Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
14
III Liga, Group 3
Polonya

III Liga, Group 3

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
3
1 Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II 18 11 4 3 34:17 17 37 D
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
W
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
16.11.19 4 : 0 Zafer
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
W
LZS Starowice LZS Starowice
23.11.19 1 : 4 Zafer
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
D
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
D
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
LZS Starowice LZS Starowice
2 Polonia Bytom Polonia Bytom 18 10 3 5 31:18 13 33 W
Polonia Bytom Polonia Bytom
02.11.19 4 : 1 Zafer
LZS Starowice LZS Starowice
W
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
09.11.19 1 : 3 Zafer
Polonia Bytom Polonia Bytom
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
W
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
23.11.19 0 : 1 Zafer
Polonia Bytom Polonia Bytom
W
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
07.03.20 1 : 3 Zafer
Polonia Bytom Polonia Bytom
3 Ruch Chorzow Ruch Chorzow 18 8 7 3 34:20 14 31 W
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
02.11.19 0 : 3 Zafer
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
D
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
W
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
16.11.19 7 : 2 Zafer
LZS Starowice LZS Starowice
D
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
D
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
4 MKS Kluczbork MKS Kluczbork 18 9 3 6 30:24 6 30 L
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
02.11.19 1 : 0 Kaybetmek
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
W
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
09.11.19 3 : 2 Zafer
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
W
Miedz II Miedz II
16.11.19 1 : 2 Zafer
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
W
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
23.11.19 1 : 0 Zafer
Stal Brzeg Stal Brzeg
W
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
07.03.20 1 : 0 Zafer
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
5 Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice 18 8 5 5 24:20 4 29 D
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
L
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
09.11.19 2 : 0 Kaybetmek
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
D
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
L
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
6 Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala 18 9 2 7 27:29 -2 29 L
Stal Brzeg Stal Brzeg
02.11.19 4 : 1 Kaybetmek
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
W
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
09.11.19 2 : 0 Zafer
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
W
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
16.11.19 1 : 2 Zafer
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
L
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
23.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Polonia Bytom Polonia Bytom
W
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
07.03.20 2 : 1 Zafer
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
7 Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory 18 8 4 6 31:26 5 28 L
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
02.11.19 0 : 1 Kaybetmek
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
L
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
09.11.19 3 : 2 Kaybetmek
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
D
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
W
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
23.11.19 1 : 3 Zafer
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
D
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
07.03.20 1 : 1 Beraberlik
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
8 Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II 18 8 3 7 35:30 5 27 L
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
31.10.19 4 : 0 Kaybetmek
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
W
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
10.11.19 3 : 1 Zafer
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
D
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
W
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
23.11.19 2 : 1 Zafer
Miedz II Miedz II
W
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
07.03.20 4 : 1 Zafer
Stal Brzeg Stal Brzeg
9 Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie 18 7 6 5 24:20 4 27 L
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
02.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
L
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
09.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Polonia Bytom Polonia Bytom
D
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
D
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
W
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
07.03.20 2 : 0 Zafer
LZS Starowice LZS Starowice
10 KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora 18 8 2 8 30:35 -5 26 L
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
02.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
W
LZS Starowice LZS Starowice
09.11.19 1 : 6 Zafer
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
D
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
W
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
23.11.19 0 : 2 Zafer
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
L
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
11 Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 18 6 7 5 22:19 3 25 W
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
02.11.19 0 : 1 Zafer
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
Miedz II Miedz II
L
Stal Brzeg Stal Brzeg
16.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
23.11.19 1 : 1 Beraberlik
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
12 Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac 18 6 6 6 24:26 -2 24 D
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Stal Brzeg Stal Brzeg
D
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
D
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
L
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
07.03.20 1 : 3 Kaybetmek
Polonia Bytom Polonia Bytom
D
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
13 Miedz II Miedz II 18 5 7 6 33:31 2 22 D
Miedz II Miedz II
03.11.19 1 : 1 Beraberlik
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
09.11.19 2 : 2 Beraberlik
Miedz II Miedz II
L
Miedz II Miedz II
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
L
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
23.11.19 2 : 1 Kaybetmek
Miedz II Miedz II
W
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
07.03.20 2 : 3 Zafer
Miedz II Miedz II
14 KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik 18 6 4 8 29:32 -3 22 W
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
09.11.19 0 : 2 Zafer
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
L
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
16.11.19 1 : 2 Kaybetmek
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
D
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
23.11.19 2 : 2 Beraberlik
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
D
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
07.03.20 0 : 0 Beraberlik
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
D
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
15 Stal Brzeg Stal Brzeg 18 4 7 7 22:28 -6 19 W
Stal Brzeg Stal Brzeg
02.11.19 4 : 1 Zafer
Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
D
Foto-Higiena Gac Foto-Higiena Gac
09.11.19 1 : 1 Beraberlik
Stal Brzeg Stal Brzeg
W
Stal Brzeg Stal Brzeg
16.11.19 2 : 1 Zafer
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
L
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
23.11.19 1 : 0 Kaybetmek
Stal Brzeg Stal Brzeg
L
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
07.03.20 4 : 1 Kaybetmek
Stal Brzeg Stal Brzeg
16 Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin 18 1 11 6 17:23 -6 14 D
Ruch Zdzieszowice Ruch Zdzieszowice
02.11.19 2 : 2 Beraberlik
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
L
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
09.11.19 0 : 2 Kaybetmek
KS Row 1964 Rybnik KS Row 1964 Rybnik
D
Polonia Bytom Polonia Bytom
16.11.19 0 : 0 Beraberlik
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
L
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
23.11.19 0 : 2 Kaybetmek
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
D
Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
08.03.20 1 : 1 Beraberlik
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
17 MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod 18 3 5 10 20:31 -11 14 W
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
02.11.19 1 : 0 Zafer
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
L
Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
10.11.19 3 : 1 Kaybetmek
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
L
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
16.11.19 4 : 0 Kaybetmek
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
L
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
23.11.19 1 : 3 Kaybetmek
Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
L
MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
07.03.20 2 : 3 Kaybetmek
Miedz II Miedz II
18 LZS Starowice LZS Starowice 18 0 4 14 7:45 -38 4 L
LZS Starowice LZS Starowice
09.11.19 1 : 6 Kaybetmek
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
L
Ruch Chorzow Ruch Chorzow
16.11.19 7 : 2 Kaybetmek
LZS Starowice LZS Starowice
L
LZS Starowice LZS Starowice
23.11.19 1 : 4 Kaybetmek
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
L
Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
LZS Starowice LZS Starowice
D
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
13.06.20 0 : 0 Beraberlik
LZS Starowice LZS Starowice
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

III Liga, Group 3 - şampiyona, organize eden Polonya. Katılan yarışma 18 katılımcılar. Bu sezonda sonuçlara göre birinciliğe en yakın olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Slask Wroclaw II - 37 madde, kazanılan maçlar 11, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 4.
Polonia Bytom - 33 sayı, kazanılan maçlar 10, skorsuz maçlar 5, beraberlik 3.
Ruch Chorzow - 31 madde, kazanılan yarışmalar 8, kaybedilen oyunlar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 7.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 3 (Polonya) maçları online bulabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 3 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.