Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
17
Polonya

III Liga, Group 4

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Motor Lublin 18 9 6 3 29:16 13 33 L
Hutnik Krakow
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Motor Lublin
W
Motor Lublin
02.11.19 1 : 0 Zafer
KS Wisłoka Dębica
W
Ostrowice
09.11.19 0 : 1 Zafer
Motor Lublin
W
Motor Lublin
16.11.19 4 : 1 Zafer
KS Hetman Zamosc
W
Motor Lublin
23.11.19 2 : 1 Zafer
Stal Krasnik
2 Korona II Kielce 18 10 3 5 37:25 12 33 L
Korona II Kielce
27.10.19 1 : 2 Kaybetmek
Orleta Radzyn Podlaski
L
Avia Swidnik
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Korona II Kielce
W
Korona II Kielce
09.11.19 4 : 3 Zafer
Podhale Nowy Targ
L
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
16.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Korona II Kielce
W
Podlasie Biala Podlaska
23.11.19 0 : 2 Zafer
Korona II Kielce
3 Hutnik Krakow 18 9 6 3 32:26 6 33 W
Hutnik Krakow
26.10.19 1 : 0 Zafer
Motor Lublin
W
Orleta Radzyn Podlaski
03.11.19 1 : 2 Zafer
Hutnik Krakow
D
Hutnik Krakow
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
Avia Swidnik
W
Podhale Nowy Targ
16.11.19 1 : 2 Zafer
Hutnik Krakow
D
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hutnik Krakow
4 LKS Wolczanka Woka Pelkinska 18 8 8 2 26:16 10 32 D
Sokol Sieniawa
27.10.19 2 : 2 Beraberlik
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
W
Wisla Pulawy
02.11.19 0 : 1 Zafer
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
W
Siarka Tarnobrzeg
09.11.19 2 : 3 Zafer
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
W
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
16.11.19 2 : 0 Zafer
Korona II Kielce
D
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Hutnik Krakow
5 Stal Krasnik 18 7 6 5 26:17 9 27 L
KS Wisłoka Dębica
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Stal Krasnik
D
Stal Krasnik
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ostrowice
D
KS Hetman Zamosc
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Stal Krasnik
D
Stal Krasnik
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Chelmianka Chelm
L
Motor Lublin
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Stal Krasnik
6 KS Wisłoka Dębica 18 7 6 5 22:13 9 27 W
KS Wisłoka Dębica
26.10.19 1 : 0 Zafer
Stal Krasnik
L
Motor Lublin
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
KS Wisłoka Dębica
W
KS Wisłoka Dębica
09.11.19 2 : 0 Zafer
Orleta Radzyn Podlaski
L
Avia Swidnik
16.11.19 1 : 0 Kaybetmek
KS Wisłoka Dębica
L
Podhale Nowy Targ
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
KS Wisłoka Dębica
7 Siarka Tarnobrzeg 18 7 6 5 27:22 5 27 L
Podhale Nowy Targ
02.11.19 5 : 1 Kaybetmek
Siarka Tarnobrzeg
L
Siarka Tarnobrzeg
09.11.19 2 : 3 Kaybetmek
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
W
Podlasie Biala Podlaska
16.11.19 0 : 1 Zafer
Siarka Tarnobrzeg
D
Sola Oswiecim
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Siarka Tarnobrzeg
L
Wisla Sandomierz
23.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Siarka Tarnobrzeg
8 Avia Swidnik 18 7 6 5 26:27 -1 27 D
Siarka Tarnobrzeg
26.10.19 2 : 2 Beraberlik
Avia Swidnik
W
Avia Swidnik
02.11.19 2 : 1 Zafer
Korona II Kielce
D
Hutnik Krakow
09.11.19 3 : 3 Beraberlik
Avia Swidnik
W
Avia Swidnik
16.11.19 1 : 0 Zafer
KS Wisłoka Dębica
L
Avia Swidnik
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Ostrowice
9 Wisla Pulawy 18 7 5 6 20:19 1 26 L
Wisla Pulawy
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
LKS Wolczanka Woka Pelkinska
W
Wisla Pulawy
09.11.19 2 : 0 Zafer
Podlasie Biala Podlaska
D
Wisla Pulawy
09.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sola Oswiecim
W
Wisla Sandomierz
17.11.19 0 : 1 Zafer
Wisla Pulawy
W
Jutrzenka Giebultow
23.11.19 0 : 3 Zafer
Wisla Pulawy
10 Podhale Nowy Targ 18 7 4 7 27:22 5 25 W
Wisla Pulawy
26.10.19 0 : 3 Zafer
Podhale Nowy Targ
W
Podhale Nowy Targ
02.11.19 5 : 1 Zafer
Siarka Tarnobrzeg
L
Korona II Kielce
09.11.19 4 : 3 Kaybetmek
Podhale Nowy Targ
L
Podhale Nowy Targ
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Hutnik Krakow
W
Podhale Nowy Targ
23.11.19 2 : 1 Zafer
KS Wisłoka Dębica
11 Sokol Sieniawa 18 6 7 5 17:17 -1 25 D
Podlasie Biala Podlaska
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Sokol Sieniawa
D
Sola Oswiecim
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Sieniawa
D
Sokol Sieniawa
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Wisla Sandomierz
W
Jutrzenka Giebultow
16.11.19 0 : 1 Zafer
Sokol Sieniawa
D
Chelmianka Chelm
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Sieniawa
12 Wisla Sandomierz 18 6 6 6 23:18 5 24 W
Chelmianka Chelm
26.10.19 0 : 1 Zafer
Wisla Sandomierz
W
Wisla Sandomierz
03.11.19 1 : 0 Zafer
Jutrzenka Giebultow
D
Sokol Sieniawa
10.11.19 0 : 0 Beraberlik
Wisla Sandomierz
L
Wisla Sandomierz
17.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Wisla Pulawy
W
Wisla Sandomierz
23.11.19 2 : 0 Zafer
Siarka Tarnobrzeg
13 Ostrowice 18 6 6 6 19:18 1 24 D
Ostrowice
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
KS Hetman Zamosc
D
Stal Krasnik
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ostrowice
L
Ostrowice
09.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Motor Lublin
W
Orleta Radzyn Podlaski
16.11.19 0 : 1 Zafer
Ostrowice
W
Avia Swidnik
23.11.19 1 : 2 Zafer
Ostrowice
14 KS Hetman Zamosc 18 5 6 7 22:25 -3 21 D
Ostrowice
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
KS Hetman Zamosc
D
KS Hetman Zamosc
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Chelmianka Chelm
D
KS Hetman Zamosc
10.11.19 1 : 1 Beraberlik
Stal Krasnik
L
Motor Lublin
16.11.19 4 : 1 Kaybetmek
KS Hetman Zamosc
W
Orleta Radzyn Podlaski
23.11.19 1 : 2 Zafer
KS Hetman Zamosc
15 Jutrzenka Giebultow 18 4 4 10 13:27 -14 16 D
Jutrzenka Giebultow
26.10.19 0 : 0 Beraberlik
Sola Oswiecim
L
Wisla Sandomierz
03.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Jutrzenka Giebultow
W
Chelmianka Chelm
10.11.19 0 : 1 Zafer
Jutrzenka Giebultow
L
Jutrzenka Giebultow
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Sokol Sieniawa
L
Jutrzenka Giebultow
23.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Wisla Pulawy
16 Orleta Radzyn Podlaski 18 3 6 9 12:22 -10 15 W
Korona II Kielce
27.10.19 1 : 2 Zafer
Orleta Radzyn Podlaski
L
Orleta Radzyn Podlaski
03.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Hutnik Krakow
L
KS Wisłoka Dębica
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Orleta Radzyn Podlaski
L
Orleta Radzyn Podlaski
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Ostrowice
L
Orleta Radzyn Podlaski
23.11.19 1 : 2 Kaybetmek
KS Hetman Zamosc
17 Chelmianka Chelm 18 1 8 9 12:28 -16 11 L
Chelmianka Chelm
26.10.19 0 : 1 Kaybetmek
Wisla Sandomierz
D
KS Hetman Zamosc
02.11.19 0 : 0 Beraberlik
Chelmianka Chelm
L
Chelmianka Chelm
10.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Jutrzenka Giebultow
D
Stal Krasnik
17.11.19 0 : 0 Beraberlik
Chelmianka Chelm
D
Chelmianka Chelm
23.11.19 0 : 0 Beraberlik
Sokol Sieniawa
18 Podlasie Biala Podlaska 18 1 5 12 19:51 -32 8 L
Jutrzenka Giebultow
26.10.19 1 : 0 Kaybetmek
Podlasie Biala Podlaska
D
Podlasie Biala Podlaska
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Sokol Sieniawa
L
Wisla Pulawy
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Podlasie Biala Podlaska
L
Podlasie Biala Podlaska
16.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Siarka Tarnobrzeg
L
Podlasie Biala Podlaska
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
Korona II Kielce
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

III Liga, Group 4 - şampiyona, düzenleyen Polonya. Iştirak eden yarışma 18 katılan takımlar. Bu sezonda liderler lig. Bunlar:
Motor Lublin - 33 sayı, yengi 9, yenilme 3, beraberlik 6.
Korona II Kielce - 33 sayı, kazanılan maçlar 10, yenilmeler 5, beraberlik 3.
Hutnik Krakow - 33 kabul edilen puan, kazanılan maçlar 9, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 4 (Polonya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 4 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.