III Liga, Group 4
Polonya

III Liga, Group 4

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
4
1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 11 10 0 1 30:13 17 30 W
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
30.08.20 3 : 2 Zafer
MKS Lewart AGS Lubartow
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
05.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
W
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
09.09.20 3 : 2 Zafer
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
W
Wiazownica Wiazownica
13.09.20 1 : 4 Zafer
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
W
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19.09.20 2 : 0 Zafer
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
LKS Lagow
2 GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik 10 7 0 3 32:11 21 21 L
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
29.08.20 2 : 4 Kaybetmek
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
W
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
05.09.20 0 : 6 Zafer
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
W
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
09.09.20 6 : 1 Zafer
Korona Kielce II Korona Kielce II
W
Hetman Zamość Hetman Zamość
12.09.20 0 : 3 Zafer
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
W
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
19.09.20 5 : 1 Zafer
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
KS Wisłoka Dębica
3 Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz 10 5 4 1 18:9 9 19 W
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
30.08.20 3 : 4 Zafer
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
D
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
LKS Lagow
L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
09.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
D
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
D
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
Cracovia Krakow II
4 MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa 9 5 4 0 16:8 8 19 D
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
D
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
D
MKS Lewart AGS Lubartow
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
W
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
09.09.20 1 : 0 Zafer
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
13.09.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
Wiazownica
5 LKS Lagow LKS Lagow 9 4 4 1 14:9 5 16 W
LKS Lagow
23.08.20 3 : 1 Zafer
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
D
MKS Lewart AGS Lubartow
26.08.20 2 : 2 Beraberlik
LKS Lagow
D
LKS Lagow
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
LKS Lagow
W
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
12.09.20 1 : 2 Zafer
LKS Lagow
NKP Podhale
6 Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 10 4 3 3 15:7 8 15 D
LKS Lagow
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
05.09.20 2 : 1 Zafer
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
L
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
09.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
12.09.20 3 : 0 Zafer
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
19.09.20 1 : 0 Zafer
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
Cracovia Krakow II
7 NKP Podhale NKP Podhale 6 4 2 0 9:4 5 14 W
NKP Podhale NKP Podhale
08.08.20 2 : 0 Zafer
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
W
Wiazownica Wiazownica
30.08.20 0 : 1 Zafer
NKP Podhale NKP Podhale
W
NKP Podhale NKP Podhale
06.09.20 1 : 0 Zafer
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
D
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
NKP Podhale NKP Podhale
D
NKP Podhale NKP Podhale
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
LKS Lagow
8 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 9 4 2 3 20:16 4 14 W
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
29.08.20 2 : 4 Zafer
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
D
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
Podlasie Podlasie
W
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
09.09.20 0 : 1 Zafer
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
D
NKP Podhale NKP Podhale
12.09.20 2 : 2 Beraberlik
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
W
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
19.09.20 3 : 0 Zafer
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
Korona Kielce II
9 KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica 10 4 1 5 11:14 -3 13 L
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
26.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
D
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
W
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
05.09.20 3 : 0 Zafer
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
W
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
09.09.20 0 : 1 Zafer
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
L
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
GPTS Avia Świdnik
10 Podlasie Podlasie 8 4 1 3 17:24 -7 13 W
Podlasie Podlasie
29.08.20 3 : 2 Zafer
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
D
Podlasie Podlasie
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
D
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
05.09.20 3 : 3 Beraberlik
Podlasie Podlasie
L
Korona Kielce II Korona Kielce II
12.09.20 8 : 0 Kaybetmek
Podlasie Podlasie
W
Podlasie Podlasie
19.09.20 5 : 2 Zafer
Hetman Zamość Hetman Zamość
CKS Chełmianka Chełm
11 Korona Kielce II Korona Kielce II 10 4 0 6 20:20 -1 12 W
Korona Kielce II Korona Kielce II
26.08.20 3 : 0 Zafer
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
30.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Korona Kielce II Korona Kielce II
L
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
09.09.20 6 : 1 Kaybetmek
Korona Kielce II Korona Kielce II
W
Korona Kielce II Korona Kielce II
12.09.20 8 : 0 Zafer
Podlasie Podlasie
W
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
19.09.20 1 : 2 Zafer
Korona Kielce II Korona Kielce II
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
12 CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm 10 3 3 4 11:15 -4 12 D
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
W
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
29.08.20 0 : 2 Zafer
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
D
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
W
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
09.09.20 0 : 1 Zafer
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
L
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
19.09.20 5 : 1 Kaybetmek
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
Podlasie
13 Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 7 3 2 2 10:8 2 11 W
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
30.08.20 2 : 0 Zafer
Korona Kielce II Korona Kielce II
D
Hetman Zamość Hetman Zamość
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
L
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
09.09.20 0 : 1 Kaybetmek
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
W
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
12.09.20 0 : 2 Zafer
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
D
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Lewart AGS Lubartow
Siarka Tarnobrzeg
14 MKS Lewart AGS Lubartow MKS Lewart AGS Lubartow 11 2 5 4 15:16 -1 11 L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
30.08.20 3 : 2 Kaybetmek
MKS Lewart AGS Lubartow
D
MKS Lewart AGS Lubartow
05.09.20 2 : 2 Beraberlik
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
L
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
MKS Lewart AGS Lubartow
D
MKS Lewart AGS Lubartow
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
D
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Lewart AGS Lubartow
GPTS Avia Świdnik
15 Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski 9 3 2 4 7:13 -6 11 L
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
L
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
05.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
W
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
09.09.20 2 : 1 Zafer
MKS Lewart AGS Lubartow
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
12.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
D
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
Wiazownica
16 Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski 10 3 0 7 13:15 -2 9 L
Podlasie Podlasie
29.08.20 3 : 2 Kaybetmek
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
NKP Podhale NKP Podhale
06.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
09.09.20 0 : 1 Kaybetmek
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
W
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
13.09.20 0 : 4 Zafer
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Korona Kielce II Korona Kielce II
Hetman Zamość
17 Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II 10 2 2 6 5:11 -6 8 W
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
29.08.20 2 : 1 Zafer
Hetman Zamość Hetman Zamość
D
CKS Chełmianka Chełm CKS Chełmianka Chełm
05.09.20 0 : 0 Beraberlik
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
09.09.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Wisłoka Dębica KS Wisłoka Dębica
D
MKS Lewart AGS Lubartow
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
Siarka Tarnobrzeg
18 Stal Kraśnik Stal Kraśnik 10 2 2 6 12:19 -7 8 D
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
L
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
30.08.20 3 : 4 Kaybetmek
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
D
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
09.09.20 2 : 2 Beraberlik
NKP Podhale NKP Podhale
L
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
LKS Lagow
L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Stal Kraśnik Stal Kraśnik
MKS Sokol Sieniawa
19 Wiazownica Wiazownica 8 2 1 5 11:21 -10 7 L
MKS Lewart AGS Lubartow
16.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Wiazownica Wiazownica
L
Wiazownica Wiazownica
23.08.20 1 : 7 Kaybetmek
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
26.08.20 1 : 1 Beraberlik
Wiazownica Wiazownica
L
Wiazownica Wiazownica
30.08.20 0 : 1 Kaybetmek
NKP Podhale NKP Podhale
L
Wiazownica Wiazownica
13.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
MKS Sokol Sieniawa
20 Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow 5 1 0 4 2:16 -14 3 L
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
08.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
D
Podlasie Podlasie
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
L
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
05.09.20 0 : 6 Kaybetmek
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
L
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
13.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
19.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
MKS Sokol Sieniawa
21 Hetman Zamość Hetman Zamość 10 0 2 8 6:25 -19 2 D
Hetman Zamość Hetman Zamość
26.08.20 0 : 0 Beraberlik
Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski
L
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
29.08.20 2 : 1 Kaybetmek
Hetman Zamość Hetman Zamość
D
Hetman Zamość Hetman Zamość
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
L
Hetman Zamość Hetman Zamość
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
GPTS Avia Świdnik GPTS Avia Świdnik
L
Podlasie Podlasie
19.09.20 5 : 2 Kaybetmek
Hetman Zamość Hetman Zamość
Ostrowiec Swietokrzyski
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

III Liga, Group 4 - şampiyona, organize eden Polonya. Katılan yarışma 21 takımlar. Bugün favoriler turnuva. Bunlar:
Wisla Pulawy - 30 sayı, kazanılan maçlar 10, skorsuz maçlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
GPTS Avia Świdnik - 21 madde, parlak başarılar 7, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Wisła Sandomierz - 19 madde, kazanılan maçlar 5, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 4 (Polonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken yarışmalar - III Liga, Group 4 (Polonya):
LKS Lagow - NKP Podhale (20.09.2020 09:00)
MKS Sokol Sieniawa - Wiazownica (20.09.2020 09:00)
MKS Sokol Sieniawa - Jutrzenka Giebultow (23.09.2020 10:00)

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 4 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.