Puchar Polski - Futbol -  Polonya

Puchar Polski

  • Güncel sonuçlar
  • Daha fazla maç göster
    • 1/32
    • 1/16
    • 1/8
    • Quarterfinals
    • Semifinals
    • Final
    team logoWisła Sandomierz
     
    team logoKorona Kielce
     
    03:10WIS-KORDetails
    team logoMKS Kluczbork
    0
    team logoP. Bielsko Biala
    2
    26:09MKS-P. 0:2Details
    team logoPolonia Sroda Wlkp
     
    team logoRadomiak Radom
     
    26:09POL-RADDetails
    team logoRuch Chorzow
    1
    team logoOdra Opole
    5
    25:09RUC-ODR1:5Details
    team logoHuragan Morag
    3
    team logoZaglebie Lubin
    2
    26:09HUR-ZAG3:2Details
    team logoMks Slask Swietochlowice
    0
    team logoArka Gdynia
    3
    25:09MKS-ARK0:3Details
    team logoKatowice
    0
    team logoPogon Szczecin
    1
    26:09KAT-POG0:1Details
    team logoLechia Dzierzoniow
     
    team logoJ. Bialystok
     
    26:09LEC-J. Details
    team logoKp Starogard Gdansk
     
    team logoGórnik Łęczna
     
    26:09KP -GÓRDetails
    team logoKS Paradyz
    0
    team logoPuszcza Niepołomice
    7
    26:09KS -PUS0:7Details
    team logoOlimpia Grudziadz
    1
    team logoZaglebie Sosnowiec
    0
    27:09OLI-ZAG1:0Details
    team logoSiarka Tarnobrzeg
    1
    team logoWisla Plock
    4
    25:09SIA-WIS1:4Details
    team logoElana Toruń
    3
    team logoDrutex-Bytovia
    3
    26:09QPR-DRU1:3Details
    team logoOlimpia Elblag
    0
    team logoSlask Wroclaw
    3
    26:09OLI-SLA0:3Details
    team logoGKS Bełchatów
    2
    team logoGarbarnia Kraków
    1
    26:09GKS-GAR2:1Details
    team logoSandecja Nowy Sacz
    0
    team logoMiedz Legnica
    3
    26:09SAN-MIE0:3Details
    team logoFalubaz Zielona Gora
     
    team logoWigry Suwałki
     
    26:09FAL-WIGDetails
    team logoGryf Wejherowo
    1
    team logoStomil Olsztyn SA
    3
    25:09GRY-STO1:3Details
    team logoVictoria Sulejowek
     
    team logoRaków Częstochowa
     
    03:10VIC-RAKDetails
    team logoLodz
    0
    team logoLech Posnan
    1
    25:09LOD-LEC0:1Details
    team logoPogon Siedlce
    2
    team logoStal Mielec
    1
    25:09POG-STA2:1Details
    team logoPolonia Glubczyce
     
    team logoChrobry Glogow
     
    25:09POL-CHRDetails
    team logoJastrzebie
    1
    team logoPiast Gliwice
    2
    26:09JAS-PIA1:2Details
    team logoMKS Chojniczanka Chojnice
    0
    team logoLegia Varşova
    1
    25:09MKS-LEG0:1Details
    team logoGKS Drwinia
    0
    team logoWisla Pulawy
    1
    26:09GKS-WIS0:1Details
    team logoBałtyk Koszalin
    0
    team logoRozwój Katowice
    2
    26:09BAŁ-ROZ0:2Details
    team logoLegionovia Legionowo
    2
    team logoGKS Tychy
    1
    26:09LEG-GKS2:1Details
    team logoUnia Hrubieszow
    0
    team logoGornik Zabrze
    9
    02:10UNI-GOR0:9Details
    team logoTur Bielsk Podlaski
     
    team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
     
    26:09TUR-TERDetails
    team logoEnergetyk Row Rybnik
    1
    team logoCracovia Krakow
    3
    26:09ENE-CRA1:3Details
    team logoResovia
    2
    team logoWarta Poznan
    0
    26:09RES-WAR2:0Details
    team logoWisla Krakow
    0
    team logoLechia Gdansk
    1
    25:09WIS-LEC0:1Details
    team logoWisła Sandomierz
     
    team logoP. Bielsko Biala
     
    31:10WIS-P. Details
    team logoPolonia Sroda Wlkp
     
    team logoOdra Opole
     
    31:10POL-ODRDetails
    team logoHuragan Morag
    0
    team logoArka Gdynia
    1
    30:10HUR-ARK0:1Details
    team logoKatowice
    0
    team logoJ. Bialystok
    1
    31:10KAT-J. 0:1Details
    team logoKp Starogard Gdansk
     
    team logoPuszcza Niepołomice
     
    07:11KP -PUSDetails
    team logoOlimpia Grudziadz
    2
    team logoWisla Plock
    7
    31:10OLI-WIS2:7Details
    team logoDrutex-Bytovia
    3
    team logoSlask Wroclaw
    3
    30:10QPR-SLA0:3Details
    team logoGKS Bełchatów
    0
    team logoMiedz Legnica
    1
    31:10GKS-MIE0:1Details
    team logoWigry Suwałki
    3
    team logoStomil Olsztyn SA
    2
    07:11WIG-STO3:2Details
    team logoRaków Częstochowa
    1
    team logoLech Posnan
    0
    30:10RAK-LEC1:0Details
    team logoPogon Siedlce
    1
    team logoChrobry Glogow
    2
    30:10POG-CHR1:2Details
    team logoPiast Gliwice
    1
    team logoLegia Varşova
    2
    30:10PIA-LEG1:2Details
    team logoWisla Pulawy
    0
    team logoRozwój Katowice
    1
    31:10WIS-ROZ0:1Details
    team logoLegionovia Legionowo
     
    team logoGornik Zabrze
     
    31:10LEG-GORDetails
    team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
    2
    team logoCracovia Krakow
    0
    31:10TER-CRA2:0Details
    team logoResovia
    1
    team logoLechia Gdansk
    3
    07:11RES-LEC1:3Details
    team logoWisła Sandomierz
    0
    team logoOdra Opole
    1
    05:12WIS-ODR0:1Details
    team logoArka Gdynia
    0
    team logoJ. Bialystok
    2
    04:12ARK-J. 0:2Details
    team logoPuszcza Niepołomice
    3
    team logoWisla Plock
    1
    04:12PUS-WIS3:1Details
    team logoSlask Wroclaw
    0
    team logoMiedz Legnica
    1
    04:12SLA-MIE0:1Details
    team logoWigry Suwałki
    0
    team logoRaków Częstochowa
    3
    06:12WIG-RAK0:3Details
    team logoChrobry Glogow
    0
    team logoLegia Varşova
    3
    05:12CHR-LEG0:3Details
    team logoRozwój Katowice
    0
    team logoGornik Zabrze
    3
    06:12ROZ-GOR0:3Details
    team logoTermalica Bruk-Bet Nieciecza
    1
    team logoLechia Gdansk
    3
    05:12TER-LEC1:3Details
    team logoOdra Opole
    0
    team logoJ. Bialystok
    2
    12:03ODR-J. 0:2Details
    team logoPuszcza Niepołomice
    0
    team logoMiedz Legnica
    1
    14:03PUS-MIE0:1Details
    team logoRaków Częstochowa
    1
    team logoLegia Varşova
    0
    13:03RAK-LEG1:0Details
    team logoGornik Zabrze
    1
    team logoLechia Gdansk
    2
    27:02GOR-LEC1:2Details
    team logoJ. Bialystok
    2
    team logoMiedz Legnica
    1
    09:04J. -MIE2:1Details
    team logoRaków Częstochowa
    0
    team logoLechia Gdansk
    1
    10:04RAK-LEC0:1Details
    team logoJ. Bialystok
    0
    team logoLechia Gdansk
    1
    02:05J. -LEC0:1Details
      
    Puchar Polski turnuva düzenleyen Polonya.
    12.12.2019 tarihteki duruma göre turnuva tablosunda futbol takımları aşağıdaki ara bölümlerde yer almaktadır

    Final - J. Bialystok, Lechia Gdansk

    En iyi forvet turnuva Puchar Polski (Polonya). Bunlar:

    Konrad Kaczmarek (Chrobry Glogow) 5 gerçekleşen anlar sahiptir

    Tomas Petrasek (Raków Częstochowa) 3 gol sahiptir

    Kamil Zapolnik (Gornik Zabrze) 3 gerçekleşen anlar sahiptir

    skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Puchar Polski (Polonya) maçları online alabilirsiniz
    skorexpress.com internet sayfasında Puchar Polski (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.