U18 Clj
Polonya

U18 Clj

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
U18 Clj
1 Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18 7 5 1 1 14:7 7 16 L
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
09.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
W
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
13.09.20 1 : 2 Zafer
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
W
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
20.09.20 3 : 0 Zafer
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
W
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
23.09.20 3 : 2 Zafer
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
W
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
26.09.20 1 : 5 Zafer
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
KKS Lech Poznan U18
2 Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18 6 5 0 1 17:8 9 15 W
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
22.08.20 3 : 1 Zafer
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
W
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
30.08.20 0 : 3 Zafer
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
L
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
05.09.20 0 : 1 Kaybetmek
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
W
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
19.09.20 2 : 1 Zafer
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
W
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
26.09.20 2 : 3 Zafer
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
Jagellonia Bialystok SSA U18
3 Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18 7 5 0 2 19:8 11 15 L
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
L
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
W
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
13.09.20 1 : 2 Zafer
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
W
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
19.09.20 4 : 1 Zafer
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
W
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
27.09.20 1 : 4 Zafer
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
Gwarek Zabrze U18
4 WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18 7 5 0 2 15:7 8 15 W
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
29.08.20 3 : 0 Zafer
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
W
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
06.09.20 0 : 1 Zafer
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
W
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
12.09.20 2 : 1 Zafer
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
L
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
20.09.20 3 : 0 Kaybetmek
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
L
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
Hutnik Krakow U18
5 MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18 7 4 1 2 14:10 4 13 W
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
05.09.20 0 : 1 Zafer
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
W
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
09.09.20 3 : 0 Zafer
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
W
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
12.09.20 2 : 1 Zafer
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
L
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
19.09.20 4 : 1 Kaybetmek
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
W
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
27.09.20 3 : 0 Zafer
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
MKS Pogon Szczecin U18
6 KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18 7 4 0 3 12:9 3 12 W
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
29.08.20 1 : 3 Zafer
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
W
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
05.09.20 1 : 0 Zafer
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
L
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
12.09.20 3 : 2 Kaybetmek
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
W
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
20.09.20 2 : 0 Zafer
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
W
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
26.09.20 0 : 3 Zafer
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
Korona Kielce U18
7 MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18 6 3 1 2 15:15 -2 10 L
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
23.08.20 2 : 1 Kaybetmek
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
D
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
W
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
09.09.20 2 : 1 Zafer
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
W
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
12.09.20 3 : 2 Zafer
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
W
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
19.09.20 4 : 2 Zafer
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
MKS Cracovia U18
8 UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18 7 3 1 3 13:11 2 10 W
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
29.08.20 7 : 0 Zafer
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
W
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
05.09.20 1 : 2 Zafer
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
W
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
12.09.20 1 : 0 Zafer
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
L
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
19.09.20 4 : 2 Kaybetmek
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
L
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
26.09.20 0 : 3 Kaybetmek
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
Lechia Gdansk U18
9 KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18 6 2 2 2 8:9 -1 8 D
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
W
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
30.08.20 1 : 2 Zafer
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
L
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
06.09.20 0 : 1 Kaybetmek
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
L
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
20.09.20 2 : 0 Kaybetmek
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
W
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
27.09.20 3 : 2 Zafer
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
Zaglebie Lubin SA U18
10 Korona Kielce U18 Korona Kielce U18 7 2 1 4 15:16 -1 7 W
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
29.08.20 2 : 4 Zafer
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
D
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
L
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
L
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
L
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
27.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
KS gornik Zabrze U18
11 Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18 7 2 1 4 9:16 -7 7 L
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
30.08.20 1 : 2 Kaybetmek
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
D
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
L
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
L
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
19.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
W
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
27.09.20 2 : 1 Zafer
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
Legia Warszawa SA U18
12 FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18 7 2 1 4 8:14 -6 7 L
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
D
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
06.09.20 2 : 2 Beraberlik
MKS Pogon Szczecin U18 MKS Pogon Szczecin U18
L
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
12.09.20 1 : 0 Kaybetmek
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
W
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
20.09.20 2 : 1 Zafer
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
L
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
Jagellonia Bialystok SSA U18
13 Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18 6 2 1 3 16:13 3 7 D
KKS Lech Poznan U18 KKS Lech Poznan U18
23.08.20 2 : 2 Beraberlik
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
L
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
29.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
W
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
20.09.20 0 : 4 Zafer
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
L
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
23.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
L
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
27.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
Wisla Krakow SA U18
14 Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18 7 2 0 5 6:19 -13 6 L
UKS SMS Lodz U18 UKS SMS Lodz U18
29.08.20 7 : 0 Kaybetmek
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
W
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
05.09.20 1 : 0 Zafer
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
L
MKS Cracovia U18 MKS Cracovia U18
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
L
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Jagellonia Bialystok SSA U18 Jagellonia Bialystok SSA U18
L
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
27.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
WKS Slask Wroclaw SA U18
15 Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18 6 1 0 5 4:10 -6 3 L
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
30.08.20 0 : 3 Kaybetmek
Wisla Krakow SA U18 Wisla Krakow SA U18
L
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
02.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
L
Hutnik Krakow U18 Hutnik Krakow U18
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
L
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
13.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Legia Warszawa SA U18 Legia Warszawa SA U18
L
FCB Escola Varsovia U18 FCB Escola Varsovia U18
20.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Lechia Gdansk U18 Lechia Gdansk U18
UKS SMS Lodz U18
16 MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18 6 1 0 5 4:17 -13 3 L
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
23.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Gwarek Zabrze U18 Gwarek Zabrze U18
L
WKS Slask Wroclaw SA U18 WKS Slask Wroclaw SA U18
29.08.20 3 : 0 Kaybetmek
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
L
KS gornik Zabrze U18 KS gornik Zabrze U18
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
W
Korona Kielce U18 Korona Kielce U18
19.09.20 1 : 2 Zafer
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
L
MKS Arka Gdynia U18 MKS Arka Gdynia U18
26.09.20 1 : 5 Kaybetmek
Zaglebie Lubin SA U18 Zaglebie Lubin SA U18
Wisla Krakow SA U18
Daha fazla göster

Daha fazla göster

U18 Clj - turnuva, organize eden Polonya. Katılmak için başvuru veren yarışma 16 futbol takımları. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar turnuva. Bunlar:
Zaglebie Lubin SA U18 - 16 sayı, yengi 5, skorsuz yarışmalar 1, beraberlik 1.
Wisla Krakow SA U18 - 15 puan, yengi 5, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Legia Warszawa SA U18 - 15 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilme 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca U18 Clj (Polonya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli oyunlar - U18 Clj (Polonya):
Jagellonia Bialystok SSA U18 - Wisla Krakow SA U18 (30.09.2020 05:00)
Legia Warszawa SA U18 - Gwarek Zabrze U18 (03.10.2020 05:00)
Wisla Krakow SA U18 - MKS Arka Gdynia U18 (03.10.2020 05:00)

skorexpress.com internet sayfasında U18 Clj (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.