III Liga, Group 2
Polonya

III Liga, Group 2

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
2
1 Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska 13 11 1 1 35:13 22 34 W
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
25.09.20 5 : 0 Zafer
KP Chemik Police KP Chemik Police
W
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
03.10.20 0 : 2 Zafer
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
D
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
W
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
17.10.20 0 : 4 Zafer
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
L
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
25.10.20 0 : 6 Kaybetmek
Swit Skolwin Swit Skolwin
Gryf Wejherowo
2 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 13 10 1 2 40:11 29 31 L
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
26.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
W
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
03.10.20 1 : 0 Zafer
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
W
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
10.10.20 0 : 4 Zafer
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
W
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
18.10.20 4 : 0 Zafer
Unia Janikowo Unia Janikowo
D
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Mieszko Gniezno
3 Swit Skolwin Swit Skolwin 13 9 3 1 31:10 21 30 W
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
26.09.20 2 : 4 Zafer
Swit Skolwin Swit Skolwin
D
Swit Skolwin Swit Skolwin
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
W
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
10.10.20 0 : 1 Zafer
Swit Skolwin Swit Skolwin
W
Swit Skolwin Swit Skolwin
18.10.20 2 : 0 Zafer
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
W
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
25.10.20 0 : 6 Zafer
Swit Skolwin Swit Skolwin
Pomorzanin Torun
4 SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia 13 8 3 2 27:12 15 27 W
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
26.09.20 6 : 0 Zafer
Gornik Konin Gornik Konin
L
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
W
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
10.10.20 6 : 0 Zafer
KP Chemik Police KP Chemik Police
L
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
17.10.20 4 : 0 Kaybetmek
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
W
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
25.10.20 1 : 0 Zafer
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin
5 KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski 13 7 1 5 24:24 -2 22 L
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
03.10.20 2 : 1 Kaybetmek
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
W
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
10.10.20 3 : 1 Zafer
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
W
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
17.10.20 2 : 1 Zafer
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
W
Elana Toruń Elana Toruń
21.10.20 1 : 2 Zafer
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
W
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
24.10.20 0 : 2 Zafer
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
Flota Swinoujscie
6 Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin 13 6 3 4 32:21 11 21 W
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
26.09.20 2 : 3 Zafer
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
W
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
04.10.20 7 : 1 Zafer
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
L
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
W
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
17.10.20 1 : 0 Zafer
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
D
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
Elana Toruń
7 GKS Przodkowo GKS Przodkowo 13 5 5 3 22:15 7 20 D
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
L
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
03.10.20 0 : 2 Kaybetmek
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
W
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
10.10.20 0 : 2 Zafer
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
W
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
17.10.20 4 : 0 Zafer
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
W
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
24.10.20 0 : 1 Zafer
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
Unia Janikowo
8 Unia Janikowo Unia Janikowo 13 6 2 5 22:27 -5 20 W
Unia Janikowo Unia Janikowo
26.09.20 3 : 1 Zafer
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
D
Elana Toruń Elana Toruń
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Unia Janikowo Unia Janikowo
W
Unia Janikowo Unia Janikowo
10.10.20 2 : 1 Zafer
Gornik Konin Gornik Konin
L
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
18.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Unia Janikowo Unia Janikowo
W
Unia Janikowo Unia Janikowo
24.10.20 2 : 0 Zafer
KP Chemik Police KP Chemik Police
GKS Przodkowo
9 Elana Toruń Elana Toruń 12 4 6 2 22:12 10 18 D
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Elana Toruń Elana Toruń
D
Elana Toruń Elana Toruń
04.10.20 1 : 1 Beraberlik
Unia Janikowo Unia Janikowo
W
Elana Toruń Elana Toruń
17.10.20 5 : 0 Zafer
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
L
Elana Toruń Elana Toruń
21.10.20 1 : 2 Kaybetmek
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
W
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
24.10.20 1 : 2 Zafer
Elana Toruń Elana Toruń
Bałtyk Koszalin
10 Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II 12 5 3 4 30:27 3 18 W
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
19.09.20 1 : 4 Zafer
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
W
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
27.09.20 3 : 0 Zafer
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
W
Gornik Konin Gornik Konin
17.10.20 1 : 4 Zafer
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
D
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
21.10.20 3 : 3 Beraberlik
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
D
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
25.10.20 3 : 3 Beraberlik
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
KP Chemik Police
11 K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew 13 5 3 5 20:17 3 18 D
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Elana Toruń Elana Toruń
W
Gornik Konin Gornik Konin
03.10.20 0 : 1 Zafer
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
L
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
10.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
W
KP Chemik Police KP Chemik Police
17.10.20 0 : 2 Zafer
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
L
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
24.10.20 0 : 1 Kaybetmek
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
Unia Swarzędz
12 Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg 12 4 6 2 17:15 2 18 W
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
19.09.20 0 : 1 Zafer
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
D
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
D
Swit Skolwin Swit Skolwin
03.10.20 0 : 0 Beraberlik
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
L
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
D
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
24.10.20 2 : 2 Beraberlik
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec
13 Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec 12 5 2 5 25:21 4 17 W
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
19.09.20 1 : 2 Zafer
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
W
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
26.09.20 4 : 3 Zafer
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
D
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
L
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
10.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Swit Skolwin Swit Skolwin
L
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
24.10.20 0 : 2 Kaybetmek
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
Kotwica Kołobrzeg
14 JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin 13 4 4 5 25:21 4 16 L
Unia Janikowo Unia Janikowo
26.09.20 3 : 1 Kaybetmek
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
W
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
10.10.20 0 : 2 Zafer
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
L
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
D
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
21.10.20 3 : 3 Beraberlik
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
L
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
24.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Elana Toruń Elana Toruń
Gornik Konin
15 Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie 12 4 4 4 18:26 -8 16 D
KP Chemik Police KP Chemik Police
19.09.20 0 : 0 Beraberlik
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
D
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
W
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
03.10.20 1 : 2 Zafer
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
L
Swit Skolwin Swit Skolwin
18.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
W
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
24.10.20 3 : 1 Zafer
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdanski
16 Unia Swarzędz Unia Swarzędz 13 4 3 6 17:17 1 15 L
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
26.09.20 4 : 3 Kaybetmek
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
L
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
03.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
D
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
W
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
17.10.20 2 : 0 Zafer
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
L
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
K.S. Sokół Kleczew
17 Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun 13 3 5 5 13:17 -4 14 W
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
26.09.20 2 : 1 Zafer
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
L
KP Chemik Police KP Chemik Police
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
L
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
GKS Przodkowo GKS Przodkowo
L
Unia Swarzędz Unia Swarzędz
17.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
D
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
Swit Skolwin
18 Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 12 3 3 6 15:18 -3 12 L
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
D
Kotwica Kołobrzeg Kotwica Kołobrzeg
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
D
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Nielba Wągrowiec Nielba Wągrowiec
L
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
17.10.20 0 : 4 Kaybetmek
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
D
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
SKS Bałtyk Gdynia
19 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 11 3 1 7 14:28 -14 10 L
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
L
Swit Skolwin Swit Skolwin
19.09.20 5 : 0 Kaybetmek
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
L
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
26.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
W
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
03.10.20 2 : 1 Zafer
KP Starogard Gdanski KP Starogard Gdanski
L
Flota Swinoujscie Flota Swinoujscie
24.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wielkopolska
20 KP Chemik Police KP Chemik Police 13 1 2 10 5:36 -31 5 L
Polonia Środa Wielkopolska Polonia Środa Wielkopolska
25.09.20 5 : 0 Kaybetmek
KP Chemik Police KP Chemik Police
W
KP Chemik Police KP Chemik Police
03.10.20 1 : 0 Zafer
Pomorzanin Torun Pomorzanin Torun
L
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
10.10.20 6 : 0 Kaybetmek
KP Chemik Police KP Chemik Police
L
KP Chemik Police KP Chemik Police
17.10.20 0 : 2 Kaybetmek
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
L
Unia Janikowo Unia Janikowo
24.10.20 2 : 0 Kaybetmek
KP Chemik Police KP Chemik Police
Pogoń Szczecin II
21 Gornik Konin Gornik Konin 13 0 2 11 8:35 -27 2 L
SKS Bałtyk Gdynia SKS Bałtyk Gdynia
26.09.20 6 : 0 Kaybetmek
Gornik Konin Gornik Konin
L
Gornik Konin Gornik Konin
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
K.S. Sokół Kleczew K.S. Sokół Kleczew
L
Unia Janikowo Unia Janikowo
10.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Gornik Konin Gornik Konin
L
Gornik Konin Gornik Konin
17.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
D
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gornik Konin Gornik Konin
JKS Jarota Jarocin
22 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 13 0 1 12 8:47 -39 1 L
Pogoń Szczecin II Pogoń Szczecin II
27.09.20 3 : 0 Kaybetmek
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
L
Bałtyk Koszalin Bałtyk Koszalin
04.10.20 7 : 1 Kaybetmek
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
L
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
10.10.20 0 : 2 Kaybetmek
JKS Jarota Jarocin JKS Jarota Jarocin
L
Elana Toruń Elana Toruń
17.10.20 5 : 0 Kaybetmek
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
D
Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno
24.10.20 1 : 1 Beraberlik
Gornik Konin Gornik Konin
Radunia Stezyca
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

III Liga, Group 2 - turnuva, organize eden Polonya. Katılan turnuva 22 katılan takımlar. Şu anda favoriler turnuva. Bunlar:
Polonia Środa Wielkopolska - 34 madde, parlak başarılar 11, skorsuz maçlar 1, beraberlik 1.
Radunia Stezyca - 31 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 10, skorsuz maçlar 2, beraberlik 1.
Swit Skolwin - 30 puan, yengi 9, yenilme 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 3.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 2 (Polonya) maçları online görebilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken futbol maçları - III Liga, Group 2 (Polonya):
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec (30.10.2020 12:00)
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń (31.10.2020 06:00)
KP Chemik Police - Pogoń Szczecin II (31.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 2 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.