III Liga, Group 3
Polonya

III Liga, Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław 7 6 0 1 21:7 14 18 W
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
22.08.20 2 : 5 Zafer
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
W
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
29.08.20 1 : 0 Zafer
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
W
Warta Gorzow Warta Gorzow
05.09.20 0 : 3 Zafer
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
L
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
09.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
W
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
13.09.20 4 : 2 Zafer
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Piast Żmigród
2 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 8 5 1 2 19:13 6 16 L
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
15.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
W
Warta Gorzow Warta Gorzow
22.08.20 1 : 2 Zafer
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
D
Foto-Higiena Foto-Higiena
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
W
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
05.09.20 7 : 2 Zafer
Piast Żmigród Piast Żmigród
L
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
13.09.20 4 : 2 Kaybetmek
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin
3 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 7 4 2 1 17:9 8 14 W
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
12.08.20 3 : 1 Zafer
Warta Gorzow Warta Gorzow
W
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
15.08.20 1 : 3 Zafer
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
D
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
Piast Żmigród Piast Żmigród
L
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
29.08.20 1 : 0 Kaybetmek
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Lechia Zielona Gora
4 LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj 8 4 1 3 14:11 3 13 L
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Polonia Bytom Polonia Bytom
W
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
29.08.20 1 : 3 Zafer
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
L
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
W
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
09.09.20 2 : 1 Zafer
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
D
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
K.S. Energetyk ROW Rybnik
5 Stal Brzeg Stal Brzeg 7 3 3 1 16:6 10 12 W
Stal Brzeg Stal Brzeg
12.08.20 7 : 1 Zafer
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
W
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
15.08.20 0 : 2 Zafer
Stal Brzeg Stal Brzeg
W
Stal Brzeg Stal Brzeg
22.08.20 3 : 0 Zafer
Foto-Higiena Foto-Higiena
D
TS Gwarek TS Gwarek
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stal Brzeg Stal Brzeg
D
Stal Brzeg Stal Brzeg
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
Pniowek Pawlowice Slaskie
6 Polonia Bytom Polonia Bytom 5 3 2 0 11:5 6 11 W
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
22.08.20 1 : 2 Zafer
Polonia Bytom Polonia Bytom
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
W
Polonia Bytom Polonia Bytom
02.09.20 3 : 0 Zafer
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
W
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
05.09.20 1 : 3 Zafer
Polonia Bytom Polonia Bytom
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Warta Gorzow
7 Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II 7 3 1 3 15:13 2 10 L
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
12.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Piast Żmigród Piast Żmigród
L
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
16.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
W
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
06.09.20 4 : 0 Zafer
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
W
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
12.09.20 2 : 3 Zafer
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
KS Polonia Nysa
8 Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin 5 3 0 2 15:5 10 9 W
TS Gwarek TS Gwarek
01.08.20 0 : 4 Zafer
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
W
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
08.08.20 3 : 1 Zafer
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
L
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
15.08.20 1 : 2 Kaybetmek
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
L
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Warta Gorzow Warta Gorzow
W
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
16.09.20 6 : 0 Zafer
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
MKS Kluczbork
9 Warta Gorzow Warta Gorzow 8 3 0 5 11:19 -8 9 W
Foto-Higiena Foto-Higiena
15.08.20 1 : 3 Zafer
Warta Gorzow Warta Gorzow
L
Warta Gorzow Warta Gorzow
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
W
Piast Żmigród Piast Żmigród
29.08.20 1 : 2 Zafer
Warta Gorzow Warta Gorzow
L
Warta Gorzow Warta Gorzow
05.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
W
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
12.09.20 1 : 2 Zafer
Warta Gorzow Warta Gorzow
Polonia Bytom
10 Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie 6 2 2 2 11:11 -3 8 L
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
22.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
D
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
L
Polonia Bytom Polonia Bytom
02.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
W
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
05.09.20 3 : 2 Zafer
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
W
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
12.09.20 1 : 4 Zafer
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
Stal Brzeg
11 Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala 6 2 2 2 10:10 1 8 W
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
08.08.20 2 : 1 Zafer
Stal Brzeg Stal Brzeg
L
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
22.08.20 2 : 0 Kaybetmek
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
D
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
W
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
05.09.20 1 : 3 Zafer
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
L
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
12.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
MKS Polonia Stal Swidnica
12 Foto-Higiena Foto-Higiena 7 2 2 3 8:13 -5 8 D
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
12.08.20 1 : 1 Beraberlik
Foto-Higiena Foto-Higiena
L
Foto-Higiena Foto-Higiena
15.08.20 1 : 3 Kaybetmek
Warta Gorzow Warta Gorzow
L
Stal Brzeg Stal Brzeg
22.08.20 3 : 0 Kaybetmek
Foto-Higiena Foto-Higiena
D
Foto-Higiena Foto-Higiena
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
W
Foto-Higiena Foto-Higiena
12.09.20 3 : 1 Zafer
Piast Żmigród Piast Żmigród
TS Gwarek
13 Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora 6 2 1 3 9:13 -4 7 W
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
22.08.20 1 : 2 Zafer
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
L
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
29.08.20 1 : 3 Kaybetmek
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
L
TS Gwarek TS Gwarek
02.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
L
Górnik Zabrze II Górnik Zabrze II
06.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
W
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
12.09.20 4 : 2 Zafer
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
Ruch Chorzow
14 Miedz Legnica II Miedz Legnica II 6 2 1 3 8:12 -4 7 L
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
08.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
W
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
22.08.20 2 : 0 Zafer
Record Bielsko-Biala Record Bielsko-Biala
L
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
29.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
W
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
05.09.20 2 : 0 Zafer
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
D
Stal Brzeg Stal Brzeg
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
TS Gwarek
15 K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik 7 1 3 3 10:12 -2 6 D
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
12.08.20 1 : 1 Beraberlik
Foto-Higiena Foto-Higiena
L
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
15.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Stal Brzeg Stal Brzeg
D
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
TS Gwarek TS Gwarek
L
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
L
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
12.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
LKS Goczalkowice-Zdroj
16 Piast Żmigród Piast Żmigród 8 1 3 4 11:20 -9 6 D
Piast Żmigród Piast Żmigród
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
D
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
22.08.20 2 : 2 Beraberlik
Piast Żmigród Piast Żmigród
L
Piast Żmigród Piast Żmigród
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Warta Gorzow Warta Gorzow
L
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
05.09.20 7 : 2 Kaybetmek
Piast Żmigród Piast Żmigród
L
Foto-Higiena Foto-Higiena
12.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Piast Żmigród Piast Żmigród
Ślęza Wrocław
17 TS Gwarek TS Gwarek 4 1 2 1 5:8 -3 5 L
TS Gwarek TS Gwarek
01.08.20 0 : 4 Kaybetmek
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
D
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
29.08.20 2 : 2 Beraberlik
TS Gwarek TS Gwarek
W
TS Gwarek TS Gwarek
02.09.20 2 : 1 Zafer
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
D
TS Gwarek TS Gwarek
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
Stal Brzeg Stal Brzeg
Foto-Higiena
18 KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa 6 1 1 4 8:18 -10 4 L
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
08.08.20 0 : 5 Kaybetmek
K.S. Energetyk ROW Rybnik K.S. Energetyk ROW Rybnik
L
Stal Brzeg Stal Brzeg
12.08.20 7 : 1 Kaybetmek
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
W
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
29.08.20 4 : 1 Zafer
Miedz Legnica II Miedz Legnica II
L
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
05.09.20 3 : 2 Kaybetmek
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
D
KS Polonia Nysa KS Polonia Nysa
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
LKS Goczalkowice-Zdroj LKS Goczalkowice-Zdroj
Górnik Zabrze II
19 MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica 8 1 1 6 12:26 -14 4 D
Piast Żmigród Piast Żmigród
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
L
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
22.08.20 2 : 5 Kaybetmek
Ślęza Wrocław Ślęza Wrocław
L
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Polonia Bytom Polonia Bytom
L
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
12.09.20 4 : 2 Kaybetmek
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
L
Zagłębie II Lubin Zagłębie II Lubin
16.09.20 6 : 0 Kaybetmek
MKS Polonia Stal Swidnica MKS Polonia Stal Swidnica
Record Bielsko-Biala
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

III Liga, Group 3 - şampiyona, düzenleyen Polonya. Iştirak eden turnuva 19 futbol takımları. Bu sezonda en iyi takımlar yarışmalar. Bunlar:
Ślęza Wrocław - 18 puan, kazanılan yarışmalar 6, yenilme 1, beraberlik 0.
MKS Kluczbork - 16 puan, parlak başarılar 5, yenilme 2, beraberlik 1.
Ruch Chorzow - 14 puan, parlak başarılar 4, yenilmeler 1, beraberlik 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 3 (Polonya) maçları online görebilirsiniz.

Program çok önemli yarışmalar - III Liga, Group 3 (Polonya):
MKS Polonia Stal Swidnica - Record Bielsko-Biala (19.09.2020 08:00)
Pniowek Pawlowice Slaskie - Stal Brzeg (19.09.2020 09:00)
LKS Goczalkowice-Zdroj - K.S. Energetyk ROW Rybnik (19.09.2020 09:00)

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 3 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.