Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
10
I Liga
Polonya

I Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
II Liga
1 Gornik Leczna Gornik Leczna 30 17 7 6 41:32 9 58 W
Gornik Leczna Gornik Leczna
17.06.20 1 : 0 Zafer
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
W
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
21.06.20 1 : 2 Zafer
Gornik Leczna Gornik Leczna
W
Gornik Leczna Gornik Leczna
27.06.20 2 : 0 Zafer
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
W
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
01.07.20 1 : 2 Zafer
Gornik Leczna Gornik Leczna
W
Gornik Leczna Gornik Leczna
05.07.20 1 : 0 Zafer
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Pogon Siedlce
2 Widzew Lodz Widzew Lodz 30 16 7 7 61:34 27 55 W
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
17.06.20 1 : 3 Zafer
Widzew Lodz Widzew Lodz
W
Widzew Lodz Widzew Lodz
21.06.20 3 : 2 Zafer
Lech II Poznan Lech II Poznan
L
Polkowice Polkowice
28.06.20 4 : 3 Kaybetmek
Widzew Lodz Widzew Lodz
D
Widzew Lodz Widzew Lodz
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Elana Torun Elana Torun
L
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
05.07.20 3 : 1 Kaybetmek
Widzew Lodz Widzew Lodz
Katowice
3 Katowice Katowice 30 16 6 8 53:36 17 54 D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
17.06.20 2 : 2 Beraberlik
Katowice Katowice
W
Katowice Katowice
21.06.20 2 : 0 Zafer
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
L
Lech II Poznan Lech II Poznan
27.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Katowice Katowice
L
Katowice Katowice
01.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Polkowice Polkowice
W
Elana Torun Elana Torun
04.07.20 1 : 2 Zafer
Katowice Katowice
Widzew Lodz
4 Olimpia Elblag Olimpia Elblag 30 12 11 7 41:30 11 47 W
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
17.06.20 3 : 1 Zafer
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
L
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
21.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
L
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
27.06.20 0 : 3 Kaybetmek
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
W
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
01.07.20 1 : 0 Zafer
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
L
Gornik Leczna Gornik Leczna
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
Skra Czestochowa
5 Resovia Resovia 30 12 10 8 45:28 17 46 D
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
17.06.20 0 : 0 Beraberlik
Resovia Resovia
D
Resovia Resovia
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
27.06.20 0 : 0 Beraberlik
Resovia Resovia
L
Resovia Resovia
01.07.20 1 : 2 Kaybetmek
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
L
Lech II Poznan Lech II Poznan
05.07.20 2 : 0 Kaybetmek
Resovia Resovia
Polkowice
6 Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia 30 12 8 10 41:41 1 44 W
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
17.06.20 1 : 3 Zafer
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
W
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
21.06.20 1 : 0 Zafer
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
L
Gornik Leczna Gornik Leczna
27.06.20 2 : 0 Kaybetmek
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
D
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
L
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
05.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
KS Legionovia Legionowo
7 Polkowice Polkowice 30 12 7 11 53:42 11 43 W
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
17.06.20 1 : 3 Zafer
Polkowice Polkowice
W
Elana Torun Elana Torun
21.06.20 1 : 4 Zafer
Polkowice Polkowice
W
Polkowice Polkowice
28.06.20 4 : 3 Zafer
Widzew Lodz Widzew Lodz
W
Katowice Katowice
01.07.20 1 : 2 Zafer
Polkowice Polkowice
L
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
04.07.20 3 : 0 Kaybetmek
Polkowice Polkowice
Resovia
8 S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola 31 12 7 12 43:43 -4 43 W
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
17.06.20 3 : 0 Zafer
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
W
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
20.06.20 2 : 0 Zafer
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
L
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
27.06.20 0 : 2 Kaybetmek
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
W
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
01.07.20 2 : 1 Zafer
Lech II Poznan Lech II Poznan
W
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
04.07.20 3 : 0 Zafer
Polkowice Polkowice
Stal Rzeszow
9 Pogon Siedlce Pogon Siedlce 30 13 3 14 46:47 -1 42 L
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
17.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Polkowice Polkowice
W
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
21.06.20 2 : 3 Zafer
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
W
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
27.06.20 3 : 1 Zafer
Elana Torun Elana Torun
L
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
01.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
W
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
05.07.20 3 : 1 Zafer
Widzew Lodz Widzew Lodz
Gornik Leczna
10 Skra Czestochowa Skra Czestochowa 30 12 6 12 33:37 -4 42 D
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
17.06.20 0 : 0 Beraberlik
Resovia Resovia
L
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
21.06.20 2 : 1 Kaybetmek
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
W
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
27.06.20 7 : 0 Zafer
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
D
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
W
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
05.07.20 2 : 1 Zafer
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
Olimpia Elblag
11 RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow 30 11 8 11 35:34 1 41 L
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
17.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Widzew Lodz Widzew Lodz
L
Katowice Katowice
21.06.20 2 : 0 Kaybetmek
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
W
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
27.06.20 0 : 2 Zafer
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
W
Resovia Resovia
01.07.20 1 : 2 Zafer
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
W
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
05.07.20 1 : 0 Zafer
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Gryf Wejherowo
12 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 30 12 5 13 46:42 4 41 L
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
17.06.20 3 : 0 Kaybetmek
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
D
Resovia Resovia
21.06.20 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
27.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
W
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
01.07.20 0 : 2 Zafer
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
W
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
05.07.20 2 : 1 Zafer
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
S. Stalowa Wola
13 Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski 30 12 5 13 48:49 -1 41 L
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
17.06.20 1 : 3 Kaybetmek
Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
L
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
21.06.20 2 : 3 Kaybetmek
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
W
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
27.06.20 0 : 3 Zafer
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
L
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
01.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Gornik Leczna Gornik Leczna
L
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
05.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Blekitni Stargard Szczecinski Blekitni Stargard Szczecinski
Stal Rzeszow
14 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 30 12 4 14 42:47 -5 40 L
Gornik Leczna Gornik Leczna
17.06.20 1 : 0 Kaybetmek
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
W
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
21.06.20 2 : 1 Zafer
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
W
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
27.06.20 1 : 2 Zafer
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
W
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
01.07.20 4 : 0 Zafer
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
L
RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
05.07.20 1 : 0 Kaybetmek
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Lech II Poznan
15 Lech II Poznan Lech II Poznan 30 10 10 10 41:42 -1 40 D
Lech II Poznan Lech II Poznan
17.06.20 2 : 2 Beraberlik
Elana Torun Elana Torun
L
Widzew Lodz Widzew Lodz
21.06.20 3 : 2 Kaybetmek
Lech II Poznan Lech II Poznan
W
Lech II Poznan Lech II Poznan
27.06.20 3 : 2 Zafer
Katowice Katowice
L
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
01.07.20 2 : 1 Kaybetmek
Lech II Poznan Lech II Poznan
W
Lech II Poznan Lech II Poznan
05.07.20 2 : 0 Zafer
Resovia Resovia
Znicz Pruszkow
16 Elana Torun Elana Torun 31 10 7 14 40:49 -9 37 D
Lech II Poznan Lech II Poznan
17.06.20 2 : 2 Beraberlik
Elana Torun Elana Torun
L
Elana Torun Elana Torun
21.06.20 1 : 4 Kaybetmek
Polkowice Polkowice
L
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
27.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Elana Torun Elana Torun
D
Widzew Lodz Widzew Lodz
01.07.20 1 : 1 Beraberlik
Elana Torun Elana Torun
L
Elana Torun Elana Torun
04.07.20 1 : 2 Kaybetmek
Katowice Katowice
Resovia
17 KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo 30 6 6 18 29:55 -26 24 D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
17.06.20 2 : 2 Beraberlik
Katowice Katowice
L
S. Stalowa Wola S. Stalowa Wola
20.06.20 2 : 0 Kaybetmek
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
D
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
27.06.20 0 : 0 Beraberlik
Resovia Resovia
L
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
01.07.20 4 : 0 Kaybetmek
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
W
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
04.07.20 5 : 2 Zafer
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
Drutex-Bytovia
18 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 30 3 5 22 23:73 -50 14 L
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
17.06.20 3 : 1 Kaybetmek
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
L
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
21.06.20 1 : 2 Kaybetmek
Gornik Leczna Gornik Leczna
L
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
27.06.20 7 : 0 Kaybetmek
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
L
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
01.07.20 0 : 2 Kaybetmek
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
KS Legionovia Legionowo KS Legionovia Legionowo
04.07.20 5 : 2 Kaybetmek
Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
RKS Garbarnia Krakow
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

I Liga - turnuva, organize eden Polonya. Katılmak için başvuru veren şampiyona 18 katılımcılar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar turnuva. Bunlar:
Gornik Leczna - 58 puan, yengi 17, yenilme 6, beraberlik 7.
Widzew Lodz - 55 madde, kazanılan maçlar 16, yenilme 7, beraberlik 7.
Katowice - 54 sayı, yengi 16, skorsuz maçlar 8, yalnız bir puan kazandıran maçlar 6.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca I Liga (Polonya) maçları online alabilirsiniz.

Program dikkatinizi çeken maçlar - I Liga (Polonya):
Olimpia Elblag - Skra Czestochowa (11.07.2020 10:00)
Gornik Leczna - Pogon Siedlce (11.07.2020 11:00)
Gryf Wejherowo - RKS Garbarnia Krakow (11.07.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında I Liga (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.