Ekstraliga, Women
Polonya

Ekstraliga, Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ekstraliga, Women
1 KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) 9 9 0 0 33:3 30 27 W
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
05.09.20 1 : 2 Zafer
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
W
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
12.09.20 5 : 1 Zafer
ROW Rybnik ROW Rybnik
W
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
26.09.20 0 : 2 Zafer
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
W
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
04.10.20 6 : 1 Zafer
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
W
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
10.10.20 0 : 3 Zafer
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
GKS Katowice (Bayanlar)
2 UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar) 9 8 0 1 23:5 18 24 W
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
05.09.20 4 : 0 Zafer
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
W
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
12.09.20 0 : 2 Zafer
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
L
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
26.09.20 0 : 2 Kaybetmek
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
W
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
03.10.20 0 : 4 Zafer
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
W
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
10.10.20 3 : 2 Zafer
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
ROW Rybnik
3 Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar) 9 5 2 2 26:9 17 17 W
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
06.09.20 0 : 4 Zafer
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
W
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
12.09.20 4 : 1 Zafer
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
D
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
W
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
03.10.20 4 : 2 Zafer
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
W
ROW Rybnik ROW Rybnik
10.10.20 1 : 5 Zafer
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
4 KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar) 9 5 2 2 25:10 15 17 L
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
05.09.20 1 : 2 Kaybetmek
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
W
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
12.09.20 0 : 3 Zafer
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
D
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
W
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
03.10.20 5 : 2 Zafer
ROW Rybnik ROW Rybnik
L
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
10.10.20 3 : 2 Kaybetmek
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
AZS UJ Krakow (Bayanlar)
5 KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar) 8 5 1 2 13:11 2 16 D
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
30.08.20 1 : 1 Beraberlik
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
W
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
06.09.20 2 : 0 Zafer
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
W
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
12.09.20 0 : 1 Zafer
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
L
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
10.10.20 0 : 3 Kaybetmek
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
W
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
17.10.20 4 : 3 Zafer
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
Aplg Gdansk
6 AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar) 9 4 1 4 15:15 -2 13 D
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
W
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
12.09.20 1 : 2 Zafer
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
W
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
26.09.20 6 : 0 Zafer
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
L
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
04.10.20 6 : 1 Kaybetmek
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
W
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
10.10.20 3 : 1 Zafer
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
7 GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar) 9 3 3 3 15:15 -5 12 L
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
06.09.20 2 : 0 Kaybetmek
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
L
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
12.09.20 4 : 1 Kaybetmek
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
D
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
D
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
W
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
10.10.20 5 : 0 Zafer
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
8 KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar) 9 2 3 4 9:11 -2 9 D
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
L
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
12.09.20 0 : 1 Kaybetmek
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
D
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
27.09.20 1 : 1 Beraberlik
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
L
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
03.10.20 4 : 2 Kaybetmek
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
D
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
LKS Rolnik Biedrzychowice
9 Aplg Gdansk Aplg Gdansk 9 2 1 6 6:20 -14 7 L
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
06.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
L
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
12.09.20 0 : 3 Kaybetmek
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
W
ROW Rybnik ROW Rybnik
27.09.20 0 : 4 Zafer
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
L
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
03.10.20 0 : 4 Kaybetmek
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
L
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
10.10.20 3 : 1 Kaybetmek
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
10 MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) 9 1 2 6 8:25 -17 5 L
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
05.09.20 4 : 0 Kaybetmek
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
L
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
12.09.20 1 : 2 Kaybetmek
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
D
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
03.10.20 2 : 2 Beraberlik
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
D
KKP Bydgoszcz (Bayanlar) KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
11.10.20 0 : 0 Beraberlik
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
L
KZ AZS Wrocław (Bayanlar) KZ AZS Wrocław (Bayanlar)
17.10.20 4 : 3 Kaybetmek
MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar)
Górnik Łęczna (Bayanlar)
11 LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice 8 0 2 6 1:27 -26 2 L
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
30.08.20 0 : 6 Kaybetmek
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
D
ROW Rybnik ROW Rybnik
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
L
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
12.09.20 0 : 2 Kaybetmek
UKS SMS Łódź (Bayanlar) UKS SMS Łódź (Bayanlar)
L
AZS UJ Krakow (Bayanlar) AZS UJ Krakow (Bayanlar)
26.09.20 6 : 0 Kaybetmek
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
L
GKS Katowice (Bayanlar) GKS Katowice (Bayanlar)
10.10.20 5 : 0 Kaybetmek
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
KKP Bydgoszcz (Bayanlar)
12 ROW Rybnik ROW Rybnik 9 0 1 8 8:31 -23 1 D
ROW Rybnik ROW Rybnik
05.09.20 1 : 1 Beraberlik
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
L
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar)
12.09.20 5 : 1 Kaybetmek
ROW Rybnik ROW Rybnik
L
ROW Rybnik ROW Rybnik
27.09.20 0 : 4 Kaybetmek
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
L
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) KKPK Medyk Konin (Bayanlar)
03.10.20 5 : 2 Kaybetmek
ROW Rybnik ROW Rybnik
L
ROW Rybnik ROW Rybnik
10.10.20 1 : 5 Kaybetmek
Górnik Łęczna (Bayanlar) Górnik Łęczna (Bayanlar)
UKS SMS Łódź (Bayanlar)
Champions League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ekstraliga, Women - şampiyona, organize eden Polonya. Iştirak eden şampiyona 12 katılımcılar. Bu sezonda altın madalya alma şansı en yüksek olanlar şampiyona. Bunlar:
KKS Czarni Sosnowiec (Bayanlar) - 27 madde, parlak başarılar 9, kaybedilen oyunlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
UKS SMS Łódź (Bayanlar) - 24 sayı, yengi 8, kaybedilen oyunlar 1, yalnız bir puan kazandıran maçlar 0.
Górnik Łęczna (Bayanlar) - 17 kabul edilen puan, kazanılan yarışmalar 5, yenilmeler 2, yalnız bir puan kazandıran maçlar 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ekstraliga, Women (Polonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program en çok ilgi çeken maçlar - Ekstraliga, Women (Polonya):
LKS Rolnik Biedrzychowice - KKP Bydgoszcz (Bayanlar) (31.10.2020 06:00)
KKPK Medyk Konin (Bayanlar) - AZS UJ Krakow (Bayanlar) (31.10.2020 07:00)
Górnik Łęczna (Bayanlar) - MKS Olimpia Szczecin (Bayanlar) (31.10.2020 07:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ekstraliga, Women (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.