I Liga
Polonya

I Liga

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
I Liga
1 ŁKS Łódź ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 16 22 W
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
19.09.20 1 : 2 Zafer
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
W
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
27.09.20 4 : 1 Zafer
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
W
GKS Belchatow GKS Belchatow
30.09.20 1 : 3 Zafer
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
W
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
04.10.20 2 : 1 Zafer
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
D
Arka Gdynia Arka Gdynia
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
Chrobry Głogów
2 LKS Nieciecza LKS Nieciecza 8 7 0 1 14:3 11 21 W
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
19.09.20 2 : 0 Zafer
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
L
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
25.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Arka Gdynia Arka Gdynia
W
Korona Kielce Korona Kielce
30.09.20 0 : 3 Zafer
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
W
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
04.10.20 3 : 2 Zafer
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
W
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
16.10.20 2 : 0 Zafer
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
Chrobry Głogów
3 Górnik Łęczna Górnik Łęczna 8 6 2 0 13:2 11 20 W
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
26.09.20 2 : 1 Zafer
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
D
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
D
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Widzew Łódź Widzew Łódź
W
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
21.10.20 2 : 0 Zafer
Arka Gdynia Arka Gdynia
W
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
25.10.20 1 : 0 Zafer
Miedz Legnica Miedz Legnica
LKS Nieciecza
4 OKS Odra Opole OKS Odra Opole 9 6 2 1 9:6 3 20 W
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
25.09.20 1 : 0 Zafer
GKS Belchatow GKS Belchatow
W
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
30.09.20 1 : 0 Zafer
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
D
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
W
Korona Kielce Korona Kielce
11.10.20 0 : 2 Zafer
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
D
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
GKS Jastrzębie
5 GKS Tychy GKS Tychy 10 5 3 2 16:9 7 18 W
Arka Gdynia Arka Gdynia
29.09.20 0 : 2 Zafer
GKS Tychy GKS Tychy
L
GKS Tychy GKS Tychy
03.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Korona Kielce Korona Kielce
W
GKS Tychy GKS Tychy
16.10.20 4 : 0 Zafer
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
W
GKS Tychy GKS Tychy
23.10.20 3 : 1 Zafer
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
D
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
28.10.20 2 : 2 Beraberlik
GKS Tychy GKS Tychy
Puszcza Niepołomice
6 Arka Gdynia Arka Gdynia 9 4 3 2 13:7 6 15 L
Arka Gdynia Arka Gdynia
29.09.20 0 : 2 Kaybetmek
GKS Tychy GKS Tychy
D
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
D
Arka Gdynia Arka Gdynia
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
L
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Arka Gdynia Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz
7 RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom 9 4 2 3 15:12 3 14 L
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
30.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Miedz Legnica Miedz Legnica
L
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
04.10.20 3 : 2 Kaybetmek
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
D
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
W
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
21.10.20 2 : 0 Zafer
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
D
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
28.10.20 2 : 2 Beraberlik
GKS Tychy GKS Tychy
Stomil Olsztyn
8 Miedz Legnica Miedz Legnica 10 3 4 3 14:12 2 13 D
Miedz Legnica Miedz Legnica
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
D
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Miedz Legnica Miedz Legnica
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
L
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
25.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Miedz Legnica Miedz Legnica
Widzew Łódź
9 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 -2 11 W
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
27.09.20 2 : 0 Zafer
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
W
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
30.09.20 2 : 1 Zafer
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
W
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
04.10.20 1 : 0 Zafer
Widzew Łódź Widzew Łódź
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
16.10.20 1 : 1 Beraberlik
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
L
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
21.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
LKS Nieciecza
10 Widzew Łódź Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 -5 11 W
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
25.09.20 0 : 1 Zafer
Widzew Łódź Widzew Łódź
D
Widzew Łódź Widzew Łódź
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
L
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
04.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Widzew Łódź Widzew Łódź
W
Widzew Łódź Widzew Łódź
09.10.20 2 : 1 Zafer
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
D
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
17.10.20 0 : 0 Beraberlik
Widzew Łódź Widzew Łódź
GKS Belchatow
11 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 -2 10 W
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
25.09.20 1 : 0 Zafer
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
W
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
30.09.20 1 : 4 Zafer
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
GKS Belchatow GKS Belchatow
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
17.10.20 1 : 1 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
RKS Radomiak Radom
12 Korona Kielce Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 -5 9 L
Korona Kielce Korona Kielce
20.09.20 0 : 2 Kaybetmek
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
26.09.20 1 : 1 Beraberlik
Korona Kielce Korona Kielce
L
Korona Kielce Korona Kielce
30.09.20 0 : 3 Kaybetmek
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
W
GKS Tychy GKS Tychy
03.10.20 0 : 1 Zafer
Korona Kielce Korona Kielce
L
Korona Kielce Korona Kielce
11.10.20 0 : 2 Kaybetmek
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec
13 Chrobry Głogów Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 -3 9 W
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
19.09.20 1 : 0 Zafer
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
L
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
27.09.20 2 : 0 Kaybetmek
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
D
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
30.09.20 1 : 1 Beraberlik
Górnik Łęczna Górnik Łęczna
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
L
GKS Tychy GKS Tychy
16.10.20 4 : 0 Kaybetmek
Chrobry Głogów Chrobry Głogów
LKS Nieciecza
14 GKS Belchatow GKS Belchatow 9 2 3 4 4:10 -6 7 L
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
GKS Belchatow GKS Belchatow
L
GKS Belchatow GKS Belchatow
30.09.20 1 : 3 Kaybetmek
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
04.10.20 0 : 0 Beraberlik
GKS Belchatow GKS Belchatow
W
GKS Belchatow GKS Belchatow
10.10.20 1 : 0 Zafer
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
D
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
GKS Belchatow GKS Belchatow
Widzew Łódź
15 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 1 7 L
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
19.09.20 1 : 2 Kaybetmek
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
L
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
25.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
D
Widzew Łódź Widzew Łódź
29.09.20 1 : 1 Beraberlik
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
W
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
03.10.20 3 : 0 Zafer
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
L
GKS Belchatow GKS Belchatow
10.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce
16 CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów 8 1 1 6 6:14 -8 4 L
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
19.09.20 2 : 0 Kaybetmek
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
L
GKS Tychy GKS Tychy
25.09.20 2 : 1 Kaybetmek
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
L
OKS Odra Opole OKS Odra Opole
30.09.20 1 : 0 Kaybetmek
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
L
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
04.10.20 2 : 1 Kaybetmek
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
D
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
10.10.20 1 : 1 Beraberlik
CWKS Resovia Rzeszów CWKS Resovia Rzeszów
GKS Belchatow
17 GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 -13 1 L
Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice
30.09.20 2 : 1 Kaybetmek
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
D
Miedz Legnica Miedz Legnica
09.10.20 1 : 1 Beraberlik
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
D
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
10.10.20 0 : 0 Beraberlik
Miedz Legnica Miedz Legnica
L
LKS Nieciecza LKS Nieciecza
16.10.20 2 : 0 Kaybetmek
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
L
GKS Tychy GKS Tychy
23.10.20 3 : 1 Kaybetmek
GKS Jastrzębie GKS Jastrzębie
OKS Odra Opole
18 Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 -16 1 L
ŁKS Łódź ŁKS Łódź
27.09.20 4 : 1 Kaybetmek
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
L
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
30.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
L
Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
03.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
L
Widzew Łódź Widzew Łódź
09.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
D
Sandecja Nowy Sącz Sandecja Nowy Sącz
18.10.20 0 : 0 Beraberlik
GKS Belchatow GKS Belchatow
Arka Gdynia
Promotion
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

I Liga - şampiyona, organize eden Polonya. Kayıt yaptıran şampiyona 18 futbol kulüpleri. Şu anda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
ŁKS Łódź - 22 sayı, parlak başarılar 7, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
LKS Nieciecza - 21 puan, parlak başarılar 7, yenilmeler 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Górnik Łęczna - 20 sayı, parlak başarılar 6, yenilmeler 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca I Liga (Polonya) maçları online devamlı erişebilirsiniz.

Program en yakın oyunlar - I Liga (Polonya):
Widzew Łódź - GKS Belchatow (03.11.2020 10:40)
Chrobry Głogów - LKS Nieciecza (04.11.2020 05:30)
Puszcza Niepołomice - LKS Nieciecza (04.11.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında I Liga (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.