Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
30
Peru

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 Alianza Universidade de Huanuco 6 5 1 0 11:4 7 16 W
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Zafer
Carlos Stein
W
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
W
Alianza Universidade de Huanuco
24.02.20 1 : 0 Zafer
Club Sportivo Cienciano
W
Alianza Universidade de Huanuco
29.02.20 3 : 0 Zafer
Deportivo Llacuabamba
D
Ayacucho FC
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Universidade de Huanuco
2 Ayacucho FC 6 4 1 1 12:6 6 13 W
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Boys
W
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Zafer
Ayacucho FC
W
Ayacucho FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Alianza Lima
W
Club Sportivo Cienciano
29.02.20 1 : 4 Zafer
Ayacucho FC
D
Ayacucho FC
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Universidade de Huanuco
3 Escuela Municipal Deportivo Binacional 6 4 1 1 11:6 5 13 L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Melgar
W
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Zafer
UTC De Cajamarca
D
Carlos Stein
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.03.20 3 : 1 Zafer
Sport Boys
4 U. Deportes 6 4 1 1 12:8 4 13 W
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Huancayo
W
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Zafer
U. Deportes
L
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cesar Vallejo
D
Sport Boys
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
U. Deportes
W
U. Deportes
08.03.20 2 : 0 Zafer
Alianza Lima
5 Melgar 6 3 1 2 9:8 1 10 W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Zafer
Melgar
W
Melgar
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Melgar
D
UTC De Cajamarca
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melgar
W
Melgar
07.03.20 1 : 0 Zafer
Sport Huancayo
6 Club Sportivo Cienciano 6 3 0 3 13:9 4 9 W
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Zafer
Deportivo San Martin
W
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
L
Alianza Universidade de Huanuco
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
L
Club Sportivo Cienciano
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Carlos Mannucci
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Sportivo Cienciano
7 UTC De Cajamarca 6 2 3 1 7:6 1 9 D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
W
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Zafer
Real Garcilaso
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UTC De Cajamarca
D
UTC De Cajamarca
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melgar
D
Deportivo Llacuabamba
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
UTC De Cajamarca
8 Academia Cantolao 6 3 0 3 5:8 -3 9 L
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
L
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Carlos Mannucci
23.02.20 0 : 1 Zafer
Academia Cantolao
W
Academia Cantolao
29.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
Deportivo Municipal
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Academia Cantolao
9 Sport Huancayo 6 2 2 2 6:6 1 8 L
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Huancayo
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
W
Sport Huancayo
02.03.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sport Huancayo
10 Sport Boys 6 2 2 2 14:15 -1 8 L
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
W
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Zafer
Sport Boys
D
Sport Boys
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
U. Deportes
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
11 Deportivo San Martin 6 2 2 2 8:10 -2 8 L
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
W
Deportivo Llacuabamba
24.02.20 1 : 2 Zafer
Deportivo San Martin
D
Deportivo San Martin
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Carlos Mannucci
D
Atletico Grau
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo San Martin
12 Deportivo Municipal 6 1 4 1 5:4 1 7 D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
L
Alianza Lima
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Municipal
W
Deportivo Municipal
07.03.20 2 : 0 Zafer
Academia Cantolao
13 Alianza Lima 6 2 1 3 5:8 -3 7 D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
W
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
Ayacucho FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Alianza Lima
W
Alianza Lima
28.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Municipal
L
U. Deportes
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Alianza Lima
14 Carlos Mannucci 6 1 3 2 9:9 2 6 D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
L
Carlos Mannucci
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
D
Deportivo San Martin
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Carlos Mannucci
L
Carlos Mannucci
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
15 Cesar Vallejo 6 1 3 2 6:7 -1 6 D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Zafer
Cesar Vallejo
D
Cesar Vallejo
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cesar Vallejo
16 Real Garcilaso 6 2 0 4 10:12 -2 6 L
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
L
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Zafer
Melgar
L
Sport Huancayo
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
07.03.20 2 : 1 Zafer
Cesar Vallejo
17 Sporting Cristal 6 1 2 3 5:7 -2 5 W
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Cristal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
D
Cesar Vallejo
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Cristal
L
Sporting Cristal
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Carlos Stein
18 Carlos Stein 6 1 2 3 4:9 -5 5 L
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Carlos Stein
L
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
U. Deportes
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
D
Carlos Stein
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Sporting Cristal
07.03.20 0 : 1 Zafer
Carlos Stein
19 Deportivo Llacuabamba 6 1 1 4 10:16 -6 4 W
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Zafer
Academia Cantolao
L
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
L
Deportivo Llacuabamba
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Alianza Universidade de Huanuco
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
D
Deportivo Llacuabamba
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
UTC De Cajamarca
20 Atletico Grau 6 0 2 4 3:7 -4 2 D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
L
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sport Boys
L
Academia Cantolao
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
D
Atletico Grau
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo San Martin
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 Alianza Universidade de Huanuco 6 5 1 0 11:4 7 16 W
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Zafer
Carlos Stein
W
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
W
Alianza Universidade de Huanuco
24.02.20 1 : 0 Zafer
Club Sportivo Cienciano
W
Alianza Universidade de Huanuco
29.02.20 3 : 0 Zafer
Deportivo Llacuabamba
D
Ayacucho FC
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Universidade de Huanuco
2 Ayacucho FC 6 4 1 1 12:6 6 13 W
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Boys
W
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Zafer
Ayacucho FC
W
Ayacucho FC
23.02.20 2 : 0 Zafer
Alianza Lima
W
Club Sportivo Cienciano
29.02.20 1 : 4 Zafer
Ayacucho FC
D
Ayacucho FC
09.03.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Universidade de Huanuco
3 Escuela Municipal Deportivo Binacional 6 4 1 1 11:6 5 13 L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Melgar
W
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Zafer
UTC De Cajamarca
D
Carlos Stein
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.03.20 3 : 1 Zafer
Sport Boys
4 U. Deportes 6 4 1 1 12:8 4 13 W
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Huancayo
W
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Zafer
U. Deportes
L
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cesar Vallejo
D
Sport Boys
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
U. Deportes
W
U. Deportes
08.03.20 2 : 0 Zafer
Alianza Lima
5 Melgar 6 3 1 2 9:8 1 10 W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Zafer
Melgar
W
Melgar
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Melgar
D
UTC De Cajamarca
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melgar
W
Melgar
07.03.20 1 : 0 Zafer
Sport Huancayo
6 Club Sportivo Cienciano 6 3 0 3 13:9 4 9 W
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Zafer
Deportivo San Martin
W
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
L
Alianza Universidade de Huanuco
24.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
L
Club Sportivo Cienciano
29.02.20 1 : 4 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Carlos Mannucci
06.03.20 0 : 2 Zafer
Club Sportivo Cienciano
7 UTC De Cajamarca 6 2 3 1 7:6 1 9 D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
W
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Zafer
Real Garcilaso
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UTC De Cajamarca
D
UTC De Cajamarca
28.02.20 1 : 1 Beraberlik
Melgar
D
Deportivo Llacuabamba
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
UTC De Cajamarca
8 Academia Cantolao 6 3 0 3 5:8 -3 9 L
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
L
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Carlos Mannucci
23.02.20 0 : 1 Zafer
Academia Cantolao
W
Academia Cantolao
29.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
Deportivo Municipal
07.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Academia Cantolao
9 Sport Huancayo 6 2 2 2 6:6 1 8 L
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Huancayo
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
W
Sport Huancayo
02.03.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
07.03.20 1 : 0 Kaybetmek
Sport Huancayo
10 Sport Boys 6 2 2 2 14:15 -1 8 L
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
W
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Zafer
Sport Boys
D
Sport Boys
01.03.20 3 : 3 Beraberlik
U. Deportes
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.03.20 3 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
11 Deportivo San Martin 6 2 2 2 8:10 -2 8 L
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
W
Deportivo Llacuabamba
24.02.20 1 : 2 Zafer
Deportivo San Martin
D
Deportivo San Martin
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Carlos Mannucci
D
Atletico Grau
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo San Martin
12 Deportivo Municipal 6 1 4 1 5:4 1 7 D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
L
Alianza Lima
28.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Deportivo Municipal
W
Deportivo Municipal
07.03.20 2 : 0 Zafer
Academia Cantolao
13 Alianza Lima 6 2 1 3 5:8 -3 7 D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
W
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
Ayacucho FC
23.02.20 2 : 0 Kaybetmek
Alianza Lima
W
Alianza Lima
28.02.20 1 : 0 Zafer
Deportivo Municipal
L
U. Deportes
08.03.20 2 : 0 Kaybetmek
Alianza Lima
14 Carlos Mannucci 6 1 3 2 9:9 2 6 D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
L
Carlos Mannucci
23.02.20 0 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
D
Deportivo San Martin
01.03.20 2 : 2 Beraberlik
Carlos Mannucci
L
Carlos Mannucci
06.03.20 0 : 2 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
15 Cesar Vallejo 6 1 3 2 6:7 -1 6 D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Zafer
Cesar Vallejo
D
Cesar Vallejo
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
07.03.20 2 : 1 Kaybetmek
Cesar Vallejo
16 Real Garcilaso 6 2 0 4 10:12 -2 6 L
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
L
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Zafer
Melgar
L
Sport Huancayo
02.03.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
07.03.20 2 : 1 Zafer
Cesar Vallejo
17 Sporting Cristal 6 1 2 3 5:7 -2 5 W
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Cristal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
D
Cesar Vallejo
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Sporting Cristal
L
Sporting Cristal
07.03.20 0 : 1 Kaybetmek
Carlos Stein
18 Carlos Stein 6 1 2 3 4:9 -5 5 L
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Carlos Stein
L
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
U. Deportes
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
D
Carlos Stein
01.03.20 1 : 1 Beraberlik
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Sporting Cristal
07.03.20 0 : 1 Zafer
Carlos Stein
19 Deportivo Llacuabamba 6 1 1 4 10:16 -6 4 W
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Zafer
Academia Cantolao
L
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
L
Deportivo Llacuabamba
24.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Alianza Universidade de Huanuco
29.02.20 3 : 0 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
D
Deportivo Llacuabamba
06.03.20 2 : 2 Beraberlik
UTC De Cajamarca
20 Atletico Grau 6 0 2 4 3:7 -4 2 D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
L
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sport Boys
L
Academia Cantolao
29.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
D
Atletico Grau
08.03.20 0 : 0 Beraberlik
Deportivo San Martin
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - turnuva, organize eden Peru.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Peru) maçları online bulabilirsiniz.

Program en yakın yarışmalar - Premier Lig (Peru):
Deportivo Llacuabamba - Atletico Grau (03.04.2020 13:00)
Ayacucho FC - Carlos Mannucci (03.04.2020 13:00)
Cesar Vallejo - Sport Huancayo (03.04.2020 13:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Peru) turnuva tablosunu online takip ediniz, reel zaman rejiminde maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.