Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
09
CLJ
Polonya

CLJ

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
East
1 Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19 30 21 9 0 79:24 55 72 W
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
20.05.18 0 : 2 Zafer
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
D
Wisla Plock Wisla Plock
26.05.18 2 : 2 Beraberlik
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
W
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
02.06.18 2 : 1 Zafer
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
W
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
06.06.18 1 : 2 Zafer
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
L
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
10.06.18 2 : 5 Kaybetmek
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
2 Cracovia Krakow Cracovia Krakow 30 19 10 1 75:23 52 67 W
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
02.06.18 1 : 2 Zafer
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
W
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
06.06.18 2 : 0 Zafer
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
W
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
10.06.18 0 : 4 Zafer
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
L
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
15.06.18 0 : 2 Kaybetmek
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
L
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
20.06.18 2 : 0 Kaybetmek
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
3 Motor Lublin Motor Lublin 30 17 8 5 58:25 33 59 W
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
06.05.18 0 : 2 Zafer
Motor Lublin Motor Lublin
W
Motor Lublin Motor Lublin
12.05.18 1 : 0 Zafer
Wisla Krakow Wisla Krakow
W
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
19.05.18 0 : 3 Zafer
Motor Lublin Motor Lublin
D
Motor Lublin Motor Lublin
27.05.18 3 : 3 Beraberlik
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
W
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
02.06.18 0 : 2 Zafer
Motor Lublin Motor Lublin
4 Korona Kielce U19 Korona Kielce U19 30 17 5 8 58:42 16 56 D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
12.05.18 3 : 3 Beraberlik
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
W
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
19.05.18 0 : 3 Zafer
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
25.05.18 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
29.05.18 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
02.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
5 Bialystok Bialystok 30 16 5 9 61:39 22 53 W
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
05.05.18 1 : 4 Zafer
Bialystok Bialystok
L
Bialystok Bialystok
12.05.18 1 : 2 Kaybetmek
Progres Krakow Progres Krakow
W
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
20.05.18 0 : 3 Zafer
Bialystok Bialystok
L
Bialystok Bialystok
26.05.18 1 : 2 Kaybetmek
Wisla Krakow Wisla Krakow
D
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
30.05.18 0 : 0 Beraberlik
Bialystok Bialystok
6 Wisla Krakow Wisla Krakow 30 16 4 10 40:32 8 52 L
Wisla Krakow Wisla Krakow
05.05.18 0 : 1 Kaybetmek
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
L
Motor Lublin Motor Lublin
12.05.18 1 : 0 Kaybetmek
Wisla Krakow Wisla Krakow
L
Wisla Krakow Wisla Krakow
19.05.18 0 : 6 Kaybetmek
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
W
Bialystok Bialystok
26.05.18 1 : 2 Zafer
Wisla Krakow Wisla Krakow
W
Wisla Krakow Wisla Krakow
02.06.18 1 : 0 Zafer
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
7 Progres Krakow Progres Krakow 30 16 4 10 55:39 16 52 L
Progres Krakow Progres Krakow
05.05.18 0 : 5 Kaybetmek
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
W
Bialystok Bialystok
12.05.18 1 : 2 Zafer
Progres Krakow Progres Krakow
W
Progres Krakow Progres Krakow
19.05.18 5 : 0 Zafer
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
W
Resovia Resovia
27.05.18 2 : 5 Zafer
Progres Krakow Progres Krakow
W
Progres Krakow Progres Krakow
02.06.18 2 : 1 Zafer
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
8 UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz 30 15 2 13 53:40 13 47 L
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
05.05.18 3 : 4 Kaybetmek
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
W
Wisla Plock Wisla Plock
11.05.18 0 : 2 Zafer
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
L
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
19.05.18 0 : 3 Kaybetmek
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
D
Motor Lublin Motor Lublin
27.05.18 3 : 3 Beraberlik
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
L
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
02.06.18 1 : 2 Kaybetmek
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
9 Polonia Warszawa Polonia Warszawa 30 12 7 11 58:40 18 43 L
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
05.05.18 1 : 4 Kaybetmek
Bialystok Bialystok
W
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
12.05.18 0 : 2 Zafer
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
W
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
18.05.18 4 : 2 Zafer
Resovia Resovia
W
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
26.05.18 8 : 1 Zafer
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
L
Progres Krakow Progres Krakow
02.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
10 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 30 10 6 14 42:43 -1 36 D
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
06.05.18 1 : 1 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
Resovia Resovia
12.05.18 3 : 1 Kaybetmek
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
L
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
20.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
L
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
26.05.18 8 : 1 Kaybetmek
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
W
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
01.06.18 1 : 0 Zafer
Wisla Plock Wisla Plock
11 Resovia Resovia 30 11 1 18 45:68 -23 34 L
Resovia Resovia
06.05.18 1 : 2 Kaybetmek
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
W
Resovia Resovia
12.05.18 3 : 1 Zafer
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
L
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
18.05.18 4 : 2 Kaybetmek
Resovia Resovia
L
Resovia Resovia
27.05.18 2 : 5 Kaybetmek
Progres Krakow Progres Krakow
L
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
01.06.18 5 : 1 Kaybetmek
Resovia Resovia
12 MOSP Bialystok MOSP Bialystok 30 7 5 18 30:76 -46 26 D
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
06.05.18 1 : 1 Beraberlik
Wisla Plock Wisla Plock
D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
12.05.18 3 : 3 Beraberlik
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
L
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
19.05.18 0 : 3 Kaybetmek
Motor Lublin Motor Lublin
L
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
26.05.18 3 : 0 Kaybetmek
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
D
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
30.05.18 0 : 0 Beraberlik
Bialystok Bialystok
13 Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 30 7 5 18 27:49 -22 26 L
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
06.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Motor Lublin Motor Lublin
D
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
12.05.18 1 : 1 Beraberlik
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
L
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
20.05.18 0 : 3 Kaybetmek
Bialystok Bialystok
W
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
26.05.18 0 : 1 Zafer
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
W
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
01.06.18 5 : 1 Zafer
Resovia Resovia
14 AP LKS Lodz AP LKS Lodz 30 5 3 22 26:84 -58 18 W
Resovia Resovia
06.05.18 1 : 2 Zafer
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
L
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
12.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Polonia Warszawa Polonia Warszawa
L
Progres Krakow Progres Krakow
19.05.18 5 : 0 Kaybetmek
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
L
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
26.05.18 0 : 1 Kaybetmek
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
L
Wisla Krakow Wisla Krakow
02.06.18 1 : 0 Kaybetmek
AP LKS Lodz AP LKS Lodz
15 Stal Rzeszow Stal Rzeszow 30 4 6 20 23:69 -46 18 L
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
12.05.18 5 : 1 Kaybetmek
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
19.05.18 1 : 4 Kaybetmek
Wisla Plock Wisla Plock
D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
25.05.18 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
D
Korona Kielce U19 Korona Kielce U19
29.05.18 0 : 0 Beraberlik
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
L
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
02.06.18 0 : 2 Kaybetmek
Motor Lublin Motor Lublin
16 Wisla Plock Wisla Plock 30 3 8 19 22:59 -37 17 D
MOSP Bialystok MOSP Bialystok
06.05.18 1 : 1 Beraberlik
Wisla Plock Wisla Plock
L
Wisla Plock Wisla Plock
11.05.18 0 : 2 Kaybetmek
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
W
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
19.05.18 1 : 4 Zafer
Wisla Plock Wisla Plock
D
Wisla Plock Wisla Plock
26.05.18 2 : 2 Beraberlik
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
L
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
01.06.18 1 : 0 Kaybetmek
Wisla Plock Wisla Plock
Promotion Playoff
Promotion Playoffs
Relegation
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
West
1 Slask Wroclaw Slask Wroclaw 30 20 6 4 80:33 47 66 W
Odra Opole Odra Opole
20.05.18 1 : 6 Zafer
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
W
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
27.05.18 2 : 1 Zafer
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
L
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
02.06.18 5 : 1 Kaybetmek
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
L
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
06.06.18 2 : 0 Kaybetmek
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
L
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
10.06.18 0 : 4 Kaybetmek
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
2 Lech Poznan U19 Lech Poznan U19 30 19 7 4 87:26 61 64 W
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
02.06.18 5 : 1 Zafer
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
L
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
06.06.18 1 : 2 Kaybetmek
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
W
Legia Warszawa U19 Legia Warszawa U19
10.06.18 2 : 5 Zafer
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
W
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
15.06.18 0 : 2 Zafer
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
W
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
20.06.18 2 : 0 Zafer
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
3 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 30 20 4 6 75:33 42 64 D
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
05.05.18 2 : 2 Beraberlik
Chrobry Chrobry
W
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
13.05.18 0 : 7 Zafer
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
D
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
19.05.18 1 : 1 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
L
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
27.05.18 2 : 1 Kaybetmek
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
W
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
02.06.18 3 : 1 Zafer
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
4 Arka Gdynia Arka Gdynia 30 18 7 5 62:26 36 61 W
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
06.05.18 2 : 3 Zafer
Arka Gdynia Arka Gdynia
W
Arka Gdynia Arka Gdynia
12.05.18 3 : 0 Zafer
Odra Opole Odra Opole
D
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
19.05.18 1 : 1 Beraberlik
Arka Gdynia Arka Gdynia
W
Arka Gdynia Arka Gdynia
26.05.18 1 : 0 Zafer
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
W
Chrobry Chrobry
02.06.18 1 : 2 Zafer
Arka Gdynia Arka Gdynia
5 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 30 17 4 9 62:41 21 55 D
Zielona Gora Zielona Gora
06.05.18 1 : 1 Beraberlik
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
D
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
13.05.18 2 : 2 Beraberlik
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
L
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
20.05.18 3 : 2 Kaybetmek
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
W
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
27.05.18 2 : 1 Zafer
Odra Opole Odra Opole
L
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
02.06.18 3 : 1 Kaybetmek
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
6 Gornik Zabrze Gornik Zabrze 30 16 5 9 67:37 30 53 L
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
06.05.18 2 : 3 Kaybetmek
Arka Gdynia Arka Gdynia
D
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
12.05.18 1 : 1 Beraberlik
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
W
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
20.05.18 3 : 2 Zafer
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
W
Salos Szczecin Salos Szczecin
26.05.18 0 : 2 Zafer
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
W
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
02.06.18 3 : 1 Zafer
Piast Gliwice Piast Gliwice
7 Warta Poznan Warta Poznan 30 15 6 9 51:35 16 51 W
Warta Poznan Warta Poznan
06.05.18 1 : 0 Zafer
Piast Gliwice Piast Gliwice
W
Warta Poznan Warta Poznan
12.05.18 2 : 1 Zafer
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
W
Miedz Legnica Miedz Legnica
19.05.18 0 : 1 Zafer
Warta Poznan Warta Poznan
W
Warta Poznan Warta Poznan
26.05.18 4 : 2 Zafer
Zielona Gora Zielona Gora
L
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
02.06.18 2 : 1 Kaybetmek
Warta Poznan Warta Poznan
8 Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala 30 13 4 13 39:37 2 43 L
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
05.05.18 0 : 1 Kaybetmek
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
D
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
13.05.18 2 : 2 Beraberlik
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
W
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
19.05.18 3 : 0 Zafer
Salos Szczecin Salos Szczecin
W
Piast Gliwice Piast Gliwice
26.05.18 0 : 2 Zafer
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
W
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
02.06.18 2 : 1 Zafer
Warta Poznan Warta Poznan
9 Miedz Legnica Miedz Legnica 30 12 7 11 40:40 0 43 W
Miedz Legnica Miedz Legnica
05.05.18 1 : 0 Zafer
Salos Szczecin Salos Szczecin
W
Piast Gliwice Piast Gliwice
12.05.18 1 : 2 Zafer
Miedz Legnica Miedz Legnica
L
Miedz Legnica Miedz Legnica
19.05.18 0 : 1 Kaybetmek
Warta Poznan Warta Poznan
W
Miedz Legnica Miedz Legnica
26.05.18 1 : 0 Zafer
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
W
Zielona Gora Zielona Gora
03.06.18 0 : 4 Zafer
Miedz Legnica Miedz Legnica
10 Lechia Gdansk Lechia Gdansk 30 12 4 14 34:48 -14 40 L
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
05.05.18 0 : 4 Kaybetmek
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
L
Warta Poznan Warta Poznan
12.05.18 2 : 1 Kaybetmek
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
L
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
19.05.18 2 : 3 Kaybetmek
Chrobry Chrobry
L
Miedz Legnica Miedz Legnica
26.05.18 1 : 0 Kaybetmek
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
W
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
31.05.18 3 : 0 Zafer
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
11 Chrobry Chrobry 30 9 9 12 41:49 -8 36 D
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
05.05.18 2 : 2 Beraberlik
Chrobry Chrobry
L
Chrobry Chrobry
12.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
W
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
19.05.18 2 : 3 Zafer
Chrobry Chrobry
D
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
27.05.18 1 : 1 Beraberlik
Chrobry Chrobry
L
Chrobry Chrobry
02.06.18 1 : 2 Kaybetmek
Arka Gdynia Arka Gdynia
12 Piast Gliwice Piast Gliwice 30 8 5 17 33:58 -25 29 L
Warta Poznan Warta Poznan
06.05.18 1 : 0 Kaybetmek
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Piast Gliwice Piast Gliwice
12.05.18 1 : 2 Kaybetmek
Miedz Legnica Miedz Legnica
W
Zielona Gora Zielona Gora
20.05.18 1 : 2 Zafer
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Piast Gliwice Piast Gliwice
26.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
L
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
02.06.18 3 : 1 Kaybetmek
Piast Gliwice Piast Gliwice
13 Salos Szczecin Salos Szczecin 30 5 7 18 29:68 -39 22 L
Miedz Legnica Miedz Legnica
05.05.18 1 : 0 Kaybetmek
Salos Szczecin Salos Szczecin
W
Salos Szczecin Salos Szczecin
12.05.18 1 : 0 Zafer
Zielona Gora Zielona Gora
L
Podbeskidzie Bielskobiala Podbeskidzie Bielskobiala
19.05.18 3 : 0 Kaybetmek
Salos Szczecin Salos Szczecin
L
Salos Szczecin Salos Szczecin
26.05.18 0 : 2 Kaybetmek
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
W
Odra Opole Odra Opole
02.06.18 1 : 3 Zafer
Salos Szczecin Salos Szczecin
14 Odra Opole Odra Opole 30 4 6 20 29:75 -46 18 D
Odra Opole Odra Opole
05.05.18 1 : 1 Beraberlik
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
L
Arka Gdynia Arka Gdynia
12.05.18 3 : 0 Kaybetmek
Odra Opole Odra Opole
L
Odra Opole Odra Opole
20.05.18 1 : 6 Kaybetmek
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
L
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
27.05.18 2 : 1 Kaybetmek
Odra Opole Odra Opole
L
Odra Opole Odra Opole
02.06.18 1 : 3 Kaybetmek
Salos Szczecin Salos Szczecin
15 Zielona Gora Zielona Gora 30 3 6 21 18:73 -55 15 D
Zielona Gora Zielona Gora
06.05.18 1 : 1 Beraberlik
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
L
Salos Szczecin Salos Szczecin
12.05.18 1 : 0 Kaybetmek
Zielona Gora Zielona Gora
L
Zielona Gora Zielona Gora
20.05.18 1 : 2 Kaybetmek
Piast Gliwice Piast Gliwice
L
Warta Poznan Warta Poznan
26.05.18 4 : 2 Kaybetmek
Zielona Gora Zielona Gora
L
Zielona Gora Zielona Gora
03.06.18 0 : 4 Kaybetmek
Miedz Legnica Miedz Legnica
16 KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp 30 3 5 22 24:92 -68 14 D
Odra Opole Odra Opole
05.05.18 1 : 1 Beraberlik
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
L
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
13.05.18 0 : 7 Kaybetmek
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
L
Lech Poznan U19 Lech Poznan U19
20.05.18 6 : 0 Kaybetmek
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
D
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
27.05.18 1 : 1 Beraberlik
Chrobry Chrobry
L
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
31.05.18 3 : 0 Kaybetmek
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
Promotion Playoffs
Relegation
Daha fazla göster

CLJ - şampiyona, düzenleyen Polonya.

skorexpress.com portalında futbol maçlarının programını, ve ayrıca CLJ (Polonya) maçları online görebilirsiniz.

skorexpress.com internet sayfasında CLJ (Polonya) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.