:19 1 38 W
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
12.02.20 0 : 1 Zafer
Sertanense Sertanense
D
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sertanense Sertanense
W
Sertanense Sertanense
24.02.20 1 : 0 Zafer
De Fatima De Fatima
L
Sertanense Sertanense
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Rd Agueda Rd Agueda
D
Sertanense Sertanense
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Caldas Caldas
5 De Fatima De Fatima 25 9 10 6 35:28 7 37 D
Praiense Praiense
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
De Fatima De Fatima
L
De Fatima De Fatima
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
L
Sertanense Sertanense
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
De Fatima De Fatima
W
De Fatima De Fatima
01.03.20 3 : 0 Zafer
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
D
Clube Condeixa Clube Condeixa
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Fatima De Fatima
6 SC Beira Mar SC Beira Mar 25 9 10 6 34:27 7 37 L
Sertanense Sertanense
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
SC Beira Mar SC Beira Mar
D
SC Beira Mar SC Beira Mar
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Condeixa Clube Condeixa
W
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
23.02.20 2 : 3 Zafer
SC Beira Mar SC Beira Mar
W
SC Beira Mar SC Beira Mar
29.02.20 2 : 0 Zafer
Torreense Torreense
L
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
SC Beira Mar SC Beira Mar
7 Caldas Caldas 25 7 14 4 31:24 7 35 D
UD Santarem UD Santarem
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Caldas Caldas
L
Caldas Caldas
16.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Praiense Praiense
D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Caldas Caldas
L
Caldas Caldas
01.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
D
Sertanense Sertanense
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Caldas Caldas
8 Clube Condeixa Clube Condeixa 25 9 8 8 32:28 4 35 D
Clube Condeixa Clube Condeixa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
D
SC Beira Mar SC Beira Mar
17.02.20 2 : 2 Beraberlik
Clube Condeixa Clube Condeixa
W
Clube Condeixa Clube Condeixa
23.02.20 3 : 0 Zafer
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
W
UD Santarem UD Santarem
01.03.20 2 : 3 Zafer
Clube Condeixa Clube Condeixa
D
Clube Condeixa Clube Condeixa
09.03.20 0 : 0 Beraberlik
De Fatima De Fatima
9 Torreense Torreense 25 8 10 7 27:26 1 34 W
Torreense Torreense
08.02.20 2 : 1 Zafer
Arc Oleiros Arc Oleiros
D
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Torreense Torreense
D
Torreense Torreense
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Marinhense AC Marinhense
L
SC Beira Mar SC Beira Mar
29.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Torreense Torreense
W
Torreense Torreense
08.03.20 2 : 1 Zafer
Anadia Anadia
10 Arc Oleiros Arc Oleiros 25 7 12 6 24:20 4 33 L
Torreense Torreense
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Arc Oleiros Arc Oleiros
W
AC Marinhense AC Marinhense
16.02.20 1 : 2 Zafer
Arc Oleiros Arc Oleiros
L
Arc Oleiros Arc Oleiros
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Anadia Anadia
L
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Arc Oleiros Arc Oleiros
W
Arc Oleiros Arc Oleiros
08.03.20 3 : 1 Zafer
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
11 AC Marinhense AC Marinhense 25 8 8 9 32:31 1 32 D
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
09.02.20 2 : 2 Beraberlik
AC Marinhense AC Marinhense
L
AC Marinhense AC Marinhense
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Arc Oleiros Arc Oleiros
D
Torreense Torreense
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
AC Marinhense AC Marinhense
L
Anadia Anadia
01.03.20 1 : 0 Kaybetmek
AC Marinhense AC Marinhense
W
AC Marinhense AC Marinhense
08.03.20 1 : 0 Zafer
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
12 Uniao de Leiria Uniao de Leiria 25 6 11 8 27:24 3 29 D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rd Agueda Rd Agueda
L
UD Santarem UD Santarem
16.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Caldas Caldas
D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
Praiense Praiense
L
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
13 Rd Agueda Rd Agueda 25 6 10 9 23:27 -4 28 D
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rd Agueda Rd Agueda
L
Rd Agueda Rd Agueda
16.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
D
Praiense Praiense
23.02.20 1 : 1 Beraberlik
Rd Agueda Rd Agueda
W
Sertanense Sertanense
01.03.20 0 : 1 Zafer
Rd Agueda Rd Agueda
L
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Rd Agueda Rd Agueda
14 Oliveira Hospital Oliveira Hospital 25 5 13 7 27:35 -8 28 D
Clube Condeixa Clube Condeixa
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
D
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Torreense Torreense
L
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
W
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
01.03.20 2 : 1 Zafer
Arc Oleiros Arc Oleiros
L
AC Marinhense AC Marinhense
08.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
15 UD Santarem UD Santarem 25 6 9 10 31:45 -14 27 D
UD Santarem UD Santarem
09.02.20 3 : 3 Beraberlik
Caldas Caldas
W
UD Santarem UD Santarem
16.02.20 3 : 2 Zafer
Uniao de Leiria Uniao de Leiria
L
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
UD Santarem UD Santarem
L
UD Santarem UD Santarem
01.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Clube Condeixa Clube Condeixa
L
Praiense Praiense
08.03.20 3 : 2 Kaybetmek
UD Santarem UD Santarem
16 Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal 25 7 6 12 28:38 -10 27 L
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
12.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Sertanense Sertanense
W
Rd Agueda Rd Agueda
16.02.20 2 : 3 Zafer
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
W
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
23.02.20 2 : 1 Zafer
Oliveira Hospital Oliveira Hospital
L
De Fatima De Fatima
01.03.20 3 : 0 Kaybetmek
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
W
Sporting Clube Ideal Sporting Clube Ideal
08.03.20 3 : 2 Zafer
SC Beira Mar SC Beira Mar
17 Vitoria Sernache Vitoria Sernache 25 4 10 11 24:37 -13 22 L
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
09.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Anadia Anadia
W
De Fatima De Fatima
16.02.20 1 : 2 Zafer
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
L
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
23.02.20 2 : 3 Kaybetmek
SC Beira Mar SC Beira Mar
W
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
01.03.20 0 : 1 Zafer
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
W
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
08.03.20 1 : 0 Zafer
Rd Agueda Rd Agueda
18 Gd Fontinhas Gd Fontinhas 25 2 7 16 17:49 -32 13 L
Benfica Castelo Branco Benfica Castelo Branco
09.02.20 6 : 0 Kaybetmek
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
D
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sertanense Sertanense
L
Clube Condeixa Clube Condeixa
23.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
L
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Vitoria Sernache Vitoria Sernache
L
Arc Oleiros Arc Oleiros
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Gd Fontinhas Gd Fontinhas
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Gr. D
1 SC Olhanense SC Olhanense 25 17 6 2 57:19 38 57 W
SC Olhanense SC Olhanense
09.02.20 3 : 1 Zafer
Louletano Louletano
L
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
16.02.20 2 : 1 Kaybetmek
SC Olhanense SC Olhanense
W
SC Olhanense SC Olhanense
23.02.20 1 : 0 Zafer
Sintra Football Sintra Football
W
Lusitano Evora Lusitano Evora
01.03.20 1 : 3 Zafer
SC Olhanense SC Olhanense
W
SC Olhanense SC Olhanense
08.03.20 5 : 0 Zafer
Co Do Montijo Co Do Montijo
2 Real Massama Real Massama 25 17 6 2 58:16 42 57 W
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
09.02.20 0 : 2 Zafer
Real Massama Real Massama
W
Real Massama Real Massama
16.02.20 3 : 0 Zafer
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
W
Sintrense Sintrense
23.02.20 0 : 2 Zafer
Real Massama Real Massama
W
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
01.03.20 1 : 6 Zafer
Real Massama Real Massama
D
Real Massama Real Massama
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
Louletano Louletano
3 Alverca Alverca 25 16 5 4 48:22 26 53 W
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
09.02.20 0 : 2 Zafer
Alverca Alverca
L
Alverca Alverca
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
D
1º Dezembro 1º Dezembro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alverca Alverca
W
Alverca Alverca
01.03.20 2 : 1 Zafer
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
W
Pinhalnovense Pinhalnovense
08.03.20 1 : 2 Zafer
Alverca Alverca
4 Louletano Louletano 25 15 6 4 40:22 18 51 L
SC Olhanense SC Olhanense
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Louletano Louletano
W
Louletano Louletano
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sintrense Sintrense
D
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Louletano Louletano
W
Louletano Louletano
01.03.20 3 : 2 Zafer
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
D
Real Massama Real Massama
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
Louletano Louletano
5 Sintrense Sintrense 25 13 6 6 27:17 10 45 W
Sintrense Sintrense
09.02.20 2 : 0 Zafer
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
L
Louletano Louletano
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sintrense Sintrense
L
Sintrense Sintrense
23.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Massama Real Massama
W
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
01.03.20 0 : 1 Zafer
Sintrense Sintrense
W
Sintrense Sintrense
08.03.20 3 : 1 Zafer
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
6 Pinhalnovense Pinhalnovense 25 13 6 6 43:31 12 45 W
Pinhalnovense Pinhalnovense
09.02.20 4 : 3 Zafer
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
W
Co Do Montijo Co Do Montijo
16.02.20 1 : 3 Zafer
Pinhalnovense Pinhalnovense
W
Pinhalnovense Pinhalnovense
23.02.20 2 : 1 Zafer
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
W
Sintra Football Sintra Football
01.03.20 0 : 1 Zafer
Pinhalnovense Pinhalnovense
L
Pinhalnovense Pinhalnovense
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Alverca Alverca
7 Sportivo de Loures Sportivo de Loures 25 11 9 5 35:25 10 42 W
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
09.02.20 4 : 0 Zafer
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
D
Sintra Football Sintra Football
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
W
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
22.02.20 1 : 0 Zafer
Co Do Montijo Co Do Montijo
L
Alverca Alverca
01.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
D
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SG Sacavenense SG Sacavenense
8 Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa 25 10 8 7 30:27 3 38 L
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Real Massama Real Massama
W
Alverca Alverca
16.02.20 1 : 2 Zafer
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
D
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Louletano Louletano
W
Co Do Montijo Co Do Montijo
01.03.20 1 : 2 Zafer
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
L
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
08.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
9 1º Dezembro 1º Dezembro 25 9 3 13 27:28 -1 30 D
1º Dezembro 1º Dezembro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Co Do Montijo Co Do Montijo
W
SG Sacavenense SG Sacavenense
16.02.20 0 : 3 Zafer
1º Dezembro 1º Dezembro
D
1º Dezembro 1º Dezembro
23.02.20 0 : 0 Beraberlik
Alverca Alverca
D
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
1º Dezembro 1º Dezembro
L
1º Dezembro 1º Dezembro
08.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Lusitano Evora Lusitano Evora
10 Amora FC Amora FC 25 6 10 9 24:29 -5 28 D
Amora FC Amora FC
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sintra Football Sintra Football
D
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Amora FC Amora FC
W
Amora FC Amora FC
23.02.20 1 : 0 Zafer
Lusitano Evora Lusitano Evora
D
SG Sacavenense SG Sacavenense
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Amora FC Amora FC
W
Amora FC Amora FC
08.03.20 2 : 1 Zafer
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
11 Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos 25 7 7 11 26:39 -13 28 L
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
W
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
16.02.20 2 : 1 Zafer
SC Olhanense SC Olhanense
L
Pinhalnovense Pinhalnovense
23.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
L
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Sintrense Sintrense
W
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
08.03.20 1 : 2 Zafer
Esperanca de Lagos Esperanca de Lagos
12 CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses 25 7 6 12 33:48 -15 27 L
Sintrense Sintrense
09.02.20 2 : 0 Kaybetmek
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
L
Real Massama Real Massama
16.02.20 3 : 0 Kaybetmek
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
W
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
23.02.20 1 : 0 Zafer
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
L
Louletano Louletano
01.03.20 3 : 2 Kaybetmek
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
D
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
08.03.20 3 : 3 Beraberlik
Sintra Football Sintra Football
13 Co Do Montijo Co Do Montijo 25 5 6 14 26:45 -19 21 D
1º Dezembro 1º Dezembro
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Co Do Montijo Co Do Montijo
L
Co Do Montijo Co Do Montijo
16.02.20 1 : 3 Kaybetmek
Pinhalnovense Pinhalnovense
L
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
22.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Co Do Montijo Co Do Montijo
L
Co Do Montijo Co Do Montijo
01.03.20 1 : 2 Kaybetmek
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
L
SC Olhanense SC Olhanense
08.03.20 5 : 0 Kaybetmek
Co Do Montijo Co Do Montijo
14 SG Sacavenense SG Sacavenense 25 5 6 14 19:38 -19 21 W
Lusitano Evora Lusitano Evora
09.02.20 0 : 1 Zafer
SG Sacavenense SG Sacavenense
L
SG Sacavenense SG Sacavenense
16.02.20 0 : 3 Kaybetmek
1º Dezembro 1º Dezembro
D
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Sacavenense SG Sacavenense
D
SG Sacavenense SG Sacavenense
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Amora FC Amora FC
D
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
SG Sacavenense SG Sacavenense
15 Lusitano Evora Lusitano Evora 25 4 8 13 30:48 -18 20 L
Lusitano Evora Lusitano Evora
09.02.20 0 : 1 Kaybetmek
SG Sacavenense SG Sacavenense
L
Lusitano Evora Lusitano Evora
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
L
Amora FC Amora FC
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Lusitano Evora Lusitano Evora
L
Lusitano Evora Lusitano Evora
01.03.20 1 : 3 Kaybetmek
SC Olhanense SC Olhanense
W
1º Dezembro 1º Dezembro
08.03.20 0 : 1 Zafer
Lusitano Evora Lusitano Evora
16 Fabril Barreiro Fabril Barreiro 25 5 4 16 21:46 -25 19 L
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
09.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Alverca Alverca
W
Lusitano Evora Lusitano Evora
16.02.20 1 : 2 Zafer
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
D
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
SG Sacavenense SG Sacavenense
D
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
01.03.20 0 : 0 Beraberlik
1º Dezembro 1º Dezembro
L
Amora FC Amora FC
08.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Fabril Barreiro Fabril Barreiro
17 Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense 25 4 6 15 27:52 -25 18 L
Pinhalnovense Pinhalnovense
09.02.20 4 : 3 Kaybetmek
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
D
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
16.02.20 0 : 0 Beraberlik
Amora FC Amora FC
L
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
L
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
01.03.20 1 : 6 Kaybetmek
Real Massama Real Massama
L
Sintrense Sintrense
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Mineiro Aljustrelense Mineiro Aljustrelense
18 Sintra Football Sintra Football 25 2 10 13 20:39 -19 16 D
Amora FC Amora FC
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sintra Football Sintra Football
D
Sintra Football Sintra Football
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Sportivo de Loures Sportivo de Loures
L
SC Olhanense SC Olhanense
23.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sintra Football Sintra Football
L
Sintra Football Sintra Football
01.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Pinhalnovense Pinhalnovense
D
CF Os Armacenenses CF Os Armacenenses
08.03.20 3 : 3 Beraberlik
Sintra Football Sintra Football
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Campeonato de Portugal - turnuva, düzenleyen Portekiz.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Campeonato de Portugal (Portekiz) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Campeonato de Portugal (Portekiz) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.