Ekstraklasa
Polonya

Ekstraklasa

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Ekstraklasa
1 Raków Częstochowa Raków Częstochowa 8 6 1 1 20:9 11 19 W
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
18.09.20 1 : 4 Zafer
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
D
KS Cracovia KS Cracovia
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
W
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
02.10.20 3 : 0 Zafer
Wisła Płock Wisła Płock
W
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
17.10.20 1 : 3 Zafer
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
W
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
25.10.20 2 : 1 Zafer
Stal Mielec Stal Mielec
Wisła Kraków
2 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 8 5 1 2 14:8 6 16 W
Legia Warsaw Legia Warsaw
19.09.20 1 : 3 Zafer
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
D
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wisła Kraków Wisła Kraków
L
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
03.10.20 2 : 0 Kaybetmek
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
L
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
17.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
W
Warta Poznań Warta Poznań
26.10.20 0 : 1 Zafer
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Piast Gliwice
3 Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin 8 4 2 2 10:7 3 14 D
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
KS Cracovia KS Cracovia
W
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
26.09.20 0 : 1 Zafer
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
W
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
03.10.20 2 : 0 Zafer
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
L
Legia Warsaw Legia Warsaw
18.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
D
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław 8 4 1 3 13:9 4 13 L
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
19.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
W
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
02.10.20 3 : 1 Zafer
KS Cracovia KS Cracovia
L
Wisła Płock Wisła Płock
18.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
L
Legia Warsaw Legia Warsaw
21.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
W
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
24.10.20 1 : 0 Zafer
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
5 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 8 4 1 3 14:11 3 13 W
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19.09.20 4 : 2 Zafer
Stal Mielec Stal Mielec
W
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
26.09.20 4 : 0 Zafer
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
L
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
D
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
23.10.20 1 : 1 Beraberlik
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
W
Wisła Kraków Wisła Kraków
28.10.20 1 : 3 Zafer
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
6 Legia Warsaw Legia Warsaw 7 4 1 2 9:8 1 13 W
Wisła Płock Wisła Płock
11.09.20 0 : 1 Zafer
Legia Warsaw Legia Warsaw
L
Legia Warsaw Legia Warsaw
19.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
W
Legia Warsaw Legia Warsaw
18.10.20 2 : 1 Zafer
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
W
Legia Warsaw Legia Warsaw
21.10.20 2 : 1 Zafer
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
D
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
Legia Warsaw Legia Warsaw
Warta Poznań
7 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 6 3 2 1 6:4 2 11 W
Piast Gliwice Piast Gliwice
30.08.20 0 : 1 Zafer
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
D
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
13.09.20 2 : 2 Beraberlik
Wisła Kraków Wisła Kraków
W
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
19.09.20 1 : 0 Zafer
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
W
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19.10.20 0 : 1 Zafer
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
D
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
24.10.20 0 : 0 Beraberlik
Legia Warsaw Legia Warsaw
Jagiellonia Białystok
8 Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok 7 3 2 2 8:7 1 11 D
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
11.09.20 2 : 2 Beraberlik
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
W
Piast Gliwice Piast Gliwice
21.09.20 0 : 1 Zafer
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
L
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
26.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
W
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
17.10.20 2 : 1 Zafer
Lech Poznań Lech Poznań
L
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
24.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin
9 Wisła Kraków Wisła Kraków 8 2 3 3 14:12 2 9 L
Wisła Kraków Wisła Kraków
18.09.20 0 : 3 Kaybetmek
Wisła Płock Wisła Płock
D
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
25.09.20 0 : 0 Beraberlik
Wisła Kraków Wisła Kraków
W
Stal Mielec Stal Mielec
18.10.20 0 : 6 Zafer
Wisła Kraków Wisła Kraków
W
Wisła Kraków Wisła Kraków
24.10.20 3 : 0 Zafer
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
L
Wisła Kraków Wisła Kraków
28.10.20 1 : 3 Kaybetmek
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa
10 Lech Poznań Lech Poznań 7 2 3 2 13:11 2 9 D
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
12.09.20 3 : 3 Beraberlik
Lech Poznań Lech Poznań
W
Lech Poznań Lech Poznań
20.09.20 1 : 0 Zafer
Warta Poznań Warta Poznań
W
Piast Gliwice Piast Gliwice
04.10.20 1 : 4 Zafer
Lech Poznań Lech Poznań
L
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
17.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Lech Poznań Lech Poznań
D
Lech Poznań Lech Poznań
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
KS Cracovia KS Cracovia
Legia Warsaw
11 Wisła Płock Wisła Płock 8 2 3 3 10:12 -2 9 W
Wisła Kraków Wisła Kraków
18.09.20 0 : 3 Zafer
Wisła Płock Wisła Płock
L
Wisła Płock Wisła Płock
25.09.20 1 : 3 Kaybetmek
Warta Poznań Warta Poznań
L
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
02.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Wisła Płock Wisła Płock
W
Wisła Płock Wisła Płock
18.10.20 1 : 0 Zafer
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
D
Piast Gliwice Piast Gliwice
23.10.20 2 : 2 Beraberlik
Wisła Płock Wisła Płock
Pogoń Szczecin
12 Warta Poznań Warta Poznań 7 2 1 4 5:6 -1 7 D
Warta Poznań Warta Poznań
12.09.20 0 : 0 Beraberlik
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Lech Poznań Lech Poznań
20.09.20 1 : 0 Kaybetmek
Warta Poznań Warta Poznań
W
Wisła Płock Wisła Płock
25.09.20 1 : 3 Zafer
Warta Poznań Warta Poznań
W
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
19.10.20 1 : 2 Zafer
Warta Poznań Warta Poznań
L
Warta Poznań Warta Poznań
26.10.20 0 : 1 Kaybetmek
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
Legia Warsaw
13 KS Cracovia KS Cracovia 8 2 5 1 11:11 -1 6 D
Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin
20.09.20 1 : 1 Beraberlik
KS Cracovia KS Cracovia
D
KS Cracovia KS Cracovia
26.09.20 2 : 2 Beraberlik
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
L
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
02.10.20 3 : 1 Kaybetmek
KS Cracovia KS Cracovia
W
KS Cracovia KS Cracovia
17.10.20 1 : 0 Zafer
Piast Gliwice Piast Gliwice
D
Lech Poznań Lech Poznań
25.10.20 1 : 1 Beraberlik
KS Cracovia KS Cracovia
Jagiellonia Białystok
14 Stal Mielec Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 -11 5 L
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
19.09.20 4 : 2 Kaybetmek
Stal Mielec Stal Mielec
W
Stal Mielec Stal Mielec
28.09.20 3 : 2 Zafer
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
03.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Stal Mielec Stal Mielec
L
Stal Mielec Stal Mielec
18.10.20 0 : 6 Kaybetmek
Wisła Kraków Wisła Kraków
L
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
25.10.20 2 : 1 Kaybetmek
Stal Mielec Stal Mielec
Warta Poznań
15 Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 1 2 5 9:21 -12 5 L
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
18.09.20 1 : 4 Kaybetmek
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
L
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
26.09.20 4 : 0 Kaybetmek
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
W
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
03.10.20 1 : 0 Zafer
Stal Mielec Stal Mielec
L
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
19.10.20 1 : 2 Kaybetmek
Warta Poznań Warta Poznań
L
Wisła Kraków Wisła Kraków
24.10.20 3 : 0 Kaybetmek
Podbeskidzie Bielsko-Biała Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin
16 Piast Gliwice Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 -9 2 L
Piast Gliwice Piast Gliwice
21.09.20 0 : 1 Kaybetmek
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
L
Stal Mielec Stal Mielec
28.09.20 3 : 2 Kaybetmek
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Piast Gliwice Piast Gliwice
04.10.20 1 : 4 Kaybetmek
Lech Poznań Lech Poznań
L
KS Cracovia KS Cracovia
17.10.20 1 : 0 Kaybetmek
Piast Gliwice Piast Gliwice
D
Piast Gliwice Piast Gliwice
23.10.20 2 : 2 Beraberlik
Wisła Płock Wisła Płock
Górnik Zabrze
Champions League Qualification
Conference League Qualification
Relegation
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Ekstraklasa - turnuva, organize eden Polonya. Kayıt yaptıran turnuva 16 katılımcılar. Bugün madalya alma şansı en yüksek olanlar futbol maratonu. Bunlar:
Raków Częstochowa - 19 puan, parlak başarılar 6, yenilme 1, beraberlik 1.
Górnik Zabrze - 16 sayı, yengi 5, yenilme 2, beraberlik 1.
Zagłębie Lubin - 14 puan, parlak başarılar 4, kaybedilen oyunlar 2, beraberlik 2.

skorexpress.com kaynağında futbol maçlarının programını, ve ayrıca Ekstraklasa (Polonya) maçları online bulabilirsiniz.

Program çok önemli müsabakalar - Ekstraklasa (Polonya):
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (30.10.2020 12:00)
Warta Poznań - Legia Warsaw (02.11.2020 11:00)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin (06.11.2020 11:00)

skorexpress.com internet sayfasında Ekstraklasa (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, herkesten önce maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.