Sorun yaşarsanız, lütfen eski sürümünü ziyaret edin

Eski versiyon
23
Peru

Premier Lig

Sezon seçin:
Maç yeri
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 Escuela Municipal Deportivo Binacional 4 3 0 1 7:4 3 9 W
Real Garcilaso
03.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Melgar
W
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Zafer
UTC De Cajamarca
2 Alianza Universidade de Huanuco 3 3 0 0 6:3 3 9 W
Alianza Lima
31.01.20 2 : 3 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
W
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Zafer
Carlos Stein
W
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
3 U. Deportes 4 3 0 1 7:5 2 9 W
Melgar
31.01.20 1 : 2 Zafer
U. Deportes
W
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Huancayo
W
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Zafer
U. Deportes
L
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cesar Vallejo
4 Sport Boys 4 2 1 1 10:9 1 7 W
Sport Boys
02.02.20 3 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
L
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
W
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Zafer
Sport Boys
5 UTC De Cajamarca 4 2 1 1 4:3 1 7 W
UTC De Cajamarca
01.02.20 2 : 1 Zafer
Sporting Cristal
D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
W
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Zafer
Real Garcilaso
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UTC De Cajamarca
6 Club Sportivo Cienciano 3 2 0 1 10:4 6 6 L
Academia Cantolao
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
W
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Zafer
Deportivo San Martin
W
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
7 Ayacucho FC 3 2 0 1 5:4 1 6 L
Deportivo San Martin
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Boys
W
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Zafer
Ayacucho FC
8 Melgar 4 2 0 2 7:7 2 6 L
Melgar
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
U. Deportes
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Zafer
Melgar
W
Melgar
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Melgar
9 Carlos Mannucci 3 1 2 0 7:4 3 5 W
Carlos Stein
02.02.20 0 : 3 Zafer
Carlos Mannucci
D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
10 Cesar Vallejo 4 1 2 1 4:4 -2 5 D
Cesar Vallejo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Zafer
Cesar Vallejo
11 Sport Huancayo 4 1 2 1 3:3 1 5 W
Sport Huancayo
01.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Huancayo
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
12 Alianza Lima 3 1 1 1 4:4 -1 4 L
Alianza Lima
31.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
W
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
13 Deportivo Municipal 4 0 4 0 3:3 0 4 D
Cesar Vallejo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
14 Sporting Cristal 4 1 1 2 4:5 -1 4 L
UTC De Cajamarca
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Cristal
W
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Cristal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
15 Deportivo Llacuabamba 3 1 0 2 7:9 -2 3 L
Sport Boys
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
W
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Zafer
Academia Cantolao
L
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
16 Real Garcilaso 4 1 0 3 6:8 -2 3 L
Real Garcilaso
03.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
L
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
L
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Zafer
Melgar
17 Deportivo San Martin 3 1 0 2 4:7 -3 3 W
Deportivo San Martin
02.02.20 3 : 1 Zafer
Ayacucho FC
L
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
18 Academia Cantolao 3 1 0 2 3:6 -3 3 W
Academia Cantolao
02.02.20 2 : 1 Zafer
Club Sportivo Cienciano
L
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
L
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ayacucho FC
19 Atletico Grau 4 0 1 3 3:6 -3 1 L
Sport Huancayo
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
L
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sport Boys
20 Carlos Stein 4 0 1 3 2:8 -6 1 L
Carlos Stein
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Carlos Mannucci
L
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Carlos Stein
L
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
U. Deportes
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
Copa Libertadores
Copa Libertadores Qualification
Copa Sudamericana
# Takım O G B M H HF M Form Sonraki
Primera Division
1 Escuela Municipal Deportivo Binacional 4 3 0 1 7:4 3 9 W
Real Garcilaso
03.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Kaybetmek
Melgar
W
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Zafer
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Zafer
UTC De Cajamarca
2 Alianza Universidade de Huanuco 3 3 0 0 6:3 3 9 W
Alianza Lima
31.01.20 2 : 3 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
W
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Zafer
Carlos Stein
W
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Zafer
Alianza Universidade de Huanuco
3 U. Deportes 4 3 0 1 7:5 2 9 W
Melgar
31.01.20 1 : 2 Zafer
U. Deportes
W
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Huancayo
W
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Zafer
U. Deportes
L
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Cesar Vallejo
4 Sport Boys 4 2 1 1 10:9 1 7 W
Sport Boys
02.02.20 3 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
L
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Boys
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
W
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Zafer
Sport Boys
5 UTC De Cajamarca 4 2 1 1 4:3 1 7 W
UTC De Cajamarca
01.02.20 2 : 1 Zafer
Sporting Cristal
D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
W
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Zafer
Real Garcilaso
L
Escuela Municipal Deportivo Binacional
21.02.20 1 : 0 Kaybetmek
UTC De Cajamarca
6 Club Sportivo Cienciano 3 2 0 1 10:4 6 6 L
Academia Cantolao
02.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Club Sportivo Cienciano
W
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Zafer
Deportivo San Martin
W
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Zafer
Deportivo Llacuabamba
7 Ayacucho FC 3 2 0 1 5:4 1 6 L
Deportivo San Martin
02.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Ayacucho FC
W
Ayacucho FC
07.02.20 2 : 1 Zafer
Sport Boys
W
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Zafer
Ayacucho FC
8 Melgar 4 2 0 2 7:7 2 6 L
Melgar
31.01.20 1 : 2 Kaybetmek
U. Deportes
W
Escuela Municipal Deportivo Binacional
08.02.20 2 : 4 Zafer
Melgar
W
Melgar
16.02.20 1 : 0 Zafer
Sporting Cristal
L
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Melgar
9 Carlos Mannucci 3 1 2 0 7:4 3 5 W
Carlos Stein
02.02.20 0 : 3 Zafer
Carlos Mannucci
D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
D
Sport Boys
15.02.20 3 : 3 Beraberlik
Carlos Mannucci
10 Cesar Vallejo 4 1 2 1 4:4 -2 5 D
Cesar Vallejo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Cesar Vallejo
14.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
W
U. Deportes
22.02.20 0 : 2 Zafer
Cesar Vallejo
11 Sport Huancayo 4 1 2 1 3:3 1 5 W
Sport Huancayo
01.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
L
U. Deportes
08.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sport Huancayo
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
12 Alianza Lima 3 1 1 1 4:4 -1 4 L
Alianza Lima
31.01.20 2 : 3 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
D
Carlos Mannucci
09.02.20 1 : 1 Beraberlik
Alianza Lima
W
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Zafer
Atletico Grau
13 Deportivo Municipal 4 0 4 0 3:3 0 4 D
Cesar Vallejo
01.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
09.02.20 0 : 0 Beraberlik
UTC De Cajamarca
D
Sport Huancayo
16.02.20 1 : 1 Beraberlik
Deportivo Municipal
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
14 Sporting Cristal 4 1 1 2 4:5 -1 4 L
UTC De Cajamarca
01.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Sporting Cristal
W
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Zafer
Real Garcilaso
L
Melgar
16.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Sporting Cristal
D
Sporting Cristal
22.02.20 0 : 0 Beraberlik
Sport Huancayo
15 Deportivo Llacuabamba 3 1 0 2 7:9 -2 3 L
Sport Boys
02.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
W
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Zafer
Academia Cantolao
L
Club Sportivo Cienciano
14.02.20 5 : 2 Kaybetmek
Deportivo Llacuabamba
16 Real Garcilaso 4 1 0 3 6:8 -2 3 L
Real Garcilaso
03.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Escuela Municipal Deportivo Binacional
L
Sporting Cristal
09.02.20 3 : 2 Kaybetmek
Real Garcilaso
L
UTC De Cajamarca
17.02.20 2 : 1 Kaybetmek
Real Garcilaso
W
Real Garcilaso
22.02.20 3 : 1 Zafer
Melgar
17 Deportivo San Martin 3 1 0 2 4:7 -3 3 W
Deportivo San Martin
02.02.20 3 : 1 Zafer
Ayacucho FC
L
Club Sportivo Cienciano
09.02.20 4 : 0 Kaybetmek
Deportivo San Martin
L
Deportivo San Martin
16.02.20 1 : 2 Kaybetmek
Alianza Universidade de Huanuco
18 Academia Cantolao 3 1 0 2 3:6 -3 3 W
Academia Cantolao
02.02.20 2 : 1 Zafer
Club Sportivo Cienciano
L
Deportivo Llacuabamba
09.02.20 3 : 1 Kaybetmek
Academia Cantolao
L
Academia Cantolao
15.02.20 0 : 2 Kaybetmek
Ayacucho FC
19 Atletico Grau 4 0 1 3 3:6 -3 1 L
Sport Huancayo
01.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
D
Atletico Grau
08.02.20 1 : 1 Beraberlik
Cesar Vallejo
L
Alianza Lima
15.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Atletico Grau
L
Atletico Grau
22.02.20 2 : 3 Kaybetmek
Sport Boys
20 Carlos Stein 4 0 1 3 2:8 -6 1 L
Carlos Stein
02.02.20 0 : 3 Kaybetmek
Carlos Mannucci
L
Alianza Universidade de Huanuco
09.02.20 1 : 0 Kaybetmek
Carlos Stein
L
Carlos Stein
15.02.20 1 : 3 Kaybetmek
U. Deportes
D
Deportivo Municipal
21.02.20 1 : 1 Beraberlik
Carlos Stein
Daha fazla göster

Daha fazla göster

Premier Lig - şampiyona, düzenleyen Peru.

skorexpress.com internet sitesinde futbol maçlarının programını, ve ayrıca Premier Lig (Peru) maçları online görebilirsiniz.

Program en yakın futbol maçları - Premier Lig (Peru):
Carlos Mannucci - Academia Cantolao (23.02.2020 13:00)
Ayacucho FC - Alianza Lima (23.02.2020 15:30)
Deportivo Llacuabamba - Deportivo San Martin (24.02.2020 15:00)

skorexpress.com internet sayfasında Premier Lig (Peru) turnuva tablosunu online takip ediniz, hızlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini öğreniniz, ve ayrıca futbol maçlarını izleyiniz.