III Liga, Group 1
Polonya

III Liga, Group 1

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
1
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 6 0 2 17:6 11 18 W
KS Wasilkow KS Wasilkow
29.08.20 0 : 2 Zafer
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
L
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
05.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
W
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
12.09.20 0 : 1 Zafer
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
W
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.20 4 : 0 Zafer
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
W
Huragan Morag Huragan Morag
26.09.20 1 : 2 Zafer
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Unia Skierniewice
2 Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki 8 5 3 0 15:4 11 18 W
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
02.09.20 0 : 2 Zafer
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
W
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
05.09.20 1 : 3 Zafer
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
D
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
W
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
19.09.20 0 : 3 Zafer
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
D
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa
3 KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo 8 5 2 1 9:4 5 17 W
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
29.08.20 0 : 1 Zafer
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
W
Broń Radom Broń Radom
13.09.20 0 : 2 Zafer
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
W
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
19.09.20 2 : 0 Zafer
KS Wasilkow KS Wasilkow
D
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
26.09.20 0 : 0 Beraberlik
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
MLKS Znicz Biala Piska
4 KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa 7 5 0 2 15:6 9 15 W
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
22.08.20 1 : 2 Zafer
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
L
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
29.08.20 0 : 1 Kaybetmek
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
W
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
12.09.20 2 : 1 Zafer
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
W
RKS Radomsko RKS Radomsko
20.09.20 0 : 4 Zafer
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
W
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
26.09.20 4 : 1 Zafer
Broń Radom Broń Radom
Jagiellonia II
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 4 2 1 15:6 9 14 D
Broń Radom Broń Radom
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
W
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
05.09.20 2 : 0 Zafer
KS Wasilkow KS Wasilkow
D
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
12.09.20 1 : 1 Beraberlik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
L
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19.09.20 0 : 1 Kaybetmek
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
W
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
27.09.20 0 : 3 Zafer
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Huragan Morag
6 Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz 7 3 3 1 12:9 3 12 D
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
W
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
06.09.20 3 : 1 Zafer
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
W
Huragan Morag Huragan Morag
12.09.20 1 : 2 Zafer
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
L
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
19.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
L
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
27.09.20 0 : 2 Kaybetmek
MKS Kutno MKS Kutno
Unia Skierniewice
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 7 4 0 3 11:14 -3 12 W
Huragan Morag Huragan Morag
29.08.20 2 : 4 Zafer
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
L
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
02.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
W
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
06.09.20 2 : 1 Zafer
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
L
MKS Kutno MKS Kutno
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
W
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
20.09.20 1 : 0 Zafer
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
Ruch Wysokie Mazowieckie
8 Legia Warsaw II Legia Warsaw II 7 3 2 2 17:12 5 11 W
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
30.08.20 6 : 1 Zafer
GKS Wikielec GKS Wikielec
L
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
06.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
D
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Blonianka Blonie
L
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
L
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
27.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
MMKS Concordia Elblag
9 MKS Kutno MKS Kutno 7 3 2 2 11:8 3 11 D
MKS Kutno MKS Kutno
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
RKS Radomsko RKS Radomsko
L
Jagiellonia II Jagiellonia II
05.09.20 1 : 0 Kaybetmek
MKS Kutno MKS Kutno
W
MKS Kutno MKS Kutno
12.09.20 4 : 1 Zafer
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
L
GKS Wikielec GKS Wikielec
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
MKS Kutno MKS Kutno
W
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
27.09.20 0 : 2 Zafer
MKS Kutno MKS Kutno
Blonianka Blonie
10 Blonianka Blonie Blonianka Blonie 8 3 1 4 20:15 5 10 L
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
Blonianka Blonie
W
Blonianka Blonie
05.09.20 6 : 3 Zafer
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
D
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
13.09.20 1 : 1 Beraberlik
Blonianka Blonie
L
Blonianka Blonie
19.09.20 2 : 3 Kaybetmek
Huragan Morag Huragan Morag
L
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
26.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Blonianka Blonie
MKS Kutno
11 Unia Skierniewice Unia Skierniewice 7 3 1 3 12:10 2 10 L
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
29.08.20 1 : 2 Kaybetmek
Jagiellonia II Jagiellonia II
L
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
W
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
12.09.20 4 : 1 Zafer
GKS Wikielec GKS Wikielec
W
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
19.09.20 4 : 2 Zafer
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
W
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
26.09.20 1 : 0 Zafer
Blonianka Blonie
Pelikan Łowicz
12 Jagiellonia II Jagiellonia II 6 3 1 2 7:7 -1 10 D
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
16.08.20 1 : 1 Beraberlik
Jagiellonia II Jagiellonia II
L
Jagiellonia II Jagiellonia II
22.08.20 0 : 1 Kaybetmek
Huragan Morag Huragan Morag
W
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
29.08.20 1 : 2 Zafer
Jagiellonia II Jagiellonia II
W
Jagiellonia II Jagiellonia II
05.09.20 1 : 0 Zafer
MKS Kutno MKS Kutno
W
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
12.09.20 1 : 2 Zafer
Jagiellonia II Jagiellonia II
KSP Polonia Warszawa
13 GKS Wikielec GKS Wikielec 8 3 1 4 17:22 -5 10 L
Legia Warsaw II Legia Warsaw II
30.08.20 6 : 1 Kaybetmek
GKS Wikielec GKS Wikielec
W
GKS Wikielec GKS Wikielec
05.09.20 3 : 1 Zafer
Huragan Morag Huragan Morag
L
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
GKS Wikielec GKS Wikielec
W
GKS Wikielec GKS Wikielec
19.09.20 2 : 0 Zafer
MKS Kutno MKS Kutno
L
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
GKS Wikielec GKS Wikielec
Ruch Wysokie Mazowieckie
14 ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów 8 3 0 5 15:13 2 9 W
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
28.08.20 4 : 1 Zafer
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie
L
RKS Radomsko RKS Radomsko
06.09.20 2 : 1 Kaybetmek
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
L
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Jagiellonia II Jagiellonia II
L
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
W
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
26.09.20 4 : 1 Zafer
GKS Wikielec GKS Wikielec
Pelikan Łowicz
15 MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska 8 2 3 3 13:15 -2 9 D
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
L
Blonianka Blonie
05.09.20 6 : 3 Kaybetmek
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
L
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
W
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19.09.20 0 : 1 Zafer
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
D
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
KS Legionovia Legionowo
16 Broń Radom Broń Radom 8 2 2 4 7:15 -8 8 D
Broń Radom Broń Radom
29.08.20 1 : 1 Beraberlik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
L
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Broń Radom Broń Radom
L
Broń Radom Broń Radom
13.09.20 0 : 2 Kaybetmek
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
W
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
19.09.20 0 : 2 Zafer
Broń Radom Broń Radom
L
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
26.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Broń Radom Broń Radom
KS Wasilkow
17 Ursus Warszawa Ursus Warszawa 8 2 1 5 12:14 -2 7 W
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
29.08.20 3 : 1 Zafer
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
06.09.20 1 : 1 Beraberlik
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
L
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
12.09.20 2 : 1 Kaybetmek
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
L
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
19.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Broń Radom Broń Radom
W
KS Wasilkow KS Wasilkow
26.09.20 0 : 2 Zafer
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów Łódzki
18 Huragan Morag Huragan Morag 8 2 1 5 10:16 -6 7 L
Huragan Morag Huragan Morag
29.08.20 2 : 4 Kaybetmek
Lechia Tomaszów Mazowiecki Lechia Tomaszów Mazowiecki
L
GKS Wikielec GKS Wikielec
05.09.20 3 : 1 Kaybetmek
Huragan Morag Huragan Morag
L
Huragan Morag Huragan Morag
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz
W
Blonianka Blonie
19.09.20 2 : 3 Zafer
Huragan Morag Huragan Morag
L
Huragan Morag Huragan Morag
26.09.20 1 : 2 Kaybetmek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19 MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag 8 2 1 5 8:16 -8 7 L
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
29.08.20 3 : 1 Kaybetmek
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
W
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
05.09.20 2 : 0 Zafer
Broń Radom Broń Radom
W
KS Wasilkow KS Wasilkow
12.09.20 0 : 3 Zafer
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
L
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
19.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Sokół Aleksandrów Łódzki Sokół Aleksandrów Łódzki
D
MLKS Znicz Biala Piska MLKS Znicz Biala Piska
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
Legia Warsaw II
20 RKS Radomsko RKS Radomsko 6 1 3 2 5:11 -6 6 D
Huragan Morag Huragan Morag
15.08.20 1 : 1 Beraberlik
RKS Radomsko RKS Radomsko
D
RKS Radomsko RKS Radomsko
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
Unia Skierniewice Unia Skierniewice
D
MKS Kutno MKS Kutno
29.08.20 0 : 0 Beraberlik
RKS Radomsko RKS Radomsko
W
RKS Radomsko RKS Radomsko
06.09.20 2 : 1 Zafer
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
L
RKS Radomsko RKS Radomsko
20.09.20 0 : 4 Kaybetmek
KSP Polonia Warszawa KSP Polonia Warszawa
Lechia Tomaszów Mazowiecki
21 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie 3 1 1 1 4:5 -1 4 W
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie
09.08.20 2 : 0 Zafer
Huragan Morag Huragan Morag
D
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie
23.08.20 1 : 1 Beraberlik
MKS Kutno MKS Kutno
L
ZKS Olimpia Zambrów ZKS Olimpia Zambrów
28.08.20 4 : 1 Kaybetmek
Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch Wysokie Mazowieckie
Lechia Tomaszów Mazowiecki
22 KS Wasilkow KS Wasilkow 8 0 0 8 2:26 -24 0 L
KS Wasilkow KS Wasilkow
29.08.20 0 : 2 Kaybetmek
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Pogoń Grodzisk Mazowiecki
L
Świt Nowy Dwór Mazowiecki Świt Nowy Dwór Mazowiecki
05.09.20 2 : 0 Kaybetmek
KS Wasilkow KS Wasilkow
L
KS Wasilkow KS Wasilkow
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
MMKS Concordia Elblag MMKS Concordia Elblag
L
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
KS Wasilkow KS Wasilkow
L
KS Wasilkow KS Wasilkow
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Ursus Warszawa Ursus Warszawa
Broń Radom
Promotion
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

III Liga, Group 1 - şampiyona, organize eden Polonya. Iştirak eden şampiyona 22 futbol kulüpleri. Bugün liderler turnuva. Bunlar:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - 18 madde, kazanılan yarışmalar 6, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Sokół Aleksandrów Łódzki - 18 kabul edilen puan, yengi 5, yenilme 0, beraberlik 3.
KS Legionovia Legionowo - 17 sayı, parlak başarılar 5, yenilmeler 1, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca III Liga, Group 1 (Polonya) maçları online alabilirsiniz.

Program en yakın müsabakalar - III Liga, Group 1 (Polonya):
Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki (27.09.2020 10:00)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Huragan Morag (03.10.2020 07:00)
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki (03.10.2020 08:00)

skorexpress.com internet sayfasında III Liga, Group 1 (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.