Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
04
Ekstraliga, Women
Polonya

Ekstraliga, Women

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ekstraliga, Women
1 Gornik Leczna Gornik Leczna 12 11 1 0 57:8 49 34 W
Gornik Leczna Gornik Leczna
27.10.19 3 : 1 Zafer
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
W
Gornik Leczna Gornik Leczna
02.11.19 5 : 1 Zafer
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
W
Medyk Konin Medyk Konin
16.11.19 0 : 3 Zafer
Gornik Leczna Gornik Leczna
D
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gornik Leczna Gornik Leczna
D
Gornik Leczna Gornik Leczna
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Medyk Konin Medyk Konin
2 Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec 12 8 1 3 40:8 32 25 W
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
19.10.19 0 : 1 Zafer
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
W
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
27.10.19 0 : 5 Zafer
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
W
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
17.11.19 4 : 0 Zafer
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
W
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
29.02.20 4 : 0 Zafer
GKS Katowice GKS Katowice
D
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
3 Medyk Konin Medyk Konin 12 8 1 3 43:13 30 25 W
Medyk Konin Medyk Konin
19.10.19 12 : 0 Zafer
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
L
GKS Katowice GKS Katowice
27.10.19 3 : 2 Kaybetmek
Medyk Konin Medyk Konin
L
Medyk Konin Medyk Konin
16.11.19 0 : 3 Kaybetmek
Gornik Leczna Gornik Leczna
L
Medyk Konin Medyk Konin
29.02.20 0 : 2 Kaybetmek
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
D
Gornik Leczna Gornik Leczna
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Medyk Konin Medyk Konin
4 AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow 11 8 0 3 26:12 14 24 W
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
13.10.19 0 : 2 Zafer
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
W
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
19.10.19 2 : 0 Zafer
GKS Katowice GKS Katowice
L
Gornik Leczna Gornik Leczna
27.10.19 3 : 1 Kaybetmek
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
W
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
16.11.19 3 : 1 Zafer
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
D
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
5 UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz 12 7 2 3 35:13 22 23 W
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
27.10.19 1 : 4 Zafer
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
L
Gornik Leczna Gornik Leczna
02.11.19 5 : 1 Kaybetmek
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
W
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
17.11.19 1 : 0 Zafer
GKS Katowice GKS Katowice
D
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
29.02.20 1 : 1 Beraberlik
Gornik Leczna Gornik Leczna
D
GKS Katowice GKS Katowice
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
6 GKS Katowice GKS Katowice 12 7 1 4 30:19 11 22 L
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
19.10.19 2 : 0 Kaybetmek
GKS Katowice GKS Katowice
W
GKS Katowice GKS Katowice
27.10.19 3 : 2 Zafer
Medyk Konin Medyk Konin
L
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
17.11.19 1 : 0 Kaybetmek
GKS Katowice GKS Katowice
L
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
29.02.20 4 : 0 Kaybetmek
GKS Katowice GKS Katowice
D
GKS Katowice GKS Katowice
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
7 Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin 12 6 0 6 27:38 -11 18 W
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
19.10.19 2 : 5 Zafer
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
L
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
27.10.19 0 : 5 Kaybetmek
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
W
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
17.11.19 3 : 4 Zafer
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
W
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
29.02.20 3 : 2 Zafer
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
D
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
8 AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych 12 5 1 6 23:22 1 16 D
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
W
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
26.10.19 2 : 1 Zafer
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
L
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
16.11.19 3 : 1 Kaybetmek
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
W
Medyk Konin Medyk Konin
29.02.20 0 : 2 Zafer
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
D
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
9 AZS Wroclaw AZS Wroclaw 12 4 0 8 20:28 -8 12 L
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
19.10.19 0 : 4 Kaybetmek
Gornik Leczna Gornik Leczna
L
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
26.10.19 2 : 1 Kaybetmek
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
W
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
17.11.19 5 : 0 Zafer
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
W
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
29.02.20 1 : 0 Zafer
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
D
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
10 Mitech Zywiec Mitech Zywiec 12 2 0 10 11:43 -32 6 L
Medyk Konin Medyk Konin
19.10.19 12 : 0 Kaybetmek
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
L
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
27.10.19 1 : 4 Kaybetmek
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
L
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
17.11.19 4 : 0 Kaybetmek
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
L
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
29.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
D
Mitech Zywiec Mitech Zywiec
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
11 Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz 12 1 1 10 7:53 -46 4 D
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
19.10.19 1 : 1 Beraberlik
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
W
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
27.10.19 0 : 2 Zafer
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
L
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
17.11.19 3 : 4 Kaybetmek
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
L
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
D
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
12 LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice 11 0 0 11 7:69 -62 0 L
AZS PWSZ Walbrzych AZS PWSZ Walbrzych
13.10.19 7 : 1 Kaybetmek
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
L
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
19.10.19 2 : 5 Kaybetmek
Olimpia Szczecin Olimpia Szczecin
L
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
27.10.19 0 : 2 Kaybetmek
Kkp Bydgoszcz Kkp Bydgoszcz
L
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
17.11.19 5 : 0 Kaybetmek
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
D
LKS Rolnik Biedrzychowice LKS Rolnik Biedrzychowice
30.05.20 0 : 0 Beraberlik
AZS Wroclaw AZS Wroclaw
Champions League
Relegation
Daha fazla göster

Ekstraliga, Women - şampiyona, organize eden Polonya. Iştirak eden lig 12 katılan takımlar. Bugünkü duruma göre en iyi takımlar futbol maratonu. Bunlar:
Gornik Leczna - 34 puan, kazanılan maçlar 11, skorsuz maçlar 0, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.
Czarni Sosnowiec - 25 puan, kazanılan maçlar 8, skorsuz yarışmalar 3, beraberlik 1.
Medyk Konin - 25 sayı, parlak başarılar 8, skorsuz yarışmalar 3, yalnız bir puan kazandıran maçlar 1.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ekstraliga, Women (Polonya) maçları online alabilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında Ekstraliga, Women (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.