Puchar Polski - Futbol -  Polonya

Puchar Polski: playoff

  • 1/32
  • 1/16
  • 1/8
  • Quarterfinals
  • Semifinals
  • Final
team logoWisła Sandomierz
 
team logoKorona Kielce
 
03:10WIS-KORDetails
team logoMKS Kluczbork
0
team logoP. Bielsko Biala
2
26:09MKS-P. 0:2Details
team logoPolonia Sroda Wlkp
 
team logoRadomiak Radom
 
26:09POL-RADDetails
team logoRuch Chorzow
1
team logoOdra Opole
5
25:09RUC-ODR1:5Details
team logoHuragan Morag
3
team logoZaglebie Lubin
2
26:09HUR-ZAG3:2Details
team logoMks Slask Swietochlowice
0
team logoArka Gdynia
3
25:09MKS-ARK0:3Details
team logoKatowice
0
team logoPogon Szczecin
1
26:09KAT-POG0:1Details
team logoLechia Dzierzoniow
 
team logoJ. Bialystok
 
26:09LEC-J. Details
team logoKp Starogard Gdansk
 
team logoGórnik Łęczna
 
26:09KP -GÓRDetails
team logoKS Paradyz
0
team logoPuszcza Niepołomice
7
26:09KS -PUS0:7Details
team logoOlimpia Grudziadz
1
team logoZaglebie Sosnowiec
0
27:09OLI-ZAG1:0Details
team logoSiarka Tarnobrzeg
1
team logoWisla Plock
4
25:09SIA-WIS1:4Details
team logoElana Toruń
3
team logoDrutex-Bytovia
3
26:09QPR-DRU1:3Details
team logoOlimpia Elblag
0
team logoSlask Wroclaw
3
26:09OLI-SLA0:3Details
team logoGKS Bełchatów
2
team logoGarbarnia Kraków
1
26:09GKS-GAR2:1Details
team logoSandecja Nowy Sacz
0
team logoMiedz Legnica
3
26:09SAN-MIE0:3Details
team logoFalubaz Zielona Gora
 
team logoWigry Suwałki
 
26:09FAL-WIGDetails
team logoGryf Wejherowo
1
team logoStomil Olsztyn SA
3
25:09GRY-STO1:3Details
team logoVictoria Sulejowek
 
team logoRaków Częstochowa
 
03:10VIC-RAKDetails
team logoLodz
0
team logoLech Posnan
1
25:09LOD-LEC0:1Details
team logoPogon Siedlce
2
team logoStal Mielec
1
25:09POG-STA2:1Details
team logoPolonia Glubczyce
 
team logoChrobry Glogow
 
25:09POL-CHRDetails
team logoJastrzebie
1
team logoPiast Gliwice
2
26:09JAS-PIA1:2Details
team logoMKS Chojniczanka Chojnice
0
team logoLegia Varşova
1
25:09MKS-LEG0:1Details
team logoGKS Drwinia
0
team logoWisla Pulawy
1
26:09GKS-WIS0:1Details
team logoBałtyk Koszalin
0
team logoRozwój Katowice
2
26:09BAŁ-ROZ0:2Details
team logoLegionovia Legionowo
2
team logoGKS Tychy
1
26:09LEG-GKS2:1Details
team logoUnia Hrubieszow
0
team logoGornik Zabrze
9
02:10UNI-GOR0:9Details
team logoTur Bielsk Podlaski
 
team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
 
26:09TUR-TERDetails
team logoEnergetyk Row Rybnik
1
team logoCracovia Krakow
3
26:09ENE-CRA1:3Details
team logoResovia
2
team logoWarta Poznan
0
26:09RES-WAR2:0Details
team logoWisla Krakow
0
team logoLechia Gdansk
1
25:09WIS-LEC0:1Details
team logoWisła Sandomierz
 
team logoP. Bielsko Biala
 
31:10WIS-P. Details
team logoPolonia Sroda Wlkp
 
team logoOdra Opole
 
31:10POL-ODRDetails
team logoHuragan Morag
0
team logoArka Gdynia
1
30:10HUR-ARK0:1Details
team logoKatowice
0
team logoJ. Bialystok
1
31:10KAT-J. 0:1Details
team logoKp Starogard Gdansk
 
team logoPuszcza Niepołomice
 
07:11KP -PUSDetails
team logoOlimpia Grudziadz
2
team logoWisla Plock
7
31:10OLI-WIS2:7Details
team logoDrutex-Bytovia
3
team logoSlask Wroclaw
3
30:10QPR-SLA0:3Details
team logoGKS Bełchatów
0
team logoMiedz Legnica
1
31:10GKS-MIE0:1Details
team logoWigry Suwałki
3
team logoStomil Olsztyn SA
2
07:11WIG-STO3:2Details
team logoRaków Częstochowa
1
team logoLech Posnan
0
30:10RAK-LEC1:0Details
team logoPogon Siedlce
1
team logoChrobry Glogow
2
30:10POG-CHR1:2Details
team logoPiast Gliwice
1
team logoLegia Varşova
2
30:10PIA-LEG1:2Details
team logoWisla Pulawy
0
team logoRozwój Katowice
1
31:10WIS-ROZ0:1Details
team logoLegionovia Legionowo
 
team logoGornik Zabrze
 
31:10LEG-GORDetails
team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
2
team logoCracovia Krakow
0
31:10TER-CRA2:0Details
team logoResovia
1
team logoLechia Gdansk
3
07:11RES-LEC1:3Details
team logoWisła Sandomierz
0
team logoOdra Opole
1
05:12WIS-ODR0:1Details
team logoArka Gdynia
0
team logoJ. Bialystok
2
04:12ARK-J. 0:2Details
team logoPuszcza Niepołomice
3
team logoWisla Plock
1
04:12PUS-WIS3:1Details
team logoSlask Wroclaw
0
team logoMiedz Legnica
1
04:12SLA-MIE0:1Details
team logoWigry Suwałki
0
team logoRaków Częstochowa
3
06:12WIG-RAK0:3Details
team logoChrobry Glogow
0
team logoLegia Varşova
3
05:12CHR-LEG0:3Details
team logoRozwój Katowice
0
team logoGornik Zabrze
3
06:12ROZ-GOR0:3Details
team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
1
team logoLechia Gdansk
3
05:12TER-LEC1:3Details
team logoOdra Opole
0
team logoJ. Bialystok
2
12:03ODR-J. 0:2Details
team logoPuszcza Niepołomice
0
team logoMiedz Legnica
1
14:03PUS-MIE0:1Details
team logoRaków Częstochowa
1
team logoLegia Varşova
0
13:03RAK-LEG1:0Details
team logoGornik Zabrze
1
team logoLechia Gdansk
2
27:02GOR-LEC1:2Details
team logoJ. Bialystok
2
team logoMiedz Legnica
1
09:04J. -MIE2:1Details
team logoRaków Częstochowa
0
team logoLechia Gdansk
1
10:04RAK-LEC0:1Details
team logoJ. Bialystok
0
team logoLechia Gdansk
1
02:05J. -LEC0:1Details
  

Puchar Polski Polonya canlı futbol sonuçları

Burada dünün bugünün ve yarının futbol maçlarıyla ilgili tüm bilgileri ve değişiklikleri bulabilirsiniz. Puchar Polski Polonya Tüm günlük proramlar ana sayfamızda yer alıyor. Futbol'de alınan sonuçları Puchar Polski Polonya ile karşılaştırarak online olarak tüm değişiklikleri görmenizi sağlıyor .Puchar Polski Polonya gelecek haftanın tüm program bilgilerini içeriyor.Forumumuzda izleyiciler ve uzmanlar için futbol programlarına dair tüm bilgiler yer almaktadır Puchar Polski Polonya ve Puchar Polski Polonya futbol takımı ile ilgili tüm maçlar. Tüm takımların ve oyuncuların asist gol ve kart istatistikleri. Puchar Polski Polonya 'nin online ücretsiz futbol maçlarına kolayca izleyebilirsiniz.